Sportistu reģistrs 2022. gadā

Saraksts - Sportistu reģistrs 2021
Saraksts - Sportistu reģistrs 2022

Rāda no 1401. līdz 1600. no kopā 5423 ierakstiem.
# Sportists Dzimšanas datums Organizācija
1401 Keita Saučuka 2009 Liepājas sporta spēļu skola
1402 Daniela Kerane 2008 Dobeles Sporta skola
1403 Evelīna Izmailova 2010 Siguldas Sporta skola
1404 Beāte Kronberga 2010 Siguldas Sporta skola
1405 Gabriela Niedinga 2009 Siguldas Sporta skola
1406 Linda Skuja 2009 Siguldas Sporta skola
1407 Paula Šūlmeistere 2010 Cēsu pilsētas Sporta skola
1408 Terēza Zagorska 2009 Cēsu pilsētas Sporta skola
1409 Lūcija Elza Vasiļevska 2009 Cēsu pilsētas Sporta skola
1410 Ance Poļaka 2009 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1411 Hugo Rauls Ozols 2010 Siguldas Sporta skola
1412 Ričards Vergins 2009 Valmieras Sporta skola
1413 Martins Stūrītis 2009 Siguldas Sporta skola
1414 Gustavs Mezītis 2010 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1415 Alfijs Mārcis Balodis 2010 Valmieras Sporta skola
1416 Rihards Pavlovs 2009 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1417 Valters Kulakovs 2009 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1418 Jēkabs Gusts Mīļais 2010 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
1419 Evelīna Putne 2010 Siguldas Sporta skola
1420 Gabriela Kuprijanova 2010 Siguldas Sporta skola
1421 Keita Konstantinova 2010 Cēsu pilsētas Sporta skola , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
1422 Paula Simanoviča 2009 Siguldas Sporta skola
1423 Jānis Belmans 2009 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1424 Edvards Brivna 2009 Siguldas Sporta skola
1425 Kristiāns Miks Lapkovskis 2009 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1426 Valdis Lemešs 2010 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1427 Kate Jukuma 2009 Siguldas Sporta skola
1428 Milda Ozoliņa 2009 Siguldas Sporta skola
1429 Elizabete Pavlova 2010 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1430 Ulrika Bukāne 2009 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1431 Estere Vesmane 2010 Valmieras Sporta skola
1432 Dita Egita Briede 2009 Valmieras Sporta skola
1433 Laura Kallase 2009 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1434 Enija Stara 2008 Kuldīgas novada sporta skola
1435 Laura Leja 2007
1436 Jasmīna Anna Peperniece 2007 Cēsu pilsētas Sporta skola , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
1437 Grēta Sprūde 2007 Liepājas sporta spēļu skola
1438 Elīza Ģēģere 2007 Sporta skola Arkādija
1439 Ieva Lindenblate 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1440 Kristiāna Kļava 2008 Sporta skola Arkādija
1441 Madara Marta Alka 2007
1442 Emīlija Balcere 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
1443 Anna Freiberga 2007 Sporta skola Arkādija
1444 Sandija Opincāne 2007 Sporta skola Arkādija
1445 Ksenija Kozlova 2007 Augšdaugavas novada sporta skola
1446 Toms Marks Salenieks 2010 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1447 Olivers Elstiņš 2009 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1448 Aivis Jermacāns 2009 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1449 Gusts Gustavs Bulmeisters 2010 Valmieras Sporta skola
1450 Rihards Tomsons 2009 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1451 Nikola Lauberte 2009 Rūjienas Sporta skola
1452 Elīza Evelīna Eiduka 2009 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1453 Matīss Veiss 2009 Cēsu pilsētas Sporta skola
1454 Kate Elīze Garsele 2009 Valmieras Sporta skola
1455 Katrīna Anna Putrāle 2009 Smiltenes sporta centrs
1456 Ričards Bundzis 2009 Valmieras Sporta skola
1457 Nellija Čapiņa 2010 Aizkraukles novada Sporta skola
1458 Dārta Šteinberga 2010 Aizkraukles novada Sporta skola
1459 Nikola Nikadona 2010 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1460 Sindija Kloniņa 2009 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1461 Gundega Munda 2010 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1462 Ieva Kauliņa 2009 Ogres novada sporta centrs
1463 Maija Elīza Janušjaviča 2009 Iecavas sporta skola Dartija
1464 Marta Zalāne 2009 Ogres novada sporta centrs
1465 Zane Krastiņa 2009 Ogres novada sporta centrs
1466 Pēteris Birzkalns 2009 Olaines novada pašvaldības iestāde Olaines sporta centrs
1467 Kristers Roberts Dolgovskis 2009
1468 Daniēls Raudonis 2009 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1469 Gastons Miķelsons 2009 Dobeles Sporta skola
1470 Valters Rozentāls 2010 Dobeles Sporta skola
1471 Matīss Lisovskis 2010 Ķekavas novada sporta skola
1472 Ainārs Kalnaģeidāns 2010 Ogres novada sporta centrs
1473 Ralfs Zaķis 2009
1474 Dāvis Albiņš 2009 Ķekavas novada sporta skola
1475 Kārlis Ozoliņš 2009 Olaines novada pašvaldības iestāde Olaines sporta centrs
1476 Elza Jākobsone 2008 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
1477 Tīna Roberta Jučere 2007 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
1478 Alīna Saprovska 2007 Rēzeknes novada sporta skola
1479 Madara Skangale 2007 Rēzeknes novada sporta skola
1480 Ilona Sirsone 1972 Latvijas Skriešanas sporta centrs
1481 Kamilla Jeromāne 2006 Sporta skola Arkādija
1482 Elizabete Ose 2005 Sporta skola Arkādija
1483 Elīna Sīpola 2005 Sporta skola Arkādija
1484 Vladimirs Trofimovs 2006 Krāslavas novada sporta skola
1485 Raivis Uzuliņš 2008 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
1486 Arvis Betlers 2007 Rēzeknes novada sporta skola
1487 Emīls Balodis 2007 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
1488 Adrians Gudermanis 2007 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
1489 Staņislavs Mokrjakovs 2007 Sporta skola Arkādija
1490 Patriks Orups 2007 Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte"
1491 Krišjānis Martins Ivanovs 2007 Sporta skola Arkādija
1492 Ādams Ādamsons-Pedčenko 2007 Sporta skola Arkādija
1493 Robijs Eduards Novickis 2007 Jūrmalas sporta skola
1494 Daniels Tupureins 2008 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
1495 Vitālijs Ļahovičs 2008 Sporta skola Arkādija
1496 Ivans Jakuševs 2007 Jūrmalas sporta skola , Latvijas Skriešanas sporta centrs
1497 Ralfs Lībeks 2005 Latvijas Skriešanas sporta centrs
1498 Ērmanis Circins 2003 Lielvārdes Sporta centrs
1499 Liene Liekniņa 2005 Sporta skola Arkādija
1500 Alise Broka 2006 Sporta skola Arkādija
1501 Patrīcija Kampare 2006 Latvijas Skriešanas sporta centrs
1502 Nikole Bogdanova 2003 Sporta skola Arkādija
1503 Nikole Baikova 2005 Sporta skola Arkādija
1504 Kristiāna Lejiete 2005 Sporta skola Arkādija
1505 Viktorija Kolesnika 2007 Krāslavas novada sporta skola
1506 Evelīna Ludāne 2007 Jūrmalas sporta skola
1507 Emīlija Dadeika 2008 Sporta skola Arkādija
1508 Džesika Bļinkova 2008 Lielvārdes Sporta centrs
1509 Keita Buķele 2008 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
1510 Agnese Brička 2008 Lielvārdes Sporta centrs
1511 Juļiana Boķe 2008 Sporta skola Arkādija
1512 Lillija Brice 2008 Sporta skola Arkādija
1513 Marija Zaļuma 2007 Jūrmalas sporta skola
1514 Bernadetta Podjava 2008 Krāslavas novada sporta skola
1515 Aurelija Krastiņa 2008 Sporta skola Arkādija
1516 Gabriela Baltere 2008 Sporta skola Arkādija
1517 Elizabete Smirnova 2007 Jūrmalas sporta skola
1518 Justīne Skulme 2007 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
1519 Patrīcija Janule 2008 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
1520 Vanesa Viča 2009 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
1521 Renāte Vasiļjeva 2009 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola , Vieglatlētikas klubs "SATURN 7"
1522 Estere Zariņa 2007 Jūrmalas sporta skola
1523 Elīna Kronberga 2007 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
1524 Jurijs Bondarevs 2010 Ludzas novada Sporta skola
1525 Elizaveta Kuzņecova 2008 Rēzeknes novada sporta skola
1526 Ksenija Baranovska 2007 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola , Vieglatlētikas klubs "SATURN 7"
1527 Alise Čača 2008 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1528 Ērika Boļševica 2007 Ludzas novada Sporta skola
1529 Ketrīna Kuznecova 2007 Ludzas novada Sporta skola
1530 Katrīna Smoļaka 2008 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1531 Dans Puduls 2008 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1532 Annija Tumāne 2006 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1533 Brigita Mūrniece Krišāne 2006 Ludzas novada Sporta skola
1534 Modra Liepiņa 1985 VK "Lielais ciems"
1535 Vita Ormane 1977
1536 Līva Marija Barkauska 2003 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
1537 Viktorija Krišāne 2003 Ludzas novada Sporta skola
1538 Emīls Spuriņš 2004 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
1539 Kristaps Račiks 2003 Ludzas novada Sporta skola
1540 Normunds Ivzāns 1971 Jēkabpils sporta centrs
1541 Raivo Saulgriezis 1994 ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
1542 Arnis Rumbenieks 1988 ASD ARCA ATLETICA AVERSA , Valmieras vieglatlētikas klubs
1543 Kristers Ščuckis 2007 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1544 Nikita Baikovs 2007 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1545 Oļegs Seleckis 2007 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1546 Ernests Lešinskis 2008 Vecumnieku Sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
1547 Kārlis Škrjaba 2008 Vecumnieku Sporta skola
1548 Adrians Aivars Smilškalns 2007 Vecumnieku Sporta skola
1549 Arsēnijs Babuka 2007 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1550 Nikita Žuravlovs 2007 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1551 Matīss Toronijs 2007 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1552 Maksims Pavlovs 2007 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1553 Valters Malta 2007 Rēzeknes novada sporta skola
1554 Artis Zvīdriņš 2007
1555 Fricis Didzis Rozītis 2007 Jūrmalas sporta skola
1556 Anna Gabriela Hofmane 2006 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1557 Simona Prikule 2003 Viļānu Sporta skola
1558 Justīne Vanaga 2007 Ogres novada sporta centrs
1559 Evelīna Bernāne 2007 Sporta skola Arkādija
1560 Una Kalniņa-Malzubre 2007 Sporta skola Arkādija
1561 Meldra Ceple 2007 Sporta skola Arkādija
1562 Amanda Moika 2007 Sporta skola Arkādija
1563 Artjoms Blagonadeždins 2007 Sporta skola Arkādija
1564 Mikus Jaunpetrovičs 2006 Sporta skola Arkādija
1565 Safina Smoļaka 2008 Sporta skola Arkādija
1566 Karlīna Vilciņa 2007 Sporta skola Arkādija
1567 Georgs Emburs 2008 Sporta skola Arkādija
1568 Haralds Kirkovalds 2007 Sporta skola Arkādija
1569 Eduards Vugulis 2007 Sporta skola Arkādija
1570 Kristaps Zeltiņš 2007 Sporta skola Arkādija
1571 Alina Demeško 2008 Sporta skola Arkādija
1572 Renārs Bents 2008 Sporta skola Arkādija
1573 Milāna Krafte 2005 Sporta skola Arkādija
1574 Vjačeslavs Bambāns 1981 2BE1ST
1575 Roberts Titovs 2003 Sporta skola Arkādija
1576 Elīza Pavlova 2008 Sporta skola Arkādija
1577 Sannija Tauriņa 2007 Jūrmalas sporta skola
1578 Mark Garijs 2005 Sporta skola Arkādija
1579 Valērija Gribovska 2006 Sporta skola Arkādija
1580 Mortens Ginters 2003 Sporta skola Arkādija
1581 Gerda Beatrise Soloha 2007 Sporta skola Arkādija
1582 Eduards Kašs 2007 Sporta skola Arkādija
1583 Ivars Secis 2007 Sporta skola Arkādija
1584 Mihails Sīkstulis-Talarovs 2007 Sporta skola Arkādija
1585 Leons Ziders 2007 Sporta skola Arkādija
1586 Kristers Raipulis 2007 Sporta skola Arkādija
1587 Katrīna Tīna Putnaērgle 2007 Sporta skola Arkādija
1588 Lauma Jermacāne 2008 Sporta skola Arkādija
1589 Kirils Gorbenko 2008 Sporta skola Arkādija
1590 Ernests Heinsbergs 2007 Sporta skola Arkādija
1591 Sergejs Laskins 2007 Sporta skola Arkādija
1592 Veronika Kladijeva 2006 Sporta skola Arkādija
1593 Kārlis Lozda 2004 Sporta skola Arkādija
1594 Zoja Ribuša 1981 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1595 Elīza Spurķe 2007 Vecumnieku Sporta skola
1596 Samanta Magdalēna Pētersone 2008 Ogres novada sporta centrs
1597 Annika Ramza 2007 Ogres novada sporta centrs
1598 Katrīna Damba 2007 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1599 Daniels Bambals 1998 Lāča sporta skola
1600 Sandra Grosberga 1995 LSPA Sporta klubs , SK "Tērauds"