100. Latvijas čempionāts – skaitļi un fakti. 2. daļa.

Ieva Bļusina, 22/06/2021 13:00

LATVIJAS ČEMPIONĀTU LABĀKIE SASNIEGUMI
(DISCIPLĪNĀS, KURAS PAŠREIZ IR ČEMPIONĀTU PROGRAMMĀ)
VĪRIEŠI DISCIPLĪNA SIEVIETES
10,36 Sergejs INŠAKOVS,1996 100 m 11,0* Vineta IKAUNIECE,1985
    11,53 Gunta VAIČULE,2017
21,04 Sergejs INŠAKOVS,1997 200 m 23,48 Sindija BUKŠA,2019
46,66 Dmitrijs MILKEVIČS,2001 400 m 52,76 Ieva ZUNDA,2005
1:46,07 Viktors LĀCIS,1997 800 m 2:02,14 Irēna LATVE,2000
3:43,6 Uldis RUBEZIS,1971 1500 m 4:15,1 Klaudija MIHAILOVA,1981
7:54,83 Dmitrijs JURKEVIČS,2912 3000 m 8:50,69 Inna POLUŠKINA, 2003
13:56,2 Atis TOMS,1967 5000 m 15:22,43 Inna POLUŠKINA,2003
29:11,0 Genādijs HLISTOVS,1973 10000 m 32:49,3 Jeļena PROKOPČUKA,2003
1.05:30 Valērijs ŽOLNEROVIČS,2014 Pusmaratons 1.12:59 Jeļena PROKOPČUKA,2013
2.14:23 Valērijs ŽOLNEROVIČS,2017 Maratons 2.39:20 Elizabete BRADU,1984
13.38 Staņislavs OLIJARS,2002 110/100 m/b 12,8* Ludmila OLIJARE,1989
    13,47 Aiga GRABUSTE,2008
50,41 Egīls TĒBELIS,1997 400 m/b 56,72 Lana JĒKABSONE,1996
8:39,4 Arnolds BEINAROVIČS,1973 3000 m/šķ 9:56,53 Poļina JEĻIZAROVA,2014
2,25 m Normunds PŪPOLS,2006 Augstlēkšana 1,92 m Valentīna GOTOVSKA,1992
5,55 m Mareks ĀRENTS,2014 Kārtslēkšana 3,95 m Ildze BORTAŠČENOKA,2019
7,98 m Jānis LEITIS,2011 Tāllēkšana 6,71 m Valentīna GOTOVSKA,2003
17,12 m Māris BRUŽIKS,1995 Trīssoļlēkšana 14,55 m Jeļena BLAŽEVIČA,1996
20,76 m Māris PETRAŠKO,1988 Lodes grūšana 18,16 m Skaidrīte BAIKOVA,1983
60,34 m Staņislavs SKRUĻS,1980 Diska mešana 63,36 m Skaidrīte BAIKOVA,1981
77,21 m Igos SOKOLOVS,2010 Vesera mešana 60,84 m Laura IGAUNE,2001
86,44 m Ēriks RAGS,2002 Šķēpa mešana 63,18 m Līna MŪZE,2018
8312 p. Edgars ERIŅŠ,2011 Daudzcīņas 6172 p. Aiga GRABUSTE,2011
42:12,8 Artūrs MAKARS,2016 10000 m / 10 km soļošana 44:13 Anita LIEPIŅA,1995
1.22:47 Modris LIEPIŅŠ,1996 20 km soļošana 1.32:20 Jolanta DUKURE,2007
3.43:18 Aigars FADEJEVS,1998 50 km soļošana  
40,8 ASK,1984 4x100 m stafete 46,4 Latvijas izlase.1984
J.Tone, A.Čumakovs, O.Rihters, V.Kočerjagins   L.Berga, M.Krivošeina, G.Liepiņa, S.Stale
3:12,79 Liepāja,2019 4x400 m stafete 3:44,0 LSB”Vārpa”,1986
G.Drigulis, I.Petrušenko, D.Ļašenko, M.Sinčukovs   L.Grīnberga, D.Linde, L.Berga, A.Lauvenšteina