Sportistu reģistrs 2022. gadā

Saraksts - Sportistu reģistrs 2021
Saraksts - Sportistu reģistrs 2022

Rāda no 3001. līdz 3200. no kopā 5423 ierakstiem.
# Sportists Dzimšanas datums Organizācija
3001 Sergejs Dmitračenoks 2008 Salaspils sporta skola
3002 Sabīne Kažmere 2007 Ķekavas novada sporta skola
3003 Enija Muraška 2007 Aizkraukles novada Sporta skola
3004 Kristija Veide 2007 Aizkraukles novada Sporta skola
3005 Paula Sārta 2003 Aizkraukles novada Sporta skola
3006 Una Gadzāne 2003 Aizkraukles novada Sporta skola
3007 Māris Ābele 1979 abele.runners
3008 Betija Elizabete Cauņa 2008 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
3009 Baiba Juškeviča 2007 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
3010 Elīze Barkāne 2007 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
3011 Katrīna Arcihovska 2008 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
3012 Rihards Heincs Elksnis 2006 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
3013 Raivis Zāģeris 2006 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
3014 Agnese Ivsiņa 2006 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
3015 Valērija Vainouska 2009 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
3016 Laura Pitrāne 2009 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
3017 Patriks Leidums 2010 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
3018 Jegors Sidorovs 2009 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
3019 Adrija Dembovska 2012 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
3020 Elīna Dembovska 2012 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
3021 Anita Glaudiņa 2011 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
3022 Anna Višņakova 2011 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
3023 Arina Silova 2012 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
3024 Markuss Sināts 2012 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
3025 Eduards Vainouskis 2011 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
3026 Ilze Valerte 1973 Ventspils maratona klubs
3027 Jānis Svens Grīva 1993 Ventspils OC , ASD Enterprise Sport & Service
3028 Vlada Buharova 1986
3029 Elīza Marija Pastare 2011 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3030 Baiba Bumbule 2012 Jēkabpils Sporta skola
3031 Agnija Kalniņa 2012 Jēkabpils Sporta skola
3032 Odrija Ansveriņa 2011 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3033 Sandra Loreta Kapača 2012 Sēlijas Sporta skola
3034 Gustavs Markuss Jurgevičs 2011 Jēkabpils Sporta skola
3035 Aleksejs Rožkovs 2011 Jēkabpils Sporta skola
3036 Raitis Pļāvāns 2011 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3037 Gvido Zintis Vilks 2011 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3038 Kārlis Utkins 2011 Krāslavas novada sporta skola
3039 Juris Cibiņš 2011 Sēlijas Sporta skola
3040 Mariuss Caps 2011 Sēlijas Sporta skola
3041 Armands Andersiņš 2012 Jēkabpils Sporta skola
3042 Jānis Ansabergs 2012 Aizkraukles novada Sporta skola
3043 Aleksandrs Cvetkovs 2012 Sēlijas Sporta skola
3044 Jānis Važņevičs 1960 Līvānu novada vieglatlētikas klubs
3045 Aivars Žugris 1961
3046 Igors Afoņkins 1964 Rožupes pamatskola
3047 Gatis Kristiāns Romanovs 2006 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3048 Daniels Kazakevičs 2006
3049 Aleksandrs Dombrovskis 2006 Krāslavas novada sporta skola
3050 Jānis Pīzelis 2006 Sēlijas Sporta skola
3051 Evelīna Žanete Švirkste 2005 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3052 Līga Pīzele 2006 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3053 Anda Vaivode 2006 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3054 Patriks Putins 2007 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3055 Daniels Driviņš 2007 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3056 Ervīns Domulāns 2007 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3057 Edgars Zubovs 2008 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3058 Markuss Mičulis 2007 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3059 Deivids Dāboliņš 2007 Sēlijas Sporta skola
3060 Markuss Kļaviņš 2008 Aizkraukles novada Sporta skola
3061 Arnis Burga 2007 Aizkraukles novada Sporta skola
3062 Alisa Jermolajeva 2008 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3063 Elīna Ķēniņa 2007 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3064 Nikola Mironova 2008 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3065 Sabīne Stepāne 2008 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3066 Milena Ščeglova 2008 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3067 Daniela Veigule 2007 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3068 Samanta Veigule 2007 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3069 Samanta Vilka 2007 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3070 Evita Zepa 2007 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3071 Ieva Birzāka 2007 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3072 Vendija Ciša 2007 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3073 Samanta Justīne Romanova 2008 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3074 Justīne Kozule 2007 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3075 Solvita Laduzāne 2008
3076 Luīze Praņevska 2008 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3077 Karolīna Komarova 2008 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3078 Evelīna Estere Litavniece 2007 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3079 Kintija Vuškāne 2007 Sēlijas Sporta skola
3080 Loreta Ruble 2008 Aizkraukles novada Sporta skola
3081 Helēna Eriksone 2008 Aizkraukles novada Sporta skola
3082 Gints Filipovs 2009 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3083 Adrians Driviņš 2009 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3084 Maksims Komarovs 2010 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3085 Artjoms Jermolajevs 2009 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3086 Jānis Rubins 2009 Sēlijas Sporta skola
3087 Marija Linde 2009 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3088 Evija Medne 2009 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3089 Kate Vilka 2009 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3090 Jūlija Feoktistova 2009 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3091 Santa Vaivode 2009 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3092 Rūta Beatrise Prikule 2009 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3093 Megija Vācere 2009 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3094 Elīza Sproģe 2010 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3095 Nils Jakovels 2004 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3096 Gatis Vilcāns 2003 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3097 Natālija Krupina 1983
3098 Jānis Jerofejevs 1989
3099 Kārlis Kaļva 2011 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
3100 Markuss Sirmais 2012 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
3101 Rafaels Kalniņš 2011 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
3102 Ričards Zeps 2012 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
3103 Roberts Grīns 2012 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
3104 Dārta Ruļuka 2011 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
3105 Keita Usāne 2011 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
3106 Emīlija Baltiņa 2012 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
3107 Raitis Karpovičs 2009 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
3108 Artūrs Bareiķis 1986 2BE1ST
3109 Monta Rēriha 1992
3110 Inga Rītere 1995
3111 Jānis Griķis 1981
3112 Uldis Robļevskis 1984 Ogres novada sporta centrs
3113 Alise Griķe 1981 SK "Tērauds"
3114 Markuss Āboliņš 2011
3115 Amanda Griķe 2006 Līvānu novada vieglatlētikas klubs
3116 Gatis Melgalvis 1976
3117 Jānis Sondors 1989
3118 Sandra Platā 1972
3119 Indra Urtāne 1984 Rīga
3120 Inga Važa 1982 Jelgava
3121 Santa Salmane 1997 Rīga
3122 Iveta Freimane 1978
3123 Tatjana Potrubeiko 1990 Rīga
3124 Artjoms Seņins 1990 Jelgava
3125 Oskars Stāmers 1984 Jelgavas novada pašvaldība Sporta centrs
3126 Salvis Brasavs 1974 Jelgavas novada pašvaldība Sporta centrs
3127 Juris Jevsins 1966
3128 Dainis Upenieks 1969
3129 Vilnis Liepiņš 1955 Carnikavas novada pašvaldība
3130 Deniss Judins 1973 Jūrmala
3131 Aleksandrs Fjodorovs 1962
3132 Jānis Marčinkus 1956
3133 Leonīds Dedovs 1936 Latvijas Skriešanas sporta centrs
3134 Oskars Freimanis 1957
3135 Aleksandrs Daukste 1947 Latvijas Skriešanas sporta centrs
3136 Ilze Sermolīte 1974
3137 Dace Kovaļevska 1987
3138 Ieva Dambīte Polīte 1989 Jelgava
3139 Daiga Greiškāne 1975
3140 Raisa Marčinkus 1954
3141 Andra Dambīte 1968 Jelgava
3142 Dita Štefenhagena 1966
3143 Ilze Pelēce 1966
3144 Erita Kalniņa 1972
3145 Gustavs Lapiņš 2011 Ozolnieku Sporta skola
3146 Stefans Rozentāls 2012 Ozolnieku Sporta skola
3147 Krišs Heins 2011 Ozolnieku Sporta skola
3148 Nils Roberts Akerfelds 2009 Ozolnieku Sporta skola
3149 Edvards Tamisārs 2010 Ozolnieku Sporta skola
3150 Grēta Veldre 2012 Ozolnieki , Ozolnieku Sporta skola
3151 Daniela Barovska 2010 Ozolnieku Sporta skola
3152 Alise Vācere 2009 Ozolnieku Sporta skola
3153 Evelīna Vārna 2009 Ozolnieku Sporta skola
3154 Emīlija Jēkabsone 2011 Ozolnieku Sporta skola
3155 Gabriela Rubene 2010 Ozolnieku Sporta skola
3156 Alise Tiliševska 2011 Ozolnieku Sporta skola
3157 Klinta Bļusina 2000 Tukuma sporta skola
3158 Raimonds Priekulis 2010 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
3159 Jurģis Bakanauskis 2006 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3160 Kristaps Adamovičs 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3161 Dita Siliņa 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3162 Roberts Anderšmits 2008
3163 Guntars Bakanauskis 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3164 Ieva Veinberga 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3165 Kintija Apsīte 2009
3166 Keta Šteina 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3167 Kārlis Kristofers Akums 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3168 Romāns Betmans 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3169 Elizabete Katrīna Komisarova 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3170 Veronika Bogdanova 2010
3171 Krista Puzare 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3172 Adrija Ramola 2011 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3173 Keita Kendija Prunte 2011 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3174 Vanesa Aleksina 2011 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3175 Jasmīne Vāne 2011 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3176 Santa Emīlija Birziņa 2011 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3177 Gustavs Olencevičs 2011 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3178 Kristaps Miķelsons 2012 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3179 Kristians Drullis 2012 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3180 Ilgvars Dagnis Ūdris 2012 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3181 Jēkabs Zole 2012 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3182 Denīza Rutkovska 2012 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3183 Anna Uzpila 2012 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
3184 Matīss Petraitis 2012 Aizkraukles novada Sporta skola
3185 Matias Trainis 2012 Aizkraukles novada Sporta skola
3186 Kārlis Putniņš 2012 Aizkraukles novada Sporta skola
3187 Makss Andersons 2011 Aizkraukles novada Sporta skola
3188 Arvis Usāns 2011 Aizkraukles novada Sporta skola
3189 Agnija Kalva-Vaivode 2011 Aizkraukles novada Sporta skola
3190 Alise Madara Možeika 2012 Aizkraukles novada Sporta skola
3191 Enija Mūrniece 2011 Aizkraukles novada Sporta skola
3192 Madara Leite 2010 Aizkraukles novada Sporta skola
3193 Mija Mūrniece 2010 Aizkraukles novada Sporta skola
3194 Kitija Zvilna 2009 Aizkraukles novada Sporta skola
3195 Dominiks Kippari 2010 Aizkraukles novada Sporta skola
3196 Rihards Bokiševs 2010 Aizkraukles novada Sporta skola
3197 Jānis Rodrigo Feldmanis 2010 Aizkraukles novada Sporta skola
3198 Gvido Bukšs 2010 Aizkraukles novada Sporta skola
3199 Anna Beļūne 2012 Aizkraukles novada Sporta skola
3200 Viktorija Kippari 2011 Aizkraukles novada Sporta skola