Trīs Latvijas maratona skrējējas veic distanci ātrāk par trim stundām (2)

Andris Staģis, Statistiķis, 12/04/2016 19:19
Anita Kažemāka

Eiropā notiek tradicionālie pavasara maratona skrējieni. Tajos atzīstamus panākumus guvušas arī Latvijas skrējējas. Turklāt Jolantai Liepiņai un Ingai Zālītei jauni personiskie rekordi.

Parīzes maratonā (3.aprīlī) Inga Zālīte finišēja 30.vietā un pirmo reizi veica distanci ātrāk par trim stundām – 2.59:33.

10.aprīlī Hanoveras maratonā Jolanta Liepiņa finišēja 9.vietā un arī iekļāvās triju stundu limitā – 2.54:14. Uzvarēja Edinaha Džerotiča Kvambai no Kenijas – 2.29:17.

Vīnes maratonā (arī 10.aprīlī) olimpisko normatīvu (2.45:00) centās izpildīt Anita Kažemāka. Diemžēl līdz normatīvam pietrūka nieka piecas sekundes. Anita finišēja 13.vietā ar rezultātu 2.45:05. Uzvarēja Šuko Genemo no Etiopijas – 2.24:31.

Komentāri (2)

Lelde 13/04/2016 13:36, pirms 8 gadiem
Četras!
Aigars(Leldes treneris) 13/04/2016 14:50, pirms 8 gadiem
Arī Lelde Neimande 2016.03.20 - Utrecht Science Park Marathon - NL veica maratonu zem trijām stundām ar jaunu personīgo rezultātu 02:53:33 un sieviešu konkurencē izcīnija 2.vietu!