LVS kauss II posms,Bauska > 200m

( 20.05.2015. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts Vējš WA Klasifikācija
0 Sandis Sabājevs 26.04.1985. LAT 22.56 1.0 850 I klase
0 Sergejs Birjukovs 17.05.1992. LAT 22.78 1.0 821 I klase
0 Ignats Belogrudovs 14.04.1996. LAT 22.84 1.0 814 I klase
0 Kārlis Evertovskis 31.05.1990. LAT 23.20 1.0 768 II klase
0 Emīls Sevastjanovs 10.02.1994. LAT 23.38 1.0 746 II klase
1 Sandis Sabājevs 26.04.1985. LAT 22.48 1.0 861 I klase
2 Sergejs Birjukovs 17.05.1992. LAT 22.67 2.0 836 I klase
3 Ignats Belogrudovs 14.04.1996. LAT 22.76 2.0 824 I klase
4 Kārlis Evertovskis 31.05.1990. LAT 23.23 1.0 764 II klase
5 Emīls Sevastjanovs 10.02.1994. LAT 23.19 1.0 769 II klase
6 Edgars Eriņš 18.06.1986. LAT 22.41 1.0 870 I klase
7 Ingus Zariņš 20.01.1992. LAT 23.27 1.0 759 II klase
8 Aldis Graudiņš 18.06.1997. LAT 23.32 0.0 753 II klase
9 Mārtiņš Ralle 09.01.1990. LAT 23.50 1.0 731 II klase
10 Artis Rušiņš 17.11.1996. LAT 23.54 2.0 726 II klase
10 Antons Fjodorovs 29.11.1996. LAT 23.54 2.0 726 II klase
12 Artūrs Rožinskis 22.06.1994. LAT 23.58 1.0 721 II klase
13 Uldis Lakotko 05.10.1993. LAT 23.62 1.0 716 II klase
14 Sergejs Soklakovs 21.01.1995. LAT 23.74 0.0 702 II klase
15 Rolands Sivko 04.04.1997. LAT 23.76 1.0 700 II klase
16 Rūdolfs Oga 28.06.1996. LAT 23.83 1.0 691 II klase
17 Edgars Kļaviņš 19.09.1991. LAT 23.88 0.0 685 II klase
18 Aleksandrs Titovs 11.07.1978. LAT 24.08 2.0 662 II klase
19 Raivis Porietis 02.02.1999. LAT 24.10 1.0 660 II klase
20 Edvards Mališevs 13.08.1998. LAT 24.12 2.0 657 II klase
21 Harijs Sniedze 14.12.1998. LAT 24.35 1.0 631 III klase
22 Andris Saldons 03.02.1996. LAT 24.44 2.0 621 III klase
23 Imants Kornijenko 27.03.1997. LAT 24.46 2.0 619 III klase
24 Ivars Embriks 22.01.1996. LAT 24.66 1.0 596 III klase
25 Kristaps Briška 22.11.1998. LAT 24.82 2.0 579 III klase
26 Raivis Jonaitis 16.11.1999. LAT 25.09 1.0 550 III klase
27 Vladislavs Roščupkins 03.06.1998. LAT 25.11 2.0 548 III klase
28 Adrians Libiņš 09.12.1999. LAT 25.44 1.0 514 III klase
29 Reinis Irmejs 26.06.1998. LAT 25.50 1.0 508 III klase
30 Miks Ērglis 31.01.1999. LAT 25.65 1.0 492 III klase
31 Roberts Gļauda 17.04.1999. LAT 25.73 1.0 484 III klase
32 Dāvids Kutra 22.04.1999. LAT 25.78 1.0 479 III klase
33 Jānis Ramans 02.12.1999. LAT 25.83 0.0 475 III klase