Zane Zemīte

Date Discipline Result Wind Place Classification Event Rating scores
04.01.2020. 60m Hurdles 9.70 Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2020''
04.01.2020. 60m Hurdles 9.58 3 Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2020''
04.01.2020. Long Jump 5.66 0.0 1 First-class Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2020''
04.01.2020. High Jump 1.73 1 First-class Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2020''
18.01.2020. Long Jump 5.62 0.0 4 First-class Kuldiga Catherine's Cup
18.01.2020. High Jump 1.71 2 First-class Kuldiga Catherine's Cup
24.01.2020. Long Jump 5.48 0.0 2 Second-class Paņevežio atvirti jaunimo ir jauniu čempionatai
31.01.2020. Long Jump 5.81 0.0 4 Candidate for master Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās
01.02.2020. High Jump 1.55 10 Second-class Lietuvas Vieglatlētikas federācijas kausa izcīņa
01.02.2020. Triple Jump 12.62 0.0 2 First-class Lietuvas Vieglatlētikas federācijas kausa izcīņa
07.02.2020. Long Jump 5.71 0.0 1 First-class Latvian U18 and U20 indoor championships
07.02.2020. Triple Jump 12.65 0.0 1 First-class Latvian U18 and U20 indoor championships
07.02.2020. High Jump 1.75 1 Candidate for master Latvian U18 and U20 indoor championships
25.02.2020. Triple Jump 12.53 0.0 First-class International U20 match
29.02.2020. Long Jump 5.60 0.0 4 First-class Latvian indoor championships
29.02.2020. Triple Jump 12.57 0.0 2 First-class Latvian indoor championships
29.02.2020. High Jump 1.68 4 First-class Latvian indoor championships
30.06.2020. Triple Jump 11.72 NC Second-class Starpnovadu sporta skolu (Madona-Balvi-Jēkabpils) spēles vieglatlētikā ' 2020, Madonas posms
30.06.2020. Javelin Throw 29.74 NC First-class junior Starpnovadu sporta skolu (Madona-Balvi-Jēkabpils) spēles vieglatlētikā ' 2020, Madonas posms
03.07.2020. Triple Jump 12.35 0.6 First-class Māra Bružika kausa izcīņa trīssoļlēkšanā
05.07.2020. High Jump 1.63 3 Second-class Sportland Cup
05.07.2020. Long Jump 5.77 2.5 3 First-class Sportland Cup
14.07.2020. Long Jump 5.77 1.7 1 First-class Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām
14.07.2020. High Jump 1.74 1 First-class Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām
18.07.2020. Triple Jump 12.96 0.5 1 Candidate for master Sportland Cup
22.07.2020. Long Jump 5.64 1.5 5 First-class Latvian U18 and U20 championships
22.07.2020. Triple Jump 12.46 -0.3 2 First-class Latvian U18 and U20 championships
22.07.2020. High Jump 1.72 2 First-class Latvian U18 and U20 championships
01.08.2020. High Jump 1.69 3 First-class Baltic U18 and U20 team championships
01.08.2020. Triple Jump 12.76 0.4 1 First-class Baltic U18 and U20 team championships
04.08.2020. Long Jump 5.26 -0.1 4 Second-class Ogres novada atklātais čempionāts
08.08.2020. Long Jump 5.70 0.8 5 First-class Latvian Championships and Latvian U23 championships
08.08.2020. Triple Jump 12.50 0.9 3 First-class Latvian Championships and Latvian U23 championships
08.08.2020. High Jump 1.68 4 First-class Latvian Championships and Latvian U23 championships
08.08.2020. 4x100m 48.62 3 First-class Latvian Championships and Latvian U23 championships
14.08.2020. 17:05 Triple Jump 12.64 1.3 5 First-class Baltic Team Championships/ President's Cup
22.08.2020. Long Jump 5.66 0.8 5 First-class Pērnavas atklātās sacensības vieglatlētikā, Pärnu Rannastaadion
22.08.2020. 4x100m 48.03 2 Candidate for master Pērnavas atklātās sacensības vieglatlētikā, Pärnu Rannastaadion
World Athletics points: 0
Total points for attained classification: 0
Total points for achieved records: 0
Total points for qualifications: 0
Points for 5 best placements: 0
Total points: 0