Sportistu reģistrs 2022. gadā

Saraksts - Sportistu reģistrs 2021
Saraksts - Sportistu reģistrs 2022

Rāda no 1601. līdz 1800. no kopā 5423 ierakstiem.
# Sportists Dzimšanas datums Organizācija
1601 Ieva Kalniņa 2007 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1602 Melānija Zālīte 2008 Ķekava
1603 Jānis Žagars 2008 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1604 Toms Vītols 2008 Siguldas Sporta skola
1605 Mārcis Bīriņš 2007 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1606 Reinis Rivsenieks 2007 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1607 Endijs Immers 2007 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola , JS 3. novada pārvalde
1608 Justs Ansis Puļķis 2007 Sporta skola Arkādija
1609 Katrīna Ārente 2008 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1610 Luīze Marta Līvmane 2008 Siguldas Sporta skola
1611 Luīze Hudobčonoka 2007 Sporta skola Arkādija
1612 Karīna Anna Krūmiņa 2008 Sporta skola Arkādija
1613 Kristīne Kauliņa 2007 Rūjienas Sporta skola
1614 Estere Stūre 2008 Smiltenes sporta centrs
1615 Henriete Liepa 2008 Ogres novada sporta centrs
1616 Rūta Bērziņa 2008 Jēkabpils Sporta skola
1617 Kristīne Elizabete Čuba 2007 Iecavas sporta skola Dartija
1618 Sāra Lagzdiņa 2007 Iecavas sporta skola Dartija
1619 Laura Dumpe 2008 Iecavas sporta skola Dartija
1620 Ričards Aizpurs 2008 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1621 Eduards Dūdens 2007 Lielvārdes Sporta centrs
1622 Roberts Noviks 2007 Sporta skola Arkādija
1623 Anna Marija Vinjukova 2008 Ogres novada sporta centrs
1624 Jelizaveta Jelagina 2008 Augšdaugavas novada sporta skola
1625 Sandija Liepa 2008 Ogres novada sporta centrs
1626 Guntis Grantiņš 1967
1627 Valdis Cela 1948
1628 Vairis Mārtiņsons 1954
1629 Jānis Mankovskis 1940
1630 Juris Lebedoks 1953
1631 Guntars Žagariņš 1977
1632 Aleksejs Koziņecs 1941
1633 Aigars Ansbergs 1971 Ventspils
1634 Guntars Bumans 1964 Matisons Runner’s Club
1635 Juris Baraus 1952
1636 Jānis Kopmanis 1962 Latvijas Skriešanas sporta centrs
1637 Edgars Rencis 1982 Latvijas Skriešanas sporta centrs
1638 Guntis Grīnvalds 1979 Ventspils maratona klubs
1639 Gatis Brakanskis 1956
1640 Juris Roze 1970
1641 Igors Seņko 1983
1642 Guntis Zālītis 1967
1643 Raitis Kozlovskis 1970 Ventspils maratona klubs
1644 Mikus Brakanskis 1981
1645 Vladimirs Orehovs 1949
1646 Raitis Lērme 1942 Valmieras vieglatlētikas klubs
1647 Pēteris Valdmanis 1974
1648 Uģis Lasmanis 1967
1649 Imants Aizkalns 1944
1650 Sandris Balinskis 1970
1651 Māris Mednis 1956
1652 Juris Kožeurovs 1980 Tukuma sporta skola , Tukuma vieglatlētikas klubs
1653 Andris Kreicums 1970
1654 Aleksandrs Vnukovs 1944
1655 Juris Zilvers 1987
1656 Jānis Stalidzāns 1973
1657 Boriss Dormidonovs 1968
1658 Dainis Kūla 1959
1659 Māris Bemers 1961
1660 Ivars Dundurs 1954
1661 Tālvaldis Krūmiņš 1950
1662 Aivars Mirks 1943 Latvijas Skriešanas sporta centrs
1663 Ginta Rassa 1973 Ventspils maratona klubs , Matisons Runner’s Club
1664 Ludmila Joce 1964 Ventspils maratona klubs , Matisons Runner’s Club
1665 Elza Rūsiņa 1961
1666 Signe Lauva 1966 Ventspils maratona klubs
1667 Ināra Lūse 1962 Carnikavas novada pašvaldība , Latvijas Skriešanas sporta centrs
1668 Mārīte Vilcāne 1960 Latvijas Skriešanas sporta centrs , Līvānu novada vieglatlētikas klubs
1669 Zinaida Rācenāja 1943
1670 Zinaida Grīnberga 1962 Latvijas Skriešanas sporta centrs
1671 Vaira Grigorjeva 1950 Valmieras vieglatlētikas klubs
1672 Gunta Buholca 1950
1673 Brigita De Coppet(Tīruma) 1946
1674 Ligija Cīrule 1989 Tukuma vieglatlētikas klubs
1675 Dace Brakanska 1954
1676 Liene Gudriniece 1981 Tukuma sporta skola , Tukuma vieglatlētikas klubs
1677 Maija Vesele 1950
1678 Vineta Lorenca 1989 Tukuma vieglatlētikas klubs
1679 Anija Petrovska 1985 Ventspils
1680 Gunta Helmane 1971
1681 Vilma Gregore 1937
1682 Ilona Apele 1974
1683 Ināra Rozēna 1952 Latvijas Skriešanas sporta centrs
1684 Agra Brune 1948
1685 Ligita Ziemane 1969
1686 Marta Ādamsone 1939
1687 Zane Munduma 2007 Sēlijas Sporta skola
1688 Artjoms Lemešs 2008 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1689 Kristers Marks Kauliņš 2008 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1690 Patriks Zaļkalns 2007 Smiltenes sporta centrs
1691 Marks Kornets 2007 Cēsu pilsētas Sporta skola
1692 Jāzeps Mālnieks 2007 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1693 Adrians Maisaks 2007 Sēlijas Sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
1694 Miks Melderis 2008 Sēlijas Sporta skola
1695 Angelina Sļesarenoka 2009 Sporta skola Arkādija
1696 Denīze Nora Dzene 2009 Ogres novada sporta centrs
1697 Veronika Bībere 2009 Sporta skola Arkādija
1698 Alise Streile 2009 Ogres novada sporta centrs
1699 Ilze Dumbre 2010 Ķekavas novada sporta skola
1700 Daniela Kuzmenko 2010 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1701 Annija Olekša 2010 Babītes vidusskola
1702 Karels Kaļāns 2010 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1703 Edvards Krūms 2011 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
1704 Kārlis Zemdega 2010 Siguldas Sporta skola
1705 Lauris Sedojs 2009 Ogres novada sporta centrs
1706 Mareks Dukurs 2009 Valmieras Sporta skola
1707 Dāvis Dīzenbahs 2010 Sporta skola Arkādija
1708 Matīss Andžāns 2010 Siguldas Sporta skola
1709 Armīns Jānis Lazdāns 2009 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
1710 Garijs Mihails 2010 Sporta skola Arkādija
1711 Sintija Birzniece 2008 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1712 Reinis Nungurs 1999 Kokneses sporta centrs
1713 Diāna Salvija Surikova 2003 Ogres novada sporta centrs
1714 Lelde Mieze 1999 Kuldīgas novada sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
1715 Aivita Smiļģe 2000 Sporta skola Arkādija
1716 Džeina Dombrava 2000 Sporta skola Arkādija
1717 Evelīna Lazdiņa 2006 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
1718 Roberts Mažrims 2003 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
1719 Renārs Smelters 2005 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
1720 Amanda Krūmiņa 1993 Rīga
1721 Agate Caune 2004 Valmieras Sporta skola
1722 Kārlis Vilnis Vilnītis 2002 Sporta skola Arkādija , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
1723 Lauris Lapsa 2002 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola , SK "Tērauds" , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
1724 Sergejs Maslobojevs 1985
1725 Anna Jolkina 2005 Valmieras Sporta skola
1726 Annija Bļase 2008 Lielvārdes Sporta centrs
1727 Laura Petrovska 2008 Siguldas Sporta skola
1728 Ance Anete Berkmane 2007 Iecavas sporta skola Dartija
1729 Estere Meiļuna 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1730 Diāna Dzintara 2008 Kuldīgas novada sporta skola
1731 Laura Feldmane 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
1732 Elisa Bahmane 2007 Dienvidkurzemes Sporta skola
1733 Lība Aleksandra Vītola 2008 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
1734 Nellija Rungevica 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1735 Didzis Pobuss 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1736 Markuss Pabērzis 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
1737 Valters Jonass 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
1738 Daniels Lagzdiņš 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
1739 Helvijs Jankovskis 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
1740 Roberts Ratnieks 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
1741 Sandis Babris 2008 Dienvidkurzemes Sporta skola
1742 Kārlis Bartuševics 2008 Jelgavas novada pašvaldība Sporta centrs
1743 Emīls Arbidāns 2008 Salaspils sporta skola
1744 Niks Leo Kaltnieks 2007 Kuldīgas novada sporta skola
1745 Aleksis Ūdris 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1746 Lorencs Hemke Lapsiņš 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1747 Valters Jirgensons 2009 Ķekavas novada sporta skola
1748 Daniels Roberts Sauka 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1749 Lūkass Ķikusts 2009 Salaspils sporta skola
1750 Emīls Dārziņš 2009 Talsu novada Sporta skola
1751 Alberts Sprudzāns 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1752 Egnārs Zaļais 2009 Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
1753 Edgars Brežinskis 2009 Talsu novada Sporta skola
1754 Aiva Kokina 2008 Sēlijas Sporta skola
1755 Kārlis Kalnmalis 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1756 Andris Pudulis 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1757 Toms Saulīte 2009 Jelgavas novada pašvaldība Sporta centrs
1758 Artis Dimza 2009 Salaspils sporta skola
1759 Viks Viljams Donis 2009 Talsu novada Sporta skola
1760 Ģirts Kalnmalis 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1761 Floriāns Patriks Kvecko 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1762 Raimonds Turķis 2009 Tukuma sporta skola
1763 Rēzija Janovska 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1764 Linda Jaunzeme 2009 Liepājas sporta spēļu skola
1765 Loreta Jaunzeme 2009 Liepājas sporta spēļu skola
1766 Elizabete Grundmane 2010 Rojas sporta skola
1767 Beate Šteinberga 2010 Rojas sporta skola
1768 Ance Miltiņa 2010 Liepājas sporta spēļu skola
1769 Marta Andersone 2010 Salaspils sporta skola
1770 Rūta Purviņa 2010 Salaspils sporta skola
1771 Amanda Muižniece 2010 Salaspils sporta skola
1772 Karmena Kiršentāle 2009 Talsu novada Sporta skola
1773 Marta Leinberge-Lemberga 2009 Talsu novada Sporta skola
1774 Grēta Bodniece 2010 Talsu novada Sporta skola
1775 Kristīne Grīnberga 2010 Kuldīgas novada sporta skola
1776 Sofija Purekle 2010 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1777 Anna Vecbaštika 2009 Liepājas sporta spēļu skola
1778 Alise Pumpura 2009 Ķekavas novada sporta skola
1779 Estere Freināte 2008 Ķekavas novada sporta skola
1780 Vendija Vanesa Lapire 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1781 Karolīna Krauča 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1782 Daniela Kruga 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1783 Keita Žerdeva 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1784 Patrīcija Škapare 2007 Kuldīgas novada sporta skola
1785 Lienīte Supe 2008 Kuldīgas novada sporta skola
1786 Dana Danija Veinberga 2008
1787 Linda Bergmane 2008 Jelgavas novada pašvaldība Sporta centrs
1788 Karlīna Boka 2007 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1789 Adriāna Šinkeviča 2007 Ķekavas novada sporta skola
1790 Amanda Gūtmane 2008 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
1791 Matīss Baumgards 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1792 Kristofers Markuss Lapiņš 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
1793 Ģirts Pļavnieks 2007 Dienvidkurzemes Sporta skola
1794 Rodrigo Kiršteins 2007 Rojas sporta skola
1795 Reinis Briedis 2007 Rojas sporta skola
1796 Aleksandrs Šterns 2008 Rojas sporta skola
1797 Alens Zvirbulis 2007 Kuldīgas novada sporta skola
1798 Rihards Krists Vizums 2007 Rojas sporta skola
1799 Jānis Rūķis 2008 Kuldīgas novada sporta skola
1800 Mārtins Evanss Vilde 2008 Ķekavas novada sporta skola