Raivo Saulgriezis

Dzimums:
vīrietis
Dzimšanas datums:
04.07.1994.
Valsts:
Latvija
Licence:
5751
Licence 2023. gadam:
Nav licences
I run clean:
Ir sertifikāts
Klasifikācija:
Meistars

Treneri

Treneris No Līdz
Ilmārs Saulgriezis 01.01.2017.

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Sportists 01.01.2017. 31.12.2018.
Jēkabpils sporta centrs Sportists 01.01.2019. 31.12.2021.
ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA Sportists 10.06.2022.

Trenētie sportisti

Sportists No Līdz
Amēlija Ābola 2022-01-01
Sofija Ābrama 2022-01-01
Ādams Ādamsons-Pedčenko
Miķelis Ādamsons-Pedčenko
Mārcis Ambrēns 2022-01-01
Annija Anča
Dārta Anča
Amanda Baranauska 2020-09-01
Rolands Baranausks
Elīza Berķe-Berga
Kate Birzniece 2020-09-01
Ralfs Bogušs
Lillija Brice 2020-09-01
Skarleta Brodale-Gremzde
Dārta Cipule 2020-09-01 2021-06-28
Adele Čunda 2022-01-01
Emīlija Dadeika
Nils Devaijī 2022-01-01
Anastasija Dmitrijeva 2022-01-01
Svetlana Dolgova
Luīze Estere Enģele
Renārs Ērenfrīds 2021-01-09
Alens Ermanis-Marčenko 2022-01-01
Tomass Ermičs 2020-09-01
Sofija Sveta Galvanovska 2020-09-01
Krišjānis Martins Ivanovs
Normunds Ivzāns 2022-03-07
Milandra Jansone-Leiburga 2022-01-02
Ernests Timurs Jegorovs
Nils Kajaks-Kargans 2021-01-01
Ernests Ralfs Kalniņš
Guntars Kalva 2020-09-01
Ulla Kargane-Kajaka 2022-01-01
Dārta Knēziņa
Daniels Krauklis
Elza Lapiņa 2021-09-01
Ernests Lapiņš 2021-09-01
Elīna Leišavniece
Darina Ļinova 2022-01-01
Gabriela Džeina Melne
Luīze Mitenberga
Daniels Moisejevs 2022-01-01
Keita Olīvija Nainiša
Samanta Neimane
Jevgēnijs Ņiceckis 2021-06-01
Emilija Orniņa
Olivers Popens
Evelīna Puisāne 2020-09-01
Henriks Repulis
Alise Samīte
Tīna Siliņa 2021-01-09
Madara Skulte 2018-09-02
Vladislavs Škurikovs 2022-01-01
Letīcija Špāka 2022-01-01
Ralfs Špāks 2022-01-01
Ance Štrāla
Paula Strapcāne 2022-01-01
Vanesa Švarca 2021-09-01
Emīlija Tadeika
Marta Treimane
Kristīne Trūpa
Melānija Vāvere
Gerda Vēzīte 2022-01-01
Elizabete Zaprivoda
Raitis Ziedonis
Poļina Zubova

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts WA Klasifikācija Datums Sacensības
5000m 22:54.8 11 10.10.2015. R.Miškina piemiņas kauss sporta soļošanā,Zilupe, J,A,B,C,D grupas
10000m 48:21.30 32 17.05.2014. Baltijas valstu sacensības soļosanā
10km 0:37:50 409 14.09.2014. skrējiens "Nike Riga Run"
Pusmaratons 1:13:00 710 II klase 16.10.2022. Ozolnieku rudens pusmaratons 2022, apkārt Ozolnieku dīķim.
5000m soļošana 20:11.35 25.01.2020. Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā
10000m soļošana 41:48.70 29.07.2022. Prezidenta Balva/ Baltijas komandu čempionāts
10km soļošana 0:41:56.0 1049 Meistars 14.09.2019. Starptautiskās soļošanas sacensības,Druskininki 2019
20km soļošana 1:26:07.0 1062 Meistars 02.04.2022. Poděbrady Walking 2022
50km soļošana 4:09:57.0 Meistars 20.10.2019. National Race Walking Championships,Ivano-Frankivsk
8km 0:32:58 * 18.10.2014. Latvijas čempionāts krosā
3km 0:13:37 * 13.10.2013. Tautas skrējiens "Gulbenes apļi"
5.30 km 0:19:24 09.08.2014. Kuldīgas pusmaratons Skrien Latvija 5 posms
10.55 km 0:36:50 * 10.10.2020. Salaspils pusmaratons "Noķer vēju 2020"
10.5km 0:40:54 15.08.2015. BIGBANK SKRIEN LATVIJA,Kuldīgas pusmaratons 5.posms

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts WA Datums Notiek Sacensības Elektroniskais mērījums
22:54.8 11 10.10.2015. Stadionā R.Miškina piemiņas kauss sporta soļošanā,Zilupe, J,A,B,C,D grupas 0