LVS kauss II posms,Bauska > Tāllēkšana

( 20.05.2015. )
Vieta Nr Secība Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts Vējš WA Klasifikācija
1 Klinta Bļusina 10.10.2000. LAT 5.58 0.0 908 I klase
2 Kristīne Blaževiča 11.12.2001. LAT 5.41 0.0 871 II klase
3 Katrīna Grigoroviča 01.01.2000. LAT 5.29 0.0 845 II klase
4 Kitija Paula Melnbārde 10.02.2001. LAT 5.25 0.0 837 II klase
5 Daniela Jevsejeva 14.07.2000. LAT 5.23 1.0 833 II klase
6 Anastasija Krasavina 27.07.2000. LAT 5.18 1.0 822 III klase
7 Luīze Katrīna Zeļģe 08.04.2000. LAT 5.00 0.0 783 III klase
8 Elīza Marija Kraule 26.06.2001. LAT 4.87 1.0 756 III klase
9 Luīze Velmere 14.06.2001. LAT 4.82 0.0 745 III klase
10 Rūta Kate Lasmane 17.12.2000. LAT 4.79 0.0 739 III klase
11 Patrīcija Muravjova 02.12.2000. LAT 4.70 1.0 720 III klase
12 Laura Dūma 26.02.2001. LAT 4.69 1.0 718 I j. klase
13 Luīze Pizāne 22.01.2001. LAT 4.65 1.0 709 I j. klase
14 Anastasija Jefimova 18.11.2000. LAT 4.52 1.0 682 I j. klase
14 Madara Kaire 26.04.2000. LAT 4.52 1.0 682 I j. klase
16 Asnate Ciekale 19.06.2001. LAT 4.49 0.0 675 I j. klase
17 Annika Stalidzāne 21.03.2001. LAT 4.40 0.0 656 I j. klase
18 Annija Tamane 02.10.2001. LAT 4.31 0.0 637 I j. klase
19 Melisa Beitika 15.12.2000. LAT 4.30 1.0 635 I j. klase
20 Nora Ķigure 14.03.2001. LAT 4.28 1.0 631 I j. klase
21 Laura Stivriņa 01.02.2001. LAT 4.20 0.0 614 I j. klase
22 Anastasija Meļņika 31.12.2000. LAT 4.19 1.0 612 II j. klase
23 Amanda Zandersone 30.03.2000. LAT 4.11 0.0 595 II j. klase
23 Eva Vjakse 23.04.2001. LAT 4.11 1.0 595 II j. klase
25 Arta Piebalga 21.09.2000. LAT 4.09 1.0 591 II j. klase
26 Vanese Migliniece 15.07.2001. LAT 4.07 0.0 587 II j. klase
27 Rūta Sproga 25.11.2000. LAT 4.05 1.0 583 II j. klase
28 Līna Liepa 08.09.2001. LAT 4.04 1.0 580 II j. klase
29 Anda Gribonika 01.06.2001. LAT 3.96 0.0 564 II j. klase
30 Kristīne Dunkere 04.06.2001. LAT 3.88 0.0 547 III j. klase
31 Laura Balode 18.10.2001. LAT 3.84 0.0 539 III j. klase
32 Rebeka Vesele 15.02.2001. LAT 3.82 1.0 535 III j. klase