Latvijas Jaunatnes Olimpiāde (10)

Norises datums: 08/07/2017 - 09/07/2017 Norises vieta: Ogre Kategorija: Cita

Rezultāti

LJO 2017 VIEGLATLĒTIKA JAUNIETES.pdf
LJO 2017 VIEGLATLĒTIKA JAUNIEŠI.pdf
Nolikums Statistika/Rezultāti

Programma

LJO_2017_PROGRAMMA.pdf
LJO_2017_Pulcēšanās_vietas_programma_I_diena.pdf
LJO_2017_Pulcēšanās_vietas_programma_II_diena.pdf

Starta saraksts

Starta protokoli jaunieši.xls
Starta protokoli jaunietes.xls

Uzmanību! Ir pieejami pieteikto dalībnieku saraksti! Ņemot vērā LVS jaunatnes komisijas lūgumu, mazā zviedru stafete pārcelta uz 2. sacensību dienu! Lūgums pievērts uzmanību dalībniekiem, kuri iezīmēti sarkanā un dzeltenā krāsā!

TIEŠSAISTES REZULTĀTI:

JAUNIEŠIEM

JAUNIETĒM

Komentāri (10)

Brigita Krauze 23/03/2017 11:44, pirms 7 gadiem
Otrajā dienā veseris un disks- vai sportisti paspēs uz startu abās disciplīnās, ja veseris Salaspilī? Šķēpa metēji veseri parasti nemet, varbūt var apmainīt šķēpu ar disku?
Dzēsts lietotājs 03/04/2017 12:30, pirms 7 gadiem
Paldies par priekšlikumu! Pēc konsultēšanās ar mešanas veidu vecāko treneri un LŠK, varbūt varētu veikt korekcijas. Informācija par šo sekos, ja arī LOKai un rīkotājiem (Cēsīm) nebūs pretenziju!
Evita Bitmane 30/06/2017 12:43, pirms 6 gadiem
Labdien! Latvijas jaunatnes olimpiādes programmā nevaru atrast augstlēkšanu ne jaunietēm, ne jauniešiem????
Dzēsts lietotājs 30/06/2017 13:48, pirms 6 gadiem
Sveiki! Kļūda novērsta! Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Dzēsts lietotājs 07/07/2017 09:52, pirms 6 gadiem
Uzmanību! Ir pieejami pieteikto dalībnieku saraksti! Ņemot vērā LVS jaunatnes komisijas lūgumu, mazā zviedru stafete pārcelta uz 2. sacensību dienu! Lūgums pievērts uzmanību dalībniekiem, kuri iezīmēti sarkanā un dzeltenā krāsā!
Andis Austrups (AndisAustrups) 07/07/2017 13:03, pirms 6 gadiem
Sveiki! Es principa pēc nesūtīšu rezultātus.Drīkst uzzināt, kāpēc Aleksis Aleksandrs Vilnītis nav pielaists pie starta, ja šogad ir skrējis 11,97 Latvijas čempionātā daudzcīņā un citās sacensībās vēl ātrāk! Kā tā var būt, ka puisim jāstartē Baltijas čempionātā u16 110 m barjerās, bet viņu nepielaiž Latvijas olimpiādei! Kas Jums tur notiek ar statistiku! Nolikumā nav neviena vārda, ka normatīvs barjerskriešanā ir jāizpilda ar konkrētu barjeru augstumu un barjeru attālumiem! Atvainojos, bet kā Ignatjevs varēja noskriet 11,09, ja Latvijas čempionātā un citās sacensībās viņš netiek no 12 sekundēm ārā ! Varbūt sakārtojiet savu statistiku un tad brauciet ar "lieliem tankiem" virsū treneriem. Sakārtojiet savus nolikumus beidzot! Ko dod tas lielais palags (nolikums), kuru jūs rakstiet, ja jebkurš var pierādīt, ka Jums nav taisnība! Jums taču ir sakarīgs jurists, kas to var izlabot! Es saprotu, ka esiet jauna komanda, iestrādājieties, bet ieklausieties ko Jums stāsta! Es nepieļaušu to, ka trenerus pazemo un neuzklausa! Sports sākās no trenera! Nav trenera, nav sports!
Dzēsts lietotājs 07/07/2017 14:50, pirms 6 gadiem
Andi! Paldies par kritiku! Prieks, ka atrodas laiks arī diskusijām. Diemžēl man tāda pagaidām nav. Es labprāt parunātu ar tevi klātienē, izrunājot visas lietas, ko aprakstīji savā komentārā. Šajā - LJO gadījumā - šī ir pieteikšanās sistēmas nepilnība, ar kuru LVSai nav sakara. Un man liekas, ka komandas pārstāvjiem pašiem vajadzēja parūpēties par rezultātu laicīgu iesūtīšanu (ja rezultāts sezonas laikā tika uzlabots) Olimpiādes sekretariātam, nevis man vajadzētu izrādīt iniciatīvu un sazināties ar treneriem, kuru audzēkņiem kaut kas nebija kārtībā ar rezultātiem... Kā saka, gribēju, kā labāk, sanāca, kā parasti. Un pirms kaut ko rakstam, laikam ir jāpadomā, kur vispār ir problēmas sakne un kas pie tā vainīgs. Un piedod, bet tevi netaisos pazemot (vismaz es noteikti) un neuzklausīt. Bet arī klusēt negribās. Es tikai par konstruktīvu kritiku un par pozitīvu izaugsmi. Uz tikšanos Ogrē!
Dzēsts lietotājs 07/07/2017 15:07, pirms 6 gadiem
Un kur ir pateikts, ka kāds dalībnieks nav pielaists pie starta? Ir norādīts laiks, līdz kuram brīdim (spītējot visiem Olimpiādes dedlainiem) drīkst iesūtīt rezultātus, jo nez kāpēc līdz akreditācijas beigu datumam (6. jūlijam) komandas pārstāvji/vadītāji/delegāti par to nav parūpējušies. Es kā reize, mēģinu situāciju saglābt. Par A.A.Vilnīti tika iesūtīti precizējošie rezultāti... Un šovakar līdz plkst. 22.00 tiks publiskoti atjaunotie starta saraksti.
Evita Bitmane 09/07/2017 14:36, pirms 6 gadiem
VII Latvijas jaunatnes olimpiāde. Sacensības plkst.11.00 augstlēkšanā sāk jaunieši. Pieteikti 34 dalībnieki, viens sektors!!!
Plkst.13.30 sacensībām augstumā jāsākas jaunietēm. Plkst.13.10 26 jaunietes tiek izvestas sektorā. Plkst. 14.20 jaunietes beidzot pēc 40 minūšu gaidīšanas sektorā, (labi, ka šogad vasara mūs nelutina ar +30 grādiem) beidzot sāk mērīt marku. Plkst. 14.35 sākas pirmie lēcieni! Stundu vēlāk...
Jaunietes atsauktas no dalības citos veidos, konkrēti 200m skrējienā. LČ U-16 grupā izveidojās stipri līdzīga situācija! No kļūdām nemācamies!
Varbūt derētu padomāt par iespēju lēkt divos sektoros?
Varbūt nepiešams ierobežot dalībnieku skaitu?
Varbūt nepieciešami augstāki normatīvi?
Dzēsts lietotājs 09/07/2017 20:23, pirms 6 gadiem
Paldies par viedokli! Sporta bāžu infrastruktūra, cilvēkresursu trūkums, tiesnešu kvalitatīvs darbs, tiesnešu atalgojums utt... Vieglatlētikā ir daudz problēmu, kas saistītas gan ar sacensību organizēšanu (pašlaik apspriežam šo problēmu), gan citās darbības sfērās. Cien. Evita! Ir grūti "uzcelt māju", kurai netika "likti pamati" gadiem, jo gadiem ilgi. Viss nenāk uzreiz, šeit un tagad. Mani, droši vien sapratīs tikai tie, kuri vismaz kaut reizi mūžā ir sarīkojuši kaut vienas maz-mazītiņas sacensības kaut vai savā reģionu līmenī... Viss nav tik vienkārši no pirmā acu uzmetiena un no "torņa" otras puses...
Bet runājot konkrēti par šīm sacensībām un konkrēti par augstlēkšanu. Šoreiz tā bija mūsu-organizatoru (uzsveru, mūsu, bet varu uzņemties arī uz sevi) kļūda, ka uzzinot, ka sacensībām ir pielaisti tik daudz jaunieši, vajadzēja treneru un komandu pārstāvju sanāksmē šo jautājumu pacelt un mainīt sacensību formulu (celt latiņu pa 5 cm līdz augstākam augstumam, pēc tam vairākas reizes pa 3 cm utt.). Ar balsu vairākumu, šo situāciju varēja atrisināt (varbūt). Interesanti, ka sadaļā "jautājumi" treneru sapulcē neviens šo jautājumu nepacēla... Šī ir mācība (vismaz man, noteikti). Bet šo konkrēto gadījumu nevar salīdzināt ar to pašu Jūsu pieminēto Saldu, cita infrastruktūra, citi apstākļi sekmēja augstlēkšanas sacensību kavēšanos. Svētdienas vakaram, tas laikam arī viss! Tikai aicinu nākamreiz ietaupīt laiku rakstīšanai, pienākt un pārrunāt "aci-uz aci" šo un vēl citus aktuālos jautājumus, kuras skar sacensību organizēšanu. Esmu atvērts sarunām un ļoti gribu savest kārtībā daudzas lietas un ticiet man, tas nav tik vienkārši.
P.S.: Es priecājos par to, ka mūsu daudzsološais daudzcīņnieks Oļegs Kozjakovs pēc gandrīz 3,5 stundu garām sacensībām pārvarēja 2 metru augstumā novietoto latiņu. Tas ir čalis! Veiksmi viņam un visai komandai Kenijā!