Karīna Ņikuļina

Dzimums:
sieviete
Dzimšanas datums:
16.08.2008.
Valsts:
Latvija
Licence:
7180
Licence 2023. gadam:
Nav licences
I run clean:
Nav sertifikāta
Klasifikācija:
II klase

Treneri

Treneris No Līdz
Alvis Čākurs 01.01.2021.

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Valmieras Sporta skola Sportists

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts WA Klasifikācija Datums Sacensības
60m 8.65 712 III klase 08.01.2022. STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS ''VALMIERA-VALGA''
100m 14.10 619 III klase 03.07.2022. Valmieras spēles 2022 (U18, U20)
200m 28.51 647 II klase 03.07.2022. Valmieras spēles 2022 (U18, U20)
300m 46.16 665 III klase 07.07.2021. Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā
400m 1:04.16 703 III klase 07.05.2022. Vieglatlētikas sezonas atklāšanas sacensības
600m 2:02.50 450 I j. klase 19.02.2020. Valkas novada BJSS U-12, U-14 grupu vieglatlētikas divcīņa
800m 2:32.14 715 II klase 08.01.2022. STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS ''VALMIERA-VALGA''
1000m 3:16.65 717 II klase 10.12.2021. Vieglatlētikas pārbaudes sacensības
2000m 7:16.68 681 18.02.2022. Latvijas U16 čempionāts telpās
4x100m 57.43 641 III klase 13.07.2021. Latvijas U14 čempionāts
4x200m 1:54.52 784 II klase 18.02.2022. Latvijas U16 čempionāts telpās
60m barjerskrējiens 11.5 II j. klase 01.03.2019. Limbažu un Salacgrīvas NSS sacensības U-10, U-12
Tāllēkšana 3.95 562 II j. klase 21.05.2019. "SIGULDAS PAVASARIS 2019" U10 UN U12 GRUPĀM
Augstlēkšana 1.20 453 III j. klase 22.11.2019. Limbažu un Salacgrīvas NSS sacensības U-16, U-14
2km 0:08:56 08.10.2022. Latvijas čempionāts krosā
Pusstundas skrējiens 5,801 17.06.2020. Valmieras Vieglatlētikas kluba 19. skriešanas seriāla 3.kārta. Pusstundas skrējiens
80m 11.62 07.07.2021. Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā
Jauktā 1200+400+800+1600 stafete 13:10.87 14.05.2022. Latvijas čempionāts stafetēs (U16, U18, U20)

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts WA Datums Notiek Sacensības Vējš Reakcijas laiks Elektroniskais mērījums
8.65 712 08.01.2022. Telpās STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS ''VALMIERA-VALGA'' 1
8.76 683 08.01.2022. Telpās STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS ''VALMIERA-VALGA'' 1
9.2 06.06.2019. Rojas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-12 un U-14 vecuma grupām 0
9.3 06.06.2019. Rojas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-12 un U-14 vecuma grupām
9.50 19.02.2020. Telpās Valkas novada BJSS U-12, U-14 grupu vieglatlētikas divcīņa 1
9.52 499 24.01.2020. Telpās Latvijas U14 čempionāta atlase (Limbažu zona) 1
9.62 477 22.11.2019. Telpās Limbažu un Salacgrīvas NSS sacensības U-16, U-14 1
9.80 439 23.01.2019. Telpās Valkas novada BJSS U-12, U-16 grupu divcīņas un U18 grupas vieglatlētikas sacensības. 1
10.41 21.09.2018. Stadionā SK Maret-Sport atklātās sacensības U-12 un U-14 1

Tiesātie pasākumi

Sacensības Datums Amats
LVS/ Sportland kauss 3.posms (U18, P) 05. - 05. Februāris Laukuma veidu tiesnesis Kārtslēkšana (Senior, S): Laukuma veidu tiesnesis
Kārtslēkšana (Senior, V): Laukuma veidu tiesnesis