Sportistu reģistrs 2022. gadā

Saraksts - Sportistu reģistrs 2021
Saraksts - Sportistu reģistrs 2022

Rāda no 1801. līdz 2000. no kopā 5423 ierakstiem.
# Sportists Dzimšanas datums Organizācija
1801 Viesturs Paegle 2007 Jelgavas novada pašvaldība Sporta centrs
1802 Raivis Ternovs 2008 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1803 Estere Asare 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1804 Ieva Miķelsone 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1805 Katrīna Kristiāna Garoza 2008 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
1806 Annika Ziņģe 2008 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1807 Elizabete Skrina 2008 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1808 Marta Kuzņecova 2008 Sporta skola Arkādija
1809 Agate Keomeģe 2007 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1810 Laura Sāra Ivsiņa 2007 Rūjienas Sporta skola
1811 Gabriela Štelmahere 2007 Lielvārdes Sporta centrs
1812 Elita Tauriņa 2008 Siguldas Sporta skola
1813 Madara Ērgle 2008 Sporta skola Arkādija
1814 Anna Mežaraupe 2008 Metroons Sporta klubs
1815 Emīlija Strauja 2008 Smiltenes sporta centrs
1816 Rolands Ozoliņš 2008 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1817 Niks Belmans 2007 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1818 Raivo Grecs 2008 Ogres novada sporta centrs
1819 Oskars Mežaraups 2007 Sporta skola Arkādija , Metroons Sporta klubs
1820 Eleonora Dombrovska 2007 Murjāņu sporta ģimnāzija
1821 Norleta Leila Žingele 2008 Valmieras Sporta skola
1822 Beatrise Stepanoviča 2008 Valmieras Sporta skola
1823 Luīze Melbārde 2008 Sporta skola Arkādija
1824 Letīcija Ilvese 2008 Sporta skola Arkādija
1825 Kate Bula 2008 Ķekavas novada sporta skola
1826 Keita Zariņa 2007 Iecavas sporta skola Dartija
1827 Elza Danute Deičmane 2008 Sporta skola Arkādija
1828 Karīna Krūmiņa 2008 Sporta skola Arkādija
1829 Nikola Kača 2007 Sporta skola Arkādija
1830 Ralfs Vēmanis 2007 Rojas sporta skola
1831 Kārlis Ķiršakmens 2007 Tukuma sporta skola
1832 Mārcis Muižnieks 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1833 Sandis Dzenītis 2001 Salaspils sporta skola , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
1834 Igors Orlovs 2008 Sēlijas Sporta skola
1835 Raivo Mikušāns 2008 Sēlijas Sporta skola
1836 Evelīna Elizabete Vismane 2009 Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
1837 Edgars Berģis 2008 Sēlijas Sporta skola
1838 Rainers Cinis 2008 Valmieras Sporta skola
1839 Eduards Polks 2007 Valmieras Sporta skola
1840 Ringolds Bērziņš 2008 Sporta skola Arkādija
1841 Madars Blumbergs 2007 Kuldīgas novada sporta skola
1842 Kaspars Babris 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1843 Roberts Klans 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
1844 Normunds Kinēns 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
1845 Markuss Grauds 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1846 Lauris Bakanauskis 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1847 Jeremijs Rjabovs 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1848 Krists Mateika 2007 Rojas sporta skola
1849 Marija Justīne Prunte 2007 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
1850 Alise Lagzdiņa 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1851 Marta Indriksone 2007 Dienvidkurzemes Sporta skola
1852 Ance Tetere 2007 Dienvidkurzemes Sporta skola
1853 Una Spriņģe 2007 Jelgavas novada pašvaldība Sporta centrs
1854 Daniils Kožemjakins 2007 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1855 Daniels Kristians Jansons 2007 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1856 Gatis Pokšāns 2007 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1857 Kārlis Kokins 2007 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1858 Gustavs Eriņš 2007 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1859 Arturs Valters 2007 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1860 Ksenija Luriņa 2007 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1861 Angelīna Kitajeva 2008 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1862 Justīne Iļjina 2008 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1863 Anastasija Leitāne 2006 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1864 Raitis Danilovs 2007 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1865 Elīna Ziemele 2006 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1866 Ervīns Brakovskis 2006 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1867 Dāvis Salcevičs 2003 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1868 Markuss Soms 2008 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1869 Matīss Sparāns 2007 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1870 Aleksandrs Danilovs 2007 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1871 Aleksis Dreijers 2007 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1872 Maksims Martinovs 2007 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1873 Kristiāns Ričards Kudeika 2007 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1874 Katelīna Švābe 2008 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1875 Nellija Ceple 2008 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1876 Rinalds Božis 2006 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1877 Linda Linde 2006 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1878 Ieva Jaunromāne 2006 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1879 Elizabete Maija Some 2005 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1880 Žans Šaršuns 2008 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola , Vieglatlētikas klubs "SATURN 7"
1881 Marta Marksa 2002 Valmieras Sporta skola , Running Club Napoli
1882 Paula Sprudzāne 1999 Sporta skola Arkādija , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
1883 Karlīna Bunkša 2005 Ķekavas novada sporta skola
1884 Līga Velvere 1990 NBS Sporta klubs , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
1885 Krisija Adriana Lancmane 2006 Sporta skola Arkādija
1886 Robina Klasmane 2005 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1887 Ernests Strazds 2006 Kuldīgas novada sporta skola
1888 Emīls Žubulis 2001 Rīga
1889 Dāvis Keišs 2001 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
1890 Jānis Seņkāns 2001 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
1891 Megija Rumaka 2008 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1892 Renārs Cakuls 2008 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1893 Džastins Nikolajevs 2008 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1894 Māris Urtāns 1981 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
1895 Renārs Vasiļjevs 2001
1896 Evelīna Tīna Lazdiņa 2006 Ogres novada sporta centrs
1897 Kitija Zaula 2004 Limbažu novada Sporta skola
1898 Edvards Māris Kamarūts 2003 Sporta skola Arkādija
1899 Ivars Katkevičs 1983 Lāča sporta skola
1900 Madara Palameika 1987 Ventspils OC
1901 Ieva Annija Stepiņa 2002
1902 Pāvils Otomers 2009 Vecumnieku Sporta skola
1903 Ralfs Kondratjuks 2009 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1904 Darja Sopova 2002
1905 Gabriela Elēna Velpa 2009 Iecavas sporta skola Dartija
1906 Valters Špundzāns 2009 Vecumnieku Sporta skola
1907 Elva Vestarta 2003 Jelgavas novada pašvaldība Sporta centrs
1908 Nikola Innus 2006 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
1909 Evelīna Stepanova 2005 Balvu Sporta skola
1910 Linda Renāte Šmeikste 2005 Aizkraukles novada Sporta skola
1911 Gatis Karabanovs 2006 Aizkraukles novada Sporta skola
1912 Edgars Prūsis 2006 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
1913 Markuss Matīss Zēniņš 2006 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
1914 Rihards Pūķis 2005 Iecavas sporta skola Dartija
1915 Dora Dumpe 2004 Sporta skola Arkādija
1916 Elizabete Anna Ozola 2003 Sporta skola Arkādija
1917 Rihards Vembris 2003 Tukuma sporta skola
1918 Emīlija Siliņa 2003 Lāča sporta skola
1919 Albertīna Rudņeva 2004 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1920 Renārs Ruģelis 2003 Sporta skola Arkādija , SK "Tērauds"
1921 Līze Betija Gersone 2006 Jelgavas novada pašvaldība Sporta centrs
1922 Eduards Anderšmits 2003 Sporta skola Arkādija
1923 Artis Podziņš 2005 Siguldas Sporta skola
1924 Marta Balanasa 2005 Siguldas Sporta skola
1925 Mikus Pētersons 2001 Lāča sporta skola
1926 Ralfs Inbergs 2005 Siguldas Sporta skola
1927 Raivis Zaķis 1980
1928 Daira Deičmane 1999 Lāča sporta skola
1929 Ieva Turķe 1998 Tukuma vieglatlētikas klubs
1930 Agita Švetere 1999 Lāča sporta skola
1931 Niklāvs Aizpurs 2007 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
1932 Kristers Simsons 2007 Sporta skola Arkādija
1933 Jānis Kresse 2007 Sporta skola Arkādija
1934 Edvarts Igaunis 2008 Vecumnieku Sporta skola
1935 Ričards Kokins 2007 Salaspils sporta skola
1936 Andris Zakarevičs 2007 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
1937 Kārlis Daniels Lazda 2008 Iecavas sporta skola Dartija
1938 Marija Bojāre 2007 Ludzas novada Sporta skola
1939 Laura Ozola 2007 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
1940 Jolanta Karloviča 2007 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
1941 Anastasija Stepanova 2008 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
1942 Reinis Šnepsts 2007 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1943 Raimonds Skangalis 2008 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1944 Arneta Hegenbarte-Petrika 2007 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1945 Vitālijs Pilinovičs 2008 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
1946 Adrians Karpovičs 2007 Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
1947 Emīlija Vahere-Abražune 2007 Sporta skola Arkādija
1948 Laura Ruģele 2008 Sporta skola Arkādija
1949 Nils Kursins 2008 Dobeles Sporta skola
1950 Tihons Juferovs 2008 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
1951 Viktorija Helēna Mozga 2007 Sporta skola Arkādija
1952 Žanete Sinkovska 2007 Iecavas sporta skola Dartija , Murjāņu sporta ģimnāzija
1953 Jēkabs Kravcovs 2007 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1954 Artūrs Banziņš 2007 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1955 Liene Didrihsone 2007 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1956 Agnese Šalna 2007 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1957 Liāna Magada 2008 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
1958 Dainis Limanāns 1983 Rīga
1959 Diāna Džaviza 1987
1960 Ilze Limanāne 1978 Matisons Runner’s Club
1961 Arisa Bišofa 2010
1962 Anrijs Liberts 2012 Kuldīgas novada sporta skola
1963 Kristers Bucenieks 2011 Talsu novada Sporta skola
1964 Emīls Zvirbulis 2011 Kuldīgas novada sporta skola
1965 Jānis Čīma 2012 Kuldīgas novada sporta skola
1966 Mārcis Jansons 2011 Kuldīgas novada sporta skola
1967 Krišs Birkenšteins 2011 Tukuma sporta skola
1968 Jēkabs Sokolovs 2012 Tukuma sporta skola
1969 Ralfs Garoza 2012 Tukuma sporta skola
1970 Sebastians Pikau Kaldeira Rodeia Liepa 2012 Tukuma sporta skola
1971 Rolands Podiņš 2011 Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
1972 Silvestrs Čabajs 2011 Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
1973 Jānis Metuzāls 2012 Talsu novada Sporta skola
1974 Adrians Jansons 2012 Talsu novada Sporta skola
1975 Ivars Gindra 2011 Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
1976 Ralfs Raginskis 2012 Tukuma sporta skola
1977 Aksels Rutkovskis 2011 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1978 Reinis Prātiņš 2011 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1979 Toms Ūrmanis 2012 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1980 Matiass Duburs 2011 Kuldīgas novada sporta skola
1981 Keita Līdaka 2012 Kuldīgas novada sporta skola
1982 Karlīna Kurzemniece 2012 Kuldīgas novada sporta skola
1983 Maija Einberga 2012 Kuldīgas novada sporta skola
1984 Madara Barone 2011 Talsu novada Sporta skola
1985 Heidija Gruika 2012 Talsu novada Sporta skola
1986 Aleina Ičtena 2011 Talsu novada Sporta skola
1987 Renāte Tīfentāle 2011 Talsu novada Sporta skola
1988 Keita Freisa 2011 Kuldīgas novada sporta skola
1989 Elizabete Edele Davidenko 2012 Kuldīgas novada sporta skola
1990 Nikola Viktorija Kuzņecova 2011 Kuldīgas novada sporta skola
1991 Viktorija Strautiņa 2012 Kuldīgas novada sporta skola
1992 Karlīna Krista Brauere 2011 Tukuma sporta skola
1993 Rūta Skavronska-Krūziņa 2012 Tukuma sporta skola
1994 Sindija Patrīcija Leice 2011 Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
1995 Marta Erenfrīde 2011 Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
1996 Amanda Šupstika 2012 Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
1997 Emīlija Brauere 2012 Talsu novada Sporta skola
1998 Viktorija Jackēviča 2011 Talsu novada Sporta skola
1999 Elīza Bērziņa 2012 Talsu novada Sporta skola
2000 Karlīna Līna Ekmane 2012 Talsu novada Sporta skola