Sportistu reģistrs 2022. gadā

Saraksts - Sportistu reģistrs 2021
Saraksts - Sportistu reģistrs 2022

Rāda no 5001. līdz 5200. no kopā 5423 ierakstiem.
# Sportists Dzimšanas datums Organizācija
5001 Kristaps Mežulis 2007 JS 5. novada pārvalde
5002 Didzis Šantars 2007 JS 5. novada pārvalde
5003 Sindijs Kalniņš 2007 JS 5. novada pārvalde
5004 Roberts Roķis 2007 JS 5. novada pārvalde
5005 Iļja Potapovs 2008 JS 5. novada pārvalde
5006 Ričards Kantelis 2008 JS 5. novada pārvalde
5007 Artūrs Kalniņš 2007 JS 5. novada pārvalde
5008 Hugo Kristiāns Balta 2007 JS 4. novada pārvalde
5009 Alekss Žoluds 2007 JS 4. novada pārvalde
5010 Alekss Vancāns 2007 JS 4. novada pārvalde
5011 Dāvids Daniels Kočkeris 2007 JS 4. novada pārvalde
5012 Raivis Grīns 2007
5013 Kārlis Feldmanis 2007 JS 1. novada pārvalde
5014 Artūrs Rodiņš 2007 JS 1. novada pārvalde
5015 Kārlis Rūķis 2008 Kuldīgas novada sporta skola
5016 Kellija Liepa 2008 JS 1. novada pārvalde
5017 Madara Ina Lāce 2007 JS 1. novada pārvalde
5018 Alise Brūvere 2008 JS 1. novada pārvalde
5019 Dinija Ivanova 2007 JS 4. novada pārvalde
5020 Diāna Cvetkova 2008 JS 5. novada pārvalde
5021 Reinis Šulcs 2006 Tukuma sporta skola
5022 Roberts Pelšs 2005 JS 5. novada pārvalde
5023 Roberts Dubļinskis 2006 JS 5. novada pārvalde
5024 Jānis Utāns 2006 JS 5. novada pārvalde
5025 Normunds Gavrilovs 2006 JS 5. novada pārvalde
5026 Jēkabs Andrejs Vizbulis 2006 JS 5. novada pārvalde
5027 Daniels Zībergs 2005 JS 4. novada pārvalde
5028 Aleksis Samcevičs 2005 Talsu novada jaunsardze
5029 Kristers Kalašņikovs 2004 Talsu novada jaunsardze
5030 Karīna Bernāne 2005 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
5031 Kintija Klaudija Krūka 2006 JS 4. novada pārvalde
5032 Elza Strupiša 2005 JS 5. novada pārvalde
5033 Toms Marks Salenieks 2010
5034 Juris Jaundžeikars 2010 JS 2. novada pārvalde
5035 Rihards Jaundžeikars 2009 JS 2. novada pārvalde
5036 Deivids Kuļšs 2009 JS 2. novada pārvalde
5037 Jēkabs Kubuliņš 2009 JS 3. novada pārvalde
5038 Mārcis Glāznieks 2010 JS 3. novada pārvalde
5039 Miķelis Salmiņš 2011 JS 3. novada pārvalde
5040 Jāzeps Kubuliņš 2011 JS 3. novada pārvalde
5041 Dāvids Stepe 2011 JS 3. novada pārvalde
5042 Artūrs Makoskins 2011 JS 3. novada pārvalde
5043 Daniels Bartkevičs 2011 JS 3. novada pārvalde
5044 Kristaps Abendrots 2009 JS 3. novada pārvalde
5045 Rinalds Bērziņš 2010 JS 3. novada pārvalde
5046 Julians Andersons 2010
5047 Keira Zeiliša 2006 JS 4. novada pārvalde
5048 Dairis Vīcups 2010 JS 2. novada pārvalde
5049 Jānis Rancāns 2009 JS 2. novada pārvalde
5050 Andžejs Krakops 2009 JS 2. novada pārvalde
5051 Annija Estere Slesere 2009 JS 2. novada pārvalde
5052 Aleksandra Dmitrjeva 2009 JS 2. novada pārvalde
5053 Darlīna Mežale 2009 JS 2. novada pārvalde
5054 Kintija Dorožkina 2009 JS 2. novada pārvalde
5055 Arina Stepanova 2009 JS 2. novada pārvalde
5056 Melisa Pētersone 2010 JS 3. novada pārvalde
5057 Kate Tīna Melberde 2010 JS 3. novada pārvalde
5058 Viola Deksne 2009 JS 3. novada pārvalde
5059 Marta Žīgure 2010 JS 3. novada pārvalde
5060 Amanda Jozepa 2009 JS 3. novada pārvalde
5061 Laura Ameļčenkova 2009 JS 2. novada pārvalde
5062 Amanda Husāre 2009 JS 2. novada pārvalde
5063 Līva Raciborska 2009 JS 2. novada pārvalde
5064 Mišela Tīna Berkolde 2011 JS 3. novada pārvalde
5065 Alise Icaka 2010 JS 3. novada pārvalde
5066 Katrīna Lukaševiča 2009
5067 Adrians Mateļonoks 2008 JS 2. novada pārvalde
5068 Denis Bļass 2008 JS 2. novada pārvalde
5069 Lauris Tihovskis 2008 JS 2. novada pārvalde
5070 Ivis Mikāns 2008 JS 2. novada pārvalde
5071 Andris Zanders 2007 JS 3. novada pārvalde
5072 Kristians Dukulis 2008 JS 3. novada pārvalde
5073 Markuss Kostjučenko 2007 JS 3. novada pārvalde
5074 Mairis Vasiļenko 2008 JS 3. novada pārvalde
5075 Matīss Salmiņš 2008 JS 3. novada pārvalde
5076 Adrians Stepe 2007 Jaunsardzes un Informācijas centra 3,novada nodaļa
5077 Martins Kristers Celms 2007 Jaunsardzes un Informācijas centra 3,novada nodaļa
5078 Andris Astratovs 2007 JS 2. novada pārvalde
5079 Ervīns Keišs 2007 JS 2. novada pārvalde
5080 Kārlis Bodrovs 2008 JS 2. novada pārvalde
5081 Ralfs Rižais 2008 JS 2. novada pārvalde
5082 Ainārs Ančāns 2008 JS 2. novada pārvalde
5083 Tomass Kleins 2007 JS 2. novada pārvalde
5084 Rihards Sarkis 2007 JS 2. novada pārvalde
5085 Beāte Žikare 2007 Rugāju un Balvu jaunsargu vienība , JS 2. novada pārvalde
5086 Sindija Saide 2007 JS 2. novada pārvalde
5087 Margarita Husāre 2008 JS 2. novada pārvalde
5088 Vita Grundule 2007 JS 2. novada pārvalde
5089 Loreta Kamzola 2007 JS 2. novada pārvalde
5090 Anna Nikola Berkolde 2007 Jaunsardzes un Informācijas centra 3,novada nodaļa
5091 Adriana Semjonova 2008 JS 3. novada pārvalde
5092 Lāsma Pavlovska 2008 JS 2. novada pārvalde
5093 Marija Saļihova 2008 JS 2. novada pārvalde
5094 Loriana Sproģe 2008 JS 2. novada pārvalde
5095 Lana Zaharenko 2008 JS 2. novada pārvalde
5096 Nika Visocka 2008 JS 2. novada pārvalde
5097 Viktorija Pavlovska 2007 JS 2. novada pārvalde
5098 Evita Mikāne 2008 JS 2. novada pārvalde
5099 Linda Jakovļeva 2008 Ludzas novada Sporta skola
5100 Inguss Silovs 2005 JS 2. novada pārvalde
5101 Niks Berģis 2005 Jaunsardzes un Informācijas centra 3,novada nodaļa , JS 3. novada pārvalde
5102 Renārs Žīgurs 2006 JS 3. novada pārvalde
5103 Ivonna Gurko 2004 JS 2. novada pārvalde
5104 Sendija Leona 2005 JS 3. novada pārvalde
5105 Anda Katane 2005 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola , JS 3. novada pārvalde
5106 Sintija Onukrāne 2005 JS 2. novada pārvalde
5107 Aivita Barkāne 2007 JS 2. novada pārvalde
5108 Amanda Troinikova 2007 JS 2. novada pārvalde
5109 Ilārija Borovika 2007 Ludzas novada Sporta skola
5110 Loreta Zavicka 2007 JS 2. novada pārvalde
5111 Rihards Čers 2008 JS 2. novada pārvalde
5112 Nauris Kivlis 2007 JS 2. novada pārvalde
5113 Viktors Ratnieks 2007 JS 2. novada pārvalde
5114 Oskars Parševs 2007 JS 2. novada pārvalde
5115 Reinis Ķiploks 2006 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola , JS 3. novada pārvalde
5116 Roberts Krūmiņš 2009 Valmieras Sporta skola
5117 Ralfs Ginters 2006 Jaunsardze
5118 Elza Vītola 2012 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
5119 Enija Paegle 2011 Valmieras Sporta skola
5120 Gabriela Meri Gudina 2011 Valmieras Sporta skola
5121 Keita Āboliņa 2011 Valmieras Sporta skola
5122 Elīna Bieziņa 2012 Valmieras Sporta skola
5123 Erasts Bobrovs 2004 JS 1. novada pārvalde
5124 Raitis Petrakovs 2011 Valmieras Sporta skola
5125 Emīls Grīnpūkals 2011 Siguldas Sporta skola
5126 Roberts Melnis 2010 Balvu Sporta skola
5127 Kristiāns Kārlsbergs 2005 JS 1. novada pārvalde
5128 Odrija Everte 2011 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
5129 Taras Prosolkov 2010 Valmieras Sporta skola
5130 Pēteris Krūzēns 2007 JS 1. novada pārvalde
5131 Annija Tīna Sildare 2009 Valmieras Sporta skola
5132 Anastasija Rubacka 2010 Valmieras Sporta skola
5133 Katrīna Kiršblūma 2008 Valmieras Sporta skola
5134 Adrians Gailums 2009 JS 2. novada pārvalde
5135 Toms Naglis 2011 JS 2. novada pārvalde
5136 Artūrs Pušpurs 2007 Balvu Sporta skola
5137 Aleksandrs Kovaļs 2010 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
5138 Arnis Pokšāns 2010 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
5139 Viktorija Pauniņa 2002 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
5140 Ēriks Kulakovs 2012 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
5141 Adrians Klodāns 2009 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
5142 Reinis Putns 2007 Augšdaugavas novada sporta skola
5143 Lilija Siļčonoka 2009 Augšdaugavas novada sporta skola
5144 Ritvars Vaivods 2012 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
5145 Renārs Kalvāns 2012 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
5146 Kaspars Čaplinskis 2012 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
5147 Signija Pastare 2011 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
5148 Jelizaveta Treiko 2006 Augšdaugavas novada sporta skola
5149 Antons Vjaters 2005 Augšdaugavas novada sporta skola
5150 Mariks Ļebedevs 2008 Krāslavas novada sporta skola
5151 Melānija Teicāne 2010 Jēkabpils Sporta skola
5152 Ernests Serpovskis 2011 Biedrība SK Juniors Rīga
5153 Gustavs Āboltiņš 2012 Sporta skola Arkādija
5154 Ralfs Lisovskis 2012 Biedrība SK Juniors Rīga
5155 Viesturs Gotlībs 2012 Biedrība SK Juniors Rīga
5156 Elza Vanaga 2011 Ogres novada sporta centrs
5157 Agnese Babre 2012 Ogres novada sporta centrs
5158 Līva Kauliņa 2009 Biedrība SK Juniors Rīga
5159 Ingars Sakne 2007 Lielvārdes Sporta centrs
5160 Henrijs Gustavs Strīgelis 2007 Biedrība SK Juniors Rīga
5161 Maksims Kudrjavcevs 2009 Ogres novada sporta centrs
5162 Pauls Baltgailis 2010 Sporta skola Arkādija
5163 Roberts Gruntsbergs 2010 Sporta skola Arkādija
5164 Anastasija Seļiverstova 2008 Mārupes sporta centrs
5165 Grēta Nora Kasparāne 2008 Mārupes sporta centrs
5166 Monta Jansone 2009 Mārupes sporta centrs
5167 Samanta Daugina 2006 Mārupes sporta centrs
5168 Evelīna Freimane 2007 Mārupes sporta centrs
5169 Patrīcija Baltvilka 2006 Mārupes sporta centrs
5170 Karlīne Puriņa 2008 Sporta skola Arkādija
5171 Andrejs Rastorgujevs 1988
5172 Nikola Pūrīte 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
5173 Alekss Bogdanovs 2008
5174 Edvards Finkenšteins 2011 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
5175 Kristiāna Ūdre 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
5176 Laura Ozoliņa 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
5177 Daniels Majors 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
5178 Emīls Kristians Zeidaks 2011 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
5179 Roberts Mihailovs 2009 Iecavas sporta skola Dartija
5180 Dominiks Volkovs 2012 Iecavas sporta skola Dartija
5181 Lauris Fabriks 2011 Iecavas sporta skola Dartija
5182 Roberts Alekss Velps 2012 Iecavas sporta skola Dartija
5183 Kirils Verhovskis 2012 Iecavas sporta skola Dartija
5184 Gabriels Smaļķis 2011 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
5185 Evija Straumīte 2012 Iecavas sporta skola Dartija
5186 Dominiks Lejnieks 2009 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
5187 Lauris Lapiņš 2005 Iecavas sporta skola Dartija
5188 Rauls Armands Reinis 2011 Rojas sporta skola
5189 Antons Vasiļenko 2007 Salaspils sporta skola
5190 Džeina Zeimuļa Priževoita 2008
5191 Ieva Namrika 2009 Ķekavas novada sporta skola
5192 Līna Skride 2010 Ķekavas novada sporta skola
5193 Stefans Sergejenkovs 2006 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
5194 Toms Kalnriekstiņš 2010 Aizkraukles novada Sporta skola
5195 Anete Zeimuļa Priževoita 2007
5196 Ivans Borovikovs 2012 Sporta skola Arkādija
5197 Gabriēls Mazurs 2009 Mārupes sporta centrs
5198 Kevins Krauja 2011 Saldus novada sporta skola
5199 Loreta Sviķe 2012 Mārupes sporta centrs
5200 Elīza Libķena 2011 Saldus novada sporta skola