Brāļi Pauls un Mareks Ārenti startē Polijā

LVS, 21/07/2014 10:24
Pauls Ārents

Īrijas čempionātā Edgars Šumskis 1500 m veic3:52,70

Aizvadījuši veiksmīgus startus „Prezidenta kausos” Valmierā, brāļi Pauls un Mareks Ārenti jau svētdien piedalījās sacensībās Polijā. Slavenajā mūzikas festivālu pilsētā Sopotā jau 17.reizi notika leģendārā poļu šķēpa metēja Januša Sidlo piemiņas sacensības.
800 m skrējienā kā piektais ar jaunu personisko rekordu – 1:48,68 - finišēja Pauls Ārents. Uzvarēja mājinieks Artūrs Kučiapskis – 1:46,79.
Mareks Ārents ar kārti veica 5,50 m un ierindojās ceturtajā vietā, bet Ildze Bortaščenoka – piektajā ar rezultātu 3,70 m. Abas uzvaras labi pazīstamajiem Polijas kārtslēcējiem –Pāvelam Voicehovskim ( 5,60 m) un Annai Rogovskai (4,40 m).
Svētdien Īrijas čempionātā veiksmīgi startēja arī „Clonliffe Harriers A.C.” kluba pārstāvis Edgars Šumskis. Jau priekšskrējienā viņš laboja personisko rekordu 1500 m distancē -3:55.34. Finālskrējienā rezultāts bija vēl labāks – 3:52,70 (9.vieta).