Latvijas vieglatlētu starti Lietuvas čempionātā un ASV studentu sacensībās

Aizvadītās nedēļas nogalē gandrīz visās Eiropas valstī norisinājās šo valstu nacionālie čempionāti telpās. Lietuvas čempionātā Klaipēdā ārpus konkursa startēja arī četri Latvijas vieglatlēti.

21/02/2021
Lasīt vairāk

Disciplīnu analīze: diska mešana un lodes grūšana

Andris Staģis turpina pētīt. Kā veidojas sportistu rangs, ja tiek summēti dažādi disciplīnu rezultāti? Šoreiz apskatām diska mešanu un lodes grūšanu.

19/02/2021
Lasīt vairāk

21. aprīlī plānots Latvijas Vieglatlētikas savienības pārvēlēšanu kongress

Informējam, ka LVS pārvēlēšanu kongress tiek plānots 2021. gada 21. aprīlī sporta centrā “Mežaparks”, Roberta Feldmaņa ielā 11.

17/02/2021
Lasīt vairāk

Sportisti aicināti pieteikties Latvijas Olimpiskās komitejas programmai “Olimpiskais drafts”

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) piesaka jaunu programmu “Olimpiskais drafts”, kuras mērķis ir identificēt un atbalstīt individuālo Olimpisko sporta veidu jaunos, talantīgos atlētus vecumā no 16 līdz 20 gadiem, motivējot sasniegumiem pārejas periodā uz pieaugušo sportu.

16/02/2021
Lasīt vairāk

Līdzjūtība

Dziļās sērās paziņojam, ka 87. mūža gadā viņsaulē devies liels vieglatlētikas entuziasts – sportists, treneris un tiesnesis – Ābrams Avsiščers (dz.1934. gada 29. maijā).

16/02/2021
Lasīt vairāk

Sacensībās ASV Rūtai Katei Lasmanei un Oskaram Bambalam jauni personīgie rekordi

Daudzo ASV augstskolu studentiem–vieglatlētiem nobeigumam tuvojas telpu sacensību regulārā sezona. Aizvadītās nedēļas nogales (12. un 13. februārī) sacensībās startēja deviņi Latvijas vieglatlēti.

13/02/2021
Lasīt vairāk

Disciplīnu analīze: desmitcīņa

Visaptveroša Andra Staģa analīze par desmitcīņu – Latvijas 25 visu laiku labākie desmitcīņnieki, labākie rezultāti atsevišķās disciplīnās, 10 labākie rezultāti katrā no desmitcīņas disciplīnām, pirmās un otrās dienas punktu summas, punktu summas skriešanas, mešanu un lēkšanu disciplīnās, desmit labāko startu vidējais rezultāts un desmit labākās iespējamās punktu summas.

12/02/2021
Lasīt vairāk

Reinis Krēgers septiņcīņā uzrāda savu visu laiku otro labāko rezultātu

Jau otro veiksmīgo startu septiņcīņā šoziem aizvadījis Reinis Krēgers. Sestdien un svētdien viņš startēja Serbijas čempionātā Belgradā, kur ierindojās otrajā vietā ar savu visu laiku otro labāko rezultātu septiņcīņā – 5603 p.

07/02/2021
Lasīt vairāk

Starptautiskās daudzcīņnieku sacensības Tallinā

Sestdien un svētdien Tallinā notika tradicionālās starptautiskās daudzcīņas sacensības telpās, sacenšoties septiņcīņniekiem un pieccīņniecēm. Pandēmijas dēļ izpalika skatītāji, arī dalībnieku vidū nebija vairākas daudzcīņas slavenības.

07/02/2021
Lasīt vairāk

Ievai Turķei trešā uzvara trīssoļlēkšanā šosezon

Rit spraiga sacensību sezona daudzo ASV augstskolu studentiem – vieglatlētikā. Arī aizvadītās nedēļas nogalē vairāk nekā 50 pilsētās notika studentu sacensības. Četrās no tām startēja arī ASV studējošie Latvijas vieglatlēti.

07/02/2021
Lasīt vairāk