Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola

Founder:
Bauskas novada Dome
Registration number:
90000033176
Legal address:
Pilskalna iela 26, Bauska, LV - 3901
Location:
Pilskalna iela 26, Bauska, LV - 3901
Manager:
Biruta Grantiņa 26563158
Contact person:
Kotenkova Jeļena, tel.26400519
Phone:
63922852, 25609835
Email:
bauskabjss@inbox.lv
Web:
http://bauskassportaskola.lv/

Athletes

Athlete From
Elisa Ābele 2018-09-17
Amanda Ābola 2019-06-05
Eduards Akmentiņš 2022-05-22
Evelīna Alapa
Evelīna Alapa 2019-05-01
Laura Andersone 2020-01-08
Laura Andreika 2019-06-17
Liāna Andrejeva 2020-01-08
Nikija Anspoka 2018-01-01
Kristiāna Anspoka 2020-01-08
Elīna Arāja 2022-01-18
Katrīna Ārente 2021-08-31
Ričards Armušēvics 2022-04-26
Alise Tīna Augstkalne 2022-01-17
Arsēnijs Babuka
Andīne Bajāre 2020-06-29
Selīna Balakāne 2018-01-01
Maija Bāliņa 2019-02-06
Adrians Balodis 2022-05-18
Jānis Baltušs
Evelīna Keita Barauska 2018-01-09
Aura Bartaškevičiūtė 2022-04-26
Kristians Beķers 2018-01-01
Samanta Beļājeva 2021-09-08
Dāvids Beļājevs 2022-04-26
Jānis Bēmanis 2020-09-20
Daiga Bergmane 2017-01-01
Elīna Bergmane 2019-06-17
Sāra Bernharde 2022-04-26
Roberts Bernhards 2022-05-18
Māris Bērtelsons 2020-01-16
Paula Bērziņa 2018-01-10
Pēteris Bigaņičs 2018-01-07
Kamilė Birgelytė 2022-04-26
Mārcis Bīriņš 2019-01-11
Vanesa Blekaitytė 2022-04-26
Linda Bračka 2018-09-17
Sindija Brikmane 2021-06-27
Emīlija Brikvalde 2018-02-10
Daniela Brilovska 2018-05-02
Lauma Brūvere 2017-01-01
Nauris Būmeistars 2019-01-11
Renārs Burgevics 2018-05-02
Domas Buržinskas 2022-04-26
Hendrijs Bušs 2018-06-06
Henrijs Bušs 2019-01-11
Matīss Čakšs 2021-12-27
Ignas Čeponas 2022-04-26
Artis Černovskis 2018-01-07
Melānija Ciprus 2019-01-11
Viktorija Čižauskaitė 2022-04-26
Aleksa Čuža 2017-01-01
Annija Davidova 2022-01-17
Samanta Dorči 2017-01-01
Arta Marija Dreimane 2017-01-01
Gerda Kerija Dreimane 2018-01-01
Roberta Dreimane 2022-04-26
Artis Duklavs
Maksims Dviņaņinovs 2022-05-18
Lauris Eglītis 2019-02-06
Niks Ēķis 2020-09-20
Emīls Artis Elmanis 2019-01-22
Megija Fremberga 2018-09-17
Dāvis Frinds 2020-01-08
Kitija Frolova
Vivita Gausiņa 2022-01-17
Giedrė Gegužytė 2022-04-26
Daniels Geidžūns 2018-01-10
Roberts Gļauda 2018-01-07
Renārs Gļauda 2020-01-08
Reinarts Gabriels Grāvels 2018-06-06
Aksels Griba 2017-01-01
Rendijs Griba 2017-01-01
Alvis Grigs 2018-01-09
Renārs Gulbis
Kintija Gurkovska 2017-01-01
Katrīna Haritonova 2021-08-31
Renāts Haritonovs 2018-01-10
Regnārs Haritonovs 2019-01-11
Arneta Hegenbarte-Petrika 2021-07-03
Luīze Helviga 2019-06-16
Adrians Hildebrants 2017-01-01
Anna Gabriela Hofmane 2019-02-19
Amanda Ivulāne
Amanda Monta Ivulāne 2019-02-06
Laura Jākobsone 2022-04-26
Markuss Jākobsons 2019-05-13
Tīna Jakubone 2019-01-11
Roberts Jakubonis 2020-01-29
Artūrs Jakubovičs 2019-06-17
Daniels Jefremovs 2018-01-09
Amanda Jēkabsone 2018-01-07
Aivis Jēkabsons 2017-01-01
Evelīna Jermakova 2018-01-21
Sandijs Jevmenovs 2017-01-01
Keita Jirgensone 2018-01-09
Samanta Jode 2022-04-26
Loreta Jonaško 2022-01-18
Loreta Jonašku 2022-04-26
Marija Elēna Kabanova 2021-07-06
Vanesa Kairytė 2022-04-26
Kristija Anna Kalniņa 2017-01-01
Amanda Kalniņa 2017-01-01
Ričards Kalniņš 2017-01-01
Toms Kampuss 2017-01-01
Kotryna Kanapkytė 2022-04-26
Uldis Kapelis 2017-01-01
Samanta Karaša 2019-06-17
Marta Kārkla 2018-09-17
Nellija Karnīte 2021-06-30
Estere Kaspare 2019-07-21
Lauris Kaufmanis 2018-01-01
Elizabete Ķepale 2019-04-07
Evelīna Ķepale 2022-05-18
Kristiāna Kiseļeva 2022-01-19
Toms Ķivers 2021-06-27
Sindija Kloniņa 2022-01-18
Nauris Komans 2018-01-10
Keita Kondore 2018-01-10
Ralfs Kondratjuks 2020-09-20
Kate Kononova 2022-05-18
Ģirts Maikls Kononovs 2018-01-10
Anna Kose 2018-06-06
Anna Kose 2019-06-25
Anna Kose 2019-06-25
Ņikita Kozlovs 2018-06-06
Dāvids Kozlovskis 2018-01-09
Rebeka Krekšina 2018-09-17
Sintija Krīgere 2018-06-06
Rebeka Krikšķūne 2022-01-18
Olivers Krūmiņš 2019-09-22
Nils Valters Krūmiņš 2022-04-26
Aivis Kubilis 2020-02-02
Kristers Kublinskis 2018-01-07
Ieva Kudlāne 2017-01-01
Keita Arta Kūmiņa 2017-01-01
Elīza Kupča 2018-01-07
Ilona Kupčiuna 2017-01-01
Arturs Kupčiuns 2022-01-01
Monta Kurmēņeva 2018-06-06
Katrīna Kusiņa 2019-07-21
Dāvids Kutra 2018-01-07
Sonora Kužuma 2019-04-07
Loreta Paula Lablaika 2019-09-01
Haralds Ladusāns 2017-01-01
Elīza Lakoviča Lakovica 2018-01-01
Mārtiņš Lakstīgala 2018-01-09
Leonards Leo Lasmanis 2022-04-26
Kristers Latūns 2018-01-21
Aleksa Laurinoviča 2022-04-26
Kristiāns Lauva 2018-01-07
Roberts Lauva 2020-02-09
Annija Lauva 2020-09-20
Elza Lazdiņa 2022-05-22
Valters Lazdiņš 2020-09-20
Felicita Keita Leģe 2019-01-11
Dominiks Lejnieks 2022-09-19
Milda Lekavičiūtė 2022-04-26
Reinis Ļekūns 2021-06-30
Keitija Liepa 2018-01-09
Selīna Liepa 2020-09-20
Ernests Limbergs 2017-01-01
Emīls Linde 2018-09-17
Rainers Līvmanis Dankbars 2018-09-17
Nikola Maižus 2019-04-23
Solvita Maķevica 2017-01-01
Rolands Martinsons 2019-01-11
Sanija Maskale 2017-01-01
Jorens Maskals 2018-01-07
Jānis Maskals 2018-09-17
Markuss Matulēns 2022-05-18
Šarlīna Matuzone 2017-01-01
Viktorija Meldre 2018-09-20
Marks Mercs 2022-04-26
Sofija Mežkaze 2018-01-21
Enija Mežsarga 2020-07-07
Dāvis Mileika 2019-04-07
Kitija Milišūna 2019-06-17
Annija Miļūne 2018-01-07
Aleksandra Mitusova 2020-01-16
Dmitrijs Mitusovs 2020-01-12
Rainers Mucenieks
Žanete Munda 2018-09-17
Gundega Munda 2019-07-03
Lote Mustermane 2020-01-08
Ksenija Nākmane 2019-01-11
Baiba Neverdauska 2020-02-09
Nikola Nikadona 2022-01-18
Nikola Nikadona 2022-05-18
Nellija Norova 2022-04-26
Lēra Obolēviča 2022-05-22
Henrijs Obolevičs 2020-06-29
Toliks Obuhovičs 2019-06-17
Kristers Odziņš 2018-01-07
Kalvis Olavs 2018-01-09
Adrians Ostrovjonoks 2022-01-18
Samanta Ozoliņa Ozola 2018-01-10
Kristers Ozols 2020-07-06
Saulena Pakuckaitė 2022-04-26
Atvars Ernests Paļulis 2019-01-12
Miks Dzintars Pavlovičs 2022-05-22
Ksenija Petrova 2022-04-26
Kristīne Pfeifere 2017-01-01
Edgars Pīpiņš 2019-06-17
Gustavs Pļevoks
Mārcis Plūme 2022-04-26
Renāts Pomerancis 2018-09-17
Elīza Puķāne 2017-01-01
Anna Sibilla Pumpure 2018-01-09
Linards Puzurs 2022-01-16
Gvido Rākins 2022-01-17
Elīza Ramane 2022-01-19
Aigars Ramanis 2022-01-19
Keita Enija Ramona 2018-01-07
Raivis Rampāns 2018-01-09
Daniēls Raudonis 2022-01-18
Denīze Rence 2018-01-21
Roberts Ribikauskis 2022-01-18
Marta Rimševica 2022-01-19
Roberts Romanovs 2018-01-01
Sandris Ernests Rudzuroga 2018-01-09
Emīls Rūgums
Mārtiņš Rūgums 2017-01-01
Betija Rutka
Rūta Rutka 2020-01-08
Markuss Sabaļausks 2018-01-09
Kamilė Šalčiūnaitė 2022-04-26
Anna Domenika Satovska 2020-09-20
Amanda Savicka
Linda Šemeta 2018-09-17
Kristaps Semičenkovs - Jaksts 2020-01-08
Kristaps Semičenks - Jakts 2020-01-21
Stefans Sergejenkovs 2022-09-21
Anna Sergejeva 2021-06-15
Markuss Siliņš 2019-05-12
Elizabete Simsone 2022-04-26
Paula Sipoviča 2018-01-10
Elizabete Skadiņa 2022-01-18
Andris Skadiņš 2017-01-01
Amanda Skultaite 2018-01-07
Raivis Slēziņš 2022-01-18
Gabriels Smaļķis 2022-09-19
Laura Smane 2018-01-21
Līga Smane 2020-01-08
Rinalds Smilga 2017-01-01
Valts Smilga 2017-01-01
Kristers Šnitkus 2020-09-20
Andrejs Soņi 2018-01-21
Elizabete Rūta Spruntule 2022-04-19
Sandija Spundiņa 2018-01-07
Zane Štāle 2018-09-17
Nora Štāle 2020-01-16
Nikola Staļūne 2018-01-07
Keita Estere Staļūne 2020-01-08
Nikola Strazdiņa 2018-06-06
Ralfs Strazdiņš 2018-01-07
Jānis Strazdiņš 2018-01-21
Jānis Strelēvics 2022-01-18
Gustavs Striks 2022-01-17
Ralfs Strioga 2018-01-07
Monta Šulte 2019-01-11
Paula Šumina 2018-02-10
Arvis Sūna 2017-01-01
Reinis Sūna 2019-06-18
Krišjānis Sūnaiks 2022-05-22
Kristaps Sunteiks 2017-01-01
Norberts Sviķis 2017-01-01
Laine Tamberga 2021-09-08
Krista Kristiāna Tene 2018-09-17
Jānis Tirzmalis 2022-05-18
Viktorija Tjuha 2022-01-17
Matīss Toronijs
Nikola Trasūne 2020-01-08
Hevijs Trībers 2020-01-08
Marika Turka 2018-01-10
Aleksandra Turova 2021-06-30
Estere Turova 2022-04-26
Sanija Ūdre 2019-04-23
Una Ukstiņa 2022-05-22
Monta Ungurjana 2018-01-10
Krišjānis Upenieks 2019-05-01
Armands Upenieks 2020-01-08
Nellija Tīna Ūse 2020-01-08
Marta Mervata Užule 2018-09-17
Marta Marveta Užule 2019-01-11
Sandijs Vasilakijs 2019-06-17
Jūlija Vasiļjeva 2022-04-26
Nikola Veldze 2022-04-26
Titas Vieraitis 2022-04-26
Alīna Vilciņa 2020-06-30
Paula Viļķena 2022-01-16
Katrīna Višovana 2018-06-06
Vendija Volosovska 2020-02-02
Rivo Vožniaks 2017-01-01
Adomas Vyšniauskas 2022-04-26
Paula Zabarovska 2018-09-17
Klāvs Zaicevs 2022-01-17
Madara Džeina Zakrevska 2019-04-23
Džeina Madara Zakrevska 2019-06-16
Gints Zilpuris 2017-01-01
Elijas Žuolys 2022-04-26
Nikita Žuravlovs
Adrians Žurkevičs 2022-04-26
Mārcis Zvejs 2019-04-07

Coaches

Coach From
Aina Indriksone 2017-01-01
Linda Jakutāviča 2017-01-01
Ilze Ladusāne 2017-01-01
Raivis Maķevics 2017-01-01
Aivars Solzemnieks 2016-03-03
Vilnis Zariņš 2022-01-01

Events

Event Date Location
Bauskas novada sacensības September 15 - 15 Iecava
Bauskas novada Olimpiskā diena-Jaunais vieglatlēts September 22 - 22 Bauska
Bauskas un Rundāles novadu Rudens komandu kross October 06 - 06 Bauskas Pilskalnā
Bauskas un Rundāles novadu sacensības telpās U-14 un U-12. November 08 - 08 Bauskas pilsētas vieglatlētikas manēžā
Bauskas un Rundāles novadu sacensības telpās U-16. November 22 - 22 Bauskas pilsētas vieglatlētikas manēžā
Bauskas novada sacensības Pavasara krosā April 27 - 27 Bauskas pilskalnā
U16 un U14 May 03 - 03 Bauskas novada s/c Mēmele stadionā
Zemgales reģiona "Jauno vieglatlētu kauss" May 08 - 08 Iecavas novada stadionā
Bauskas novada 9.jaunatnes Olimpiāde May 15 - 15 Bauskas novada s/c Mēmele stadionā
Zemgales reģiona "Vidusskolu kauss" May 15 - 15 Bauskas novada s/c Mēmele stadionā
Bauskas novada 9.Jaunatnes Olimpiāde May 16 - 16 Bauskas novada s/c Mēmele stadionā
Bauskas novada 4-cīņa "Draudzība" May 29 - 29 Bauskas novada s/c Mēmele stadionā
Bauskas novada sacensības September 14 - 14 Bauska
Bauskas novada Olimpiskā diena-Jaunais vieglatlēts September 21 - 21 Bauska
Uzvaras apļi 2018 September 30 - 30 Uzvaras pamatskola,Bauskas novads
Bauskas novada sacensības Rudens komandu krosā zēniem un meitenēm October 05 - 05 Bauskas pilslkalns
Bauskas novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās u14 November 28 - 28 Bauska
Bauskas novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U16 December 05 - 05 Bauskas vieglatlētikas manēža
Bauskas novada BJSS daudzcīņas sacensībastelpās 2019 U14 March 06 - 06 Bauskas vieglatlētikas manēža
Bauskas novada BJSS sezonas atklāšanas sacensības U16 un U14 May 03 - 03 Bauska
Zemgales reģiona sacensības "Vidusskolu kauss" May 15 - 15 Bauska
Bauskas novada 10.Jaunatnes Olimpiāde May 15 - 15 Bauska
Bauskas novada 10.Jaunatnes Olimpiāde May 16 - 16 Bauska
Bauskas novada sacensības 4-cīņā "Draudzība" May 28 - 28 Bauska
Bauskas novada sacensības vieglatlētikā A un B grupai September 13 - 13 Bauska
BAUSKAS NOVADA OLIMPISKĀ DIENA - JAUNAIS VIEGLATLĒTS September 20 - 20 Bauska
Bauskas novada sacensības Rudens komandu krosā zēniem un meitenēm October 04 - 04 Bauskas pilslkalnā
Izturības skrējiens "Uzvaras apļi 2019" October 13 - 13 Bauskas novads,Gailīšu pagasts,Uzvara
BAUSKAS NOVADA BJSS VIEGLATLĒTIKAS SACENSĪBAS TELPĀS U12 VECUMA GRUPAI December 04 - 04 Bauska
BAUSKAS NOVADA BJSS VIEGLATLĒTIKAS SACENSĪBAS TELPĀS U14 VECUMA GRUPAI December 11 - 11
BAUSKAS NOVADA BJSS VIEGLATLĒTIKAS SACENSĪBAS TELPĀS U14 VECUMA GRUPAI December 11 - 11 Bauska
Bauskas novada BJSS sezonas atklāšanas sacensības U14 un U16 grupām.ATCELTS!!! May 08 - 08 Bauska
Bauskas novada sacensības vieglatlētikā "A" un "B" grupai (slēgtās) September 11 - 11 Bauska
BAUSKAS NOVADA OLIMPISKĀ DIENA - JAUNAIS VIEGLATLĒTS 2020 September 18 - 18 Bauska
Bauskas novada BJSS slēgtās sacensības U16 grupai June 17 - 17 Bauska
Bauskas novada BJSS slēgtās sacensības U14 grupai June 18 - 18 Bauska
Bauskas BJSS slēgtās sacensības U14 grupai July 08 - 08 Bauska
Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas daudzfunkcionālās sporta halles atklāšanas sacensības vieglatlētikā September 03 - 03 Bauska
Četrcīņa "Draudzība" September 17 - 17 Bauska
Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas un Ogres sporta centra atklātās sacensības sacensības kārtslēkšanā September 19 - 19 Ogre
Zemgales reģiona bērnu un jaunatnes sporta spēles četrcīņā, "Draudzība" September 22 - 22 Iecava
Rudens kross( komandu stafete) September 24 - 24 Bauskas Pilskalns
Bauskas novada skolēnu sporta spēles vieglatlētikā D-E grupām October 08 - 08 Bauska
Bauskas novada skolēnu sporta spēles vieglatlētikā B-C grupām October 15 - 15 Bauska
Bauskas novada BJSS sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U14 un U16 vecuma grupām April 29 - 29 Bauska, Pilskalna iela 26
BAUSKAS NOVADA 11. JAUNATNES OLIMPIĀDE VIEGLATLĒTIKĀ B (2006./2007.) UN ZEMGALES VIDUSSKOLU KAUSS (2002./2005.) (SLĒGTĀS) May 18 - 18
Bauskas novada 11. jaunatnes olimpiāde vieglatlētikā C (2008./2009.) un D grupām (2010./2011.) (SLĒGTĀS) May 19 - 19 Bauska
Bauskas novada slēgtās sacensības 4-cīņā "Draudzība" 2009./2010.g.dz. September 16 - 16 Bauska
Bauskas novada slēgtās sacensības vieglatlētikā "Jaunais vieglatlēts" 2011./2012. un 2013./2014. g.dz. September 23 - 23 Bauska
Bauskas novada slēgtās sacensības vieglatlētikā 2003./2006. un 2007./2008. g.dz. October 07 - 07 Bauska
Bauskas novada slēgtās sacensības rudens komandu krosā October 14 - 14 Iecava