Sportistu reģistrs 2022. gadā

Saraksts - Sportistu reģistrs 2021
Saraksts - Sportistu reģistrs 2022

Rāda no 201. līdz 400. no kopā 5423 ierakstiem.
# Sportists Dzimšanas datums Organizācija
201 Roberts Glazers 2004 Sporta klubs AŠAIS , Cēsu pilsētas Sporta skola
202 Arina Matvejeva 2004 Jūrmalas sporta skola , Latvijas Skriešanas sporta centrs
203 Marta Kvašina 2004 Sporta skola Arkādija
204 Alise Krista Melnbārde 2004 Mārupes sporta centrs , CUS CATANIA
205 Rita Krauja 2004 Valmieras Sporta skola
206 Dārta Auziņa 2004 Siguldas Sporta skola , CUS CATANIA
207 Elīza Lemberga 2004 Ogres novada sporta centrs , Murjāņu sporta ģimnāzija
208 Marta Sīviņa 2003 Ogres novada sporta centrs
209 Hanna Gabriela Ziemiņa 2004 Valmieras Sporta skola , Running Club Napoli
210 Gerda Kerija Dreimane 2004 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
211 Bruno Spūlis 2004 Ogres novada sporta centrs
212 Henrijs Obolevičs 2003 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
213 Andis Briška 2003 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
214 Anastasija Apenko 2006 Krāslavas novada sporta skola
215 Arta Marija Dreimane 2006 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
216 Elija Eglīte 2006 Valmieras Sporta skola
217 Inese Bembere 2006 Sporta skola Arkādija
218 Adrians Hildebrants 2006 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
219 Miks Jānis Opolais 2006 Ogres novada sporta centrs
220 Nils Meijers 2006 Ogres novada sporta centrs
221 Atvars Ernests Paļulis 2006 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
222 Bruno Lielbārdis 2006 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
223 Andris Skadiņš 2005 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
224 Paula Gintere 2007 Siguldas Sporta skola
225 Kate Urbanoviča 2007 Sporta skola Arkādija
226 Monta Starce 2008 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
227 Elīza Zaķe 2008 Valmieras Sporta skola
228 Annija Bogdanova 2008 Jēkabpils Sporta skola
229 Marta Lindberga 2007 Sporta skola Arkādija
230 Vendija Latkovska 2007 Ogres novada sporta centrs
231 Estere Ūzuliņa 2007 Siguldas Sporta skola
232 Dārta Neimane 2007 Siguldas Sporta skola
233 Rūta Rutka 2008 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
234 Nikola Bunde 2007 Siguldas Sporta skola
235 Maija Bāliņa 2007 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
236 Kristiāna Bērziņa 2007 Jēkabpils Sporta skola
237 Elizabete Cīrule 2007 Cēsu pilsētas Sporta skola , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
238 Adriana Reitmane 2007 Ogres novada sporta centrs
239 Reds Šmits 2007 Valmieras Sporta skola
240 Kristaps Aleksandrs Cauna 2007 Ogres novada sporta centrs
241 Kārlis Jēkabs Karlsbergs 2007 Ogres novada sporta centrs
242 Tīna Elizabete Vēvere 2003 Tukuma sporta skola
243 Rūta Siliņa 2003 Tukuma sporta skola
244 Daniela Timma 2003 Sporta skola Arkādija
245 Madara Ruņģe 2006 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
246 Anna Zvejniece 2005 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
247 Evelīna Ose 2005 Tukuma sporta skola
248 Aleksandra Kornejanova 2006 Saldus novada sporta skola
249 Samanta Taulīna 2006 Saldus novada sporta skola
250 Elīza Ipoļitova 2006 Saldus novada sporta skola
251 Paula Ņikiforova 2006 Saldus novada sporta skola
252 Anna Frolova 2005 Saldus novada sporta skola
253 Nikola Bērziņa 2006 Kuldīgas novada sporta skola
254 Kristīne Dubure 2005 Kuldīgas novada sporta skola
255 Aleksa Saka 2006 Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
256 Sanija Robežniece 2005 Kuldīgas novada sporta skola
257 Anda Dansone 2005 Talsu novada Sporta skola , M.Štrobindera šķēpmetēju klubs
258 Kate Katkeviča 2006 Liepāja
259 Everita Reinfelde 2006 Liepāja
260 Daniela Lasmane 2003 Saldus novada sporta skola , Running Club Napoli
261 Anete Elīza Andersone 2003 Saldus novada sporta skola
262 Laura Ķirse 2003 Saldus novada sporta skola
263 Viktorija Tīna Kristovska 2003 M.Štrobindera šķēpmetēju klubs
264 Megija Mertena 2004 Talsu novada Sporta skola
265 Jānis Lancmanis 2003 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
266 Ādams Ķesters 2003 Kuldīgas novada sporta skola
267 Roberts Vītols 2003 Kuldīgas novada sporta skola
268 Roberts Sorokins 2003 Kuldīgas novada sporta skola
269 Jēkabs Kļaviņš 2003 Talsu novada Sporta skola
270 Kaspars Lejnieks 2003 Talsu novada Sporta skola
271 Tomass Rudītis 2005 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
272 Rolands Dumbra 2006 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
273 Anrijs Inapšs 2006 Kuldīgas novada sporta skola
274 Adrians Pukne 2006 Tukuma sporta skola
275 Deivids Uļskis 2006 Saldus novada sporta skola
276 Mareks Barons 2005 Saldus novada sporta skola
277 Markuss Krūmiņš 2007 Saldus novada sporta skola
278 Aleksis Gailītis 2006 Kuldīgas novada sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
279 Raivis Vjaksa 2005 Kuldīgas novada sporta skola
280 Artūrs Jēcis 2006 Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
281 Kārlis Lūkass Koloda 2006 Talsu novada Sporta skola , M.Štrobindera šķēpmetēju klubs
282 Ralfs Kiršteins 2006 Kuldīgas novada sporta skola
283 Diāna Namniece 2002 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
284 Alise Paipala 2003 Talsu novada Sporta skola , M.Štrobindera šķēpmetēju klubs
285 Karlīna Ansviesule 2006 Valmieras Sporta skola
286 Paula Kļaviņa 2005 Jēkabpils Sporta skola
287 Janita Antipina 2005 Kuldīgas novada sporta skola
288 Annija Roze 2006 Kuldīgas novada sporta skola
289 Gustavs Griboniks 2005 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
290 Jēkabs Emīls Paiders 2007 Valmieras Sporta skola
291 Maksims Giruckis 2008 Krāslavas novada sporta skola
292 Emīls Sandlers-Bomis 2007 Cēsu pilsētas Sporta skola
293 Saila Gūtšmite 2004 Tukuma sporta skola
294 Elīna Tumša 2003 Jēkabpils Sporta skola
295 Valters Jansons 2004 Valmieras Sporta skola
296 Evelīna Ozola-Antone 2008 Valmieras Sporta skola
297 Loreta Nikola Nolberga 2008 Valmieras Sporta skola
298 Kailija Bediķe 2008 Smiltenes sporta centrs
299 Lizete Spila 2008 Ogres novada sporta centrs
300 Kate Kadrija Slavinska 2008 Tukuma sporta skola
301 Dinara Soboļenkova 2007 Jūrmalas sporta skola , Latvijas Skriešanas sporta centrs
302 Santa Ostrovska 2007 Krāslavas novada sporta skola
303 Loreta Bērziņa 2007 Rūjienas Sporta skola
304 Rihards Udrass 2007 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
305 Emīls Goba 2007 Smiltenes sporta centrs
306 Rūdolfs Skulte 2007 Sporta skola Arkādija
307 Toms Samauskis 2008 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
308 Edvards Aviks 2007 Rūjienas Sporta skola
309 Lauris Mendriks 2007 Tukuma sporta skola
310 Jēkabs Berkholcs 2007 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
311 Aleksis Ziemiņš 2008 Smiltenes sporta centrs
312 Ģirts Pugačovs 2007 Rūjienas Sporta skola
313 Ksenija Āboltiņa 2008 Rūjienas Sporta skola
314 Betija Rutka 2007 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
315 Evelīna Daniela Runģe 2007 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
316 Marta Nēgele 2008 Smiltenes sporta centrs
317 Raivijs Strēlis 2006 Dienvidkurzemes Sporta skola
318 Sanijs Jakšts 2006 Dienvidkurzemes Sporta skola
319 Kristers Pipcāns 2006 Balvu Sporta skola
320 Raits Markus 2006 Balvu Sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
321 Monta Zariņa 2006 Valmieras Sporta skola
322 Gerda Anna Zunte 2006 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
323 Dāvis Stepanovs 2004 Balvu Sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
324 Lauris Krists Lūsis 2003 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija , A.S.D. ENTERPRISE YOUNG
325 Niks Kļaviņš 2004 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
326 Jēkabs Priekulis 2003 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
327 Vineta Krūmiņa 2003 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
328 Luīze Geistarde 2004 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
329 Jēkabs Jansons 2003 Kuldīgas novada sporta skola
330 Niks Maulis 2003 Kuldīgas novada sporta skola
331 Mariuss Linards Bisenieks 2003 Tukuma sporta skola
332 Rihards Robins Helmanis 2004 Tukuma sporta skola
333 Ričards Tarvids 2005 Tukuma sporta skola
334 Kristers Zekunde 2006 Tukuma sporta skola
335 Elīza Andra Krūmiņa 2003 Talsu novada Sporta skola , M.Štrobindera šķēpmetēju klubs
336 Megija Medne 2003 Talsu novada Sporta skola , M.Štrobindera šķēpmetēju klubs
337 Kristiāna Ozola 2006 Talsu novada Sporta skola , M.Štrobindera šķēpmetēju klubs
338 Rūta Līva Grakovska 2006 Talsu novada Sporta skola
339 Patrīcija Jansone 2005 Talsu novada Sporta skola , M.Štrobindera šķēpmetēju klubs
340 Laura Katkeviča 1976
341 Emīlija Oša 2005 Talsu novada Sporta skola , M.Štrobindera šķēpmetēju klubs
342 Agnese Štencele 2003 Saldus novada sporta skola
343 Alise Ciemiņa 2005 Tukuma sporta skola
344 Arnis Mileika 2006 Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
345 Ralfs Eduards Gauja 2001 Saldus novada sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
346 Evelīna Graudiņa 2007 Smiltenes sporta centrs
347 Evelīna Miltiņa 2007 Tukuma sporta skola
348 Anna Fokerota-Šīmane 2007 Sporta skola Arkādija
349 Līva Latve 2007 Tukuma sporta skola
350 Angeļina Lahina 2006 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
351 Ksenija Babahina 2004 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
352 Marita Vulāne 2003 Rēzeknes novada sporta skola
353 Elza Eglīte 2009 Jēkabpils Sporta skola
354 Jūlija Ivanova 2005 Augšdaugavas novada sporta skola , Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
355 Markus Urtāns 2003 Jēkabpils Sporta skola
356 Kristiāns Lipenītis 2004 Jēkabpils Sporta skola
357 Evīta Teivāne 2004 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
358 Irina Zenkova 2006 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
359 Kristīne Siksaliete 1998 Valmieras Sporta skola
360 Ksenija Ņikitina 2007 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola , Vieglatlētikas klubs "SATURN 7"
361 Darja Oņiščenko 2006 Augšdaugavas novada sporta skola
362 Alisa Gerasimova 2007 Augšdaugavas novada sporta skola
363 Angelina Minkeviča 2004 Augšdaugavas novada sporta skola
364 Maksims Nevlevs 2005 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
365 Ēriks Gusevs 2001 Augšdaugavas novada sporta skola
366 Ričards Sticers 2007 Aizkraukles novada Sporta skola
367 Ņikita Kaseckis 2004 Ludzas novada Sporta skola
368 Arturs Gulbinskis 2004 Augšdaugavas novada sporta skola
369 Dāniels Krapāns 2005 Augšdaugavas novada sporta skola , Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
370 Kristaps Trafimovs 2005 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija" , Augšdaugavas novada sporta skola
371 Reinis Miders 2004 Augšdaugavas novada sporta skola , Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
372 Viktorija Popovičeva 2003 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola , CUS CATANIA
373 Olivers Laizāns 2005 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
374 Liners Laizāns 2005 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
375 Henrijs Lērme 2000
376 Aigars Feteris 1991 Salaspils sporta skola , SK "Tērauds" , ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
377 Valdis Ņilovs 1975 Ogre
378 Roms Žilinskis 1988
379 Rebeka Zekante 2003 Jēkabpils Sporta skola
380 Kitija Elksne 2004 Jēkabpils Sporta skola
381 Veronika Masjuka 2002 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
382 Daniela Keita Lielupe 2002 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
383 Ieva Murāne 2003 Krāslavas novada sporta skola
384 Elija Poriete 2006 Jēkabpils Sporta skola
385 Anna Marija Petrakova 2000 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija" , Augšdaugavas novada sporta skola
386 Daniels Voika 2005 Jūrmalas sporta skola , Latvijas Skriešanas sporta centrs
387 Jurijs Kravčonoks 1999 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola , Vieglatlētikas klubs „GALAXY” , Biedrība RTU SPORTS
388 Ņikita Ivanovs 2002 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
389 Aleksandrs Visockis 1999 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
390 Ernests Baleiko 2006 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
391 Andrejs Viļovs 2006 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
392 Ervīns Amosovs 2007 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola , Vieglatlētikas klubs "SATURN 7"
393 Vladislavs Čemis 2002 Augšdaugavas novada sporta skola
394 Oskars Priedītis 2006 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
395 Edgars Ungurs 1993
396 Artūrs Ļipatovs 2003 Sporta skola Arkādija
397 Rinalds Valts Zariņš 2000 Salaspils sporta skola
398 Kristaps Žuks 2003 Sēlijas Sporta skola
399 Lauris Pastars 2003 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
400 Niķita Prikuls 2005 Ludzas novada Sporta skola