Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola

Dibinātājs:
Bauskas novada pašvaldība
Reģistrācijas numurs:
90000033176
Juridiskā adrese:
Uzvaras iela 1, Bauska, Bauskas novads, LV-3901
Faktiskā adrese:
Pilskalna iela 26, Bauska, LV - 3901
Vadītājs:
Biruta Grantiņa 26563158
Kontaktpersona:
Kotenkova Jeļena, tel.26400519
Telefons:
63922852
E-pasts:
sporta.skola@bauska.lv
Mājas lapa:
http://bauskassportaskola.lv/

Sportisti

Sportists No
Eduards Akmentiņš 2022-05-22
Laura Andersone 2020-01-08
Laura Andreika 2019-06-17
Liāna Andrejeva 2020-01-08
Kristiāna Anspoka 2020-01-08
Elīna Arāja 2022-01-18
Katrīna Ārente 2021-08-31
Ričards Armušēvics 2022-04-26
Alise Tīna Augstkalne 2022-01-17
Arsēnijs Babuka
Andīne Bajāre 2020-06-29
Maija Bāliņa 2019-02-06
Adrians Balodis 2022-05-18
Aura Bartaškevičiūtė 2022-04-26
Samanta Beļājeva 2021-09-08
Dāvids Beļājevs 2022-04-26
Jānis Bēmanis 2020-09-20
Roberts Bernhards 2022-05-18
Māris Bērtelsons 2020-01-16
Kamilė Birgelytė 2022-04-26
Mārcis Bīriņš 2019-01-11
Vanesa Blekaitytė 2022-04-26
Sindija Brikmane 2021-06-27
Beatrise Bula 2023-01-08
Nauris Būmeistars 2019-01-11
Domas Buržinskas 2022-04-26
Ignas Čeponas 2022-04-26
Melānija Ciprus 2019-01-11
Viktorija Čižauskaitė 2022-04-26
Annija Davidova 2022-01-17
Samanta Dorči 2017-01-01
Arta Marija Dreimane 2017-01-01
Gerda Kerija Dreimane 2018-01-01
Roberta Dreimane 2022-04-26
Maksims Dviņaņinovs 2022-05-18
Lauris Eglītis 2019-02-06
Niks Ēķis 2020-09-20
Megija Fremberga 2018-09-17
Eva Garlauska 2023-01-08
Vivita Gausiņa 2022-01-17
Giedrė Gegužytė 2022-04-26
Renārs Gļauda 2020-01-08
Reinarts Gabriels Grāvels 2018-06-06
Jānis Mārcis Grīnvalds 2023-01-19
Katrīna Haritonova 2021-08-31
Arneta Hegenbarte-Petrika 2021-07-03
Adrians Hildebrants 2017-01-01
Anna Gabriela Hofmane 2019-02-19
Laura Jākobsone 2022-04-26
Samanta Jode 2022-04-26
Loreta Jonaško 2022-01-18
Loreta Jonašku 2022-04-26
Andris Juščenko 2023-01-04
Vanesa Kairytė 2022-04-26
Amanda Kalniņa 2017-01-01
Kotryna Kanapkytė 2022-04-26
Samanta Karaša 2019-06-17
Marta Kārkla 2018-09-17
Nellija Karnīte 2021-06-30
Elizabete Ķepale 2019-04-07
Evelīna Ķepale 2022-05-18
Kristiāna Kiseļeva 2022-01-19
Toms Ķivers 2021-06-27
Sindija Kloniņa 2022-01-18
Nauris Komans 2018-01-10
Ralfs Kondratjuks 2020-09-20
Kate Kononova 2022-05-18
Henrijs Kravals 2023-01-25
Rebeka Krikšķūne 2022-01-18
Olivers Krūmiņš 2019-09-22
Nils Valters Krūmiņš 2022-04-26
Arturs Kupčiuns 2022-01-01
Monta Kurmēņeva 2018-06-06
Eva Kurmēņeva 2023-01-19
Katrīna Kusiņa 2019-07-21
Sonora Kužuma 2019-04-07
Monta Kvedare 2023-01-08
Loreta Paula Lablaika 2019-09-01
Henriks Leo Ladusāns 2023-01-19
Kristers Latūns 2018-01-21
Aleksa Laurinoviča 2022-04-26
Kristiāns Lauva 2018-01-07
Annija Lauva 2020-09-20
Elza Lazdiņa 2022-05-22
Valters Lazdiņš 2020-09-20
Felicita Keita Leģe 2019-01-11
Dominiks Lejnieks 2022-09-19
Milda Lekavičiūtė 2022-04-26
Reinis Ļekūns 2021-06-30
Keitija Liepa 2018-01-09
Emīls Linde 2018-09-17
Markuss Matulēns 2022-05-18
Marks Mercs 2022-04-26
Enija Mežsarga 2020-07-07
Dāvis Mileika 2019-04-07
Kitija Milišūna 2019-06-17
Annija Miļūne 2018-01-07
Aleksandra Mitusova 2020-01-16
Žanete Munda 2018-09-17
Gundega Munda 2019-07-03
Lote Mustermane 2020-01-08
Ksenija Nākmane 2019-01-11
Nikola Nikadona 2022-01-18
Nikola Nikadona 2022-05-18
Nellija Norova 2022-04-26
Renāte Noste 2023-01-08
Lēra Obolēviča 2022-05-22
Henrijs Obolevičs 2020-06-29
Adrians Ostrovjonoks 2022-01-18
Samanta Ozoliņa Ozola 2018-01-10
Kristers Ozols 2020-07-06
Saulena Pakuckaitė 2022-04-26
Atvars Ernests Paļulis 2019-01-12
Miks Dzintars Pavlovičs 2022-05-22
Ksenija Petrova 2022-04-26
Mārcis Plūme 2022-04-26
Linards Puzurs 2022-01-16
Gvido Rākins 2022-01-17
Elīza Ramane 2022-01-19
Aigars Ramanis 2022-01-19
Raivis Rampāns 2018-01-09
Daniēls Raudonis 2022-01-18
Roberts Ribikauskis 2022-01-18
Marta Rimševica 2022-01-19
Patrīcija Rimševica 2023-01-25
Emīls Rūgums
Mārtiņš Rūgums 2017-01-01
Betija Rutka
Rūta Rutka 2020-01-08
Kamilė Šalčiūnaitė 2022-04-26
Anna Domenika Satovska 2020-09-20
Amanda Savicka
Kristaps Semičenks - Jakts 2020-01-21
Stefans Sergejenkovs 2022-09-21
Anna Sergejeva 2021-06-15
Emīlija Šifčenko 2023-01-08
Markuss Siliņš 2019-05-12
Elizabete Simsone 2022-04-26
Paula Sipoviča 2018-01-10
Elizabete Skadiņa 2022-01-18
Andris Skadiņš 2017-01-01
Amanda Skultaite 2018-01-07
Raivis Slēziņš 2022-01-18
Gabriels Smaļķis 2022-09-19
Laura Smane 2018-01-21
Līga Smane 2020-01-08
Rinalds Smilga 2017-01-01
Valts Smilga 2017-01-01
Kristers Šnitkus 2020-09-20
Andrejs Soņi 2018-01-21
Elizabete Rūta Spruntule 2022-04-19
Sandija Spundiņa 2018-01-07
Zane Štāle 2018-09-17
Nora Štāle 2020-01-16
Nikola Staļūne 2018-01-07
Keita Estere Staļūne 2020-01-08
Nikola Strazdiņa 2018-06-06
Ralfs Strazdiņš 2018-01-07
Jānis Strazdiņš 2018-01-21
Jānis Strelēvics 2022-01-18
Gustavs Striks 2022-01-17
Ralfs Strioga 2018-01-07
Monta Šulte 2019-01-11
Paula Šumina 2018-02-10
Arvis Sūna 2017-01-01
Reinis Sūna 2019-06-18
Krišjānis Sūnaiks 2022-05-22
Kristaps Sunteiks 2017-01-01
Norberts Sviķis 2017-01-01
Laine Tamberga 2021-09-08
Krista Kristiāna Tene 2018-09-17
Jānis Tirzmalis 2022-05-18
Viktorija Tjuha 2022-01-17
Matīss Toronijs
Nikola Trasūne 2020-01-08
Hevijs Trībers 2020-01-08
Marika Turka 2018-01-10
Aleksandra Turova 2021-06-30
Estere Turova 2022-04-26
Sanija Ūdre 2019-04-23
Una Ukstiņa 2022-05-22
Monta Ungurjana 2018-01-10
Krišjānis Upenieks 2019-05-01
Armands Upenieks 2020-01-08
Nellija Tīna Ūse 2020-01-08
Marta Mervata Užule 2018-09-17
Marta Marveta Užule 2019-01-11
Sandijs Vasilakijs 2019-06-17
Jūlija Vasiļjeva 2022-04-26
Nikola Veldze 2022-04-26
Titas Vieraitis 2022-04-26
Alīna Vilciņa 2020-06-30
Paula Viļķena 2022-01-16
Katrīna Višovana 2018-06-06
Vendija Volosovska 2020-02-02
Adomas Vyšniauskas 2022-04-26
Klāvs Zaicevs 2022-01-17
Madara Džeina Zakrevska 2019-04-23
Džeina Madara Zakrevska 2019-06-16
Gints Zilpuris 2017-01-01
Elijas Žuolys 2022-04-26
Nikita Žuravlovs
Adrians Žurkevičs 2022-04-26
Elva Zuze 2023-01-19

Treneri

Treneris No
Aina Indriksone 2017-01-01
Linda Jakutāviča 2017-01-01
Ilze Ladusāne 2017-01-01
Raivis Maķevics 2017-01-01
Aivars Solzemnieks 2016-03-03
Vilnis Zariņš 2022-01-01

Notikumi

Sacensības Datums Norises vieta
Bauskas novada sacensības 15. - 15. Septembris Iecava
Bauskas novada Olimpiskā diena-Jaunais vieglatlēts 22. - 22. Septembris Bauska
Bauskas un Rundāles novadu Rudens komandu kross 06. - 06. Oktobris Bauskas Pilskalnā
Bauskas un Rundāles novadu sacensības telpās U-14 un U-12. 08. - 08. Novembris Bauskas pilsētas vieglatlētikas manēžā
Bauskas un Rundāles novadu sacensības telpās U-16. 22. - 22. Novembris Bauskas pilsētas vieglatlētikas manēžā
Bauskas novada sacensības Pavasara krosā 27. - 27. Aprīlis Bauskas pilskalnā
Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības 03. - 03. Maijs Bauskas novada s/c Mēmele stadionā
Zemgales reģiona "Jauno vieglatlētu kauss" 08. - 08. Maijs Iecavas novada stadionā
Bauskas novada 9.jaunatnes Olimpiāde 15. - 15. Maijs Bauskas novada s/c Mēmele stadionā
Zemgales reģiona "Vidusskolu kauss" 15. - 15. Maijs Bauskas novada s/c Mēmele stadionā
Bauskas novada 9.Jaunatnes Olimpiāde 16. - 16. Maijs Bauskas novada s/c Mēmele stadionā
Bauskas novada 4-cīņa "Draudzība" 29. - 29. Maijs Bauskas novada s/c Mēmele stadionā
Bauskas novada sacensības 14. - 14. Septembris Bauska
Bauskas novada Olimpiskā diena-Jaunais vieglatlēts 21. - 21. Septembris Bauska
Uzvaras apļi 2018 30. - 30. Septembris Uzvaras pamatskola,Bauskas novads
Bauskas novada sacensības Rudens komandu krosā zēniem un meitenēm 05. - 05. Oktobris Bauskas pilslkalns
Bauskas novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās u14 28. - 28. Novembris Bauska
Bauskas novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U16 05. - 05. Decembris Bauskas vieglatlētikas manēža
Bauskas novada BJSS daudzcīņas sacensībastelpās 2019 U14 06. - 06. Marts Bauskas vieglatlētikas manēža
Bauskas novada BJSS sezonas atklāšanas sacensības U16 un U14 03. - 03. Maijs Bauska
Zemgales reģiona sacensības "Vidusskolu kauss" 15. - 15. Maijs Bauska
Bauskas novada 10.Jaunatnes Olimpiāde 15. - 15. Maijs Bauska
Bauskas novada 10.Jaunatnes Olimpiāde 16. - 16. Maijs Bauska
Bauskas novada sacensības 4-cīņā "Draudzība" 28. - 28. Maijs Bauska
Bauskas novada sacensības vieglatlētikā A un B grupai 13. - 13. Septembris Bauska
BAUSKAS NOVADA OLIMPISKĀ DIENA - JAUNAIS VIEGLATLĒTS 20. - 20. Septembris Bauska
Bauskas novada sacensības Rudens komandu krosā zēniem un meitenēm 04. - 04. Oktobris Bauskas pilslkalnā
Izturības skrējiens "Uzvaras apļi 2019" 13. - 13. Oktobris Bauskas novads,Gailīšu pagasts,Uzvara
BAUSKAS NOVADA BJSS VIEGLATLĒTIKAS SACENSĪBAS TELPĀS U12 VECUMA GRUPAI 04. - 04. Decembris Bauska
BAUSKAS NOVADA BJSS VIEGLATLĒTIKAS SACENSĪBAS TELPĀS U14 VECUMA GRUPAI 11. - 11. Decembris
BAUSKAS NOVADA BJSS VIEGLATLĒTIKAS SACENSĪBAS TELPĀS U14 VECUMA GRUPAI 11. - 11. Decembris Bauska
Bauskas novada BJSS sezonas atklāšanas sacensības U14 un U16 grupām.ATCELTS!!! 08. - 08. Maijs Bauska
Bauskas novada sacensības vieglatlētikā "A" un "B" grupai (slēgtās) 11. - 11. Septembris Bauska
BAUSKAS NOVADA OLIMPISKĀ DIENA - JAUNAIS VIEGLATLĒTS 2020 18. - 18. Septembris Bauska
Bauskas novada BJSS slēgtās sacensības U16 grupai 17. - 17. Jūnijs Bauska
Bauskas novada BJSS slēgtās sacensības U14 grupai 18. - 18. Jūnijs Bauska
Bauskas BJSS slēgtās sacensības U14 grupai 08. - 08. Jūlijs Bauska
Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas daudzfunkcionālās sporta halles atklāšanas sacensības vieglatlētikā 03. - 03. Septembris Bauska
Četrcīņa "Draudzība" 17. - 17. Septembris Bauska
Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas un Ogres sporta centra atklātās sacensības sacensības kārtslēkšanā 19. - 19. Septembris Ogre
Zemgales reģiona bērnu un jaunatnes sporta spēles četrcīņā, "Draudzība" 22. - 22. Septembris Iecava
Rudens kross( komandu stafete) 24. - 24. Septembris Bauskas Pilskalns
Bauskas novada skolēnu sporta spēles vieglatlētikā D-E grupām 08. - 08. Oktobris Bauska
Bauskas novada skolēnu sporta spēles vieglatlētikā B-C grupām 15. - 15. Oktobris Bauska
Bauskas novada BJSS sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U14 un U16 vecuma grupām 29. - 29. Aprīlis Bauska, Pilskalna iela 26
BAUSKAS NOVADA 11. JAUNATNES OLIMPIĀDE VIEGLATLĒTIKĀ B (2006./2007.) UN ZEMGALES VIDUSSKOLU KAUSS (2002./2005.) (SLĒGTĀS) 18. - 18. Maijs
Bauskas novada 11. jaunatnes olimpiāde vieglatlētikā C (2008./2009.) un D grupām (2010./2011.) (SLĒGTĀS) 19. - 19. Maijs Bauska
Bauskas novada slēgtās sacensības 4-cīņā "Draudzība" 2009./2010.g.dz. 16. - 16. Septembris Bauska
Bauskas novada slēgtās sacensības vieglatlētikā "Jaunais vieglatlēts" 2011./2012. un 2013./2014. g.dz. 23. - 23. Septembris Bauska
Bauskas novada slēgtās sacensības vieglatlētikā 2003./2006. un 2007./2008. g.dz. 07. - 07. Oktobris Bauska
Bauskas novada slēgtās sacensības rudens komandu krosā 14. - 14. Oktobris Iecava
Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas slēgtās sacensības vieglatlētikā telpās U-14 vecuma grupā. 18. - 18. Janvāris Bauska
Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-14 un U -16 vecuma grupām. 12. - 12. Maijs Bauska