Sportistu reģistrs 2021. gadā

Saraksts - Sportistu reģistrs 2021
Saraksts - Sportistu reģistrs 2022

Rāda no 1. līdz 200. no kopā 3455 ierakstiem.
# Sportists Dzimšanas datums Organizācija
1 Ieva Turķe 1998 Tukuma vieglatlētikas klubs
2 Rūta Kate Lasmane 2000
3 Kristīne Blaževiča 2001 Jūrmalas sporta skola
4 Reinis Krēgers 1992 ASD ARCA ATLETICA AVERSA
5 Oskars Bambals 2001 Lāča sporta skola
6 Daniels Bambals 1998 Lāča sporta skola
7 Rojs Puks 2000 Liepāja
8 Angeļina Lahina 2006 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
9 Līva Cibuļska 2006
10 Krists Sakniņš 2009 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
11 Luīze Velmere 2001 Lāča sporta skola
12 Patrīcija Karlīna Roshofa 1999 Olimpiskais centrs "Limbaži"
13 Katrīna Kamarūte 2000
14 Luīze Opolā 2001 Ogres novada sporta centrs
15 Agate Lāce 2005 Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija , Valmieras Sporta skola , Running Club Napoli
16 Daira Deičmane 1999 Lāča sporta skola
17 Iļja Petrušenko 1999 Liepājas sporta spēļu skola , ASD Enterprise Sport & Service
18 Ričards Peders 2005 Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija , Valmieras Sporta skola , ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
19 Jurijs Avsiščers 2002 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
20 Kristīne Strazdīte 1999 Valmieras vieglatlētikas klubs
21 Klinta Bļusina 2000 Tukuma sporta skola
22 Artūrs Bareiķis 1986 2BE1ST
23 Līga Velvere 1990 NBS Sporta klubs , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
24 Ruslans Smolonskis 1996
25 Elēna Miezava 1997
26 Elīza Marija Kraule 2001 Ogres novada sporta centrs
27 Laura Igaune 1988 ASD Gioiatletica asc San Marcellino
28 Artūrs Niklāvs Medveds 1999 Dienvidkurzemes Sporta skola
29 Jānis Svens Grīva 1993 Ventspils OC , ASD Enterprise Sport & Service
30 Arnis Rumbenieks 1988 ASD ARCA ATLETICA AVERSA , Valmieras vieglatlētikas klubs
31 Lāsma Padedze 1998 Ogres novada sporta centrs
32 Gundega Grīva 1991 Ventspils OC , GS Trentino Valsugana
33 Katrīna Grigoroviča 2000 Jūrmalas sporta skola
34 Māra Grīva 1989 Ventspils OC , Atletica Cascina
35 Jekaterina Sokunova 1982
36 Alisona Diāna Neidere 2004
37 Reinis Kreipāns 1994 ASK "Patria" , ASD Enterprise Sport & Service , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
38 Marks Ozoliņš 2004 Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija , Valmieras Sporta skola
39 Gvido Miezers 2003 Iecavas sporta skola Dartija , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
40 Jānis Gustavs Spoģis 2004 Sporta skola Arkādija , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
41 Gundars Daniels Kuncis 2001 Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija , Sporta skola Arkādija
42 Jānis Sausais 2002 Valmieras Sporta skola , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
43 Gunta Vaičule 1995 Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
44 Pērle Austra Veide 2005 Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija , Valmieras Sporta skola
45 Justīne Paula Zīle 2003 Sporta skola Arkādija , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
46 Rēzija Grēta Štrausa 2004 Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija , Valmieras Sporta skola
47 Madara Kļavniece 2006 Murjāņu sporta ģimnāzija , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija , Valmieras Sporta skola
48 Beatrise Zvirgzdiņa 2002 Sporta skola Arkādija , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
49 Dmitrijs Serjogins 1993 ASD ARCA ATLETICA AVERSA
50 Liene Neimane 1985
51 Patricija Cīrule 2001 Sporta skola Arkādija
52 Jānis Leitis 1989 Ventspils OC , ASD Enterprise Sport & Service
53 Rolands Štrobinders 1992 Ventspils OC , M.Štrobindera šķēpmetēju klubs
54 Linda Luīze Šalme 1998 Olimpiskais centrs "Limbaži"
55 Ieva Annija Stepiņa 2002
56 Marta Kociņa 2006 Limbažu novada Sporta skola
57 Makars Korotkovs 2002 Salaspils sporta skola , ASD Enterprise Sport & Service
58 Hanna Gabriela Ziemiņa 2004 Valmieras Sporta skola , Running Club Napoli
59 Ērika Logina 2004 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
60 Dinija Līga Paegle 2005 Sporta skola Arkādija
61 Rēzija Špone 2004 Limbažu novada Sporta skola
62 Rūta Meistere 2005 Siguldas Sporta skola
63 Vendija Una Magone 2005 Sporta skola Arkādija
64 Patrīcija Ūdre 2005 Siguldas Sporta skola
65 Matīss Sniedze 2005 Sporta skola Arkādija
66 Artis Brundzāts 2004 Dienvidkurzemes Sporta skola
67 Kristers Krauklis 2005 Smiltenes sporta centrs
68 Markuss Petrovs 2005 Smiltenes sporta centrs , Murjāņu sporta ģimnāzija
69 Juris Konrāds 2005 Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
70 Ralfs Inbergs 2005 Siguldas Sporta skola
71 Andris Skadiņš 2005 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
72 Sanija Ozoliņa 2003 Murjāņu sporta ģimnāzija , Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola , Running Club Napoli
73 Elva Vestarta 2003 Jelgavas novada pašvaldība Sporta centrs
74 Annika Elizabete Upīte 2003 Jelgavas novada pašvaldība Sporta centrs
75 Krista Igenberga 2003 Ogres novada sporta centrs
76 Katrīna Nikola Jukšinska 2003 Murjāņu sporta ģimnāzija , Jēkabpils Sporta skola
77 Alise Paipala 2003 Talsu novada Sporta skola , M.Štrobindera šķēpmetēju klubs
78 Elīza Andra Krūmiņa 2003 Talsu novada Sporta skola , M.Štrobindera šķēpmetēju klubs
79 Matīss Kaudze 2002 Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
80 Dāvis Krauklis 2002 Smiltenes sporta centrs
81 Aleksandrs Patriks Bautra 2003 Tukuma sporta skola
82 Andis Briška 2003 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
83 Niks Maulis 2003 Kuldīgas novada sporta skola
84 Līna Mūze 1992 Smiltenes sporta centrs
85 Anete Kociņa 1996 Sporta skola Arkādija
86 Madara Palameika 1987 Ventspils OC
87 Laine Donāne 1998 Jēkabpils sporta centrs , CUS CATANIA
88 Katrīna Sirmā 1994
89 Krista Sprūde 2001 Liepājas sporta spēļu skola , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
90 Patriks Gailums 1998 Sporta skola Arkādija , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
91 Matīss Velps 1999 Sporta skola Arkādija , ASD Milone Siracusa
92 Klāvs Ozoliņš 2001 Smiltenes sporta centrs
93 Ralfs Ūdris 2001 Valmieras Sporta skola , ASD Enterprise Sport & Service
94 Zigismunds Sirmais 1992
95 Miks Oskerko 1998 Talsu novada Sporta skola , M.Štrobindera šķēpmetēju klubs
96 Jāzeps Groza 1997 Smiltenes sporta centrs , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
97 Kitija Valtere 1991 Līvānu novada vieglatlētikas klubs , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
98 Anna Marija Petrakova 2000 Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija" , Augšdaugavas novada sporta skola
99 Uģis Jocis 1993 Kuldīgas novada sporta skola , ASD Enterprise Sport & Service
100 Raivo Saulgriezis 1994 ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
101 Modra Liepiņa 1985 VK "Lielais ciems"
102 Roberts Jānis Zālītis 2000 Sporta skola Arkādija , ASD Enterprise Sport & Service
103 Aleksandrs Kucs 2000 Jēkabpils sporta centrs
104 Svens Selevičs 2001 Sporta skola Arkādija
105 Emīls Lamba 2007 Jēkabpils Sporta skola
106 Kristiāna Bērziņa 2007 Jēkabpils Sporta skola
107 Agnese Zvaigzne Elksnīte 2007 Jēkabpils Sporta skola
108 Rēzija Vītola 2006 Jēkabpils Sporta skola
109 Annija Bogdanova 2008 Jēkabpils Sporta skola
110 Oskars Grava 2001 Lāča sporta skola
111 Mikus Pētersons 2001 Lāča sporta skola
112 Ginters Ķelps 2003 Smiltenes sporta centrs , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
113 Viktorija Osipenko 1999 Liepāja
114 Emīlija Siliņa 2003 Lāča sporta skola
115 Marta Marksa 2002 Valmieras Sporta skola , Running Club Napoli
116 Gatis Čakšs 1995 Jelgavas novada pašvaldība Sporta centrs , Murjāņu sporta ģimnāzija
117 Anna Gabriela Hofmane 2006 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
118 Arta Marija Dreimane 2006 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
119 Adriana Reitmane 2007 Ogres novada sporta centrs
120 Inese Bembere 2006 Sporta skola Arkādija
121 Nikola Bunde 2007 Siguldas Sporta skola
122 Rita Krauja 2004 Valmieras Sporta skola
123 Elīza Lemberga 2004 Ogres novada sporta centrs , Murjāņu sporta ģimnāzija
124 Alise Krista Melnbārde 2004 Mārupes sporta centrs , CUS CATANIA
125 Luīze Geistarde 2004 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
126 Patrīcija Ozoliņa 2002 Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
127 Marta Sīviņa 2003 Ogres novada sporta centrs
128 Simona Prikule 2003 Viļānu Sporta skola
129 Sonora Sergejeva 2003 Saldus novada sporta skola
130 Annija Miļūne 2004 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
131 Atvars Ernests Paļulis 2006 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
132 Nils Meijers 2006 Ogres novada sporta centrs
133 Raits Markus 2006 Balvu Sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
134 Kārlis Jēkabs Karlsbergs 2007 Ogres novada sporta centrs
135 Miks Jānis Opolais 2006 Ogres novada sporta centrs
136 Arvis Sūna 2004 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
137 Ralfs Zazerskis 2004 Kuldīgas novada sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
138 Bruno Spūlis 2004 Ogres novada sporta centrs
139 Rendijs Griba 2004 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
140 Kristiāns Lauva 2003 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
141 Kristaps Sunteiks 2002 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
142 Rojs Suveizda 2002 Murjāņu sporta ģimnāzija , Tukuma vieglatlētikas klubs
143 Edvīns Hadakovs 2003 ASD ARCA ATLETICA AVERSA , Augšdaugavas novada sporta skola
144 Viktorija Jevdokimova 2002 ASD Gioiatletica asc San Marcellino , Augšdaugavas novada sporta skola
145 Sindija Bukša 1997 Lāča sporta skola
146 Asnāte Kalniņa 1999 Sporta skola Arkādija , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
147 Patrīcija Sarmule 2002 Lāča sporta skola
148 Emīls Kristofers Jonāss 2001 Lāča sporta skola
149 Marks Grantiņš 2003 Liepājas sporta spēļu skola , ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
150 Laura Osipenko 2005 Liepājas sporta spēļu skola
151 Viviena Vita Volbeta 2002 Murjāņu sporta ģimnāzija
152 Valērijs Valinščikovs 1997 Sporta skola Arkādija , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
153 Ģirts Šenkevics 2005 Liepājas sporta spēļu skola
154 Kārlis Romanovs 2002 Lāča sporta skola
155 Uvis Stumbris 2003 Liepājas sporta spēļu skola
156 Mia Melbārde 2004 Lāča sporta skola
157 Austris Karpinskis 1998 ASD ARCA ATLETICA AVERSA , Sporta skola Arkādija
158 Aleks Pelcmanis 2004 Liepājas sporta spēļu skola
159 Ralfs Velmers 2005 Lāča sporta skola
160 Amanda Radava 2002 Liepājas sporta spēļu skola
161 Ralfs Roga 2003 Liepājas sporta spēļu skola
162 Roberts Zeiburliņš 2004 Liepājas sporta spēļu skola
163 Dāvis Pankoks 2004 Liepājas sporta spēļu skola
164 Kitija Zaula 2004 Limbažu novada Sporta skola
165 Elza Zeta Baumane 2004 Lāča sporta skola
166 Maksims Sinčukovs 1998 Liepāja
167 Dmitrijs Ļašenko 2002 Liepājas sporta spēļu skola , ASD Enterprise Sport & Service
168 Rihards Bremze 2001 Lāča sporta skola , Ogres novada sporta centrs
169 Rinalds Smilga 2001 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola , Biedrība RTU SPORTS
170 Sergejs Soklakovs 1995
171 Mareks Ārents 1986 Ventspils OC , ASD Enterprise Sport & Service
172 Valters Kreišs 2003
173 Sima Aškinezere 2006 Sporta skola Arkādija , Atletica Cascina
174 Dāvis Kalniņš 1986 Kokneses sporta centrs
175 Agate Caune 2004 Valmieras Sporta skola
176 Kitija Paula Melnbārde 2001 Mārupes sporta centrs , CUS CATANIA
177 Dins Demidočkins 2000 Murjāņu sporta ģimnāzija , Valkas novada pašvaldība
178 Kristiāns Markss 2006 Valmieras Sporta skola
179 Linda Ozola 1993 Valmieras vieglatlētikas klubs , Salaspils sporta skola
180 Elza Lazdiņa 2006 Aizkraukles novada Sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
181 Roberts Sorokins 2003 Kuldīgas novada sporta skola
182 Lauris Krists Lūsis 2003 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija , A.S.D. ENTERPRISE YOUNG
183 Ralfs Eduards Gauja 2001 Saldus novada sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
184 Jānis Mārtiņš Gruzdiņš 2001 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
185 Aleksandrs Volkovs 1999 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
186 Arnis Žviriņš 1986 Valmieras vieglatlētikas klubs , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
187 Dace Šteinerte 1987 Jelgava
188 Anna Gulbe 1995 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola , Running Club Napoli
189 Ieva Šēra 2000 Liepājas sporta spēļu skola , GSD Valsugana Trentino
190 Zane Freimane 2002 Salaspils sporta skola
191 Vineta Krūmiņa 2003 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
192 Nora Koptjajeva 2003 Tukuma vieglatlētikas klubs
193 Paula Emīlija Retiķe 2003 Iecavas sporta skola Dartija , Murjāņu sporta ģimnāzija
194 Samanta Čunčule 2001
195 Elza Elizabete Stīpniece 2002 Talsu novada Sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija , ASD Enterprise Sport & Service
196 Dita Kuzņecova 2002 Balvu Sporta skola
197 Kārlis Piziks 2005 Dienvidkurzemes Sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
198 Ralfs Rubenis 2004 Murjāņu sporta ģimnāzija , Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
199 Niks Kļaviņš 2004 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs
200 Artūrs Ozols 2004 Cēsu pilsētas Sporta skola , Cēsu Vieglatlētikas klubs