Aksels Blanks
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10.01.2020. | 800m | 1:55.46 | 3 | Candidate for master | Sportland Cup | ||
18.01.2020. | 1000m | 2:33.45 | 8 | First-class | Kuldiga Catherine's Cup | ||
31.01.2020. | 1500m | 4:12.21 | 3 | Second-class | Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās | ||
07.02.2020. | 400m | 51.01 | 3 | First-class | Latvian U18 and U20 indoor championships | ||
07.02.2020. | 800m | 1:56.68 | 2 | First-class | Latvian U18 and U20 indoor championships | ||
29.02.2020. | 800m | 1:56.10 | 3 | Candidate for master | Latvian indoor championships | ||
25.07.2020. | 5.30 km | 0:18:50 | 5 | 6. Ezerkauliņi Salaspils pilsētas pusmaratons | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12.01.2019. 15:15 | 800m | 1:58.17 | 4 | First-class | Sportland CUP | ||
01.02.2019. | 400m | 51.03 | 2 | First-class | Riga championships | ||
08.02.2019. | 800m | 1:59.20 | 4 | First-class | Latvian U18 and U20 indoor championships |
Place:
15
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
| |
08.02.2019. | 4x200m | 1:35.04 | 3 | Second-class | Latvian U18 and U20 indoor championships |
Place:
6
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
| |
16.02.2019. | 800m | 1:56.19 | 4 | Candidate for master | Latvian indoor championships |
Classification:
60
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
Place: 25 / Gints Bitītis / Salaspils sporta skola | |
17.05.2019. | 800m | 1:56.63 | NC | First-class | Riga U18 championships | ||
31.05.2019. | 400m | 50.62 | 8 | First-class | Riga championships | ||
31.05.2019. | 800m | 1:56.34 | 4 | First-class | Riga championships | ||
04.06.2019. | 800m | 1:53.49 | 9 | Candidate for master | Riga Cup 2019 |
Classification:
60
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
| |
21.06.2019. | 400m | 50.94 | 4 | First-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
15
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
| |
21.06.2019. | 800m | 1:56.20 | 3 | First-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
18
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
Classification: 20 / Gints Bitītis / Salaspils sporta skola | |
21.06.2019. | 100+200+300+400m | 2:03.12 | 3 | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
18
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
| ||
13.07.2019. | 400m | 50.68 | 4 | First-class | Baltic U16 and U20 team championships |
Place:
10
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
| |
27.07.2019. | 800m | 1:56.04 | 4 | First-class | Latvian championships |
Place:
15
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
Classification: 20 / Gints Bitītis / Salaspils sporta skola | |
27.07.2019. | 1500m | 4:11.17 | 9 | Second-class | Latvian championships | ||
18.11.2019. | 4km | 0:13:15 | NC | 4. Līvenhofas skrējiens | |||
14.12.2019. | 600m | 1:23.95 | 1 | First-class | Sporta skolas "Spars" sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2019". |
Classification:
20
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
| |
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 180 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 91 | ||||||
Total points: | 271 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13.01.2018. | 600m | 1:25.86 | 5 | First-class | Sportland CUP |
Classification:
20
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
| |
20.01.2018. 19:10 | 1000m | 2:42.83 | 17 | Second-class | Kuldīgas Katrīnas kauss | ||
02.02.2018. | 800m | 1:58.72 | 1 | First-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
24
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
| |
02.02.2018. | 1500m | 4:23.58 | 2 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
7
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
| |
09.02.2018. | 400m | 52.93 | Second-class | Riga championships | |||
03.03.2018. | 800m | 2:04.27 | Second-class | Baltic U18 championships |
Place:
15
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
| ||
11.05.2018. | 400m | 51.41 | NC | Second-class | Latvian Universiade | ||
11.05.2018. | 800m | 1:57.53 | NC | First-class | Latvian Universiade | ||
17.05.2018. | 1500m | 4:12.83 | 6 | Second-class | Sportland CUP | ||
18.05.2018. | 800m | 1:56.95 | 1 | First-class | Riga youth championships | ||
27.05.2018. | 800m | 1:56.36 | 4 | First-class | Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem | ||
07.06.2018. | 800m | 1:56.36 | 1 | First-class | Sportland CUP | ||
21.06.2018. | 800m | 1:59.41 | 1 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
8
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
| |
21.06.2018. | 1500m | 4:13.35 | 1 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
8
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
| |
06.07.2018. | 1500m | 4:10.71 | Second-class | Riga championships | |||
14.07.2018. | 400m | 53.18 | 8 | Second-class | Sportland CUP | ||
02.08.2018. | 1500m | 4:27.90 | 2 | Third-class | Baltic U18 Team Championships |
Place:
15
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
| |
02.08.2018. | 800m | 2:01.93 | 4 | Second-class | Baltic U18 Team Championships |
Place:
10
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
| |
14.09.2018. | 200m | 24.1 | 1 | Second-class | Rudens dienas vieglatlētikā | ||
14.09.2018. | Triple Jump | 11.87 | 3 | First-class junior | Rudens dienas vieglatlētikā | ||
07.12.2018. | 600m | 1:25.16 | First-class | MANIEŽO TAURĖ-2018 | |||
07.12.2018. | 200m | 24.07 | 0.0 | Second-class | MANIEŽO TAURĖ-2018 | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 20 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 72 | ||||||
Total points: | 92 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28.01.2017. | 800m | 2:09.41 | 5 | Second-class | Riga championships for youth | ||
04.02.2017. | 800m | 2:06.61 | 6 | Second-class | Latvian championships U20 and U18 |
Place:
3
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
| |
04.02.2017. | 1500m | 4:35.44 | 6 | Third-class | Latvian championships U20 and U18 | ||
10.02.2017. | 400m | 55.39 | 15 | Third-class | Riga championships | ||
10.02.2017. | 800m | 2:09.16 | 9 | Second-class | Riga championships | ||
12.05.2017. | 800m | 2:03.27 | 0 | Second-class | Latvian Universiade | ||
22.05.2017. | 1500m | 4:24.50 | 2 | Third-class | Riga championships for youth | ||
22.05.2017. | 800m | 2:03.56 | 3 | Second-class | Riga championships for youth | ||
28.05.2017. | 800m | 2:02.43 | 14 | Second-class | LVS Cup (Sportland Cup in athletics) | ||
03.06.2017. | 400m | 54.31 | 13 | Third-class | Valmieras atklātais čempionāts | ||
16.06.2017. | 1500m | 4:21.40 | 13 | Third-class | Riga championships | ||
01.07.2017. | 800m | 2:04.10 | 3 | Second-class | Latvian championships U18 and U20 |
Place:
6
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
| |
01.07.2017. | 1500m | 4:17.47 | 2 | Second-class | Latvian championships U18 and U20 |
Place:
7
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
| |
08.07.2017. | 800m | 2:02.63 | 3 | Second-class | Latvian Youth Olympic games |
Place:
6
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
| |
08.07.2017. | 1500m | 4:20.24 | 2 | Third-class | Latvian Youth Olympic games | ||
18.07.2017. | 1500m | 4:20.38 | 8 | Third-class | LVS CUP | ||
29.07.2017. | 800m | 1:59.11 | 11 | Second-class | Latvian championships | ||
05.08.2017. | 1500m | 4:16.56 | 4 | Second-class | Baltic championships U18 |
Place:
10
/ Gints Bitītis
/ Salaspils sporta skola
| |
25.11.2017. | 1000m | 2:41.85 | Second-class | Kuldīgas novada čempionāts | |||
25.11.2017. | 4x200m | 1:40.27 | Kuldīgas novada čempionāts | ||||
08.12.2017. | 200m | 24.37 | 0.0 | 10 | Second-class | Manēžas kauss 2017 | |
08.12.2017. | 600m | 1:29.47 | 6 | Second-class | Manēžas kauss 2017 | ||
08.12.2017. | 4x200m | 1:42.6 | 7 | Manēžas kauss 2017 | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 32 | ||||||
Total points: | 32 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22.01.2016. | 800m | 2:25.75 | 4 | First-class junior | Rīgas čempionāts jaunatnei RSM | ||
13.02.2016. | 600m | 1:36.01 | 4 | Third-class | Latvijas čempionāts U-16, RSM | ||
13.02.2016. | 1000m | 3:00.17 | 5 | Third-class | Latvijas čempionāts U-16, RSM | ||
30.04.2016. | 10.80 km | 0:46:06 | 4 | BigBank Skrien Latvija Biķernieku pusmaratons | |||
18.05.2016. | 800m | 2:14.17 | 2 | Third-class | Sporta skolas “Arkādija” atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 un Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes U-16 vecuma grupai | ||
25.05.2016. | 1000m | 2:52.72 | 1 | Third-class | Sportland kausa III posms | ||
17.06.2016. | 1500m | 4:25.95 | 1 | Third-class | Latvijas čempionāts U-16 grupai | ||
17.06.2016. | 800m | 2:13.60 | 5 | Third-class | Latvijas čempionāts U-16 grupai | ||
12.07.2016. | 800m | 2:09.61 | 4 | Third-class | Sportland kausa IV posms | ||
31.07.2016. | 2000m | 6:26.44 | 5 | Baltijas valstu sacensības U-16 un U-20,Rakvere | |||
01.10.2016. | 5.30 km | 0:19:36 | 3 | Salaspils pusmaratons "Noķer vēju 2016" | |||
15.10.2016. | 4km | 0:16:21 | 7 | Latvian championships cross country | |||
18.11.2016. | 3km | 0:10:41 | 2 | Rembates aplis 2016 | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16.01.2015. | 600m | 1:58.92 | 7 | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā U16 grupai | |||
30.01.2015. | 400m | 1:05.34 | 12 | Third-class junior | Rīgas čempionāts jaunatnei,Rīgas sporta manēža | ||
30.01.2015. | 800m | 2:31.65 | 15 | Second-class junior | Rīgas čempionāts jaunatnei,Rīgas sporta manēža | ||
07.02.2015. | 300m | 45.36 | 31 | Second-class junior | Latvijas čempionāts U-16 grupai,Rīga | ||
07.02.2015. | 2000m | 7:18.61 | 9 | Latvijas čempionāts U-16 grupai,Rīga | |||
24.02.2015. | 600m | 1:46.46 | 5 | Second-class junior | SS "Arkādija" atklātās sacensības RSM/A, B vecuma grupām | ||
26.04.2015. | 5.30 km | 0:22:28 | 12 | V Biķernieku pusmaratons | |||
30.05.2015. | 5.27 km | 0:21:32 | 1 | Salaspils pilsētas pusmaratons 2015 | |||
27.06.2015. | 800m | 2:24.17 | 12 | First-class junior | Latvijas čempionāts U-16 grupai,jēkabpils | ||
26.09.2015. | 10km | 0:48:00 | 5 | Noķer vēju 2015 Salaspils Nacionālajā Botāniskajā dārzā | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26.01.2014. | 1000m | 3:20.39 | 5 | Second-class junior | Latvijas čempionāts C grupai | ||
21.05.2014. | 1000m | 3:12.96 | 2 | Second-class junior | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā „Pretī vasarai” C gr. | ||
21.05.2014. | High Jump | 1.30 | 4 | Third-class junior | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā „Pretī vasarai” C gr. | ||
27.05.2014. | 300m | 47.91 | 11 | Third-class junior | „Valmieras spēles 2014” 1. kārta (atlase uz Poliju) | ||
27.05.2014. | 1000m | 3:22.61 | 5 | Second-class junior | „Valmieras spēles 2014” 1. kārta (atlase uz Poliju) | ||
06.06.2014. | 300m | 49.32 | 17 | Latvijas čempionāts C grupai | |||
06.06.2014. | 1000m | 3:15.01 | 5 | Second-class junior | Latvijas čempionāts C grupai | ||
29.11.2014. | 200m | 29.2 | 17 | Third-class junior | Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas sacensības “B” gr. , “C” gr | ||
29.11.2014. | 800m | 2:34.5 | 5 | Second-class junior | Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas sacensības “B” gr. , “C” gr | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |