Ginters Ķelps
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
06.01.2023. | 60m | 7.32 | NC | Second-class | Starptautiskās sacensības ''Valmiera-Valga'' | ||
20.01.2023. | 200m | 24.07 | 0.0 | 17 | Second-class | Valmiera Open | |
20.01.2023. | 60m | 7.30 | 11 | Second-class | Valmiera Open | ||
05.02.2023. | 60m | 7.38 | 18 | Second-class | LAA/ Sportland Cup III | ||
05.02.2023. | 200m | 24.16 | 0.0 | 21 | Second-class | LAA/ Sportland Cup III | |
18.02.2023. | 60m | 7.37 | 10 | Second-class | Latvian Indoor Championships | ||
19.02.2023. | 200m | 24.09 | 0.0 | 15 | Second-class | Latvian Indoor Championships | |
12.05.2023. | 100m | 11.60 | 0.1 | Second-class | Latvian XXXIII Universiade | ||
12.05.2023. | 100m | 11.49 | 1.3 | Second-class | Latvian XXXIII Universiade | ||
19.05.2023. | 4x100m | 42.78 | 2 | First-class | SELL Games 2023 | ||
27.05.2023. | 100m | 10.8 | 2.6 | NC | Candidate for master | Alūksnes kausi 2023 | |
03.06.2023. | 100m | 11.37 | 1.9 | NC | Second-class | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām | |
03.06.2023. | 200m | 23.47 | 0.0 | NC | Second-class | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām | |
10.06.2023. | 100m | 11.23 | 1.9 | 1 | First-class | LSC čempionāts stadionā 2023. 3.posms | |
07.07.2023. | 100m | 11.45 | -0.4 | 6 | Second-class | Ogres novada atklātais čempionāts pieaugušajiem un senioriem | |
07.07.2023. | 200m | 23.19 | 0.5 | 3 | Second-class | Ogres novada atklātais čempionāts pieaugušajiem un senioriem | |
01.10.2023. | 5km | 19:55 | Pasaules čempionāts skriešanā - Masu skrējieni | ||||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
08.01.2022. | 60m | 7.20 | First-class | STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS ''VALMIERA-VALGA'' | |||
08.01.2022. | 60m | 7.15 | 1 | First-class | STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS ''VALMIERA-VALGA'' | ||
08.01.2022. | 200m | 23.67 | 0.0 | 4 | Second-class | STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS ''VALMIERA-VALGA'' | |
19.01.2022. | 60m | 7.18 | First-class | Valmieras novada atklātais čempionāts | |||
19.01.2022. | 60m | 7.18 | 3 | First-class | Valmieras novada atklātais čempionāts | ||
05.02.2022. | 200m | 23.41 | 0.0 | 14 | First-class | LAA/ Sportland Cup III | |
11.02.2022. | 60m | 7.18 | First-class | Latvian U18 and U20 Indoor Championships | |||
11.02.2022. | 60m | 7.16 | 4 | First-class | Latvian U18 and U20 Indoor Championships | ||
26.02.2022. | 60m | 7.16 | First-class | Latvian Indoor Championships | |||
26.02.2022. | 60m | 7.14 | 8 | First-class | Latvian Indoor Championships | ||
07.05.2022. | 100m | 11.25 | 1.0 | First-class | Vieglatlētikas sezonas atklāšanas sacensības | ||
07.05.2022. | 100m | 11.19 | 0.2 | 1 | First-class | Vieglatlētikas sezonas atklāšanas sacensības | |
21.05.2022. | 200m | 23.04 | 0.1 | First-class | LAA/ Sportland Cup IV | ||
21.05.2022. | 200m | 22.54 | -0.1 | 4 | First-class | LAA/ Sportland Cup IV | |
28.05.2022. | 100m | 11.31 | -1.1 | 1 | First-class | ALŪKSNES KAUSI 2022 | |
01.06.2022. | 100m | 11.68 | -3.7 | 9 | Second-class | GUSTAV SULE MEMORIAAL 2022 | |
08.06.2022. | 100m | 11.43 | 2 | Second-class | Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā | ||
08.06.2022. | 100m | 11.27 | 2 | First-class | Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā | ||
13.06.2022. | 200m | 23.45 | -2.1 | Second-class | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām | ||
13.06.2022. | 200m | 22.77 | 1.7 | 4 | First-class | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām | |
18.06.2022. | 100m | 11.48 | -2.7 | Second-class | LAA/ Sportland Cup VI | ||
18.06.2022. | 100m | 10.90 | 2.3 | 6 | Candidate for master | LAA/ Sportland Cup VI | |
25.06.2022. | 100m | 11.25 | 0.0 | First-class | Latvian Championships 2022 | ||
25.06.2022. | 100m | 11.17 | 0.5 | 7 | First-class | Latvian Championships 2022 | |
25.06.2022. | 200m | 22.89 | 0.5 | 9 | First-class | Latvian Championships 2022 | |
03.07.2022. | 100m | 11.24 | 0.7 | 1 | First-class | Valmieras spēles 2022 (U18, U20) | |
03.07.2022. | 200m | 23.05 | 1.2 | 1 | First-class | Valmieras spēles 2022 (U18, U20) | |
09.07.2022. | 100m | 11.28 | 0.6 | First-class | Latvian U18 and U20 Championships | ||
09.07.2022. | 100m | 11.17 | 0.3 | 2 | First-class | Latvian U18 and U20 Championships | |
09.07.2022. | 200m | 23.25 | -0.5 | 3 | Second-class | Latvian U18 and U20 Championships | |
16.07.2022. | 100m | 11.31 | -0.7 | 3 | First-class | Baltic U18 and U20 Team Championships | |
16.07.2022. | 4x100m | 42.09 | 2 | Candidate for master | Baltic U18 and U20 Team Championships | ||
17.12.2022. | 60m | 7.29 | Second-class | Ziemassvētku kauss 2022 (P) | |||
17.12.2022. | 60m | 7.32 | 8 | Second-class | Ziemassvētku kauss 2022 (P) | ||
17.12.2022. | 200m | 23.82 | 0.0 | 16 | Second-class | Ziemassvētku kauss 2022 (P) | |
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17.05.2021. | 100m | 11.51 | 1.6 | Second-class | Parnu Spordikooli Sprindiohtu | ||
05.06.2021. | 100m | 11.10 | 1.7 | NC | First-class | LAA/Sportland Cup I | |
22.06.2021. | 100m | 11.34 | -0.5 | First-class | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U20 vecuma grupai | ||
22.06.2021. | 100m | 11.29 | -1.2 | 2 | First-class | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U20 vecuma grupai | |
26.06.2021. | 100m | 11.25 | -0.4 | 10 | First-class | Latvian National Championships | |
02.07.2021. | 100m | 11.11 | 2.4 | First-class | Latvian U18 and U20 Championships | ||
02.07.2021. | 100m | 11.04 | 0.2 | 2 | First-class | Latvian U18 and U20 Championships | |
02.07.2021. | 200m | 22.98 | 1.8 | First-class | Latvian U18 and U20 Championships | ||
02.07.2021. | 200m | 22.57 | 1.5 | 4 | First-class | Latvian U18 and U20 Championships | |
07.07.2021. | 100m | 11.32 | First-class | Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā | |||
31.07.2021. | 100m | 11.11 | -0.5 | 4 | First-class | Baltic U18 and U20 Team Championships | |
31.07.2021. | 4x100m | 42.19 | 1 | Candidate for master | Baltic U18 and U20 Team Championships | ||
17.12.2021. | 60m | 7.24 | First-class | ''Ziemassvētku kauss 2021'' vieglatlētikā | |||
17.12.2021. | 60m | 7.27 | Second-class | ''Ziemassvētku kauss 2021'' vieglatlētikā | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12.01.2020. | 60m | 7.44 | Second-class | STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA | |||
12.01.2020. | 60m | 7.27 | 1 | Second-class | STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA | ||
12.01.2020. | 300m | 41.05 | 11 | First-class junior | STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA | ||
18.01.2020. | 60m | 7.24 | First-class | Kuldiga Catherine's Cup | |||
18.01.2020. | 60m | 7.21 | 8 | First-class | Kuldiga Catherine's Cup | ||
07.02.2020. | 60m | 7.27 | Second-class | Latvian U18 and U20 indoor championships | |||
07.02.2020. | 60m | 7.31 | 4 | Second-class | Latvian U18 and U20 indoor championships | ||
07.03.2020. | 60m | 7.24 | 2 | First-class | Baltic U18 indoor team championships | ||
07.03.2020. | 4x200m | 1:34.00 | 1 | Second-class | Baltic U18 indoor team championships | ||
09.07.2020. | 100m | 11.60 | 1 | Second-class | Gulbenes novada BJSS slēgtās sacensības vieglatlētikā U-14, U-16, U-18 | ||
14.07.2020. | 200m | 23.93 | 2.7 | Second-class | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām | ||
14.07.2020. | 200m | 23.53 | 1.4 | 3 | Second-class | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām | |
18.07.2020. | 100m | 11.47 | -1.0 | Second-class | Sportland Cup | ||
18.07.2020. | 100m | 11.22 | 1.5 | 2 | First-class | Sportland Cup | |
22.07.2020. | 100m | 11.25 | 4.3 | First-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
22.07.2020. | 100m | 11.21 | 2.7 | 1 | First-class | Latvian U18 and U20 championships | |
22.07.2020. | 200m | 23.51 | 3.7 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
22.07.2020. | 200m | 23.37 | 1.3 | 4 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships | |
01.08.2020. | 100m | 11.34 | 2.2 | 4 | First-class | Baltic U18 and U20 team championships | |
01.08.2020. | 4x100m | 44.11 | 2 | First-class | Baltic U18 and U20 team championships | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
05.01.2019. | 60m | 7.45 | Third-class | STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 | |||
05.01.2019. | 60m | 7.43 | 1 | Second-class | STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA U-18,U-16 | ||
23.01.2019. | 60m | 7.45 | 1 | Third-class | Valkas novada BJSS U-12, U-16 grupu divcīņas un U18 grupas vieglatlētikas sacensības. | ||
23.01.2019. | 60m | 7.33 | 1 | Second-class | Valkas novada BJSS U-12, U-16 grupu divcīņas un U18 grupas vieglatlētikas sacensības. | ||
23.01.2019. | 200m | 24.8 | 1 | Second-class | Valkas novada BJSS U-12, U-16 grupu divcīņas un U18 grupas vieglatlētikas sacensības. | ||
08.02.2019. | 60m | 7.50 | Third-class | Latvian U18 and U20 indoor championships | |||
08.02.2019. | 60m | 7.42 | 9 | Second-class | Latvian U18 and U20 indoor championships | ||
22.02.2019. | 60m | 7.43 | 9 | Second-class | Riga U18 championships | ||
14.05.2019. | 100m | 11.30 | First-class | Stapnovadu skolu sacensības "Ziemeļu stīga" |
Classification:
20
/ Guntars Markss
/ Smiltenes sporta centrs
| ||
14.05.2019. | 200m | 24.10 | Second-class | Stapnovadu skolu sacensības "Ziemeļu stīga" | |||
17.05.2019. | 100m | 11.65 | 0.4 | Second-class | Riga U18 championships | ||
17.05.2019. | 100m | 11.71 | -0.5 | 3 | Second-class | Riga U18 championships | |
01.06.2019. | 100m | 11.25 | First-class | Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā 2019 |
Classification:
20
/ Guntars Markss
/ Smiltenes sporta centrs
| ||
01.06.2019. | 100m | 11.25 | 1 | First-class | Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā 2019 | ||
07.06.2019. | 100m | 11.55 | 0.0 | Second-class | Ogres novada sporta centra atklātās sacensībās vieglatlētikā U16 un U18 vecuma grupām | ||
07.06.2019. | 100m | 11.47 | -1.0 | 1 | Second-class | Ogres novada sporta centra atklātās sacensībās vieglatlētikā U16 un U18 vecuma grupām | |
17.06.2019. | 200m | 23.44 | 0.0 | Second-class | Tartu linna meistrivõistlused U18 ja U20 vanuseklassile II päev | ||
21.06.2019. | 100m | 11.48 | -0.8 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
21.06.2019. | 100m | 11.26 | 2.5 | 5 | First-class | Latvian U18 and U20 championships |
Classification:
20
/ Guntars Markss
/ Smiltenes sporta centrs
Place: 12 / Guntars Markss / Smiltenes sporta centrs |
21.06.2019. | 200m | 23.86 | 3.2 | 9 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships | |
05.07.2019. | 100m | 11.77 | -3.4 | Second-class | Latvian Youth Olimpiade | ||
05.07.2019. | 100m | 11.53 | -2.8 | 7 | Second-class | Latvian Youth Olimpiade | |
16.07.2019. | 100m | 11.41 | 0.3 | 2 | Second-class | Valmieras spēles jauniešiem- 2019 U-16, U-18 | |
16.07.2019. | 200m | 23.68 | 0.0 | Second-class | Valmieras spēles jauniešiem- 2019 U-16, U-18 | ||
19.07.2019. | 100m | 11.25 | 1.5 | First-class | Sportland Cup |
Classification:
20
/ Guntars Markss
/ Smiltenes sporta centrs
| |
27.07.2019. | 100m | 11.36 | -0.5 | Second-class | Latvian championships | ||
27.07.2019. | 100m | 11.27 | -1.0 | 5 | First-class | Latvian championships |
Classification:
20
/ Guntars Markss
/ Smiltenes sporta centrs
Place: 12 / Guntars Markss / Smiltenes sporta centrs |
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 100 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 24 | ||||||
Total points: | 124 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12.01.2018. | 60m | 7.73 | Starptautiskas sacensības vieglatlētikā "Valga - Valmiera" U16,U18,U20 | ||||
12.01.2018. | 60m | 7.58 | 1 | Starptautiskas sacensības vieglatlētikā "Valga - Valmiera" U16,U18,U20 | |||
12.01.2018. | 60m Hurdles | 9.77 | Starptautiskas sacensības vieglatlētikā "Valga - Valmiera" U16,U18,U20 | ||||
12.01.2018. | 60m Hurdles | 9.94 | 4 | Starptautiskas sacensības vieglatlētikā "Valga - Valmiera" U16,U18,U20 | |||
24.02.2018. | 60m | 7.47 | Latvian 16 championships | ||||
24.02.2018. | 60m | 7.52 | 2 | Latvian 16 championships | |||
24.03.2018. | 60m | 7.49 | Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused kergejõustikus | ||||
24.03.2018. | 60m | 7.53 | 1 | Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused kergejõustikus | |||
24.03.2018. | 200m | 26.30 | 0.0 | Third-class | Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused kergejõustikus | ||
29.04.2018. | 100m | 12.25 | Third-class | Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā | |||
29.04.2018. | 100m | 11.94 | Second-class | Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā | |||
12.06.2018. | 4x100m | 47.36 | Third-class | Valgas čempionāts | |||
12.06.2018. | 100m | 12.33 | -1.3 | 7 | Third-class | Valgas čempionāts | |
12.06.2018. | 200m | 24.88 | -2.0 | Third-class | Valgas čempionāts | ||
29.06.2018. | 100m | 11.78 | 1.6 | Second-class | Latvian U16 Championships | ||
29.06.2018. | 100m | 11.74 | 4.1 | 1 | Second-class | Latvian U16 Championships | |
10.07.2018. | 100m | 12.04 | 1.8 | 1 | Third-class | Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 | |
10.07.2018. | 100m | 11.77 | 1.8 | 1 | Second-class | Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 | |
10.07.2018. | 200m | 24.88 | 2.2 | 3 | Third-class | Valmieras spēles jauniešiem - 2018 U16, U18 | |
21.07.2018. | 100m | 11.55 | -1.5 | 4 | Second-class | Baltic state U16 and U20 Team Championships | |
21.07.2018. | 400+300+200+100m | 2:06.16 | 2 | Baltic state U16 and U20 Team Championships | |||
10.09.2018. | 60m | 7.38 | -0.7 | Second-class | European Kids Athletics Games 2018 | ||
10.09.2018. | 60m | 7.29 | 1.1 | Second-class | European Kids Athletics Games 2018 | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22.05.2017. | 100m | 12.19 | 1.0 | 0 | Third-class | Riga championships for youth | |
22.05.2017. | Long Jump | 4.63 | 1.0 | 19 | Second-class junior | Riga championships for youth | |
21.06.2017. | 100m | 12.55 | 0.0 | 8 | Third-class | Latvian Championships U16 | |
21.06.2017. | 100m | 12.41 | -2.0 | 0 | Third-class | Latvian Championships U16 | |
24.11.2017. | 60m | 7.6 | Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas sacensības telpās U16, U14 | ||||
24.11.2017. | 200m | 26.7 | 0.0 | First-class junior | Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas sacensības telpās U16, U14 | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
07.02.2016. | 60m | 8.41 | 4 | Latvijas čempionāts U-14 RSM | |||
07.02.2016. | 60m | 8.36 | 4 | Latvijas čempionāts U-14 RSM | |||
07.02.2016. | 300m | 52.48 | 25 | Latvijas čempionāts U-14 RSM | |||
05.06.2016. | 80m | 10.69 | 4 | Latvijas čempionāts U-14 grupai | |||
05.06.2016. | 80m | 10.78 | 4 | Latvijas čempionāts U-14 grupai | |||
05.06.2016. | Long Jump | 4.63 | 12 | Second-class junior | Latvijas čempionāts U-14 grupai | ||
14.06.2016. | 60m | 8.12 | 5 | Second-class junior | Valmieras spēles I kārta | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26.05.2015. | 60m | 8.95 | 7 | "Valmieras spēles" I kārta, atlase uz starptaut.saccensībām Polijā,2002.,2003.,2004.g. | |||
26.05.2015. | 60m | 8.86 | 3 | Third-class junior | "Valmieras spēles" I kārta, atlase uz starptaut.saccensībām Polijā,2002.,2003.,2004.g. | ||
26.05.2015. | 300m | 54.18 | 13 | "Valmieras spēles" I kārta, atlase uz starptaut.saccensībām Polijā,2002.,2003.,2004.g. | |||
19.09.2015. | 60m | 10.17 | 15 | Smiltene-Valga Javelin Cup'2015 un SK "Maret Sport" | |||
19.09.2015. | 300m | 55.71 | 10 | Smiltene-Valga Javelin Cup'2015 un SK "Maret Sport" | |||
19.09.2015. | Long Jump | 3.54 | 16 | Smiltene-Valga Javelin Cup'2015 un SK "Maret Sport" | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29.11.2014. | 60m | 8.7 | 8 | Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas sacensības “B” gr. , “C” gr | |||
29.11.2014. | 60m Hurdles | 12.1 | 7 | Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas sacensības “B” gr. , “C” gr | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |