Sportistu reģistrs 2022. gadā

Saraksts - Sportistu reģistrs 2021
Saraksts - Sportistu reģistrs 2022

Rāda no 2401. līdz 2600. no kopā 5423 ierakstiem.
# Sportists Dzimšanas datums Organizācija
2401 Julianna Beznosenko 2008 Vecumnieku Sporta skola
2402 Elza Tupiņa 2007 Talsu novada Sporta skola
2403 Anastasija Kaimačņikova 2006 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
2404 Artūrs Niklāvs Medveds 1999 Dienvidkurzemes Sporta skola
2405 Ernests Vecelis 2011 Mārupes sporta centrs
2406 Edvards Straujais 2011 Iecavas sporta skola Dartija
2407 Krišjānis Matisāns 2011 Lielvārdes Sporta centrs
2408 Gustavs Kalniņš 2011 Lielvārdes Sporta centrs
2409 Kristiāns Veide 2011 Lielvārdes Sporta centrs
2410 Olivers Alekss Filippovs 2011 Siguldas Sporta skola
2411 Timotejs Dāvis Janovs 2011 Siguldas Sporta skola
2412 Krišjānis Salmiņš 2011 Siguldas Sporta skola
2413 Svens Zakss 2011 Siguldas Sporta skola
2414 Roberts Orlovs 2011 Lielvārdes Sporta centrs
2415 Matīss Mediņš 2011 Vecumnieku Sporta skola
2416 Markuss Veide 2011 Vecumnieku Sporta skola
2417 Kristiāns Ulnicāns 2011 Vecumnieku Sporta skola
2418 Miķelis Melgailis 2011 Vecumnieku Sporta skola
2419 Mareks Ķerpe 2012 Valmieras Sporta skola
2420 Armands Pabērzs 2011 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
2421 Jānis Caune 2011 Ogres novada sporta centrs
2422 Valters Nakurts 2011 Cēsu pilsētas Sporta skola
2423 Roberts Kukarels 2011 Cēsu pilsētas Sporta skola
2424 Elvis Praznicāns 2012 Cēsu pilsētas Sporta skola
2425 Linda Siliņa 2011 Mārupes sporta centrs
2426 Annika Ūle 2011 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
2427 Tija Broka 2011 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
2428 Milēna Freimane 2011 Siguldas Sporta skola
2429 Laura Balde 2011 Siguldas Sporta skola
2430 Eva Prūse 2011 Lielvārdes Sporta centrs
2431 Kristīna Romaška 2011 Lielvārdes Sporta centrs
2432 Amanda Misiņa 2011 Valmieras Sporta skola
2433 Patrīcija Mieze 2012 Cēsu pilsētas Sporta skola
2434 Eva Vovere 2011 Salaspils sporta skola
2435 Arta Krūmiņa 2012 Salaspils sporta skola
2436 Leila Šteinberga 2011 Siguldas Sporta skola
2437 Elza Jukāma 2011 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
2438 Kate Jukāma 2011 Carnikavas novada pašvaldība
2439 Sabīne Kate Bārene 2011 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
2440 Estere Kovale 2012 Dobeles Sporta skola
2441 Marta Kolovanova 2012 Lielvārdes Sporta centrs
2442 Anna Lamberga 2012 Lielvārdes Sporta centrs
2443 Loreta Lamberga 2012 Lielvārdes Sporta centrs
2444 Alise Rauska 2011 Aizkraukles novada Sporta skola
2445 Eva Igenberga 2012 Ogres novada sporta centrs
2446 Gabriela Bružuka 2012 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
2447 Roberta Gailīte 2012 Ogres novada sporta centrs
2448 Paula Lismane 2012 Ogres novada sporta centrs
2449 Daniela Ramza 2012 Ogres novada sporta centrs
2450 Baiba Vasipa 2012 Ogres novada sporta centrs
2451 Elīza Priedīte 2011 Ogres novada sporta centrs
2452 Anna Drulle 2011 Ogres novada sporta centrs
2453 Marta Karlīna Kočāne 2011 Ogres novada sporta centrs
2454 Annika Millere 2011 Ogres novada sporta centrs
2455 Karlīna Millere 2011 Ogres novada sporta centrs
2456 Viktorija Rucko 2011 Ogres novada sporta centrs
2457 Mārtiņš Bērziņš 2011 Ķekavas novada sporta skola
2458 Domeniks Makužs 2011 Salaspils sporta skola
2459 Augusts Breidaks 2012 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
2460 Rauls Vītols 2011 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
2461 Toms Leo Ekmanis 2012 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
2462 Lūkass Znotiņš 2011 Lielvārdes Sporta centrs
2463 Kristofers Žizņevskis 2011 Tukuma sporta skola
2464 Rūdolfs Egle 2012 Dobeles Sporta skola
2465 Renārs Vaitkevics 2012 Dobeles Sporta skola
2466 Henrijs Ošs 2012 Lielvārdes Sporta centrs
2467 Miks Eglītis 2012 Ogres novada sporta centrs
2468 Hugo Jānis Doniņš 2011 Ogres novada sporta centrs
2469 Kate Kristapsone 2011 Mārupes sporta centrs
2470 Elīza Circene 2012 Mārupes sporta centrs
2471 Reina Grūbe 2011 Mārupes sporta centrs
2472 Keita Pelce 2012 Mārupes sporta centrs
2473 Heidija Petra Simsone 2012 Mārupes sporta centrs
2474 Katrīna Macate 2011 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
2475 Alise Zandere 2011 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
2476 Ilze Pūriņa 2012 Ķekavas novada sporta skola
2477 Marta Vanaga 2012 Ķekavas novada sporta skola
2478 Megija Kristiāna Mora 2011 Iecavas sporta skola Dartija
2479 Amanda Rozentāle 2011 Iecavas sporta skola Dartija
2480 Laura Šuherte 2011 Iecavas sporta skola Dartija
2481 Megija Caune 2011 Salaspils sporta skola
2482 Nikola Zvaigzne 2011 Salaspils sporta skola
2483 Marta Lukstiņa 2012 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
2484 Ketija Edžiņa 2011 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
2485 Elizabete Anspaka 2011 Salaspils sporta skola
2486 Dārta Dāne 2011 Salaspils sporta skola
2487 Lauma Graudiņa 2011 Salaspils sporta skola
2488 Laura Agejeva 2011 Carnikavas novada pašvaldība
2489 Marta Gustiņa 2012 Dobeles Sporta skola
2490 Laura Jansone 2012 Dobeles Sporta skola
2491 Heilija Marija Čina 2012 Dobeles Sporta skola
2492 Amēlija Laimiņa 2012 Dobeles Sporta skola
2493 Justīne Plote 2012 Lielvārdes Sporta centrs
2494 Sabīne Bogdanova 2012 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
2495 Marta Helmane 2012 Ogres novada sporta centrs
2496 Marija Švēde 2012 Ogres novada sporta centrs
2497 Amēlija Šimanovska 2012 Ogres novada sporta centrs
2498 Nadežda Polovinkova 2011 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
2499 Katrīna Žukovska 2011 Ogres novada sporta centrs
2500 Darja Samuilova 2012 Sporta skola Arkādija
2501 Sabīne Bogdanova 2012 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
2502 Matīss Rušmanis 2011 Mārupes sporta centrs
2503 Valters Petrevics 2012 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
2504 Kristers Narnickis 2011 Ķekavas novada sporta skola
2505 Ričards Ušackis 2012 Iecavas sporta skola Dartija
2506 Martins Petrovskis 2011 Siguldas Sporta skola
2507 Raiens Zīlīte 2011 Dobeles Sporta skola
2508 Didzis Deinis 2012 Lielvārdes Sporta centrs
2509 Kārlis Roze 2011 Siguldas Sporta skola
2510 Ingus Opolais 2012 Ķekavas novada sporta skola
2511 Edvards Vanags 2011 Mārupes sporta centrs
2512 Mārtiņš Kurilovs 2011 Siguldas Sporta skola
2513 Adrians Brumbergs 2011 Ķekavas novada sporta skola
2514 Kristers Zīlīte 2011 Dobeles Sporta skola
2515 Toms Kalniņš 2011 Mārupes sporta centrs
2516 Maija Mārtinsone 2011 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
2517 Nils Rudiņš 2011 Valmieras Sporta skola
2518 Arsens Kostjuks 2011 Dobeles Sporta skola
2519 Aldonis Palkavnieks 1931
2520 Elmārs Gulbis 1928
2521 Uldis Ābelis 1932
2522 Jānis Buks 1938
2523 Juris Zilveris 1939
2524 Leons Žukovskis 1944 Latvijas Skriešanas sporta centrs
2525 Vladimirs Kallass 1945
2526 Feoktists Pušņakovs 1952
2527 Vilis Mednis 1951
2528 Aivars Puriņš 1954 Ogres novada sporta centrs
2529 Voldemārs Mezītis 1956 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
2530 Tālis Auniņš 1956
2531 Andris Avens 1961 Latvijas Skriešanas sporta centrs
2532 Normunds Bucenieks 1960
2533 Māris Jirgensons 1964
2534 Ivars Lācis 1963
2535 Andrejs Rināss 1964
2536 Māris Stabiņš 1968
2537 Māris Kaļiņins 1970 Augšdaugavas novada sporta skola
2538 Dainis Šteinbergs 1976
2539 Viesturs Donis 1975 Sporta skola Arkādija
2540 Mihails Narusevics 1973 Daugavpils
2541 Rolands Linejs 1974 Bauska
2542 Ēriks Jakovļevs 1973 Daugavpils
2543 Māris Petrovskis 1982 Ventspils
2544 Maksims Aitovs 1979
2545 Māris Vecbaštiks 1977
2546 Gints Rudzītis 1980
2547 Sandis Sabājevs 1985 LSPA Sporta klubs , Valmieras vieglatlētikas klubs , Sporta skola Arkādija
2548 Gatis Heidingers 1983 LSPA Sporta klubs
2549 Kristaps Jankovskis 1984
2550 Genādijs Ļebedevs 1986 Sporta skola Arkādija , Mārupes novada pašvaldība
2551 Mārtiņš Mozgis 1987 Mārupe
2552 Martiņš Ozoliņš 1985
2553 Raivis Asns 1982 Latvijas Skriešanas sporta centrs
2554 Jānis Kaprālis 1943 Latvijas Skriešanas sporta centrs
2555 Jurijs Kopasovs 1947
2556 Vairis Krauklis 1953
2557 Elmārs Gailis 1956
2558 Vladimirs Jermaļonoks 1952
2559 Aivars Zaķis 1959 Latvijas Skriešanas sporta centrs
2560 Zigmunds Znotiņš 1963
2561 Armants Pēterkops 1965
2562 Helmuts Polis 1966
2563 Ēriks Melkurts 1963
2564 Didzis Kalniņš 1967 Latvijas Skriešanas sporta centrs , Ventspils maratona klubs
2565 Valērijs Baranovskis 1973
2566 Andis Gailis 1976
2567 Jānis Krastiņš 1981
2568 Mareks Zālītis 1984 Ķekava
2569 Jazeps Odumiņš 1932
2570 Vaclavs Griņevičs 1946
2571 Viktors Safutins 1946 Latvijas Skriešanas sporta centrs , Ventspils maratona klubs
2572 Andris Dainis 1949
2573 Jānis Kaimiņš 1948
2574 Aldis Dainis 1956
2575 Viktors Rodionovs 1954 Latvijas Skriešanas sporta centrs
2576 Antis Zunda 1961 SportLat
2577 Nikolajs Vasiļjevs 1959 Latvijas Skriešanas sporta centrs
2578 Andris Dudels 1963
2579 Arvils Bušmanis 1967 Līvānu novada vieglatlētikas klubs
2580 Roberts Ivzāns 1967
2581 Mareks Antons 1981 Valmieras vieglatlētikas klubs , Žolneroviča SK
2582 Guntars Vasiļjevs 1981
2583 Arnis Paškevičs 1987 Daugavpils
2584 Arnis Auzāns 1982 Valmieras vieglatlētikas klubs
2585 Mitrofans Slobodjans 1985 Latvijas Skriešanas sporta centrs
2586 Aleksandrs Azarevičs 1955 Latvijas Skriešanas sporta centrs
2587 Aivars Bondars 1966
2588 Valērijs Jegorovs 1962 Latvijas Skriešanas sporta centrs
2589 Ritvars Lērme 1975 Valmieras vieglatlētikas klubs
2590 Jānis Gailis 1982
2591 Jānis Eisaks 1982
2592 Ivars Lapiņš 1975 SportLat
2593 Raivis Bērziņš 1973
2594 Modris Liepiņš 1966
2595 Ilmārs Saulgriezis 1956
2596 Agris Knope 1953
2597 Ēriks Jukāms 1955
2598 Harijs Āboliņš 1948
2599 Juris Malnacis 1950 Latvijas Skriešanas sporta centrs
2600 Guntis Balodis 1946