Foto: LVS/Maxima Jaunatnes kauss Baldonē

Fotogrāfe: Jana Leite

18/06/2022
Read More

Radošais vieglatlēts

Laikā, kad dažādi valsts un pašvaldību noteikumi limitē sporta aktivitāšu norisi ar mērķi ierobežot Covid-19 slimību, mēs rūpējamies, lai bērni un jaunieši turpina būt ieinteresēti par vieglatlētiku dažādos izpausmes veidos.

12/10/2020
Read More

Video: Bērnu vieglatlētikas festivāla reģionālais posms Rīgā

05/02/2020
Read More

Foto: Bērnu vieglatlētikas festivāla reģionālais posms Rīgā

23. janvārī Rīgā norisinājās programmas “Bērnu vieglatlētika” rīkotā festivāla Rīgas reģiona posms, kurā piedalījās 280 Rīgas reģiona vispārizglītojošo skolu 2. un 3. klašu skolēni. Ceļazīmes uz festivālu finālu, kas 13. maijā norisināsies Rīgā, no Rīgas reģionālā posma ieguvušas komandas no O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas, Rīgas 34. vidusskolas, Rīgas Hanzas vidusskolas, Rīgas Ziepniekkalna vidusskolas, pamatskolas "Rīdze" un Rīgas Ziepniekkalna vidusskolas.

27/01/2020
Read More

Vairāk nekā 1100 Latvijas skolēnu piedalījušies “Bērnu vieglatlētika” festivālos

Janvārī piecās Latvijas pilsētās norisinājās bērnu vispārējās fiziskās attīstības programmas “Bērnu vieglatlētika” festivāli, kuros kopumā piedalījās vairāk nekā 1100 bērnu no 60 Latvijas skolām. Festivālos Jelgavā, Daugavpilī, Valmierā, Saldū un Rīgā piedalījās Latvijas vispārizglītojošo skolu 2. un 3. klašu skolēni. Reģionālajos posmos četras komandas katrā klašu grupā izcīnīja ceļazīmi uz festivāla finālu, kas notiks 13. maijā Rīgā.

27/01/2020
Read More

Foto: Bērnu vieglatlētikas festivāla reģionālais posms Valmierā

16. janvārī Valmierā norisinājās programmas “Bērnu vieglatlētika” rīkotā festivāla Vidzemes reģiona posms, kurā piedalījās Vidzemes vispārizglītojošo skolu 2. un 3. klašu skolēni. Ceļazīmes uz festivālu finālu, kas 13. maijā norisināsies Rīgā, no Vidzemes reģionālā posma ieguvušas 2. klašu komandas – Alūksnes pilsētas sākumskola, Gulbenes novada Valsts ģimnāzija, Valmieras Pārgaujas sākumskola, Valmieras Viestura vidusskola un 3. klašu komandas – Gulbenes novada Valsts ģimnāzija, Siguldas pilsētas vidusskola, Liepas pamatskola, un Valmieras Gaujas krasta vidusskola - attīstības centrs.

21/01/2020
Read More

Foto: Bērnu vieglatlētikas festivāla reģionālais posms Daugavpilī

Vakar, 15. janvārī, Daugavpilī norisinājās programmas “Bērnu vieglatlētika” rīkotā festivāla Latgales reģiona posms, kurā piedalījās vairāk nekā 300 Latgales vispārizglītojošo skolu 2. un 3. klašu skolēni. Ceļazīmes uz festivālu finālu, kas 13. maijā norisināsies Rīgā, no Latgales reģionālā posma ieguvušas 2. klašu komandas – Daugavpils Centra vidusskola, Dagdas vidusskola, Preiļu 1. pamatskola, Jēkabpils 3. vidusskola un 3. klašu komandas – Jēkabpils 3. vidusskola, Dagdas vidusskola, Daugavpils Centra vidusskola un Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzija.

16/01/2020
Read More

Foto: Bērnu vieglatlētikas festivāla reģionālais posms Jelgavā

14. janvārī Jelgavā norisinājās programmas “Bērnu vieglatlētika” rīkotā festivāla Zemgales reģiona posms, kurā piedalījās vairāk nekā 220 Zemgales vispārizglītojošo skolu 2. un 3. klašu skolēni. Ceļazīmes uz festivāla finālu, kas 13. maijā norisināsies Rīgā, no Zemgales reģionālā posma ieguvušas 2. klašu komandas – Jelgavas 4. vidusskola, Iecavas vidusskola, Bauskas 2. vidusskola, Dobeles sākumskola un 3. klašu komandas – Jelgavas 4. vidusskola, Aizkraukles novada vidusskola, Bauskas sākumskola un Vecumnieku vidusskola.

16/01/2020
Read More

Latvijā paplašina Bērnu vieglatlētikas programmu

Janvārī ar pieciem reģionālajiem posmiem tiks atklāta Bērnu vieglatlētikas programmas otrā sezona, kas Latvijā tiek īstenota ar uzņēmuma “Maxima Latvija” un Latvijas Sporta federāciju padomes atbalstu. Līdz šim festivālā piedalījās 2. klašu komandas. Lai turpinātu programmas attīstību, jaunajā sezonā piedalīsies 3. klašu komandas nākamā līmeņa aktivitātēs un disciplīnās, savukārt programmai pievienosies jaunas 2. klašu komandas.

16/12/2019
Read More

Video: Bērnu vieglatlētikas festivāla fināls

22/05/2019
Read More