Anna Frolova

Dzimums:
sieviete
Dzimšanas datums:
19.04.2005.
Valsts:
Latvija
Licence:
4000
I run clean:
Ir sertifikāts
Klasifikācija:
II klase

Treneri

Treneris No Līdz
Signe Birkenberga 01.09.2017.
Daila Mankusa 03.09.2018.
Juris Zilvers 01.09.2016. 31.08.2017.

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Saldus Sporta skola Sportists 01.09.2016.

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts WA Klasifikācija Datums Sacensības
60m 8.5 766 III klase 07.01.2022. Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-18 un U20 grupai
100m 13.84 660 III klase 11.05.2018. Saldus Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U – 12 un U – 14 vecuma grupām
200m 28.14 735 II klase 08.03.2020. A.K. Leimaņa piemiņas kauss vieglatlētikā
300m 47.10 671 III klase 27.11.2018. Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18
400m 1:02.18 766 II klase 02.07.2021. Latvijas U18 un U20 čempionāts
600m 1:52.25 648 III klase 10.01.2020. Sportland kauss 1.posms
800m 2:24.8 812 II klase 15.01.2022. LVS/ Sportland kauss 1.posms (U18, P)
1000m 3:14.63 737 II klase 22.01.2022. LVS/ Sportland kauss 2.posms (U18, P)
1500m 5:05.62 736 II klase 06.08.2021. Valmieras novada atklātais čempionāts vieglatlētikā
3000m 12:33.13 507 I j. klase 10.07.2021. Ogres novada atklātais čempionāts
4x100m 53.73 763 II klase 20.07.2020. Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts daudzcīņās
4x200m 1:49.31 871 II klase 08.03.2020. A.K. Leimaņa piemiņas kauss vieglatlētikā
Tāllēkšana 4.51 679 I j. klase 07.01.2022. Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-18 un U20 grupai
Trīssoļlēkšana 9.73 688 II j. klase 10.07.2020. Maxima Jaunatnes kauss U16 vecuma grupai
5km 22:42 II j. klase 31.08.2019. Piltenes 5km un 10km skrējiens
5.30 km 0:23:19 16.06.2019. Ventspils piedzīvojumu parka maratons. Skrien Latvija 4. posms
1.5km 0:05:33 12.10.2019. Latvijas čempionāts krosā
1.90 km 0:07:39 05.09.2020. Rozentāla skriešanas svētki 2020
4x160m 1:47.18 23.02.2019. Latvijas U16 čempionāts
80m 11.22 06.06.2018. Latvijas U14 čempionāts
Jauktā 4x200m stafete 2:07.11 29.05.2018. Pirmie starti vieglatlētikā
100+200+300+400m 2:37.27 10.07.2020. Maxima Jaunatnes kauss U16 vecuma grupai

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts WA Datums Notiek Sacensības Vējš Reakcijas laiks Elektroniskais mērījums
8.5 766 07.01.2022. Telpās Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-18 un U20 grupai
8.5 688 27.11.2018. Telpās Ventspils novada BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U 16, U 18
8.7 637 02.11.2018. Telpās Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 vecumu grupai
8.71 05.10.2018. Telpās Rojas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 un U16 vecuma grupām 1
8.72 694 10.03.2018. Telpās Ventspils novada BJSS atklātās sacensības vieglatlētikā telpās U 14, U 16 1
8.72 05.10.2018. Telpās Rojas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 un U16 vecuma grupām 1
8.74 688 23.02.2019. Telpās Latvijas U16 čempionāts 1
8.79 675 09.03.2019. Telpās "Kuldīgas kauss" U16 un U18 grupām 1
8.83 665 11.02.2018. Telpās Latvijas U14 čempionāts 1
8.84 662 16.11.2018. Telpās Kuldīgas novada sporta skolas sacensības U16 grupai 1
9.31 547 27.01.2017. Telpās Kurzemes zonas atlase uz LČ U-14 1