Sportland kauss III posms > 100m

( 28.05.2017. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts Vējš WA Klasifikācija
0 Anna Paula Auziņa 14.02.1996. LAT 12.18 -1.0 956 Meistarkandidāts
0 Sindija Bukša 14.12.1997. LAT 12.35 0.0 923 I klase
0 Līga Vecbērza 12.05.1998. LAT 12.52 -1.0 891 I klase
0 Klinta Bļusina 10.10.2000. LAT 12.64 -1.0 869 I klase
0 Nora Ķigure 14.03.2001. LAT 12.79 -1.0 841 I klase
0 Anda Jēgere 27.02.1996. LAT 12.86 0.0 828 II klase
0 Beatrise Upeniece 11.08.1997. LAT 12.96 -1.0 810 II klase
0 Kitija Paula Melnbārde 10.02.2001. LAT 13.18 -1.0 771 II klase
1 Sindija Bukša 14.12.1997. LAT 12.12 -1.0 968 Meistarkandidāts
2 Anna Paula Auziņa 14.02.1996. LAT 12.16 -1.0 960 Meistarkandidāts
3 Līga Vecbērza 12.05.1998. LAT 12.45 -1.0 904 I klase
4 Nora Ķigure 14.03.2001. LAT 12.77 -1.0 845 I klase
5 Anda Jēgere 27.02.1996. LAT 12.83 -1.0 834 I klase
6 Beatrise Upeniece 11.08.1997. LAT 12.87 -1.0 826 II klase
7 Kitija Paula Melnbārde 10.02.2001. LAT 13.19 -1.0 769 II klase
9 Laura Macione 09.04.2000. LAT 13.28 -1.0 754 II klase
10 Una Stumbre 17.06.1999. LAT 13.33 -1.0 745 II klase
11 Rūta Estere Miķelsone 16.02.2000. LAT 13.35 -1.0 742 II klase
12 Sintija Brante 12.05.2000. LAT 13.40 -1.0 733 II klase
13 Amanda Zandersone 30.03.2000. LAT 13.50 0.0 716 II klase
14 Reina Rozentāle 20.04.2000. LAT 13.59 -1.0 701 II klase
15 Alevtina Gūtmane 15.03.1999. LAT 13.59 -1.0 701 II klase
16 Luīze Velmere 14.06.2001. LAT 13.66 -1.0 689 III klase
17 Liene Daškeviča 25.04.1998. LAT 13.83 -1.0 662 III klase
18 Laura Šulme 17.02.2000. LAT 13.85 0.0 658 III klase
19 Laura Balode 18.10.2001. LAT 13.91 -1.0 649 III klase
20 Terēze Gipsle 27.01.2000. LAT 13.93 -1.0 646 III klase
21 Kitija Frolova 01.12.1999. LAT 13.99 -1.0 636 III klase
22 Solveiga Ose 28.07.1999. LAT 14.06 0.0 625 III klase
23 Dace Asme 02.06.1999. LAT 14.07 -1.0 623 III klase
24 Aleksa Pūce 14.08.2001. LAT 14.21 -1.0 601 III klase
24 Patrīcija Muravjova 02.12.2000. LAT 14.21 -1.0 601 III klase
24 Kristīne Beinaroviča 23.12.2000. LAT 14.21 -1.0 601 III klase
27 Laura Laurita Ķergalve 27.10.2000. LAT 14.24 0.0 597 III klase
28 Beāte Stivreniece 10.04.2001. LAT 14.25 0.0 595 III klase
29 Anna Soģe 07.06.2001. LAT 14.39 -1.0 574 III klase
30 Līna Liepa 08.09.2001. LAT 14.43 0.0 568 III klase
31 Sanija Raina Brenča 18.04.2001. LAT 14.54 -1.0 552 III klase
32 Aļina Kovaļenko 16.09.1999. LAT 14.76 -1.0 519 III klase
33 Valērija Kuzmicka 01.01.2001. LAT 15.08 -1.0 475 I j. klase