Mūsu sportistiem dažādi panākumi Eiropas čempionātā krosā!

LVS, 08/12/2013 15:41

Šodien, 8. decembrī, Belgradā notika 20. Eiropas čempionāts krosā. Starp mūsu sportistiem augstākā izcīnītā vieta Jānim Girgensonam 8 km distancē U-23 vīriešu grupā.

Šodien pirmā no Latvijas komandas startēja Diāna Panovska 4 km distancē juniorēm. Ar rezultātu 15:47 Diāna ieņēma 105. vietu.
Savukārt Diānai Jakubjaņecai 6 km distancē U-23 sieviešu grupā ar rezultātu 23:46 - 61. vieta.
8 km U-23 vīriešu konkurencē 30. vietu izcīnīja Jānis Girgensons ar rezultātu 24:48. Savukārt Dmitrijam Serjoginam ar rezultātu 25:49 67. vieta. Turpat arī Uģis Jocis (25:52) un 69. vieta.
Mūsu dāmas Jeļena Ābele un Līna Šulgina startēja 8km distancē. Jeļena ierindojās 65. vietā ar rezultatu 29:50, savukārt Līnai – 72. vieta un rezultāts 30:59.
10 km distancē vienīgais Latvijas pārstāvis Jānis Višķers, uzrādot rezultātu 31:16, ieņēma 54. vietu.

Visus sacensību rezultātus iespējams apskatīt šeit - European Athletics - Event Website