Sportistu reģistrs 2022. gadā

Saraksts - Sportistu reģistrs 2021
Saraksts - Sportistu reģistrs 2022

Rāda no 4801. līdz 5000. no kopā 5423 ierakstiem.
# Sportists Dzimšanas datums Organizācija
4801 Anna Elīze Glāzīte 2010 Lāča sporta skola
4802 Oļesja Vardakova 2010 Liepājas sporta spēļu skola
4803 Laura Germane 2009 Jēkabpils Sporta skola
4804 Daniela Liepniece 2008 Ozolnieku Sporta skola
4805 Evelīna Tarasjuka 2008 Ozolnieku Sporta skola
4806 Annija Vācere 2009 Ozolnieku Sporta skola
4807 Luīze Vācere 2009 Ozolnieku Sporta skola
4808 Oskars Bigats 1994 Jelgava
4809 Gustavs Vīksne 2008 Piramida Triathlon Club
4810 Ņikita Akelāns 1996 Rīga
4811 Toms Pikšēns 1966
4812 Jeļena Ābele 1986
4813 Elza Freiberga 2008 Jelgava
4814 Aija Freiberga 1989 Matisons Runner’s Club
4815 Nikola Buļa 2010 Lāča sporta skola
4816 Elza Namrika 2008 Ķekavas novada sporta skola
4817 Dzintars Cimdiņš 1966
4818 Jurijs Tarasovs 1967
4819 Inārs Supe 1963
4820 Ārijs Vucāns 1964
4821 Ilona Aizpuriete 1976
4822 Katrīna Nagle 2008 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4823 Marta Onužāne 2010 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4824 Ksenija Hritonenko 2009 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4825 Sintija Indrikova 2009 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4826 Rafaēla Repša-Kondratjeva 2009 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4827 Renāts Jasevičs 2010 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4828 Arvis Struks 2010 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4829 Andrejs Gorbans 2008 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4830 Ernests Kotāns 2012 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4831 Renārs Ruzģis 2012 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4832 Oļegs Komlačovs 2012 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4833 Mārtiņš Ezerkalns 2003 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
4834 Francis Melnis 2003 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
4835 Arvis Zeps 2003 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
4836 Miks Gudins 2007 Valmieras Sporta skola
4837 Kristofers Krivišs 2004 Lāča sporta skola
4838 Andžejs Šļihta 2003 Augšdaugavas novada sporta skola
4839 Aina Zubrova 2004 Augšdaugavas novada sporta skola
4840 Elāna Gavrilova 2003 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4841 Laura Tamane 2004
4842 Dagnija Gičevska 2005 Augšdaugavas novada sporta skola , Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4843 Arina Jerošonoka 2003 Augšdaugavas novada sporta skola
4844 Nellija Miltiņa 2004 Augšdaugavas novada sporta skola , Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4845 Jelizaveta Kažoha 2005 Augšdaugavas novada sporta skola
4846 Izabella Mihailova 2003 Augšdaugavas novada sporta skola , Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4847 Aleksandra Sprukta 2008 Jūrmalas sporta skola
4848 Liliāna Surgunte 2006 Vārkavas vidusskola
4849 Liliāna Gavare 2006 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4850 Rodrigo Gavars 2006 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4851 Deniss Karpušenko 2006 Pelēču pamatskola
4852 Oļesja Romančaka 2007 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4853 Nikola Anna Čaunāne 2008 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4854 Edīte Rimša 2007 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4855 Daniels Jurkjānis 2008 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4856 Edvards Vaivods-Šulte 2010 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4857 Austris Vaivods 2010 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4858 Edvards Melders 2010 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4859 Jēkabs Lazdāns 2010 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4860 Elvis Čeirāns 2010 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4861 Kristiāns Džardāns 2009 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4862 Nikolajs Šeļestovičs 2010 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4863 Renārs Koļesničenko 2010 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4864 Krista Vītoliņa 2010 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4865 Jelizaveta Poņavina 2010 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4866 Liāna Jaseviča 2010 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4867 Anastasija Kuprenova 2009 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4868 Linda Demjanova 2009 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4869 Madara Līga Upeniece 2009 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4870 Artūrs Priževoits 1987 Ogres novada sporta centrs
4871 Rihards Bunkovskis 2005
4872 Gustavs Riekstiņš 2002 Iecavas sporta skola Dartija
4873 Alīna Butrika 2010 Sporta skola Arkādija
4874 Jānis Mežiels 1959
4875 Gatis Barons 1986
4876 Armands Bušs 1981 Ogres novada sporta centrs
4877 Aldis Briģis 1976
4878 Līga Jurševica 1990
4879 Aigars Matisons 1971 Matisons Runner’s Club
4880 Aleksandrs Karpikovs 1986 Rīga
4881 Vasilijs Denisovs 1985
4882 Diāna Liepiņa 1992 Metroons Sporta klubs
4883 Egija Tamsone 1977
4884 Mārtiņš Behmanis 1991
4885 Zane Gruberte 1974
4886 Evija Gūtmane Būmane 1990
4887 Sandra Gaile 1981
4888 Mārtiņš Vārna 2004 Talsu novada Sporta skola
4889 Krišjānis-Kristaps Kapustāns 2005
4890 Līna Siliņa Šulgina 1988
4891 Elīza Viekale-Gasjūne 2003 Saldus novada sporta skola
4892 Andrejs Citcers 1981
4893 Anatolijs Macuks 1979 Jēkabpils sporta centrs , Jēkabpils Sporta skola
4894 Ēriks Jakovels 1974
4895 Dzintars Briedis 1941
4896 Alda Vulāne 1954
4897 Kristaps Magone 1992
4898 Antons Prikulis 1985
4899 Mārcis Petzāle 1999
4900 Kaspars Livčāns 1985
4901 Rihards Sinicins 1986
4902 Ģirts Ļaudaks 1984
4903 Andžejs Stepančuks 1992
4904 Uģis Treikmanis 1994
4905 Gundega Heidingere 1983 Ogres novada sporta centrs , ASD Gioiatletica asc San Marcellino
4906 Evija Taurene 1992
4907 Eduards Zelčs 2006 Cēsu pilsētas Sporta skola
4908 Estere Piksone 2009
4909 Laura Pētersone 1982 Matisons Runner’s Club
4910 Ilze Čamane 1979
4911 Ivars Oraševskis 1964
4912 Aldis Zelčs 1970
4913 Žanna Vanaga 1972
4914 Aivars Žugris 1961
4915 Leonīds Valdonis 1959 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4916 Vladimirs Kļavnieks 1951 Latvijas Skriešanas sporta centrs
4917 Katrīna Kukāre 2011 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
4918 Santa Nikija Kuzmane 1994
4919 Ričards Miķelsons 2008
4920 Roberts Krūmiņš 2003 Sporta skola Arkādija
4921 Artūrs Miķelsons 2004
4922 Kaspars Tūbelis 1968
4923 Jekaterina Sokunova 1982
4924 Jānis Girgensons 1991 Metroons Sporta klubs , Dobeles Sporta skola
4925 Jānis Arseņikovs 1983 Ogres novada sporta centrs
4926 Rihards Vašuks 2002
4927 Daiga Vilkaste 1971
4928 Žanete Beča 1971
4929 Karīna Helmane-Soročenkova 1989 Tukuma vieglatlētikas klubs
4930 Eduards Pāķis 1976
4931 Viktors Folkmanis 1957
4932 Jānis Caics 1951
4933 Gaidis Gailītis 1962
4934 Aigars Skrebeļs 1971
4935 Viesturs Kalme 1982
4936 Roberts Ančupāns 1975
4937 Irina Birjukova 1983
4938 Aleksandrs Vnukovs 1944 Vieglatlētikas klubs "SATURN 7"
4939 Jurijs Jemeļjānovs 1955
4940 Jānis Erts 1966
4941 Mārīte Ozola 1958
4942 Anita Žavrida 1970
4943 Juris Koniševs 1979 VK "Lielais ciems"
4944 Veronika Laskeviča 2009 Krāslavas novada sporta skola
4945 Sjuzanna Križanovska 2009 Krāslavas novada sporta skola
4946 Andrejs Poltarenoks 2008 Krāslavas novada sporta skola
4947 Līga Girgensone 1991 Metroons Sporta klubs
4948 Liene Neimane 1985
4949 Vadims Popovs 1977
4950 Guntis Strautiņš 1991
4951 Indulis Jansons 1946
4952 Markuss Miglāns 2012 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4953 Armands Joksts 2012 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4954 Gita Pirkovska 2011 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4955 Renārs Matisāns 2012 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4956 Anastasija Šimane 2007 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4957 Liana Atroško 2010 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4958 Kamilla Baškirova 2010 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4959 Ksenija Šimane 2010 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4960 Alisa Semjonova 2012 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4961 Auris Rugainis 2003 Augšdaugavas novada sporta skola , Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4962 Andris Krauklis 2005 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija" , Augšdaugavas novada sporta skola
4963 Gatis Pirkovskis 2012 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4964 Raivis Purvinskis 2006 Augšdaugavas novada sporta skola , Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4965 Aleksandrs Knestjapins 2006 Sporta skola Arkādija
4966 Deniss Pavlovs 2011 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4967 Raivis Jānis Bušmanis 2011 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4968 Raitis Zvingulis 2010 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4969 Jūlija Putāne 2003 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4970 Sņežana Ņukša 2004 Augšdaugavas novada sporta skola , Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4971 Evelīna Ņukša 2007 Augšdaugavas novada sporta skola , Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4972 Ivans Solomatins 2009 Latvijas Skriešanas sporta centrs
4973 Anželika Medvedeva 2011 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4974 Kitija Valtere 1991 Līvānu novada vieglatlētikas klubs , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
4975 Marina Krastiņa 1984
4976 Rūta Auzenbaha 2008 Mārupes sporta centrs
4977 Aleksandrs Belovs 1997
4978 Jānis Dūka 1989
4979 Voldemārs Lejnieks 1989
4980 Kārlis Būmans 1993 Matisons Runner’s Club
4981 Elmārs Samcovs 2007 Sporta skola Arkādija
4982 Normunds Legzdiņš 1963
4983 Aigars Rublis 1968 Latvijas Skriešanas sporta centrs , Aizkraukles novada Sporta skola
4984 Amēlija Teikmane 2012 Jūrmalas sporta skola
4985 Emīlija Ameļčenko-Panasjuka 2011 Jūrmalas sporta skola
4986 Aļona Mendesa 2012 Jūrmalas sporta skola
4987 Jūlija Buinova 1992
4988 Arnis Noveičuks 1988
4989 Jānis Actiņš 1972
4990 Kārlis Šķēle 1991
4991 Matīss Priedīts 1991
4992 Sarmīte Jermolova 1986
4993 Justs Liekmanis 2010 JS 1. novada pārvalde
4994 Jānis Brūveris 2010 JS 1. novada pārvalde
4995 Alekss Kalašņikovs 2010 JS 1. novada pārvalde
4996 Jānis Juris Balta 2010 JS 4. novada pārvalde , Aizkraukles novada Sporta skola
4997 Leonards Bērziņš 2010 JS 4. novada pārvalde
4998 Nikola Račkauska 2009 JS 1. novada pārvalde
4999 Bruno Ārstenieks 2008 JS 5. novada pārvalde
5000 Kristofers Jakuta 2008 JS 5. novada pārvalde