Andrejs Domaņins

Tiesāšanas līmenis:
C
Dzimums:
vīrietis
Dzimšanas datums:
09.09.1988.
Valsts:
Latvija
Licence:
Nav licences
I run clean:
Ir sertifikāts
Klasifikācija:
I klase

Treneri

Treneris No Līdz
Gaļina Kozireva 01.01.2017.
Veronika Okmane 01.09.2016. 01.09.2016.

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Daugavpils Individuālo sporta veidu skola Treneris 01.01.2010.

Trenētie sportisti

Sportists No Līdz
Kirils Andrejevs 2017-01-01
Eva Antipova 2017-01-01
Eva Arhipova 2017-01-01
Daniels Balaboskins 2017-01-01
Ernests Baleiko 2017-01-01
Gaijs Baranovs 2017-01-01
Oskars Bārtuls 2017-01-01
Etjens Viktors Beļašovs 2017-01-01
Dainis Bivka 2018-09-01
Evija Bivko
Ņikita Bogdanovs 2018-09-01
Viktorija Borovika 2019-01-01
Sokrats Cihovskis 2019-09-02
Marija Deiko 2017-01-01
Viktorija Deiko 2017-01-01
Marija Elksniņa 2021-07-19
Jekaterina Fjodorova 2017-01-01
Andris Fomins 2018-09-01
Vitālijs Gagunovs 2017-01-01
Vladislavs Gailevskis 2017-01-01
Diāna Gladkova
Ēriks Golovļovs 2017-01-01
Artjoms Gorjačko 2017-12-01
Elīna Gumarova 2019-09-02
Maksims Hudobčonoks 2017-01-01
Maksims Iļjins 2019-09-01
Kārlis Ivanovs 2018-09-01
Kirils Ivanovs
Ņikita Ivanovs 2018-09-03
Vjačeslavs Ivanovs 2017-01-01
Dmitrijs Ivčenko 2017-01-01
Romans Jackevičs 2018-09-01
Mareks Jakušenoks 2018-03-22
Vadims Jasionis 2017-01-01
Jeļizaveta Jelagina 2018-09-01
Tihons Juferovs 2020-05-18
Viktorija Kirilova 2017-01-01
Anastasija Kisele 2019-04-29
Artjoms Kiškels 2018-09-01
Anastasija Kolembeta 2019-01-09
Sergejs Konovalovs 2018-09-01
Nikita Kovaļkovs 2018-01-01
Kirils Kožuhovskis 2018-09-01
Roberts Krasnuhins 2017-01-01
Matvejs Krivišejevs
Daniils Krivošejevs
Artūrs Krjancjus 2017-01-01
Alisa Krjukova 2018-09-01
Veronika Krjukova 2017-08-31
Anrijs Krumplevskis 2018-05-01
Ēvalds Kuļikovs 2018-01-01
Elīna Kumpiņa 2017-01-01
Elīna Kundire 2022-01-01
Kristīne Labute 2020-05-18
Viktorija Lebedjoka 2017-01-01
Pāvels Lukša
Ariana Maksimova 2017-01-01
Valērijs Marčenko 2021-02-02
Veronika Masjuka 2018-09-01
Iļja Mikulovs 2018-09-01
Sabina Miļeviča 2017-01-01
Marija Mitrohina
Arsenijs Ņevļevs
Ieva Ņikitina 2017-01-01
Olga Ņikitina 2021-09-01
Marija Novicka 2017-01-01
Evelīna Paškeviča 2017-01-01
Liāna Pastore 2017-01-01
Rihards Pastors 2017-01-01
Daniils Pavļukevičs 2018-09-01
Valerija Pesecka 2017-01-01
Oļegs Pilinovičs 2018-01-01
Liāna Priekule 2017-01-01
Rihards Priekulis 2017-01-01
Sofija Radeviča
Vladislavs Rapkevičs 2017-01-01
Viktorija Rubanika 2017-01-01
Aleksandrs Rubaniks 2016-08-31
Rostislavs Rutks 2018-05-01
Olga Sergičeva 2017-01-01
Edgars Sibirjanovs 2018-09-01
Rainers Silovs 2017-01-01
Iļja Sinica 2020-05-18
Leons Škuts 2017-01-01
Sergejs Sļesarevs 2019-09-01
Jūlija Sokolova 2017-01-01
Artjoms Sokolovskis 2018-09-01
Jūlija Soldatenkova 2017-01-01
Milans Stefjuks 2017-01-01
Viktors Stehnovskis-Slavskis 2017-08-31
Jevgenija Stepančenko
Mihails Stetjuks 2017-01-01
Artūrs Svencis 2017-01-01
Maksims Tihonovs
Artjoms Trojanovskis 2018-09-01
Artjoms Trojanovskis 2018-01-01
Daniels Vagelis 2018-01-01
Daniels Vagelis 2018-01-01
Kristīne Vasiļjeva 2018-09-01
Andrejs Viļkels 2017-01-01
Veronika Visocka 2020-09-04
Aleksandrs Visockis 2017-01-01
Andrejs Vlasenko
Jegors Vorfolomejevs 2016-11-01
Viktorija Voroņko 2019-09-01
Žans Zaduško 2019-09-02
Iļja Zilis 2021-09-01

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts WA Klasifikācija Datums Sacensības
400m 50.4 828 I klase 22.05.2008. SELL STUDENT GAMES
800m 1:58.5 798 II klase 02.05.2010. Daugavpils novada atklātais čempionāts vieglatlētikā. 1-2.05
1000m 2:38.95 748 II klase 09.02.2007. Latvijas čemp. junioriem (9-10.02)
1500m 3:58.0 878 I klase 17.07.2010. Valsts Prezidenta balvas izcīņa.16-17,07
2000m 5:52.1 699 26.01.2011. Daugavpils atklātais čempionāts telpās
3000m 8:32.47 892 I klase 12.02.2011. Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās.
5000m 15:07.02 789 I klase 29.05.2009. Rīgas čemp. (29-30.05)
10000m 31:43.10 814 I klase 13.06.2008. Latvijas olimpiāde (13.-15.06)
3000m kavēkļu skrējiens 9:41.89 I klase 26.05.2011. Rīgas čempionāts un junioru meistrsacīkstes
5km 16:06 11.09.2011. Jūrmalas (Alpha - Baltika) 20.3 km distance
10km 0:33:00 723 17.10.2009. Ilūkstes novada starptautiskais šosejas skrējiens.
Pusmaratons 1:16:38 598 09.08.2008. 3. SEB Kuldīgas pusmaratons, Latvijas čempionāts pusmaratonā, Sportlat balva
4km 0:29:16 18.11.2005. Skrējiens pa Ubaglīci
8km 0:24:37 11.04.2009. Skrējiens pa Preiļu pilsētas ielām Cīruļputenis - 2009
5.30 km 0:19:19 30.04.2017. Bigbank Skrien Latvija - Daugavpils pusmaratons

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts WA Datums Notiek Sacensības Reakcijas laiks Elektroniskais mērījums
50.4 828 22.05.2008. Stadionā SELL STUDENT GAMES 0