Aizvadīts Eiropas čempionāts krosā

LVS, 13/12/2015 14:57
Edgars Šumskis

Svētdien Francijas pilsētiņā Hjeresā jau 22.reizi notika Eiropas čempionāts krosa skrējienā. Startam bija pieteikti arī desmit Latvijas skrējēji.

Visaugstāko vietu izcīnija Guna Ģērmane, kura 69 dalībnieču konkurencē ierindojās 67.vietā sievietēm – 31:40. Par Eiropas čempioni kļuva Sifana Hasana (Nīderlande) – 25:47. Savukārt vīriešiem Edgars Šumskis 78 dalībnieku konkurencē ierindojās 70.vietā – 33:44. Uzvarētājs Ali Kaija no Turcijas finišēja pēc 29:10.

Junioru (U-20) grupā sievietēm startēja 81 dalībniece. Gunta Holštroma bija 78.v. - 16:06; Jekaterina Kulago – 79.v. – 16:17 un Kristīne Jevsejeva – 80.v. – 16:37. Uzvarēja Konstance Klosterhalfena (Vācija) – 13:12.

Junioriem (U-20) 90 dalībnieku konkurencē 76.v. Artūrs Niklāvs Medveds - 19:32; 87.v. Pēteris Lazdiņš – 21:18 un 88.v. Guntis Pastors – 21:54. Uzvarētājs – Jemanberhans Crippa no Itālijas – 17:39.

Elizabete Priekule (U-20) un Reinis Hartmanis (U23) – izstājās, bet Kaspars Briška – nestartēja. Uzvarētāji junioru (U-23) grupā – Luize Kartona (Beļģija) – 19:46 un Džonatans Dēviss (Lielbritānija) – 23:32.

Andris Staģis

P.S. Atvainojos par neprecizitātēm ( junioru rezultāti tieši tādi arī bija tūlīt pēc finiša).