Sportistu reģistrs 2022. gadā

Saraksts - Sportistu reģistrs 2021
Saraksts - Sportistu reģistrs 2022

Rāda no 4401. līdz 4600. no kopā 5423 ierakstiem.
# Sportists Dzimšanas datums Organizācija
4401 Matejs Berļakovs 2011 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
4402 Sanijs Janis Burecs 2011 Balvu Sporta skola
4403 Jānis Pērkons 2011 Balvu Sporta skola
4404 Lūcija Vasiļevska 1946
4405 Viktorija Pisareva 2005 Dobeles Sporta skola
4406 Vlada Vinogradova 2005 Sporta skola Arkādija
4407 Rēzija Kravčuka 2005 Liepājas sporta spēļu skola
4408 Viviāna Sprugevica 2004 Kuldīgas novada sporta skola
4409 Vacslavs Ančevskis 1970
4410 Andrejs Verjovkins 1952
4411 Oļegs Kolpakovs 1965
4412 Ludmila Ņefjodova - Volkova 1976 Vieglatlētikas klubs "SATURN 7"
4413 Kristīne Kļaviņa 1976
4414 Dana Zālīte 1990 Ogre
4415 Laila Pētersone 1970 Tukuma vieglatlētikas klubs
4416 Inna Turoka 1986 Aizkraukles novads
4417 Hermīne Bajāre 1952
4418 Anfisa Ziļa 1949
4419 Normunds Skangalis 1972
4420 Ivars Veliks 1953
4421 Andris Spridzāns 1962
4422 Valerijs Veļčinskis 1967 Aizkraukles novada Sporta skola
4423 Juris Golunovs 1951
4424 Ričards Bessarabs 2010 Salaspils sporta skola
4425 Madara Gržibovska 2009 Balvu Sporta skola
4426 Kārlis Strodāns 2008 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
4427 Kristers Dunda 2009 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
4428 Krišjānis Bleikšs 2010 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
4429 Kristers Briška 2007 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4430 Emīlija Seņka 2006 Smiltenes sporta centrs
4431 Mārīte Vavilova 2003 Augšdaugavas novada sporta skola , Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4432 Katrīna Andrejeva 2003 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4433 Loreta Zavadska 2004
4434 Amanda Nazarova 2005
4435 Jānis Soms 1999 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija" , Augšdaugavas novada sporta skola
4436 Deniss Trikoličs 2004 Augšdaugavas novada sporta skola
4437 Andris Krauklis 2005 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
4438 Elviss Lukaševičs 2006 Augšdaugavas novada sporta skola
4439 Aivita Svarinska 2005 Augšdaugavas novada sporta skola
4440 Rinalds Studāns 2006 Augšdaugavas novada sporta skola , Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4441 Kristīne Gabrāne 2003 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
4442 Andris Prekels 1998 Vieglatlētikas klubs „GALAXY”
4443 Vilmārs Settarovs 2000 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija" , Augšdaugavas novada sporta skola
4444 Andis Edijs Kopasovs 2011 Rugāju sporta centrs
4445 Krista Kristiāna Brence 2005 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
4446 Jūlija Vaļeniece 2009 Sēlijas Sporta skola
4447 Katrīna Skutele 2009 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
4448 Ralfs Frīdvalds 2005 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
4449 Rolands Puzāks 2005 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
4450 Reinis Gruduls 2006 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
4451 Keita Prūse 2011 Talsu novada Sporta skola
4452 Anete Zariņa 2011 Talsu novada Sporta skola
4453 Marta Krūmiņa 2011 Liepājas sporta spēļu skola
4454 Anna Vadone 2011 Talsu novada Sporta skola
4455 Luīze Meniķe 2012 Liepājas sporta spēļu skola
4456 Odrija Eihmane 2012 Liepājas sporta spēļu skola
4457 Deniss Kaļmuks 2012 Dienvidkurzemes Sporta skola
4458 Kārlis Minka 2012 Liepājas sporta spēļu skola
4459 Francis Krūmiņš 2012 Sporta skola Arkādija
4460 Lukass Sandness 2012 Sporta skola Arkādija
4461 Nils Gricmanis 2010 Talsu novada Sporta skola
4462 Marta Vāne 2012 Talsu novada Sporta skola
4463 Ķristers Zāģeris 2007 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
4464 Raitis Pušķis 2008 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
4465 Markuss Rauza 2008 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
4466 Ralfs Aleksandrovs 2008 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
4467 Olīvija Ozoliņa 2010 Jēkabpils Sporta skola
4468 Ralfs Lasinskis 2010 Sēlijas Sporta skola
4469 Krišjānis Osis 2010 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
4470 Kārlis Kļaviņš 2010 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
4471 Teo Leimanis 2010 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
4472 Elizabete Kļaviņa 2004 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
4473 Amanda Aderniece 2007 Augšdaugavas novada sporta skola
4474 Aivija Gasnere 2008 Sēlijas Sporta skola
4475 Sindija Miščenko 2008 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
4476 Astra Nikola Mazjāne 2006 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
4477 Paula Rudīte 2005 Smiltenes sporta centrs
4478 Ilvars Upenieks 2004 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
4479 Ilvars Vanags 2001 LSPA Sporta klubs
4480 Renāts Solovjovs 2007 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4481 Megija Ķirsone 2008 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
4482 Diāna Vīksniņa 2007 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
4483 Gabriels Briška 2012 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4484 Kristofers Civkors 2011 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4485 Sebastians Civkors 2011 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4486 Kaspars Bogdanovs 1993
4487 Raivis Jaunromāns 2012 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4488 Māris Tuņķelis 2012 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4489 Jakovs Larionovs 2012 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4490 Mārtiņš Skutels 2012 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4491 Gļebs Maslobojevs 2012 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4492 Kerija Dinsberga 2006 Rojas sporta skola
4493 Patrīcija Ivanova 2008 Balvu Sporta skola
4494 Elizabete Pelse 2003 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
4495 Niks Ābols 2000 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
4496 Marta Monta Gredzena 2007 Valmieras Sporta skola
4497 Andrejs Lipiņš 2003 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija" , Augšdaugavas novada sporta skola
4498 Elza Zenfa 2008 Aizkraukles novada Sporta skola
4499 Vendija Kokare 2005 Aizkraukles novada Sporta skola
4500 Ērika Logina 2004 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
4501 Evelīna Rancāne 2005 Lāča sporta skola
4502 Kristers Voldemārs Lazda 2008 Iecavas sporta skola Dartija
4503 Rūdolfs Suhanovs 2008 Limbažu novada Sporta skola
4504 Krišjānis Emīls Kalējs 2010 Siguldas Sporta skola
4505 Jorens Kalnājs 2008 Dobeles Sporta skola
4506 Emīlija Krūziņa 2007 Rojas sporta skola
4507 Juris Konrāds 2005 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
4508 Kaspars Bogdanovs 2011 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4509 Daniils Danilovs 2011
4510 Valērija Širokova 2011 Ludzas novada Sporta skola
4511 Amanda Agleniece 2011 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4512 Lilita Linda Ceple 2011 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4513 Dārta Lazdāne 2012 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4514 Elza Lazdāne 2011 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
4515 Laura Skudrule 2008 Lāča sporta skola
4516 Simona Seržāne 2008 Lāča sporta skola
4517 Vladyslava Taranovska 2009 Lāča sporta skola
4518 Anna Krūmiņa 2008 Lāča sporta skola
4519 Vivita Bunka 2008 Liepājas sporta spēļu skola
4520 Niks Zemītis 2004 SK "Tērauds" , The Stony Brook School
4521 Edgars Ablaževičs 2008 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola , Vieglatlētikas klubs "SATURN 7"
4522 Potaps Bondarenko 2008 Ludzas novada Sporta skola
4523 Maksims Kairovs 2008 Ludzas novada Sporta skola
4524 Roberts Osipovs 0007 Augšdaugavas novada sporta skola
4525 Evelīna Zubkova 2010 Sēlijas Sporta skola
4526 Veronika Petrova 2009 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
4527 Maija Stolbova 2012 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
4528 Nika Pildika 2010 Augšdaugavas novada sporta skola
4529 Viktors Šeleho 2009 Augšdaugavas novada sporta skola
4530 Angelīna Hersoņece 2007 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
4531 Daniela Skreba 2007 Augšdaugavas novada sporta skola
4532 Maksims Laškovs 2009 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
4533 Aleksejs Kolodinskis 2010 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
4534 Edgars Ligers 2010 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
4535 Bernards Jaunošāns 2010 Augšdaugavas novada sporta skola
4536 Kevins Ameļko 2008 Rēzeknes novada sporta skola
4537 Sandra Feldmane 2011 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
4538 Taisija Fetisova 2010
4539 Martins Melders 0007 Augšdaugavas novada sporta skola
4540 Dominiks Ozoliņš 2011 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
4541 Felikss Zjablovskis 2011 Sporta skola Arkādija
4542 Vineta Enija Klodāne 2007 Sporta skola Arkādija
4543 Estere Kalniņa 2004 Sporta skola Arkādija
4544 Andrejs Semjonovs 2010 Sporta skola Arkādija
4545 Roberts Lecinskis 2010 Mārupes sporta centrs
4546 Daņila Stojakins 2007 Sporta skola Arkādija
4547 Sofija Sviķe 2009 Mārupes sporta centrs
4548 Vladislava Šaguta 2009 Sporta skola Arkādija
4549 Pēteris Ārents 1953
4550 Guntars Kalva 2008 Sporta skola Arkādija
4551 Deniss Kornijenko 2003 Sporta skola Arkādija
4552 Aleksandrs Kadiševs 2006 Sporta skola Arkādija
4553 Aleksejs Kadiševs 2006 Sporta skola Arkādija
4554 Alisa Brodskaja 2012 Sporta skola Arkādija
4555 Marta Liepiņa 2012 Mārupes sporta centrs
4556 Kate Katrīne Celmiņa 2010 Sporta skola Arkādija
4557 Anna Kalniņa 2008 Sporta skola Arkādija
4558 Amanda Lagzdiņa 2006 Sporta skola Arkādija
4559 Darja Ševcova 2008 Sporta skola Arkādija
4560 Alberts Ivanovs 2012 Latvijas Skriešanas sporta centrs
4561 Ivans Titovs 2011 Jūrmalas sporta skola
4562 Gustavs Lecinskis 2012 Mārupes sporta centrs
4563 Andrejs Sotņikovs 2007 Sporta skola Arkādija
4564 Artemijs Sadakovs 2007 Sporta skola Arkādija
4565 Edgars Kristaps Rupeiks 2004 Sporta skola Arkādija
4566 Rinalds Mackēvičs 2011 Aizkraukles novada Sporta skola
4567 Vanesa Štrāle 2011 Aizkraukles novada Sporta skola
4568 Santa Butte 2011 Aizkraukles novada Sporta skola
4569 Patrīcija Ose 2009 Aizkraukles novada Sporta skola
4570 Daniela Boldaševiča 2010 Aizkraukles novada Sporta skola
4571 Sofija Tīna Skrastiņa 2010 Aizkraukles novada Sporta skola
4572 Linda Briška 2009 Aizkraukles novada Sporta skola
4573 Madelaina Bērziņa 2009 Aizkraukles novada Sporta skola
4574 Agate Žuravska 2004 Augšdaugavas novada sporta skola , Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
4575 Ādams Rasims 2004 Ogres novada sporta centrs
4576 Jaroslavs Zavertailo 2005 Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte"
4577 Krišjānis Ozols 2002 Sporta skola Arkādija
4578 Adrians Rubiķis 2010 Aizkraukles novada Sporta skola
4579 Markuss Goldbergs - Kuzņecovs 2010 Aizkraukles novada Sporta skola
4580 Madara Apine 2008 Ogres novada sporta centrs
4581 Markus Daniels Upīts 2008 Rūjienas Sporta skola
4582 Markuss Seļakovs 2008 Sporta skola Arkādija
4583 Elīna Maruščaka 2008 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
4584 Eļčins Gasanovs 1997 Salaspils sporta skola , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
4585 Oskars Vaisjūns 1983 Jelgavas novada pašvaldība Sporta centrs , ASD Enterprise Sport & Service
4586 Kārlis Sondors 1997 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola , Biedrība RTU SPORTS , ASD Enterprise Sport & Service
4587 Aleksandrs Madijarovs 1999 Valmieras vieglatlētikas klubs
4588 Meinards Doršs 2011 Smiltenes Bērnu un Jaunatnes Sporta skola , Smiltenes sporta centrs
4589 Rihards Jemsts 2012 Smiltenes Bērnu un Jaunatnes Sporta skola , Smiltenes sporta centrs
4590 Jānis Putrālis 2011 Smiltenes Bērnu un Jaunatnes Sporta skola , Smiltenes sporta centrs
4591 Ieva Dreimane 2012 Smiltenes Bērnu un Jaunatnes Sporta skola , Smiltenes sporta centrs
4592 Una Pērkone 2011 Smiltenes Bērnu un Jaunatnes Sporta skola , Smiltenes sporta centrs
4593 Karlīna Rīdere 2011 Smiltenes Bērnu un Jaunatnes Sporta skola , Smiltenes sporta centrs
4594 Aleksis Aleksandrs Vilnītis 2002 Sporta skola Arkādija
4595 Iļja Judins 2008 Sporta skola Arkādija
4596 Ričards Merzļjakovs 2007 Sporta skola Arkādija
4597 Vitālijs Ozerovs 1990
4598 Emils Priednieks 2007 Latvijas Skriešanas sporta centrs
4599 Jelizaveta Martinova 2009 Latvijas Skriešanas sporta centrs
4600 Ance Melnbārde 2010