Eiropas U18 čempionāts (0)

Norises datums: 18/07/2024 - 21/07/2024 Norises vieta: Banska Bistrica, Slovākija Kategorija: F

Rezultāti

live.european-athletics.com
Nolikums Programma Statistika/Rezultāti

TIEŠRAIDE

 

Vispārējie kvalifikācijas kritēriji, kas attiecas uz visām 2024. gada izlases sacensībām

  • Katrā disciplīnā var piedalīties 2 dalībnieki no valsts.
  • Eiropas U18 čempionātam ir noteiktā kvalifikācijas normatīva izpilde.
  • Kvalifikācijas normatīvu izpildes datumi: 1.01.2023.-30.06.2024.
  • Ja kvalifikācijas normatīvu izpilda vairāk nekā 2 sportisti vienā disciplīnā, tad atlases kritērijs ir rezultātu stabilitāte 2024. gada sezonā.
  • Eiropas U18 čempionātā var pieteikt 4 sportistus (2 jaunietes un 2 jaunieši) no valsts bez izpildīta kvalifikācijas normatīva disciplīnās, kur neviens nav izpildījis normatīvus. Treneriem līdz 30.06.2024. jāinformē LVS par vēlmi piedalīties čempionātā, šādā gadījumā LVS nefinansē līdzdalības izdevumus. Sportisti tiks atlasīti, balstoties uz vietu Eiropas rangā (Top Lists) un stabilitāti 2024. gada sezonā.

Kvalifikācijas normatīvi

Vīrieši Disciplīna Sievietes
6400 Desmitcīņa
Septiņcīņa 4950
10.90 100m 12.15
22.40 200m 25.20
49.90 400m 57.30
1:56.00 800m 2:14.20
3:59.00 1500m 4:35.00
8:30.00 3000m 9:46.00
6:08.00 2000m kavēkļu skrējiens 7:14.00
100m barjeras 14.25
14.45 110m barjeras
56.20 400m barjeras 1:03.50
6.95 Tāllēkšana 5.80
14.10 Trīssoļlēkšana 12.20
2.00 Augstlēkšana 1.74
4.55 Kārtslēkšana 3.65
17.00 Lodes grūšana 14.40
53.00 Diska mešana 40.50
63.00 Šķēpa mešana 46.50
62.50 Vesera mešana 57.00
23:30.00 5000m soļošana 26:00.00

Kvalifikācijas normatīvus izpildījušie sportisti

Sportists Disciplīna Normatīvs Rezultāts Datums Treneris
Loreta Bērziņa Augstlēkšana 1.74 1.75 06.01.2023. I. Grava
Loreta Bērziņa Augstlēkšana 1.74 1.76 20.01.2023. I. Grava
Loreta Bērziņa Augstlēkšana 1.74 1.75 05.02.2023. I. Grava
Loreta Bērziņa Augstlēkšana 1.74 1.76 11.02.2023. I. Grava
Loreta Bērziņa Augstlēkšana 1.74 1.81 25.02.2023. I. Grava
Loreta Bērziņa Augstlēkšana 1.74 1.77 17.06.2023. I. Grava
Loreta Bērziņa Augstlēkšana 1.74 1.74 15.07.2023. I. Grava
Loreta Bērziņa Augstlēkšana 1.74 1.82 25.05.2024. I. Grava
Loreta Bērziņa Augstlēkšana 1.74 1.79 16.06.2024. I. Grava
Loreta Bērziņa Augstlēkšana 1.74 1.80 30.06.2024. I. Grava
Brenda Džiliana Apsīte Trīssoļlēkšana 12.20 12.29 14.01.2023. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Tāllēkšana 5.80 5.80 19.05.2023. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Trīssoļlēkšana 12.20 12.65 27.05.2023. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Trīssoļlēkšana 12.20 13.15 29.06.2023. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Tāllēkšana 5.80 5.97 30.06.2023. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Tāllēkšana 5.80 6.01 11.07.2023. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Trīssoļlēkšana 12.20 12.90 11.07.2023. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Trīssoļlēkšana 12.20 12.93 03.02.2024. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Tāllēkšana 5.80 6.15 09.02.2024. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Trīssoļlēkšana 12.20 13.33 10.02.2024. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Tāllēkšana 5.80 5.95 17.02.2024. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Tāllēkšana 5.80 6.02 11.05.2024. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Trīssoļlēkšana 12.20 13.32 11.05.2024. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Tāllēkšana 5.80 6.02 25.05.2024. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Trīssoļlēkšana 12.20 13.50 25.05.2024. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Trīssoļlēkšana 12.20 13.13 08.06.2024. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Tāllēkšana 5.80 5.96 15.06.2024. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Trīssoļlēkšana 12.20 12.58 16.06.2024. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Trīssoļlēkšana 12.20 13.06 22.06.2024. A. Kronbergs
Brenda Džiliana Apsīte Tāllēkšana 5.80 5.99 23.06.2024. A. Kronbergs
Emīls Lamba 400m 49.90 49.64 10.02.2023. Ģ. Lamba
Emīls Lamba 400m 49.90 48.41 16.06.2023. Ģ. Lamba
Emīls Lamba 400m 49.90 48.99 15.07.2023. Ģ. Lamba
Emīls Lamba 400m 49.90 48.58 24.07.2023. Ģ. Lamba
Emīls Lamba 400m 49.90 49.19 09.02.2024. Ģ. Lamba
Emīls Lamba 200m 22.40 22.39 10.02.2024. Ģ. Lamba
Emīls Lamba 400m 49.90 48.65 17.02.2024. Ģ. Lamba
Emīls Lamba 400m 49.90 48.30 25.05.2024. Ģ. Lamba
Emīls Lamba 200m 22.40 22.01 04.06.2024. Ģ. Lamba
Emīls Lamba 400m 49.90 47.94 04.06.2024. Ģ. Lamba
Emīls Lamba 200m 22.40 22.11 16.06.2024. Ģ. Lamba
Emīls Lamba 400m 49.90 48.08 29.06.2024. Ģ. Lamba
Emīls Lamba 200m 22.40 22.03 30.06.2024. Ģ. Lamba
Emīls Lamba 200m 22.40 22.17 30.06.2024. Ģ. Lamba
Emīls Lamba 400m 49.90 47.65 06.07.2024. Ģ. Lamba
Adriana Reitmane Septiņcīņa 4950 4980 (U18) 10.06.2023. A. Priževoits
Adriana Reitmane 100m barjeras 14.25 14.23 16.05.2024. A. Priževoits
Adriana Reitmane Tāllēkšana 5.80 5.89 16.05.2024. A. Priževoits
Adriana Reitmane Septiņcīņa 4950 5526 (U18) 01.06.2024. A. Priževoits
Elizabete Cīrule 100m barjeras 14.25 14.24 16.06.2023. R. Parandjuks
Elizabete Cīrule 100m barjeras 14.25 14.25 16.06.2023. R. Parandjuks
Elizabete Cīrule 100m barjeras 14.25 14.19 15.07.2023. R. Parandjuks
Elizabete Cīrule 100m barjeras 14.25 14.02 27.07.2023. R. Parandjuks
Beāte Buka 200m 25.20 24.98 30.06.2023. I. Stukule
Beāte Buka 200m 25.20 24.99 11.07.2023. I. Stukule
Beāte Buka 200m 25.20 24.84 10.02.2024. I. Stukule
Beāte Buka 100m 12.15 12.00 25.05.2024. I. Stukule
Beāte Buka 200m 25.20 24.55 25.05.2024. I. Stukule
Beāte Buka 200m 25.20 25.01 08.06.2024. I. Stukule
Beāte Buka 100m 12.15 12.01 15.06.2024. I. Stukule
Beāte Buka 200m 25.20 24.64 16.06.2024. I. Stukule
Beāte Buka 200m 25.20 24.77 16.06.2024. I. Stukule
Beāte Buka 200m 25.20 24.88 30.06.2024. I. Stukule
Beāte Buka 200m 25.20 24.91 30.06.2024. I. Stukule
Beāte Buka 200m 25.20 24.80 06.07.2024. I. Stukule
Marta Užule Augstlēkšana 1.74 1.74 11.07.2023. D. Kalniņš
Ksenija Kozlova 400m barjeras 1:03.50 1:03.47 15.07.2023. D. Hadakovs, J. Hadakova
Ksenija Kozlova 400m barjeras 1:03.50 1:02.62 04.06.2024. D. Hadakovs, J. Hadakova
Ksenija Kozlova 400m barjeras 1:03.50 1:02.42 16.06.2024. D. Hadakovs, J. Hadakova
Ksenija Kozlova 400m barjeras 1:03.50 1:01.96 30.06.2024. D. Hadakovs, J. Hadakova
Vendija Mauriņa 200m 25.20 24.67 20.07.2023. A. Saņņikovs, V. Lācis, D. Lāce
Vendija Mauriņa 200m 25.20 25.13 20.07.2023. A. Saņņikovs, V. Lācis, D. Lāce
Vendija Mauriņa 200m 25.20 24.77 10.02.2024. A. Saņņikovs, V. Lācis, D. Lāce
Vendija Mauriņa 100m 12.15 12.12 15.06.2024. A. Saņņikovs, V. Lācis, D. Lāce
Vendija Mauriņa 200m 25.20 25.15 16.06.2024. A. Saņņikovs, V. Lācis, D. Lāce
Vendija Mauriņa 100m 12.15 12.01 29.06.2024. A. Saņņikovs, V. Lācis, D. Lāce
Vendija Mauriņa 200m 25.20 24.90 30.06.2024. A. Saņņikovs, V. Lācis, D. Lāce
Emīls Matiass Reinfelds 2000m kavēkļu skrējiens 6:08.00 6:03.24 26.07.2023. Z. Kincis
Emīls Matiass Reinfelds 2000m kavēkļu skrējiens 6:08.00 6:05.93 09.02.2024. Z. Kincis
Emīls Matiass Reinfelds 2000m kavēkļu skrējiens 6:08.00 6:07.71 15.06.2024. Z. Kincis
Emīls Matiass Reinfelds 2000m kavēkļu skrējiens 6:08.00 6:05.93 05.07.2024. Z. Kincis
Sibilla Vanadziņa 1500m 4:35.00 4:31.61 04.08.2023. J. Beļinskis
Sibilla Vanadziņa 800m 2:14.20 2:14.20 30.06.2024. J. Beļinskis
Nikola Trasūne Kārtslēkšana 3.65 3.65 02.01.2024. M. Ārents, I. Kupčiuna, I. Bortaščenoka
Nikola Trasūne Kārtslēkšana 3.65 3.65 13.01.2024. M. Ārents, I. Kupčiuna, I. Bortaščenoka
Nikola Trasūne Kārtslēkšana 3.65 3.71 18.01.2024. M. Ārents, I. Kupčiuna, I. Bortaščenoka
Nikola Trasūne Kārtslēkšana 3.65 3.70 20.01.2024. M. Ārents, I. Kupčiuna, I. Bortaščenoka
Nikola Trasūne Kārtslēkšana 3.65 3.65 09.02.2024. M. Ārents, I. Kupčiuna, I. Bortaščenoka
Nikola Trasūne Kārtslēkšana 3.65 3.80 17.02.2024. M. Ārents, I. Kupčiuna, I. Bortaščenoka
Nikola Trasūne Kārtslēkšana 3.65 3.80 24.02.2024. M. Ārents, I. Kupčiuna, I. Bortaščenoka
Nikola Trasūne Kārtslēkšana 3.65 3.70 05.06.2024. M. Ārents, I. Kupčiuna, I. Bortaščenoka
Nikola Trasūne Kārtslēkšana 3.65 3.85 16.06.2024. M. Ārents, I. Kupčiuna, I. Bortaščenoka
Adelīna Rubene Trīssoļlēkšana 12.20 12.50 10.02.2024. M. Gulbis
Daniels Ģiedris Augstlēkšana 2.00 2.01 10.02.2024. Ģ. Lamba
Daniels Ģiedris Augstlēkšana 2.00 2.00 25.05.2024. Ģ. Lamba
Daniels Ģiedris Augstlēkšana 2.00 2.00 16.06.2024. Ģ. Lamba
Sofija Petrova Augstlēkšana 1.74 1.74 18.02.2024. N. Čakova
Sofija Petrova Augstlēkšana 1.74 1.74 24.02.2024. N. Čakova
Sofija Petrova Augstlēkšana 1.74 1.76 11.05.2024. N. Čakova
Sofija Petrova Augstlēkšana 1.74 1.74 25.05.2024. N. Čakova
Sofija Petrova Augstlēkšana 1.74 1.77 04.06.2024. N. Čakova
Sofija Petrova Augstlēkšana 1.74 1.76 30.06.2024. N. Čakova
Kārlis Jēkabs Karlsbergs 110m barjeras 14.45 14.27 16.05.2024. A. Priževoits
Kārlis Jēkabs Karlsbergs 110m barjeras 14.45 14.34 16.05.2024. A. Priževoits
Kārlis Jēkabs Karlsbergs Desmitcīņa 6400 6977 (U18) 01.06.2024. A. Priževoits
Kārlis Jēkabs Karlsbergs 110m barjeras 14.45 14.42 02.06.2024. A. Priževoits
Kārlis Jēkabs Karlsbergs 110m barjeras 14.45 14.11 15.06.2024. A. Priževoits
Eduards Strelkovs 110m barjeras 14.45 14.43 16.05.2024. A. Kronbergs
Toms Samauskis Diska mešana 53.00 55.37 16.05.2024. M. Urtāns
Maksims Pavlovs 400m barjeras 56.20 55.74 30.05.2024. A. Čākurs, P. Karlivāns
Maksims Pavlovs 400m barjeras 56.20 55.84 16.06.2024. A. Čākurs, P. Karlivāns
Toms Melderis 400m barjeras 56.20 55.75 30.05.2024. S. Krūma
Toms Melderis 400m barjeras 56.20 56.03 08.06.2024. S. Krūma
Toms Melderis 400m barjeras 56.20 54.91 16.06.2024. S. Krūma
Emīls Sandlers-Bomis 400m barjeras 56.20 55.83 30.05.2024. R. Parandjuks
Emīls Sandlers-Bomis 400m barjeras 56.20 55.51 16.06.2024. R. Parandjuks
Nikola Bunde Septiņcīņa 4950 5154 (U18) 01.06.2024. A. Strenga
Nikola Bunde Septiņcīņa 4950 5242 (U18) 21.06.2024. A. Strenga
Nikola Bunde 100m barjeras 14.25 14.25 21.06.2024. A. Strenga
Laura Ozola 2000m kavēkļu skrējiens 7:14.00 7:04.66 02.06.2024. A. Ješkins
Elīza Klaumane Šķēpa mešana 46.50 47.54 02.06.2024. A. Vitte, I. Eversone
Agris Rūdolfs Rencis 200m 22.40 22.25 04.06.2024. G. Teko
Agris Rūdolfs Rencis 200m 22.40 22.39 16.06.2024. G. Teko
Anete Retere Tāllēkšana 5.80 5.95 08.06.2024. D. Stumbre
Anete Retere Tāllēkšana 5.80 5.81 29.06.2024. D. Stumbre
Ralfs Dzosens 2000m kavēkļu skrējiens 6:08.00 6:04.22 15.06.2024. Z. Kincis
Elīna Ustupa Lodes grūšana 14.40 14.95 15.06.2024. A. Vitte, I. Eversone
Skārlete Terēzija Viģele 400m barjeras 1:03.50 1:03.45 16.06.2024. K. Sprūde
Skārlete Terēzija Viģele 400m barjeras 1:03.50 1:03.42 30.06.2024. K. Sprūde
Roberts Turķis Trīssoļlēkšana 14.10 14.41 16.06.2024. A. Čākurs
Ernests Lešinskis Desmitcīņa 6400 6505 (U18) 21.06.2024. V. Lācis, D. Lāce, E. Berķis, R. Melgailis
Rūta Rutka 100m barjeras 14.25 14.10 21.06.2024. I. Kupčiuna
Rūdolfs Vanadziņš 800m 1:56.00 1:55.23 30.06.2024. J. Beļinskis