Sportistu reģistrs 2022. gadā

Saraksts - Sportistu reģistrs 2021
Saraksts - Sportistu reģistrs 2022

Rāda no 601. līdz 800. no kopā 5423 ierakstiem.
# Sportists Dzimšanas datums Organizācija
601 Rodrigo Berkans 2009 Limbažu novada Sporta skola
602 Rafaels Zariņš 2009 Valmieras Sporta skola
603 Alekss Gustsons 2010 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
604 Edgars Akmentiņš 2010 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
605 Kristers Miklāvs 2009 Limbažu novada Sporta skola
606 Aleksandrs Krīgers 2009 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
607 Aleks Ajibola Dezmonds 2009 Limbažu novada Sporta skola
608 Salvis Gruševs 1990 Skriešanas Akadēmija
609 Daniils Baikovs 2004 Sporta skola Arkādija
610 Markuss Mehaņikovs 2002 Sporta skola Arkādija , Liesma Sporta biedrība
611 Renārs Šteinbergs 2004 Tukuma vieglatlētikas klubs , Tukuma sporta skola
612 Kārlis Auniņš 2003 Liepājas sporta spēļu skola
613 Dāvis Dābols 2002 Sporta skola Arkādija
614 Uvis Stumbris 2003 Liepājas sporta spēļu skola
615 Ralfs Zazerskis 2004 Kuldīgas novada sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
616 Renārs Grantiņš 2004 Sporta skola Arkādija
617 Patriks Ivanovs 2003 Sporta skola Arkādija
618 Mikus Dāvids Strazdiņš 1999 Valmieras vieglatlētikas klubs
619 Arnolds Ozols Meļķisis 2001 Sporta skola Arkādija
620 Kārlis Liede 2002 Sporta skola Arkādija
621 Maksims Pjazings 2002 Sporta skola Arkādija , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
622 Oskars Grava 2001 Lāča sporta skola
623 Māris Grēniņš 1981 ASD ARCA ATLETICA AVERSA
624 Elza Daniela Lūse 2009 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
625 Natālija Kozina 2009 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
626 Sabīne Veidere 2009 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
627 Laura Balode 2010 Valmieras Sporta skola
628 Keita Giptere 2010 Valmieras Sporta skola
629 Liene Malceniece 2010 Valmieras Sporta skola
630 Emīlija Klapare 2009 Valmieras Sporta skola
631 Emīlija Lakuča 2009 Valmieras Sporta skola
632 Rūta Lapiņa 2010 Valmieras Sporta skola
633 Marta Lāne 2009 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
634 Kurts Katkēvičs 2010 Rūjienas Sporta skola
635 Roberts Čākurs 2010 Rūjienas Sporta skola
636 Reinis Kājiņš 2009 Valmieras Sporta skola
637 Robijs Šmits 2010 Valmieras Sporta skola
638 Ernests Vanags 2009 Valmieras Sporta skola
639 Valters Stalīdzāns 2009 Valmieras Sporta skola
640 Gabriela Ozoliņa 2010 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
641 Sanija Freiberga 2009 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
642 Beāte Anna Vāre 2010 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
643 Karlīna Ulmane 2010 Valmieras Sporta skola
644 Paula Bendika 2009 Valmieras Sporta skola
645 Krists Sakniņš 2009 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
646 Eduards Petenoks 2010 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
647 Oskars Šteinbergs 2009 Valmieras Sporta skola
648 Viesturs Rudzītis 2009 Valmieras Sporta skola
649 Jānis Līviņš 2009 Valmieras Sporta skola
650 Amanda Melānija Tetere 2010 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
651 Viktorija Baumane 2009 Valmieras Sporta skola
652 Klāvs Reinis 2009 Rūjienas Sporta skola
653 Matejs Doršs 2010 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
654 Kārlis Kebbe 2009 Valmieras Sporta skola
655 Ance Lote Klodža 2009 Valmieras Sporta skola
656 Kitija Lazdiņa 2009 Aizkraukles novada Sporta skola
657 Miķelis Bērziņš 2009 Valmieras Sporta skola
658 Rolands Šmits 2009 Valmieras Sporta skola
659 Roberts Semjonovs 2009 Valmieras Sporta skola
660 Ardžuns Singhs 2009 Valmieras Sporta skola
661 Luīze Rajecka 2009 Cēsu pilsētas Sporta skola , Sporta klubs AŠAIS
662 Egija Mihailova 2009 Cēsu pilsētas Sporta skola , Sporta klubs AŠAIS
663 Kadija Bedrīte 2009 Rūjienas Sporta skola
664 Megija Čakste 2002 Aizkraukles novada Sporta skola
665 Gundega Beķere 2005 Aizkraukles novada Sporta skola
666 Kristija Rotkāja 2007 Aizkraukles novada Sporta skola
667 Dāvis Krūze 2005 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
668 Jānis Krūmiņš 2006 Murjāņu sporta ģimnāzija
669 Kristians Redko 2006 Tukuma sporta skola
670 Krišjānis Babrikels 2005 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
671 Ralfs Velmers 2005 Lāča sporta skola
672 Ģirts Šenkevics 2005 Liepājas sporta spēļu skola
673 Markuss Ozols 2003 Salaspils sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija , Siguldas Sporta skola
674 Luīze Sviķe 2002 Ķekavas novada sporta skola
675 Ralfs Roga 2003 Liepājas sporta spēļu skola
676 Renāts Lācis 2002 Cēsu pilsētas Sporta skola , ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
677 Dāvis Pankoks 2004 Liepājas sporta spēļu skola
678 Ādams Sūna 2004 Sporta skola Arkādija
679 Reinis Rozenbahs 2002 Liesma Sporta biedrība
680 Kerija Kupalinska 2005 Liepājas sporta spēļu skola
681 Liene Egle 2005 Sporta skola Arkādija
682 Aleksandra Ivanauska 2006 Sporta skola Arkādija
683 Megija Nordena 2005 Dobeles Sporta skola
684 Loreta Bondare 2005 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
685 Sonora Stepiņa 2006 Dobeles Sporta skola
686 Karīna Jansone 2005 Liepājas sporta spēļu skola
687 Linda Pārupe 2005 Sporta skola Arkādija
688 Karolīna Karla Matisone 2006 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola , Matisons Runner’s Club
689 Alise Rozenberga 2005 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
690 Estere Roga 2006 Liepājas sporta spēļu skola
691 Laura Osipenko 2005 Liepājas sporta spēļu skola
692 Rebeka Juhnoviča 2006 Sporta skola Arkādija
693 Izabella Bogdanova 2005 Sporta skola Arkādija
694 Anastasija Voskobojeva 2006 Sporta skola Arkādija
695 Kadrija Amanda Birkāne 2009 Aizkraukles novada Sporta skola
696 Marta Užule 2008 Aizkraukles novada Sporta skola
697 Alens Paļskis 2005 Aizkraukles novada Sporta skola
698 Eduards Soroka 2006 Aizkraukles novada Sporta skola
699 Otto Gustavs Bērzkalns 2002 Aizkraukles novada Sporta skola
700 Dāvis Kalniņš 1986 Kokneses sporta centrs
701 Viva Viktorija Kuļika 2007 Aizkraukles novada Sporta skola
702 Renāte Onužāne 2007 Aizkraukles novada Sporta skola
703 Rinalds Miglāns 2006 Aizkraukles novada Sporta skola
704 Nils Straševskis 2007 Aizkraukles novada Sporta skola
705 Miks Ivanovs 2008 Aizkraukles novada Sporta skola
706 Rūdolfs Doncovs 2008 Aizkraukles novada Sporta skola
707 Markuss Skuja 2008 Aizkraukles novada Sporta skola
708 Roberts Vītoliņš 2008 Aizkraukles novada Sporta skola
709 Adrians Grīnvalds Ozols 2007 Aizkraukles novada Sporta skola
710 Raivo Bunde 2003 Aizkraukles novada pašvaldības sporta centrs
711 Dmitrijs Serjogins 1993 ASD ARCA ATLETICA AVERSA
712 Markuss Ščuckis 2011 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
713 Renārs Radvilavičs 2011 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
714 Māris Rošāns 2012 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
715 Emīls Turks 2011 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
716 Kristers Krafts 2011 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
717 Made Emīlija Macijevska 2012 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
718 Veronika Gipsle 2012 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
719 Meldra Indriksone 2012 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
720 Evelīna Zvirgzdiņa 2011 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
721 Tabita Kušnere 2012 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
722 Keitija Konopacka 2011 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
723 Laura Evelīna Rivseniece 2012 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
724 Amanda Treknā 2012 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
725 Lizete Liepiņa 2012 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
726 Līga Kruglova 2012 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
727 Rūta Kate Lasmane 2000
728 Kristīne Blaževiča 2001 Jūrmalas sporta skola
729 Rojs Puks 2000 Liepāja
730 Katrīna Kamarūte 2000
731 Jānis Razgalis 1985 Madona , ASD Enterprise Sport & Service
732 Amanda Radava 2002 Liepājas sporta spēļu skola
733 Francis Daniels Veģeris 2003 Siguldas Sporta skola
734 Agnis Stulpinskis 1993 Valmieras vieglatlētikas klubs
735 Māris Pakārklis 1975 Ogres novada sporta centrs , Latvijas Skriešanas sporta centrs
736 Rihards Linde 1992 Valmieras vieglatlētikas klubs , ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
737 Alberta Zeltiņa 2006 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija" , Augšdaugavas novada sporta skola
738 Amanda Valtasa 2005 Metroons Sporta klubs , Sporta skola Arkādija , CUS CATANIA
739 Ralfs Bemberis 2003 Sporta skola Arkādija
740 Daniels Gribs 2008 Salaspils sporta skola
741 Mikus Irbe 2007 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
742 Kārlis Didzis Asars 2007 Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
743 Kristers Vorobjovs 2007 Tukuma sporta skola
744 Ernests Vēbergs 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
745 Kārlis Feldmanis 2007 Talsu novada Sporta skola
746 Gusts Toms Kurmis 2007 Ķekavas novada sporta skola
747 Roberts Gluškovs 2007 Kuldīgas novada sporta skola
748 Timurs Tkačuks 2007 Jūrmalas sporta skola , Latvijas Skriešanas sporta centrs
749 Mārtiņš Račis 2007 Tukuma sporta skola
750 Dāvids Ķemeris 2007 Kuldīgas novada sporta skola
751 Roberts Barkāns 2007 Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
752 Roberts Smila 2007 Ķekavas novada sporta skola
753 Maksimilians Brazovskis 2008 Kuldīgas novada sporta skola
754 Edijs Vitomskis 2007 Kuldīgas novada sporta skola
755 Janeks Šimkēvics 2007 Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
756 Matīss Feldmanis 2008 Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
757 Markuss Kleinšmits 2008 Ķekavas novada sporta skola
758 Krišjānis Polis 2007 Tukuma sporta skola
759 Emīls Panižniks 2008 Talsu novada Sporta skola
760 Kristers Lokmanis 2008 Saldus novada sporta skola
761 Matejs Gabriēls Brižaks 2008
762 Mārtiņš Arvīds Vitāls 2008 Liepājas sporta spēļu skola
763 Matteo Čenere 2008 Ķekavas novada sporta skola
764 Haralds Antoniškis 2008 Ķekavas novada sporta skola
765 Rūdis Babris 2007 Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
766 Miks Domeniks Blumbahs 2008 Talsu novada Sporta skola
767 Madars Miķelsons 2008 Saldus novada sporta skola
768 Marta Frēliha 2007 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
769 Beāte Buka 2008 Kuldīgas novada sporta skola
770 Brenda Džiliana Apsīte 2008 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
771 Paula Kadaka 2008 Tukuma sporta skola
772 Justīne Bērziņa 2007 Ķekavas novada sporta skola
773 Estere Sietiņa 2007 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
774 Nikola Demčenko 2008 Kuldīgas novada sporta skola
775 Keitija Jurševska 2008 Kuldīgas novada sporta skola
776 Aleksandra Rassa 2008 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
777 Grieta Tīlišķe 2008 Liepājas sporta spēļu skola
778 Elīza Eikena 2008 Tukuma sporta skola
779 Alise Robežniece 2008 Kuldīgas novada sporta skola
780 Kitija Zauka 2008 Liepājas sporta spēļu skola
781 Kate Ābele 2008 Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
782 Kristīne Sula 2007 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
783 Estere Pole 2008 Liepājas sporta spēļu skola
784 Stella Starovecka 2007 Liepājas sporta spēļu skola
785 Agita Priekule 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
786 Keita Jēkabsone 2007 Kuldīgas novada sporta skola
787 Santa Lūcija Puncule 2007 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
788 Monika Krūče 2008 Liepājas sporta spēļu skola
789 Sindija Pūre 2008 Saldus novada sporta skola
790 Erna Ozoliņa 2007 Kuldīgas novada sporta skola
791 Patrīcija Grase 2008 Tukuma sporta skola
792 Jasmīna Farbotko 2008 Liepājas sporta spēļu skola
793 Anne Anija Brāle 2008 Talsu novada Sporta skola
794 Sanita Puriņa 2008 Kuldīgas novada sporta skola
795 Madara Pavloviča 2008 Tukuma sporta skola
796 Elīna Vēvere 2007 Talsu novada Sporta skola
797 Zane Āboliņa 2008 Tukuma sporta skola
798 Nellija Jēkabsone 2008 Kuldīgas novada sporta skola
799 Aleksandrs Vaskops 2007 Kuldīgas novada sporta skola
800 Artūrs Kalugins-Dzenis 2007 Kuldīgas novada sporta skola