Karims Ali

Dzimums:
vīrietis
Dzimšanas datums:
16.01.2001. (Pieaugušie)
Valsts:
🇱🇻 Latvija
Licence:
15749
I run clean:
Ir sertifikāts
Klasifikācija:
Meistarkandidāts

Treneri

Treneris No Līdz
Artūrs Priževoits 01.01.2017.

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Ogres novada sporta centrs Sportists 01.01.2017.
ASD Enterprise Sport & Service Sportists 30.03.2023.

Trenētie sportisti

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts WA Klasifikācija Datums Sacensības
Desmitcīņa 6636 917 Meistarkandidāts 09.06.2018. Latvijas čempionāts daudzcīņās
Septiņcīņa 3967 15.12.2016. LLAF Daudzcīņas sacensības šauļos
Septiņcīņa telpās 5007 930 Meistarkandidāts 27.01.2024. Latvijas čempionāts daudzcīņās telpās
Pieccīņa zēniem 2591 30.01.2016. Latvijas čempionāts daudzcīņās RSM
60m 7.11 884 I klase 18.01.2024. Sporta skolas "Arkādija" Rīgas kausi telpās 2024
100m 11.30 (-0.4) 800 I klase 07.07.2023. Ogres novada atklātais čempionāts pieaugušajiem un senioriem
200m 27.91 329 II j. klase 22.01.2016. Rīgas čempionāts jaunatnei RSM
400m 53.98 639 III klase 09.06.2018. Latvijas čempionāts daudzcīņās
1000m 3:06.49 326 I j. klase 16.12.2023. Ziemassvētku kauss daudzcīņās 2023
1500m 5:00.72 288 II j. klase 18.05.2018. Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās
4x100m 48.89 525 III klase 17.06.2016. Latvijas čempionāts U-16 grupai
4x200m 1:34.49 25.11.2017. Kuldīgas novada čempionāts
60m barjerskrējiens 8.63 851 I klase 14.01.2023. LVS x Sportland kauss 1.posms (U16, P)
60m barjerskrējiens (0 cm) 8.27 14.12.2019. Sporta skolas "Spars" sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2019".
60m barjerskrējiens (83.8 cm) 9.19 13.02.2016. Latvijas čempionāts U-16, RSM
60m barjerskrējiens (91.4 cm) 8.37 10.03.2018. Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās
60m barjerskrējiens (99.1 cm) 8.32 Meistarkandidāts 08.03.2019. Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās
110m barjeras 15.49 (+0.1) 814 I klase 11.06.2023. Latvijas čempionāts daudzcīņās
110m barjeras (83.8 cm) 19.44 (-4.0) I j. klase 02.06.2015. SS "Arkādija" sacensības,Daugavas stad,A, B vecuma grupām
110m barjeras (91.4 cm) 14.88 (+0.8) I klase 09.06.2018. Latvijas čempionāts daudzcīņās
Tāllēkšana 6.81 (+1.9) 882 I klase 10.06.2023. Latvijas čempionāts daudzcīņās
Trīssoļlēkšana 12.00 (+1.4) 643 III klase 02.08.2018. Baltijas U18 komandu čempionāts
Augstlēkšana 1.93 853 I klase 08.03.2019. Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās
Kārtslēkšana 4.45 846 I klase 13.01.2024. Sportland kauss 1.posms
Lodes grūšana 12.63 683 II klase 27.01.2024. Latvijas čempionāts daudzcīņās telpās
Lodes grūšana (3 kg) 8.20 III j. klase 20.09.2014. Rudens sacensības vieglatlētikas mešanu disciplīnās "Kokneses kauss 2014"
Lodes grūšana (4 kg) 10.85 II j. klase 25.05.2016. Sportland kausa III posms
Lodes grūšana (5 kg) 13.95 27.01.2018. Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā
Lodes grūšana (6 kg) 13.29 II klase 07.02.2020. Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās
Diska mešana 37.00 640 II klase 24.07.2021. LVS/Sportland kauss 3.posms
Diska mešana (1 kg) 41.85 I j. klase 24.09.2016. Metēju diena " Kokneses kauss 2016"
Diska mešana (1.5 kg) 43.53 II klase 09.06.2018. Latvijas čempionāts daudzcīņās
Šķēpa mešana 57.50 782 II klase 12.05.2023. Latvijas XXXIII Universiāde vieglatlētikā
Šķēpa mešana (400 g) 31.67 III j. klase 06.06.2014. Latvijas čempionāts C grupai
Šķēpa mešana (600 g) 44.82 II j. klase 30.04.2016. Jēkabpils atklātais čempionāts pieaugušajiem un sporta skolas U-16 čempionāts vieglatlētikā, veltīts P.Zeltiņa un J.Bērziņa piemiņai
Šķēpa mešana (700 g) 52.25 III klase 28.06.2018. 16:00 Talsu novada Domes balvu izcīņa šķēpa mešanā
400+300+200+100m 2:05.89 04.05.2017. IAAF jauno vieglatlētu diena
80m barjeras (83.8 cm) 15.41 (+?) * 21.05.2014. Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā „Pretī vasarai” C gr.
Jauktā 4x100m stafete 50.93 20.09.2018. Latvijas skolēnu 72.spartakiāde vieglatlētikā "Vidusskolu kauss"
Jauktā 4x200m stafete 1:37.43 17.02.2024. Latvijas čempionāts telpās

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts WA Datums Notiek Sacensības
6636 917 09.06.2018. Stadionā Latvijas čempionāts daudzcīņās
6597 911 18.05.2018. Stadionā Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās
6575 908 05.07.2018. Stadionā Eiropas U18 čempionāts
6383 879 10.06.2023. Stadionā Latvijas čempionāts daudzcīņās
6133 841 11.06.2022. Stadionā Latvijas čempionāts daudzcīņās
5729 20.05.2017. Stadionā Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās
5729 780 20.05.2017. Stadionā Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās
5724 12.07.2017. Stadionā Valmieras spēles II kārta
5724 🥇 779 12.07.2017. Stadionā Valmieras spēles II kārta
5586 03.06.2017. Stadionā Latvijas čempionāts daudzcīņās
5586 🥉 758 03.06.2017. Stadionā Latvijas čempionāts daudzcīņās
4999 21.06.2016. Stadionā Valmieras spēles II kārta
4999 🥇 671 21.06.2016. Stadionā Valmieras spēles II kārta
4781 16.07.2016. Stadionā Latvijas čempionāts daudzcīņās
4781 🥇 638 16.07.2016. Stadionā Latvijas čempionāts daudzcīņās
3419 21.07.2015. Stadionā "Valmieras spēles" II kārta un Sacensības daudzcīņās 2 vecuma gr. U20,U18,U16
3419 438 21.07.2015. Stadionā "Valmieras spēles" II kārta un Sacensības daudzcīņās 2 vecuma gr. U20,U18,U16

Tiesātie pasākumi

Sacensības Datums Amats
Maxima Jaunatnes kauss U16 vecuma grupai 10. - 10. Jūlijs Vecākais laukuma veidu tiesnesis Trīssoļlēkšana (U16, S): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Trīssoļlēkšana (U16, V): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Latvijas čempionāts un Latvijas U23 čempionāts 08. - 09. Augusts Vecākais laukuma veidu tiesnesis Kārtslēkšana (Senior, V): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Kārtslēkšana (Senior, S): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām 13. - 13. Jūnijs Vecākais laukuma veidu tiesnesis Augstlēkšana (U18, S): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Augstlēkšana (U18, V): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Lodes grūšana (U18, S): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Lodes grūšana (U18, V): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Augstlēkšana (U20, V): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Lodes grūšana (U20, S): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Lodes grūšana (U20, V): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 vecuma grupai 28. - 28. Jūnijs Vecākais laukuma veidu tiesnesis Lodes grūšana (U14, S): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Lodes grūšana (U14, V): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Latvijas U14 čempionāts 05. - 05. Jūlijs Vecākais laukuma veidu tiesnesis Augstlēkšana (U14, S): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Augstlēkšana (U14, V): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Kārtslēkšana (U14, S): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Kārtslēkšana (U14, V): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Latvijas U16 čempionāts 30. Jūnijs - 01. Jūlijs Vecākais laukuma veidu tiesnesis Augstlēkšana (U16, S): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Augstlēkšana (U16, V): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Kārtslēkšana (U16, S): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Kārtslēkšana (U16, V): Vecākais laukuma veidu tiesnesis
Ogres novada atklātais čempionāts 19. - 19. Jūlijs Vecākais laukuma veidu tiesnesis Lodes grūšana (Senior, S): Palīgpersonāls
Lodes grūšana (Senior, V): Palīgpersonāls
Augstlēkšana (Senior, S): Palīgpersonāls
Augstlēkšana (Senior, V): Palīgpersonāls
Baltijas U16 komandu čempionāts 11. - 11. Jūlijs Vecākais laukuma veidu tiesnesis