Līga Dzene

Tiesāšanas līmenis:
C
Dzimums:
sieviete
Dzimšanas datums:
25.05.1961.
Valsts:
Latvija
Licence:
Nav licences
I run clean:
Ir sertifikāts

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Valmieras Sporta skola Treneris 01.01.2017.
Valmieras vieglatlētikas klubs Treneris 01.01.2017.

Trenētie sportisti

Sportists No Līdz
Arnis Āboliņš 2017-01-01
Niks Ādamsons 2017-01-01
Kate Apine 2017-01-01
Tomass Avišāns 2017-01-01
Ivita Bērziņa 2017-01-01
Madara Bērziņa 2014-09-01 2020-08-31
Undīne Blumberga 2017-01-01
Paula Estere Bojāre 2017-01-01
Rita Bojāre 2017-01-01
Ričards Brālēns 2017-01-01
Guna Brence 2017-01-01
Krišs Ričards Briedis 2017-01-01 2017-12-06
Justīne Buša 2017-01-01
Nils Edvards Butka 2017-01-01
Agate Caune 2017-01-01
Ritvars Dancis 2017-01-01
Jānis Drava 2017-01-01
Simona Dreimane 2017-01-01
Inga Dzene 2017-01-01 2017-08-31
Rūta Eglīte 2017-01-01
Pēteris Eimanis 2017-01-01
Sintija Ekure 2017-01-01
Ritvars Felkers 2017-01-01
Jānis Glāzers 2017-01-01
Ivars Grāpis 2017-01-01
Inese Igaune 2017-01-01
Sindija Īle 2017-01-01
Rikardo Ivanovs 2017-01-01
Andrija Ivdre 2017-01-01
Ilva Janīte 2017-01-01
Gatis Janītis 2017-01-01
Valters Jansons 2017-01-01
Kārlis Jekševic 2017-01-01
Līga Judeika 2017-01-01
Anna Juraša 2017-01-01
Denijs Jurciks 2017-01-01
Līga Jursone 2017-01-01
Una Kaimiņa 2017-01-01
Raivo Kaimiņš 2017-01-01
Ritvars Kalniņš 2017-01-01
Krista Ķepīte 2017-01-01
Roberts Ķibermanis 2017-01-01
Kristiāns Ķiksis 2017-01-01
Roberts Ķiksis 2017-01-01
Roberts Ķirsis 2017-01-01
Zane Kliesmete 2017-01-01
Agnese Kokareviča 2017-01-01
Ivo Kokarēvičs 2017-01-01
Rita Krauja 2017-01-01
Kristaps Kukainis 2017-01-01
Žanete Kuple 2017-01-01
Jānis Lācis 2017-01-01
Karīna Lapiņa 2017-01-01
Ieva Lapko 2017-01-01
Līga Laursone 2017-01-01
Niks Liepiņš 2017-01-01
Rihards Linde 2003-09-01 2005-08-31
Artis Lotko 2017-01-01
Rasa Lūse 2017-01-01
Andžejs Vents Lūsis 2017-01-01
Vents Andžejs Lūsis 2017-01-01
Liene Māliņa 2017-01-01
Gatis Melbārdis 2017-01-01
Reinis Melbārdis 2017-01-01
Kristiāna Mezīte 2017-01-01
Linda Miščenkova 2017-01-01
Ralfs Ozoliņš 2017-01-01
Dāvids Tomass Pavlovs 2017-01-01
Sabīne Pāže 2017-01-01
Sintija Penka 2017-01-01
Nauris Pētersons 2017-01-01
Inga Priedīte 2017-01-01
Kitija Raudiņa 2017-01-01
Miks Riekstiņš 2017-01-01
Anna Rožnova 2017-01-01
Dārta Šice 2017-01-01
Jānis Silavs 2017-01-01
Māris Skrabis 2017-01-01
Elīna Paula Skrodere 2017-01-01
Roberts Šļaukstiņš 2017-01-01
Dāvis Suščenko 2017-01-01
Elīza Taima 2017-01-01
Elvis Trauliņš 2017-01-01
Ralfs Ūdris 2017-01-01 2017-01-01
Siondija Upenice 2017-01-01
Sindija Upeniece 2017-01-01
Laura Vāvere 2017-01-01
Henrijs Vimba 2017-01-01
Terēze Vimba 2017-01-01
Sindija Virse 2017-01-01
Beatrise Ieva Vītoliņa 2017-01-01
Rūta Voitkāne 2017-01-01
Jānis Ziemanis 2017-01-01
Elizabete Kriste Zuraisa 2017-01-01

Tiesātie pasākumi

Sacensības Datums Amats
Valmiera-Valga JAVELIN CUP 2021 18. - 18. Septembris Sacensību sekretārs
Valmieras Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U12 un U14 vecuma grupām 18. - 18. Septembris Sacensību sekretārs
Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 13. - 14. Augusts Sacensību sekretāra palīgs
Valmieras vieglatlētikas kluba 20.skriešanas seriāls 1.kārta/5000m-pl19.00 25. - 25. Augusts Sacensību sekretārs
Valmieras vieglatlētikas kluba 20.skriešanas seriāls, 2.kārta,4.Tonusa apļi(10km) 18.30 01. - 01. Septembris Sacensību sekretārs
Valmieras vieglatlētikas kluba 20.skriešanas seriāls, 3.kārta,10000m-pl,18.30 08. - 08. Septembris Sacensību sekretārs
Valmieras vieglatlētikas kluba 20.skriešanas seriāls, 4.kārta,Pusstundas skrējiens-pl 18.30 15. - 15. Septembris Sacensību sekretārs
Valmieras vieglatlētikas kluba 20.skriešanas seriāls, 5.kārta,3000m-pl,18.30 22. - 22. Septembris Sacensību sekretārs
Valmieras vieglatlētikas kluba 20.skriešanas seriāls, 6.kārta,10000m,pl,18.30 29. - 29. Septembris Sacensību sekretārs
Valmieras novada atklātais čempionāts vieglatlētikā 06. - 07. Augusts Sacensību sekretāra palīgs
Valsts Prezidenta Jaunatnes balvas izcīņas sacensības vieglatlētikā 13. - 13. Augusts Sacensību sekretāra palīgs
Valmieras vieglatlētikas kluba 20.skriešanas seriāls, 8.kārta,Pusstundas skrējiens-pl,18.00 13. - 13. Oktobris Sacensību sekretārs
Vieglatlētikas pārbaudes sacensības 10. - 10. Decembris Sacensību sekretārs
''Ziemassvētku kauss 2021'' vieglatlētikā 17. - 18. Decembris Sacensību sekretārs
STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS ''VALMIERA-VALGA'' 08. - 08. Janvāris Sacensību sekretārs
Valmieras novada atklātais čempionāts 19. - 19. Janvāris Sacensību sekretārs
Vieglatlētikas sezonas atklāšanas sacensības 07. - 07. Maijs Sacensību sekretārs
Latvijas U14 čempionāta telpās atlase (Ziemeļu zona) 26. - 26. Janvāris Sacensību sekretārs
LVS/ Maxima Jaunatnes kauss (U14, U16) 02. - 03. Februāris Laukuma veidu tiesnesis
LVS/ Sportland kauss 3.posms (U18, P) 05. - 05. Februāris Laukuma veidu tiesnesis Trīssoļlēkšana (U18, S): Laukuma veidu tiesnesis
Trīssoļlēkšana (U18, V): Laukuma veidu tiesnesis
Tāllēkšana (Senior, S): Laukuma veidu tiesnesis
Tāllēkšana (Senior, V): Laukuma veidu tiesnesis