Valmieras Sporta skola

Founder:
Valmieras novada pašvaldība
Registration number:
90001827028
Legal address:
Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201
Location:
Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201
Manager:
Līga Dzene 29448010
Phone:
64231094; 20220759
Email:
valmieras.sportaskola@valmiera.edu.lv
Web:
https://www.valmierassportaskola.lv/

Athletes

Athlete From
Sanija Ramona Ābeltiņa 2019-01-14
Doloresa Andersone 2021-09-01
Karlīna Ansviesule 2020-06-01
Undīne Antone 2021-08-10
Magnuss Apinis 2021-09-01
Dita Apsīte 2020-09-01
Anna Apsīte 2021-09-01
Jonatāns Apsītis 2022-02-28
Jozua Apsītis 2022-02-28
Enija Avotiņa 2021-09-01
Emīls Bāliņš 2017-09-01
Dāvis Bāliņš
Liene Balode
Laura Balode 2021-07-19
Alfijs Mārcis Balodis 2021-07-19
Rinalds Balodis 2021-09-01
Gustavs Baltkājs 2021-09-01
Tīna Sonora Baranovska 2021-12-14
Lote Batarāga 2021-09-01
Viktorija Baumane 2016-09-01
Tomass Baumanis 2017-09-01
Sebastians Belasovs 2019-08-30
Paula Bendika 2021-12-03
Patriks Bendiks 2021-08-03
Dāvis Bergs 2020-07-15
Kristiāna Bergsone 2021-09-01
Katrīna Bergsone 2022-03-01
Madara Bērziņa 2017-01-01
Annija Bērziņa 2017-09-01
Emīlija Laura Pereira Bērziņa 2021-09-01
Patriks Viktors Bērziņš 2017-09-01
Miķelis Bērziņš 2021-12-03
Jānis Biernis 2017-01-01
Luīze Biezbārde 2020-01-20
Rūdolfs Biezbārdis 2020-10-01
Elīna Bieziņa 2020-09-01
Ilze Bieziņa 2021-09-01
Elizabete Birkvalde 2021-09-01
Rinalds Blūms 2021-09-01
Dāvis Bogdanovs 2021-09-01
Dāvids Bogdanovs 2021-09-01
Alise Anna Boikova 2017-09-01
Alise Bole 2022-01-28
Dita Egita Briede 2021-08-10
Krišs Ričards Briedis 2017-01-01
Krišs Briedis 2020-06-16
Anna Brode 2017-01-01
Gabriela Broka 2021-09-01
Ariana Buliņa 2020-09-01
Gusts Gustavs Bulmeisters 2021-09-01
Ričards Bundzis 2022-01-01
Nils Edvards Butka 2017-01-01
Madara Cauce 2020-09-01
Agate Caune 2017-01-01
Asnate Caune 2020-01-08
Annija Čečiņa 2017-09-01
Emīls Čečiņš 2020-09-01
Rainers Cinis 2020-09-01
Aivita Cipruse 2017-09-01
Evelīna Čižinoka 2017-11-03
Emilija Črešnare 2019-10-01
Marta Čukure 2022-04-01
Anna Daiga 2019-11-11
Gustavs Daiga 2020-09-01
Rihards Daiga 2021-09-01
Dārta Dalka 2017-09-01
Kristena Deine 2017-01-01
Ralfs Deine 2021-09-01
Dagmāra Dīcmane 2022-03-01
Armīns Juris Dukurs 2017-01-01
Mareks Dukurs 2019-09-01
Elīna Estere Dzedone 2021-12-27
Jurģis Eglājs 2022-02-24
Oto Eglājs 2021-09-01
Elija Eglīte 2017-09-01
Anna Luīze Eglīte 2021-03-08
Elēna Eglīte 2017-06-09
Roberts Eglītis 2017-09-01
Elans Eglītis 2017-09-01
Enija Ekure 2022-01-03
Reinis Feldmanis 2021-12-01
Melānija Fjodorova 2020-01-08
Kārlis Pauls Fogels 2021-09-01
Patriks Gaigals 2021-09-01
Madara Galauliņa 2020-12-29
Elīza Garsele 2017-01-01
Kate Elīze Garsele 2017-09-01
Dārta Gartmane 2020-09-01
Klāvs Geļevs 2018-09-01
Hugo Geļevs 2021-09-01
Keita Giptere 2021-07-19
Viesturs Goba 2020-09-01
Jānis Grava 2021-09-01
Gustavs Grāvelsiņš 2019-10-01
Marta Monta Gredzena 2018-06-06
Madara Grīviņa 2021-09-01
Nikola Gukalova 2022-04-04
Aleksa Gukalova 2022-04-04
Patriks Pauls Hāns 2021-07-06
Luīze Hasani 2020-09-01
Henrijs Niko Hasani 2022-01-03
Laurēna Hemmele 2021-07-19
Anna Hemmele 2020-09-01
Everts Hemmelis 2017-09-01
Amanda Linda Hohlova 2021-07-02
Alise Ipatova 2017-09-01
Elza Jančuka 2021-09-01
Marta Aleksandra Jansone 2020-01-08
Valters Jansons 2017-01-01
Džuljeta Jēkabsone 2020-09-01
Lote Jēkabsone 2021-09-01
Anna Jolkina 2021-09-01
Kalvis Jurgensons 2022-04-01
Kristaps Jursons 2020-01-20
Dāvis Juškevičs 2019-10-01
Reinis Kājiņš 2018-09-01
Dārta Kalniņa 2021-09-01
Marks Kalniņš 2021-12-27
Nikola Karaseva 2022-04-01
Katrīna Kārkliņa 2020-06-01
Lote Karlivāne 2021-07-19
Hanna Karlivāne 2021-09-01
Orests Karlivāns 2021-09-01
Renāte Kaša 2021-08-10
Mareks Kašs 2021-03-08
Marks Kažmers 2022-02-03
Kārlis Kebbe 2017-09-01
Krista Ķepīte 2017-01-01
Mareks Ķerpe 2021-07-19
Rolands Ķerpe 2022-04-01
Ieva Ķikāne 2022-04-01
Katrīna Kiršblūma 2021-01-08
Elīza Krista Kiršblūma
Emīlija Klapare 2019-09-01
Sāra Kļaviņa 2019-10-01
Estere Kļaviņa 2021-08-03
Madara Kļavniece 2021-09-01
Ance Lote Klodža 2017-09-01
Tīna Kotāne 2018-08-31
Katrīna Anna Krasta 2022-04-01
Rita Krauja 2017-01-01
Alise Krūmiņa 2021-09-01
Asnāte Krūmiņa 2020-09-01
Kate Krusta 2021-08-10
Rūdolfs Krūze 2017-09-01
Melānija Rozīte Krūze 2021-09-01
Oskars Kukmilks 2021-09-01
Ernests Kuplais 2021-09-01
Daniela Kužuma 2021-07-19
Baiba Kviesīte 2022-04-01
Agate Lāce 2021-09-01
Emīlija Lakuča 2019-09-01
Rūta Lapiņa 2021-03-08
Ance Lepiksone 2021-09-01
Laura Lezdiņa 2021-08-10
Paula Liekniņa 2022-01-03
Ieva Liepiņa 2021-09-01
Jānis Līviņš 2019-11-15
Mārtiņš Līviņš 2019-11-15
Gustavs Ločmelis 2020-01-20
Dāvids Lūsa 2021-09-01
Paula Lužinska 2017-09-01
Linda Magone 2021-09-01
Liene Malceniece 2018-09-01
Dominiks Džošua Marhelis 2021-09-01
Elīza Markevica 2020-01-08
Marta Marksa 2020-09-01
Magnuss Elias Maskalāns 2021-09-01
Viktorija Matvijuka 2021-09-01
Lauma Medne 2019-03-07
Agnese Medne 2021-09-01
Rasa Melbārde 2017-11-03
Ance Kristīne Melberga 2021-09-01
Amanda Miltiņa 2020-09-01
Amanda Misiņa 2022-03-11
Rihards Molofejs 2021-09-01
Māris Murīss 2021-09-01
Kristena Neļķe 2021-09-01
Karīna Ņikuļina
Loreta Nikola Nolberga 2020-01-08
Olivers Onzuls 2021-09-01
Gerda Osvalde 2022-04-01
Amanda Ozola 2021-09-01
Evelīna Ozola-Antone 2020-01-08
Marta Luīze Ozoliņa 2021-09-01
Marks Ozoliņš 2021-09-01
Valters Paeglis 2021-09-01
Jēkabs Emīls Paiders 2020-01-08
Marta Palma 2021-09-01
Paula Paulīte 2021-09-01
Valters Paura 2021-09-01
Ričards Peders 2021-09-01
Anete Pētersone 2020-01-08
Dāvis Pētersons 2019-09-01
Nils Pētersons 2019-09-01
Elisa Plūme 2022-01-07
Kristija Karolīna Pole 2017-09-01
Eduards Polks 2020-01-08
Laura Pope 2021-09-01
Keidans Prasads 2021-09-01
Kārlis Priede 2014-09-01
Līva Puriņa 2021-09-01
Gustavs Eduards Puriņš 2018-09-01
Betija Rasa 2020-10-08
Enija Raudiņa 2021-09-01
Jūlija Rauženberga 2022-05-02
Edvards Rava 2021-09-01
Anastasija Rubacka 2017-09-01
Marta Rubika 2021-09-01
Enija Rudiņa 2021-09-01
Nils Rudiņš 2021-07-19
Zane Rēzija Rudzīte 2021-07-02
Viesturs Rudzītis 2020-01-09
Mārtiņš Rudzītis 2019-10-01
Alise Šalājeva 2021-12-01
Jānis Saldūksnis 2021-09-01
Eva Salnīte 2021-08-03
Mārcis Saukants 2021-09-01
Zane Saulīte 2019-10-01
Jānis Sausais 2018-09-01
Roberts Semjonovs 2021-11-03
Jānis Semjonovs 2021-09-01
Madara Senkāne 2020-01-08
Kristīne Siksaliete 2017-01-01
Elīza Sīle 2021-09-01
Daniels Šimaņecs 2017-09-01
Ardžuns Singhs 2021-07-02
Kristaps Skalītis 2021-11-03
Elans Smiļģis 2021-09-16
Reds Šmits 2020-05-01
Robijs Šmits 2021-07-05
Rolands Šmits 2021-11-03
Valters Stalīdzāns 2021-07-02
Maksims Štefans 2019-03-07
Šarlote Šteinberga 2021-09-01
Marta Šteinberga 2021-09-01
Oskars Šteinbergs 2021-07-02
Beatrise Stepanoviča 2021-01-08
Rēzija Grēta Štrausa 2021-09-01
Emīls Strazdiņš 2017-09-01
Rihards Šulcs 2020-01-08
Daniela Supe 2017-01-01
Gustavs Švalbe 2021-09-01
Valters Tarbuns 2021-08-03
Kārlis Teicis 2021-09-16
Artūrs Teteris 2021-07-05
Ralfs Tomsons 2018-06-06
Dāvis Tomsons 2021-09-01
Ralfs Ūdris 2017-01-01
Karlīna Ulmane 2021-11-14
Madara Ulmane 2021-09-01
Eduards Mārcis Ulmanis 2021-07-19
Beāte Upeniece 2021-09-01
Diāna Valdmane 2021-06-16
Roberts Valdmanis 2020-01-08
Ernests Vanags 2021-07-02
Anna Velta Varslavāne 2021-09-01
Pērle Austra Veide 2021-09-01
Krišjānis Vekters 2017-09-01
Dairis Vekters 2018-08-31
Ričards Vergins 2022-01-01
Estere Vesmane 2017-09-01
Laura Vesmane 2021-09-01
Tomass Vingris 2021-11-03
Sindija Vītiņa 2020-03-04
Anete Vītola 2021-09-01
Gabriels Voiceščuks 2021-09-01
Mihails Zagorodņihs 2022-02-28
Elīza Zaķe 2020-01-08
Monta Zariņa 2017-09-01
Dāvis Zariņš 2021-10-11
Rafaels Zariņš 2021-12-15
Paula Zāte 2021-09-01
Kerija Kima Zaula 2021-09-01
Karlīna Andželika Žavoronkova 2022-04-01
Samanta Zeibarte 2017-09-01
Sofija Žentiņa 2022-02-28
Paula Ziemane 2019-09-01
Hanna Gabriela Ziemiņa 2020-09-01
Norleta Leila Žingele 2020-09-01
Rinalds Zīvers 2021-09-01
Alise Zujāne 2021-09-01
Zane Zujāne 2021-09-16
Rūta Zūle 2021-09-16

Coaches

Events

Event Date Location
Valmieras BSS un Rūjeinas NSS pārbaudes sacensības November 14 - 14
Valmieras BSS un Rūjienas NSS pārbaudes sacensības U14 November 15 - 15
Valmieras BSS un Rūjienas NSS pārbaudes sacensības vieglatlētikā U12, U10 November 22 - 22
Starptautiskas sacensības vieglatlētikā "Valga - Valmiera" U16,U18,U20 January 12 - 12 Valga EST
Ziemas sprinta čempionāts - Sportland sprints February 04 - 04 Tartu
Valmieras BSS pārbaudes sacensības vieglatlētikā U12 un U10 grupām February 20 - 20 Valmiera
STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA January 12 - 12 Igaunija
Valmieras Vieglatlētikas kluba 19. skriešanas seriāla 2 kārta, June 10 - 10 Rencēnu pamatskolas stadions
VIEGLATLĒTIKAS SACENSĪBAS VALMIERA-RŪJIENA U-14 grupai 1.posms June 11 - 11 Rencēni
VIEGLATLĒTIKAS SACENSĪBĀM VALMIERA-RŪJIENA U-14 grupai, 2.posms June 29 - 29 Rūjiena
Valmieras Vieglatlētikas kluba 19. skriešanas seriāls,Pusstundas skrējiens August 18 - 18 Rencēnu pamatskolas stadions
Slēgtās Valmieras BSS pārbaudes sacensības vieglatlētikā U12, U14 un U16 vecuma grupām July 04 - 04 Rencēnu pamatskolas stadions
Valmiera-Valga JAVELIN CUP 2021 September 18 - 18 Valmiera, Latvija
Valmieras Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U12 un U14 vecuma grupām September 18 - 18 Valmiera, Latvija
Slēgtās pārbaudes sacensības U14 grupai vieglatlētikā (uzaicinātām komandām) January 13 - 13 Valmiera
Latvijas U14 čempionāta telpās atlase (Ziemeļu zona) January 26 - 26 Valmiera
Valmieras un Rūjienas Sporta skolu pārbaudes sacensības vieglatlētikā (slēgtās) February 28 - 28 Valmiera, Latvija
Valmieras un Rūjienas Sporta skolu pārbaudes sacensības vieglatlētikā (SLĒGTĀS) May 10 - 10 Valmiera, Latvija