Sonora Skudra
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
02.02.2018. | 1500m | 5:43.61 | 9 | Third-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
20.08.2018. | 200m | 28.2 | 2 | Second-class | Višķu kauss | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12.05.2017. | 800m | 2:24.15 | 0 | Second-class | Latvian Universiade | ||
28.05.2017. | 800m | 2:23.75 | 1 | Second-class | LVS Cup (Sportland Cup in athletics) | ||
03.06.2017. | 400m | 1:01.92 | 8 | Second-class | Valmieras atklātais čempionāts | ||
03.06.2017. | 800m | 2:24.11 | 3 | Second-class | Valmieras atklātais čempionāts | ||
16.06.2017. | 1500m | 5:00.60 | 4 | Second-class | Riga championships | ||
01.07.2017. | 800m | 2:26.37 | 3 | Second-class | Latvian championships U18 and U20 |
Place:
6
/ Gints Bitītis
/ Ilūkstes novada Sporta skola
| |
01.07.2017. | 1500m | 4:59.35 | 1 | Second-class | Latvian championships U18 and U20 |
Place:
8
/ Gints Bitītis
/ Ilūkstes novada Sporta skola
| |
12.07.2017. | 400m | 1:01.49 | 3 | Second-class | Valmieras spēles II kārta | ||
12.07.2017. | 800m | 2:22.01 | 3 | First-class | Valmieras spēles II kārta |
Classification:
20
/ Gints Bitītis
/ Ilūkstes novada Sporta skola
| |
18.07.2017. | 1500m | 4:57.80 | 3 | Second-class | LVS CUP | ||
02.08.2017. | 800m | 2:26.12 | 3 | Second-class | LVS Cup Final | ||
16.09.2017. | 400m | 1:02.5 | 2 | Second-class | Ilūkstes čempionāts un Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsascīkstes B grupā | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 20 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 14 | ||||||
Total points: | 34 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
09.01.2016. | 600m | 1:50.5 | 12 | Third-class | LVS kauss 1.posms Kuldīga | ||
22.01.2016. | 1500m | 5:17.01 | 3 | Third-class | Rīgas čempionāts jaunatnei RSM | ||
20.02.2016. | 600m | 1:45.31 | 8 | Second-class | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 Kuldīga | ||
20.02.2016. | 1000m | 3:29.55 | 13 | Third-class | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 Kuldīga | ||
13.05.2016. | 1500m | 5:16.49 | 1 | Third-class | Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā | ||
13.05.2016. | 800m | 2:31.35 | 5 | Second-class | Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā | ||
25.05.2016. | 800m | 2:28.34 | 5 | Second-class | Sportland kausa III posms | ||
03.06.2016. | 400m | 1:01.48 | 4 | Second-class | Rīgas čempionāts | ||
03.06.2016. | 200m | 27.74 | 2.0 | 21 | Second-class | Rīgas čempionāts | |
25.06.2016. | 400m | 1:00.66 | 5 | Second-class | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 | ||
25.06.2016. | 800m | 2:21.69 | 1 | First-class | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 | ||
01.07.2016. | 400m | 1:00.99 | 7 | Second-class | Latvijas Olimpiāde | ||
01.07.2016. | 800m | 2:26.13 | 7 | Second-class | Latvijas Olimpiāde | ||
12.07.2016. | 1500m | 4:56.05 | 3 | Second-class | Sportland kausa IV posms | ||
22.07.2016. | 800m | 2:23.19 | 5 | Second-class | Baltijas valstu sacensības U-18 grupai | ||
22.07.2016. | 1500m | 4:58.36 | 3 | Second-class | Baltijas valstu sacensības U-18 grupai | ||
29.07.2016. | 400m | 1:00.79 | 5 | Second-class | Latvijas čempionāts | ||
29.07.2016. | 800m | 2:24.74 | 5 | Second-class | Latvijas čempionāts | ||
15.10.2016. | 6km | 0:27:46 | 3 | Latvian championships cross country | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21.01.2014. | 300m | 51.11 | 14 | First-class junior | Sporta skolas „Arkādija” atklātās sacensības vieglatlētikā A un B gr.RSM | ||
21.01.2014. | 60m | 9.33 | 33 | Sporta skolas „Arkādija” atklātās sacensības vieglatlētikā A un B gr.RSM | |||
08.02.2014. | 600m | 1:57.09 | 12 | Third-class | Latvijas čempionāts B grupai | ||
18.06.2014. | 100m | 14.82 | 1.0 | 30 | Third-class | "Valmieras spēles 2014" 2. kārta | |
18.06.2014. | 400m | 1:11.12 | 11 | First-class junior | "Valmieras spēles 2014" 2. kārta | ||
18.06.2014. | 200m | 31.08 | 0.0 | 27 | Third-class | "Valmieras spēles 2014" 2. kārta | |
11.07.2014. | 100m | 14.82 | 0.0 | 46 | Third-class | Latvijas čempionāts junioriem un B grupai | |
11.07.2014. | 200m | 29.82 | 0.0 | 28 | Third-class | Latvijas čempionāts junioriem un B grupai | |
05.08.2014. | 400m | 1:07.3 | 2 | Third-class | Madonas "Gada jaunatnes vieglatlēts 2014" 3. posms,Varakļāni | ||
05.08.2014. | High Jump | 1.30 | 2 | First-class junior | Madonas "Gada jaunatnes vieglatlēts 2014" 3. posms,Varakļāni | ||
07.08.2014. | 400m | 1:06.85 | 6 | Third-class | LVS kauss, Fināls, Rīga - stadions Daugava | ||
27.09.2014. | 1.5km | 0:06:13 | 3 | Skrējiens pa Ilūkstes pilsētas ielām | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |