Sonora Skudra
Datums | Disciplīna | Rezultāts | Vējš | Vieta | Klasifikācija | Sacensības | Reitinga punkti |
---|---|---|---|---|---|---|---|
02.02.2018. | 1500m | 5:43.61 | 9 | III klase | Latvijas U18 un U20 čempionāts | ||
20.08.2018. | 200m | 28.2 | 2 | II klase | Višķu kauss | ||
World Athletics punkti: | 0 | ||||||
Punkti kopā par klasifikāciju: | 0 | ||||||
Punkti kopā par rekordiem: | 0 | ||||||
Punkti kopā par kvalifikācijām: | 0 | ||||||
Punkti kopā par vietām: | 0 | ||||||
Punkti kopā: | 0 |
Datums | Disciplīna | Rezultāts | Vējš | Vieta | Klasifikācija | Sacensības | Reitinga punkti |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12.05.2017. | 800m | 2:24.15 | 0 | II klase | Latvijas 27. studentu Universiāde | ||
28.05.2017. | 800m | 2:23.75 | 1 | II klase | Sportland kauss III posms | ||
03.06.2017. | 400m | 1:01.92 | 8 | II klase | Valmieras atklātais čempionāts | ||
03.06.2017. | 800m | 2:24.11 | 3 | II klase | Valmieras atklātais čempionāts | ||
16.06.2017. | 1500m | 5:00.60 | 4 | II klase | Rīgas čempionāts | ||
01.07.2017. | 800m | 2:26.37 | 3 | II klase | Latvijas čempionāts U18 un U20 |
Vieta:
6
/ Gints Bitītis
/ Ilūkstes novada Sporta skola
| |
01.07.2017. | 1500m | 4:59.35 | 1 | II klase | Latvijas čempionāts U18 un U20 |
Vieta:
8
/ Gints Bitītis
/ Ilūkstes novada Sporta skola
| |
12.07.2017. | 400m | 1:01.49 | 3 | II klase | Valmieras spēles II kārta | ||
12.07.2017. | 800m | 2:22.01 | 3 | I klase | Valmieras spēles II kārta |
Klasifikācija:
20
/ Gints Bitītis
/ Ilūkstes novada Sporta skola
| |
18.07.2017. | 1500m | 4:57.80 | 3 | II klase | Sportland kauss IV posms | ||
02.08.2017. | 800m | 2:26.12 | 3 | II klase | Sportland kauss (finālposms) | ||
16.09.2017. | 400m | 1:02.5 | 2 | II klase | Ilūkstes čempionāts un Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsascīkstes B grupā | ||
World Athletics punkti: | 0 | ||||||
Punkti kopā par klasifikāciju: | 20 | ||||||
Punkti kopā par rekordiem: | 0 | ||||||
Punkti kopā par kvalifikācijām: | 0 | ||||||
Punkti kopā par vietām: | 14 | ||||||
Punkti kopā: | 34 |
Datums | Disciplīna | Rezultāts | Vējš | Vieta | Klasifikācija | Sacensības | Reitinga punkti |
---|---|---|---|---|---|---|---|
09.01.2016. | 600m | 1:50.5 | 12 | III klase | LVS kauss 1.posms Kuldīga | ||
22.01.2016. | 1500m | 5:17.01 | 3 | III klase | Rīgas čempionāts jaunatnei RSM | ||
20.02.2016. | 600m | 1:45.31 | 8 | II klase | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 Kuldīga | ||
20.02.2016. | 1000m | 3:29.55 | 13 | III klase | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 Kuldīga | ||
13.05.2016. | 1500m | 5:16.49 | 1 | III klase | Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā | ||
13.05.2016. | 800m | 2:31.35 | 5 | II klase | Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā | ||
25.05.2016. | 800m | 2:28.34 | 5 | II klase | Sportland kausa III posms | ||
03.06.2016. | 400m | 1:01.48 | 4 | II klase | Rīgas čempionāts | ||
03.06.2016. | 200m | 27.74 | 2.0 | 21 | II klase | Rīgas čempionāts | |
25.06.2016. | 400m | 1:00.66 | 5 | II klase | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 | ||
25.06.2016. | 800m | 2:21.69 | 1 | I klase | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 | ||
01.07.2016. | 400m | 1:00.99 | 7 | II klase | Latvijas Olimpiāde | ||
01.07.2016. | 800m | 2:26.13 | 7 | II klase | Latvijas Olimpiāde | ||
12.07.2016. | 1500m | 4:56.05 | 3 | II klase | Sportland kausa IV posms | ||
22.07.2016. | 800m | 2:23.19 | 5 | II klase | Baltijas valstu sacensības U-18 grupai | ||
22.07.2016. | 1500m | 4:58.36 | 3 | II klase | Baltijas valstu sacensības U-18 grupai | ||
29.07.2016. | 400m | 1:00.79 | 5 | II klase | Latvijas čempionāts | ||
29.07.2016. | 800m | 2:24.74 | 5 | II klase | Latvijas čempionāts | ||
15.10.2016. | 6km | 0:27:46 | 3 | Latvijas čempionāts krosā | |||
World Athletics punkti: | 0 | ||||||
Punkti kopā par klasifikāciju: | 0 | ||||||
Punkti kopā par rekordiem: | 0 | ||||||
Punkti kopā par kvalifikācijām: | 0 | ||||||
Punkti kopā par vietām: | 0 | ||||||
Punkti kopā: | 0 |
Datums | Disciplīna | Rezultāts | Vējš | Vieta | Klasifikācija | Sacensības | Reitinga punkti |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21.01.2014. | 300m | 51.11 | 14 | I j. klase | Sporta skolas „Arkādija” atklātās sacensības vieglatlētikā A un B gr.RSM | ||
21.01.2014. | 60m | 9.33 | 33 | Sporta skolas „Arkādija” atklātās sacensības vieglatlētikā A un B gr.RSM | |||
08.02.2014. | 600m | 1:57.09 | 12 | III klase | Latvijas čempionāts B grupai | ||
18.06.2014. | 100m | 14.82 | 1.0 | 30 | III klase | "Valmieras spēles 2014" 2. kārta | |
18.06.2014. | 400m | 1:11.12 | 11 | I j. klase | "Valmieras spēles 2014" 2. kārta | ||
18.06.2014. | 200m | 31.08 | 0.0 | 27 | III klase | "Valmieras spēles 2014" 2. kārta | |
11.07.2014. | 100m | 14.82 | 0.0 | 46 | III klase | Latvijas čempionāts junioriem un B grupai | |
11.07.2014. | 200m | 29.82 | 0.0 | 28 | III klase | Latvijas čempionāts junioriem un B grupai | |
05.08.2014. | 400m | 1:07.3 | 2 | III klase | Madonas "Gada jaunatnes vieglatlēts 2014" 3. posms,Varakļāni | ||
05.08.2014. | Augstlēkšana | 1.30 | 2 | I j. klase | Madonas "Gada jaunatnes vieglatlēts 2014" 3. posms,Varakļāni | ||
07.08.2014. | 400m | 1:06.85 | 6 | III klase | LVS kauss, Fināls, Rīga - stadions Daugava | ||
27.09.2014. | 1.5km | 0:06:13 | 3 | Skrējiens pa Ilūkstes pilsētas ielām | |||
World Athletics punkti: | 0 | ||||||
Punkti kopā par klasifikāciju: | 0 | ||||||
Punkti kopā par rekordiem: | 0 | ||||||
Punkti kopā par kvalifikācijām: | 0 | ||||||
Punkti kopā par vietām: | 0 | ||||||
Punkti kopā: | 0 |