Sportistu reģistrs 2022. gadā

Saraksts - Sportistu reģistrs 2021
Saraksts - Sportistu reģistrs 2022

Rāda no 2801. līdz 3000. no kopā 5423 ierakstiem.
# Sportists Dzimšanas datums Organizācija
2801 Keita Teljaževiča 2009 Augšdaugavas novada sporta skola , Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
2802 Diāna Petersone 2010 Augšdaugavas novada sporta skola
2803 Jūlija Dedele 2011
2804 Viktorija Mihailova 2006 Augšdaugavas novada sporta skola
2805 Loreta Ilonda Lazdiņa 2008 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
2806 Undīne Jakoviča 2008 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
2807 Martins Šteins 2010 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
2808 Daniels Bitenieks 2009 Augšdaugavas novada sporta skola
2809 Oskars Blūmentals 2009 Augšdaugavas novada sporta skola
2810 Iļja Tiško 2011 Augšdaugavas novada sporta skola
2811 Valts Pērkons 2007 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
2812 Aleks Purens 2008 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
2813 Teodors Fiņķis 2007 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
2814 Kristiāns Rināss 2007 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
2815 Markuss Vašķis 2007 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
2816 Arina Kuraka 2011 Augšdaugavas novada sporta skola
2817 Braiens Andrejs Balabka 2010 Dienvidkurzemes Sporta skola
2818 Karolina Ķude 2011 Liepājas sporta spēļu skola
2819 Karlīna Hūna 2012 Liepājas sporta spēļu skola
2820 Laura Romanovska 2012 Augšdaugavas novada sporta skola
2821 Aleksandrs Stepanovs 1947
2822 Arnolds Markss 1932
2823 Laimonis Kūliņš 1942
2824 Jānis Vanuška 1951
2825 Ilgonis Miķelsons 1950 Latvijas Lauksaimniecības Universitāte
2826 Kārlis Bricis 1951
2827 Aldis Putns 1949
2828 Alberts Trops 1947
2829 Jānis Bidlauskis 1950
2830 Andris Rukmanis 1968
2831 Raimonds Grīgs 1971
2832 Mareks Bajārs 1975
2833 Viesturs Driķis 1976 Tukuma vieglatlētikas klubs
2834 Haralds Lučkovskis 1974 Tukuma vieglatlētikas klubs
2835 Guntars Šumila 1974
2836 Egons Lācis 1980 Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte"
2837 Sandris Filka 1979
2838 Krists Medisons 1977
2839 Valdis Jermacāns 1982
2840 Uldis Lācis 1985
2841 Līga Konovalova 1982
2842 Olga Borisova 1971 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
2843 Aivita Ķiploka 1968
2844 Kitija Klempnere 1952
2845 Baiba Grasa 1974
2846 Anita Bērsone 1977
2847 Kristīne Andrejeva 1985
2848 Ineta Ruhocka 1982
2849 Una Kalnīte 1991 Sporta skola Arkādija
2850 Kristīne Matiļeviča 1988
2851 Helēna Ringa 1947 Latvijas Skriešanas sporta centrs
2852 Līga Platpīre 1952
2853 Māra Bārbale 1963
2854 Santa Jokuma 1972
2855 Ilona Grīga 1969
2856 Mirdza Aizsilniece 1937
2857 Vilma Lojāne 1942
2858 Maija Jākobsone 1943
2859 Kristīne Strazdīte 1999 Valmieras vieglatlētikas klubs
2860 Patrīcija Karlīna Roshofa 1999 Olimpiskais centrs "Limbaži"
2861 Artjoms Rjaguzovs 2004 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
2862 Inta Karabaņa 2008 Krāslavas novada sporta skola
2863 Deniss Aleksejevs 2007 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
2864 Pavels Maskaljonoks 2007 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
2865 Daniels Poznahirko 2008 Daugavpils Individuālo sporta veidu skola
2866 Dzintars Petrovs 1973 Latvijas Skriešanas sporta centrs
2867 Paula Kotāne 2009 Limbažu novada Sporta skola
2868 Alise Lāce 2010 Limbažu novada Sporta skola
2869 Alise Romanova 2009 Limbažu novada Sporta skola
2870 Justīne Kalniņa 2009
2871 Madara Vasila 2010 Limbažu novada Sporta skola
2872 Krišjānis Mežapuķe 2009 Limbažu novada Sporta skola
2873 Krists Zvīnis 2009 Limbažu novada Sporta skola
2874 Kristers Runcis 2010 Limbažu novada Sporta skola
2875 Artūrs Keišs 2009 Limbažu novada Sporta skola
2876 Ralfs Ābele 2009 Limbažu novada Sporta skola
2877 Rinalds Metuss 2010 Limbažu novada Sporta skola
2878 Toms Kalniņš 2010
2879 Mārtiņš Menke 2009 Limbažu novada Sporta skola
2880 Artūrs Zaļmežs 2009 Limbažu novada Sporta skola
2881 Emīlija Goba 2008 Limbažu novada Sporta skola
2882 Everita Daugule 2008 Limbažu novada Sporta skola
2883 Elise Burdikova 2007
2884 Kārlis Āboliņš 2008 Limbažu novada Sporta skola
2885 Kristers Miklāvs 2008 Limbažu novada Sporta skola
2886 Linards Bojans 2008 Limbažu novada Sporta skola
2887 Gints Brīze 2011 Limbažu novada Sporta skola
2888 Gustavs Lipskis 2011 Limbažu novada Sporta skola
2889 Rihards Bojans 2012 Limbažu novada Sporta skola
2890 Artūrs Jānis Barkovskis 2011 Limbažu novada Sporta skola
2891 Ernests Rudzītis 2011 Limbažu novada Sporta skola
2892 Loreta Mieze 2011 Limbažu novada Sporta skola
2893 Evelīna Jakabsone 2012 Limbažu novada Sporta skola
2894 Jēkabs Ailts 2011 Limbažu novada Sporta skola
2895 Kristians Kārkliņš 2011 Limbažu novada Sporta skola
2896 Sigurds Konošonoks 2012 Limbažu novada Sporta skola
2897 Kārlis Ailts 2012 Limbažu novada Sporta skola
2898 Klāvs Zigurds Krieviņš 2011 Limbažu novada Sporta skola
2899 Gustavs Burbergs 2012 Limbažu novada Sporta skola
2900 Jēkabs Ādamsons 2011 Limbažu novada Sporta skola
2901 Elvis Graudiņš 2012 Limbažu novada Sporta skola
2902 Robins Ramis 2011 Limbažu novada Sporta skola
2903 Ričards Jurģis 2012 Limbažu novada Sporta skola
2904 Olivers Ķirsis 2012 Limbažu novada Sporta skola
2905 Toms Miezis 2011 Limbažu novada Sporta skola
2906 Agnese Bērziņa 2011 Limbažu novada Sporta skola
2907 Evija Brokāne 2012 Limbažu novada Sporta skola
2908 Rasa Marena 2012 Limbažu novada Sporta skola
2909 Adela Grakoviča 2012 Limbažu novada Sporta skola
2910 Loreta Zviedre 2011 Limbažu novada Sporta skola
2911 Annija Laptika 2012 Limbažu novada Sporta skola
2912 Nora Bērzkalne 2012 Limbažu novada Sporta skola
2913 Elza Čakste 2012 Limbažu novada Sporta skola
2914 Valērija Muntiņa 2012 Limbažu novada Sporta skola
2915 Henrijs Brauns 2011 Limbažu novada Sporta skola
2916 Lote Berga 2011 Limbažu novada Sporta skola
2917 Kerija Jerāne 2012 Limbažu novada Sporta skola
2918 Noels Blūmiņš 2008 Limbažu novada Sporta skola
2919 Sandis Kaspars Riņķis 2004 Limbažu novada Sporta skola
2920 Dagne Kiseļova 2009 Limbažu novada Sporta skola
2921 Ance Pabērza 2009 Limbažu novada Sporta skola
2922 Madara Skulte 2011 Sporta skola Arkādija
2923 Aleksejs Ščerbakovs 2012 Sporta skola Arkādija
2924 Artūrs Lapiņš 2002 Sporta skola Arkādija , Sporta skola Arkādija
2925 Bernadeta Auniņa 2008 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
2926 Grieta Preciniece 2007 Carnikavas novada pašvaldība , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
2927 Herta Radziņa 2008 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
2928 Paula Blaževica 2007 Carnikavas novada pašvaldība
2929 Toms Melderis 2008 Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
2930 Laura Igaune 1988 ASD Gioiatletica asc San Marcellino
2931 Katrīna Grigoroviča 2000 Jūrmalas sporta skola
2932 Denīze Leimane 2009 Limbažu novada Sporta skola
2933 Beāte Patrīcija Bernšteina 2009 Limbažu novada Sporta skola
2934 Andželika Riņķe 2012 Limbažu novada Sporta skola
2935 Viktorija Gromova 2012 Limbažu novada Sporta skola
2936 Andrijs Grudzinskis 2012 Limbažu novada Sporta skola
2937 Mārtiņš Auziņš 1977
2938 Paula Liepājniece 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
2939 Mārcis Gailis 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
2940 Toms Gustavs Backāns 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
2941 Roberts Elsts 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
2942 Vladislavs Jermolajevs 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
2943 Haralds Ekmanis 2009 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
2944 Rebeka Indriksone 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
2945 Roberts Zaļkalns 2006 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
2946 Sandijs Pliens 2006 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
2947 Kristers Reinfelds 2005 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
2948 Filips Emīls Krūmiņš 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
2949 Edmunds Reinvalds 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
2950 Daniella Zviedre 2006 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
2951 Daniels Gruntmanis 2008 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
2952 Tomass Koščejevs 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
2953 Rebeka Ratniece 2008 Aizkraukles novada Sporta skola
2954 Kārlis Noriņš 1993 Olimpiskais centrs "Limbaži"
2955 Aleksandrs Volkovs 1999 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
2956 Artūrs Zāģers 2004 Ķekavas novada sporta skola
2957 Ralfs Rubenis 2004 Murjāņu sporta ģimnāzija , Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
2958 Artūrs Ozols 2004 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
2959 Paula Emīlija Retiķe 2003 Iecavas sporta skola Dartija , Murjāņu sporta ģimnāzija
2960 Nora Koptjajeva 2003 Tukuma vieglatlētikas klubs
2961 Nadīna Eimija Nagle 2006 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
2962 Vanesa Elva Ivanova 2006 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
2963 Patrīcija Bērzkalna 2006 Aizkraukles novada Sporta skola
2964 Signe Dzērve 2006 Aizkraukles novada Sporta skola
2965 Renārs Ragovskis 2007 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
2966 Bruno Kalniņš 2007 Sporta skola Arkādija
2967 Elizabete Šterna 2006 Jūrmalas sporta skola
2968 Elza Lazdiņa 2006 Aizkraukles novada Sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
2969 Katrīna Skrodele 2005 Jelgavas vieglatlētikas klubs
2970 Evelīna Rumba 2005 Sporta skola Arkādija
2971 Sandra Brikmane 2005 Jēkabpils Sporta skola
2972 Kristers Krauklis 2005 Smiltenes sporta centrs
2973 Markuss Petrovs 2005 Smiltenes sporta centrs , Murjāņu sporta ģimnāzija
2974 Matīss Sniedze 2005 Sporta skola Arkādija
2975 Adrians Veļčinskis 2006 Aizkraukles novada Sporta skola
2976 Kaspars Valdemārs 2006 Sporta skola Arkādija
2977 Krista Igenberga 2003 Ogres novada sporta centrs
2978 Sindija Siliņa 2004 Murjāņu sporta ģimnāzija
2979 Sanija Ozoliņa 2003 Murjāņu sporta ģimnāzija , Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola , Running Club Napoli
2980 Katrīna Kļava 2003 Sporta skola Arkādija
2981 Nikola Kravčenko-Šaule 2003 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
2982 Gustavs Baļčūns 2004 Ogres novada sporta centrs
2983 Artūrs Lasis 2004 Ogres novada sporta centrs
2984 Keita Stepanoviča 2008 Jelgavas novada pašvaldība Sporta centrs
2985 Samanta Siliņa 2008 Jelgavas novada pašvaldība Sporta centrs
2986 Anastasija Miņina 2007 Kuldīgas novada sporta skola
2987 Emīls Smilškalns 2001 Ogres novada sporta centrs
2988 Roberts Gļauda 1999 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
2989 Andrejs Pavļenkovs 1988 Kokneses sporta centrs
2990 Igors Sokolovs 1974 Salaspils sporta skola , ASD Enterprise Sport & Service
2991 Karīna Jansena 2006 Ķekavas novada sporta skola
2992 Oleksijs Serbinenko 2003 Jūrmalas sporta skola , Latvijas Skriešanas sporta centrs
2993 Mārtiņš Pundiņš 2004 Ķekavas novada sporta skola
2994 Augusts Skride 2004 Ķekavas novada sporta skola
2995 Ramils Gasanovs 2003 Salaspils sporta skola
2996 Markuss Ošiņš 2005 Aizkraukles novada Sporta skola
2997 Kaspars Vasiļjevs 2006 Aizkraukles novada Sporta skola
2998 Marks Volobujevs 2007 Ķekavas novada sporta skola
2999 Daniels Niks Andersons 2007 Aizkraukles novada Sporta skola
3000 Reinis Donāts Kirkils 2007 Aizkraukles novada Sporta skola