Talsu novada Sporta skola

Dibinātājs:
Talsu novada pašvaldība
Reģistrācijas numurs:
90009113532
Juridiskā adrese:
Kareivju iela 7, Talsi, LV-3201
Faktiskā adrese:
Kareivju iela 12, Talsi, LV-3201
Vadītājs:
Kaspars Sakniņš - Talsu novada Sporta skola
Kontaktpersona:
Kārlis Vanags, 26394514
Telefons:
26371824
E-pasts:
sportaskola@talsi.lv
Mājas lapa:
http://www.talsusportaskola.lv/

Sportisti

Sportists No
Egija Akmeņlauka 2023-09-01
Sāra Alksne 2023-03-03
Roberta Rota Alsberga 2023-03-03
Mia Bo Ammerskena 2023-09-21
Madara Anmane 2023-03-07
Olivers Ansbergs 2023-09-21
Keita Arāja 2018-09-01
Kevins Aveniņš 2021-09-17
Denīze Baņģe 2022-05-30
Madara Barone 2021-07-15
Anna Beijere 2022-06-13
Līga Bergmane 2022-05-25
Keita Bernāne 2023-09-01
Samanta Bērziņa 2019-11-19
Elīza Bērziņa 2022-02-18
Patrīcija Līna Bērziņa 2023-11-22
Annija Bērziņa 2023-12-25
Eduards Bērziņš 2023-03-03
Ričards Bērziņš 2024-03-01
Āris Bērzkalns 2021-07-15
Marts Emīls Bērzkalns 2021-09-07
Emilija Blūma 2023-09-01
Elīza Blumbaha 2023-09-01
Miks Domeniks Blumbahs 2019-11-19
Grēta Bodniece 2021-09-07
Ketija Bole 2023-09-01
Anne Anija Brāle 2021-09-27
Rihards Bramanis 2023-09-01
Emīlija Brauere 2020-09-22
Edgars Brežinskis 2017-12-12
Artūrs Brežinskis 2022-04-21
Reinis Briedis 2023-09-01
Kristers Bucenieks 2021-07-15
Paula Burnevica 2023-09-01
Anrijs Busulis 2022-11-24
Madara Celova 2023-09-01
Dāvis Celovs 2023-09-01
Aleksandra Černova 2017-12-13
Krišjānis Cīrulis 2022-11-10
Anda Dansone 2017-01-01
Marko Dansons 2023-03-03
Emīls Dārziņš 2021-06-29
Elizabete Deksne 2022-11-21
Adele Dēliņa 2022-11-08
Eduards Dimitrijevs 2020-09-22
Kerija Dinsberga 2023-09-01
Viks Viljams Donis 2018-01-02
Dominiks Donis 2023-03-03
Anna Dzedone 2023-09-01
Adrians Dzenis 2023-09-01
Karlīna Dzirvinska 2023-11-22
Karlīna Līna Ekmane 2022-02-18
Stefans Ekmanis 2022-05-31
Katrīna Erdmane 2023-09-01
Ksenija Laura Erdmane 2023-09-01
Elīza Ernštreite 2023-09-01
Adriana Feldmane 2018-01-03
Jasmīna Feldmane 2023-12-25
Kārlis Feldmanis 2018-11-13
Melānija Freimane 2023-09-21
Laura Freiverte 2022-04-21
Paula Garsele 2022-11-21
Dāvis Gitendorfs 2021-09-07
Rūta Līva Grakovska 2019-01-15
Nils Gricmanis 2022-05-30
Gusts Grīnblats 2023-03-10
Estere Grīnvalde 2022-05-30
Johan Grobler
Heidija Gruika 2022-02-17
Elizabete Grundmane 2023-09-01
Miks Grundmanis 2023-09-01
Aleksandrs Gumeņuks 2018-01-03
Vendija Reičela Gūtmane 2023-03-03
Sophie Hamilton 2023-05-26
Markuss Hodjačihs 2023-03-03
Aleina Ičtena 2022-02-17
Roberts Ieviņš 2022-11-03
Kārlis Insbergs 2022-04-21
Viktorija Jackeviča 2022-02-18
Patrīcija Jansone 2017-01-01
Marta Jansone 2023-09-01
Adrians Jansons 2022-02-18
Valters Jansons 2022-05-30
Keita Kalēja 2024-04-30
Alīsija Kantora 2022-06-13
Karolīna Kārlsberga 2024-04-30
Elisa Karolīna Kehere 2023-09-01
Aksels Kēnigsvalds 2020-06-25
Viesturs Kēnigsvalds 2022-04-21
Katrīna Ķēniņa 2023-06-09
Karmena Kiršentāle 2019-11-19
Rodrigo Kiršteins 2023-09-01
Lība Ķīviča 2022-04-21
Miķelis Ķīvičs 2023-03-03
Paula Kļaviņa 2023-09-01
Jēkabs Kļaviņš 2017-01-01
Nadīna Koklača 2023-06-06
Kārlis Lūkass Koloda 2018-01-03
Gabriela Kondrāte 2023-03-08
Annika Koņeva 2023-09-01
Luīze Krišmane 2018-01-03
Agate Kristapsone 2023-03-03
Viktorija Tīna Kristovska 2022-04-29
Elizabeta Elionora Krūkle 2022-11-08
Iluta Krūkliņa 2023-03-08
Elīza Andra Krūmiņa 2017-01-01
Rūdolfs Krūmiņš 2017-12-13
Eduards Krūmiņš 2020-09-22
Emīlija Krūziņa 2023-09-01
Keita Kučinska 2023-09-01
Keitija Kurovska 2018-01-03
Lote Labarēviča 2023-09-01
Kitija Lāce 2023-09-01
Gustavs Lagsbergs 2023-11-22
Haralds Lasmanis 2023-03-03
Luīze Laukšteina 2022-11-10
Marta Leinberga-Lemberga 2019-05-30
Nikola Leitarte 2023-09-01
Kaspars Lejnieks 2018-01-10
Jānis Markuss Lejnieks 2023-09-22
Beāte Lepse 2023-12-25
Elza Rita Lesiņa 2023-03-03
Ksenija Kerija Līberga 2024-03-07
Melānija Lineja 2023-03-03
Anhela Lūse 2018-09-01
Martins Lūsis 2022-05-31
Ralfs Lūsis 2022-05-31
Daniels Lūsis 2022-11-03
Ioanna Malli 2023-05-08
Gustavs Māls 2023-09-21
Krists Mateika 2023-09-01
Sendija Mauriņa 2023-09-01
Megija Medne 2018-01-18
Megija Mertena 2020-01-30
Jānis Metuzāls 2022-02-18
Emīlija Mihaļska 2024-02-16
Jānis Mihņēvičs 2023-05-02
Lonija Mikīte 2024-03-07
Sabīne Millere 2022-02-18
Daniels Millers 2022-09-26
Emīls Naudiņš 2023-09-21
Emīls Naudiņš 2024-02-16
Emīls Naudiņš 2024-02-16
Emīls Naudiņš 2024-02-16
Nora Nordena 2022-04-21
Kristers Odzelevičs 2022-09-26
Emīlija Oša 2017-01-01
Ričards Osis 2023-03-08
Nora Osīte 2019-11-26
Miks Oskerko 2017-01-01
Haralds Otomers 2023-09-01
Kristiāna Ozola 2018-01-03
Alise Paipala 2017-01-01
Ralfs Pauliņš 2023-06-09
Rodrigo Poberežnijs 2023-09-01
Līga Pociusa 2020-09-22
Taisija Poliakova 2023-09-01
Dārta Porīte 2023-09-01
Keita Prūse 2020-09-22
Justs Pugovičs 2023-03-03
Kārlis Puriņš 2022-02-18
Enija Puzānova 2023-09-01
Anita Raspopova 2023-09-01
Kārlis Reinbergs 2018-09-01
Reinis Roberts Reinholds 2023-09-01
Rauls Armands Reinis 2023-09-01
Leonards Alekss Reiznieks 2022-05-30
Intars Rēvičs 2023-09-01
Pēteris Riekstiņš - Maure 2023-09-01
Tomass Riķītis 2023-03-03
Natālija Rosa 2022-05-30
Evelīna Rozenberga 2023-09-01
Dairis Rozenšteins 2023-09-01
Smiks Rūdolfs 2023-03-03
Beāte Rūsa 2022-05-30
Anna Sebre 2022-06-13
Stella Siņkeviča 2022-04-21
Alens Sjanita 2022-04-21
Rūta Šķiliņa 2023-03-08
Rūta Skujiņa 2023-09-01
Samanta Skujiņa 2023-09-01
Douw Smit 2023-05-08
Andrievs Jānis Sniedziņš 2018-01-03
Rūta Sproģe 2022-04-21
Keitija Paula Šteinberga 2023-03-07
Beate Šteinberga 2023-09-01
Letīcija Šteinberga 2024-02-19
Eduards Šteinbergs 2022-09-01
Matīss Šteinblūms 2022-05-30
Līga Stepanova 2022-11-24
Estere Stepiņa 2018-01-03
Edvards Šternbergs 2022-11-29
Aleksandrs Šterns 2023-09-01
Elza Elizabete Stīpniece 2017-01-01
Emīls Stirna 2019-11-19
Leons Sutra 2018-01-03
Ādams Sutra 2022-11-03
Raiens Tesļuks 2020-01-15
Renāte Tīfentāle 2021-07-15
Timija Tīģere 2023-03-03
Roberts Tropiņš 2017-01-01
Elza Tupiņa 2018-01-03
Sofija Turkopule 2023-03-03
Rebeka Turkopule 2023-11-22
Enija Upīte 2023-11-22
Mihails Vačiļa 2022-02-18
Anna Vadone 2020-09-22
Alise Valtere 2023-09-01
Marta Vāne 2022-05-30
Pēteris Vārna 2020-01-16
Mārtiņš Vārna 2020-03-04
Kristaps Vecbērzs 2023-09-01
Ralfs Vēmanis 2023-09-01
Amanda Vērpēja 2023-09-01
Elīna Vēvere 2019-01-02
Krista Vicinska 2020-09-22
Rihards Krists Vizums 2023-09-01
Beatrise Vlada 2024-03-07
Roberts Zaļais-Zaļoksnis 2023-06-06
Loreta Zālīte 2023-09-01
Lība Zanberga 2023-11-22
Darels Zanders 2023-09-01
Anete Zariņa 2020-09-22
Annija Zēberga 2023-09-01
Selīna Zēles 2020-07-14
Nikolass Lenijs Zembahs 2023-09-01
Estere Zemele 2023-09-01
Daniels Zihmanis 2018-01-03
Kārlis Znotiņš 2023-03-03
Paula Zorģe 2018-01-03
Dāvids Zūbergs 2023-09-01
Jānis Zumbergs 2022-02-18
Stefania Zvierieva 2023-09-01

Treneri

Treneris No
Andris Jansons 2008-09-01
Mārcis Štrobinders 2012-09-05

Notikumi

Sacensības Datums Norises vieta
Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 vecumu grupai 19. - 19. Janvāris Talsu Sporta halle, Talsi, K.Mīlenbaha 32a
Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-12 vecumu grupai 23. - 23. Marts Talsu Sporta halle, Talsi, K.Mīlenbaha 32a
Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 vecumu grupai 25. - 25. Maijs Talsu vieglatlētikas stadions, Talsi, K.Mīlenbaha 32a
Talsu novada Domes balvu izcīņa šķēpa mešanā 28. - 28. Jūnijs Talsi
Talsu novada Olimpiāde skolu sportā vieglatētikā "JVK" un "Vidusskolu kauss" 19. - 19. Septembris Talsu vieglatlētikas stadions, Talsi, K.Mīlenbaha 32a
Talsu novada Olimpiāde skolu sportā vieglatētikā "Rudens kross" 03. - 03. Oktobris Talsu vieglatlētikas stadions, Talsi, K.Mīlenbaha 32a
Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 vecumu grupai 02. - 02. Novembris Talsu Sporta halle, Talsi, K.Mīlenbaha 32a
Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 vecumu grupai 18. - 18. Janvāris Talsu Sporta halle, Talsi, K.Mīlenbaha 32a
Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-18, U-20 vecumu grupai 01. - 01. Februāris Talsu vieglatlētikas stadions, Talsi, K.Mīlenbaha 32a
Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 vecumu grupai (datums mainīts uz 6.februāri!) 06. - 06. Februāris Talsu vieglatlētikas stadions, Talsi, K.Mīlenbaha 32a
Talsu novada domes balvu izcīņa šķēpa mešanā 09. - 09. Jūlijs Talsi
Talsu novada Sporta skolas sacensības vieglatlētikā U-12 grupai 22. - 22. Novembris Talsu sporta halle, K.Mīlenbaha 32a
Talsu novada Sporta skolas sacensības vieglatlētikā U-14 grupai 17. - 17. Janvāris Talsu sporta halle, K.Mīlenbaha 32a
Talsu novada Sporta skolas sacensības vieglatlētikā U-18 un U20 grupai (pārceltas no 10. janvāra) 31. - 31. Janvāris Talsu sporta halle, K.Mīlenbaha 32a
Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 grupai 14. - 14. Februāris Talsu sporta halle, K.Mīlenbaha 32a
Talsu novada pašvaldības balvu izcīņa šķēpa mešanā "Talsu šķēpi 2020" 25. - 25. Jūlijs Talsu vieglatlētikas stadions, K.Mīlenbaha 21
Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-12 grupai (pārcelts uz nenoteiktu laiku) 20. - 20. Novembris
Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-18, U-20 grupai 08. - 08. Janvāris
Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 grupai 15. - 15. Janvāris
Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 grupai 19. - 19. Februāris
Talsu novada pašvaldības balvu izcīņa "TALSU ŠĶĒPI 2021" 22. - 22. Jūnijs Kārļa Mīlenbaha Iela 20 , Talsu pilsēta, LV-3201
Skolu sporta sacensības “Rudens kross 2020” 29. - 29. Septembris Kārļa Mīlenbaha Iela 32a , Talsu pilsēta, LV-3201
Talsu novada taku skriešanas čempionāts 2021 10. - 10. Oktobris
Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-18 un U20 grupai 07. - 07. Janvāris Kārļa Mīlenbaha Iela 32a , Talsu pilsēta, LV-3201
Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 grupai 14. - 14. Janvāris Kārļa Mīlenbaha Iela 32a , Talsu pilsēta, LV-3201
Talsu novada pašvaldības balvu izcīņa "TALSU ŠĶĒPI 2022" 28. - 28. Maijs Kārļa Mīlenbaha Iela 32a , Talsu pilsēta, LV-3201
Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-10 un U-12 grupai 02. - 02. Jūnijs
Talsu novada Sporta skolas sacensības vieglatlētikā U-14 grupai 25. - 25. Novembris Kārļa Mīlenbaha Iela 32a , Talsu pilsēta, LV-3201
Talsu novada Sporta skolas sacensības vieglatlētikā U-16 grupai 02. - 02. Decembris Kārļa Mīlenbaha Iela 32a , Talsu pilsēta, LV-3201
Talsu novada Sporta skolas sacensības vieglatlētikā U-18 / U-20 grupai 09. - 09. Decembris Kārļa Mīlenbaha Iela 32a , Talsu pilsēta, LV-3201
Talsu novada Sporta skolas sacensības vieglatlētikā U-10 un U-12 grupai 10. - 10. Marts Kārļa Mīlenbaha Iela 32a , Talsu pilsēta, LV-3201
Talsu novada pašvaldības balvu izcīņa "TALSU ŠĶĒPI 2023" 31. - 31. Maijs Kārļa Mīlenbaha Iela 32a , Talsu pilsēta, LV-3201
Talsu novada pašvaldības balvu izcīņa "TALSU ŠĶĒPI 2023" 31. - 31. Maijs Talsi
Talsu novada Sporta skolas slēgtās sacensības vieglatlētikā U-16 / U18 / U-20 grupām 22. - 22. Septembris Miera iela 13, Roja
Talsu novada Sporta skolas slēgtās sacensības vieglatlētikā U-12 / U14 grupām 22. - 22. Septembris Miera iela 13, Roja
Talsu novada Sporta skolas slēgtās sacensības vieglatlētikā U-10 grupai 26. - 26. Septembris Kārļa Mīlenbaha Iela 32a , Talsu pilsēta, LV-3201
Talsu novada Sporta skolas sacensības vieglatlētikā U14 grupām 24. - 24. Novembris Kārļa Mīlenbaha Iela 32a , Talsu pilsēta, LV-3201
Talsu novada Sporta skolas sacensības vieglatlētikā U-16 grupām 01. - 01. Decembris Kārļa Mīlenbaha Iela 32a , Talsu pilsēta, LV-3201
Talsu novada Sporta skolas sacensības vieglatlētikā U18 / U-20 grupām (programmā veiktas izmaiņas) 08. - 08. Decembris Kārļa Mīlenbaha Iela 32a , Talsu pilsēta, LV-3201
M.Štrobindera šķēpmetēju kluba Ziemssvētku balvu izcīņa. (SLĒGTĀS SACENSĪBAS) U-10 un U-12 grupām 27. - 27. Decembris Kārļa Mīlenbaha Iela 32a , Talsu pilsēta, LV-3201
Talsu novada Sporta skolas un Kuldīgas novada sporta skolas sadraudzības sacensības vieglatlētikā U-10 grupai (SLĒGTĀS) 14. - 14. Februāris Kārļa Mīlenbaha Iela 32a , Talsu pilsēta, LV-3201
Talsu novada Sporta skolas sacensības Kurzemes novada sporta skolām vieglatlētikā U-10 vecuma grupā 04. - 04. Jūnijs
Talsu novada Sporta skolas sacensības Kurzemes novada sporta skolām vieglatlētikā U-12 vecuma grupā 06. - 06. Jūnijs
Talsu novada pašvaldības balvu izcīņa "TALSU ŠĶĒPI 2024" 17. - 17. Augusts Kārļa Mīlenbaha Iela 20 , Talsu pilsēta, LV-3201