Jeļizaveta Romaņenko
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23.06.2024. | 100m | 12.99 | 0.1 | NC | Second-class | Preiļu un Līvānu novadu čempionāts vieglatlētikā | |
23.06.2024. | 200m | 26.34 | 0.1 | 1 | First-class | Preiļu un Līvānu novadu čempionāts vieglatlētikā | |
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14.01.2023. | 300m | 41.17 | 1 | First-class | LAA/ Sportland Cup I | ||
20.01.2023. | 60m | 7.88 | First-class | Valmiera Open | |||
20.01.2023. | 60m | 7.92 | 7 | First-class | Valmiera Open | ||
20.01.2023. | 200m | 25.54 | 0.0 | Candidate for master | Valmiera Open | ||
20.01.2023. | 200m | 25.79 | 0.0 | 4 | Candidate for master | Valmiera Open | |
25.01.2023. | 60m | 7.96 | NC | First-class | Sporta skolas "Arkādija" slēgtās sacensības U18 vecuma grupai | ||
28.01.2023. | 400m | 59.68 | 1 | First-class | LSC atklātais čempionāts telpās | ||
11.02.2023. | 200m | 25.65 | 0.0 | Candidate for master | Latvian U18 and U20 Indoor Championships | ||
11.02.2023. | 200m | 25.37 | 0.0 | 1 | Candidate for master | Latvian U18 and U20 Indoor Championships | |
19.02.2023. | 200m | 25.40 | 0.0 | Candidate for master | Latvian Indoor Championships | ||
19.02.2023. | 200m | 25.12 | 0.0 | 3 | Candidate for master | Latvian Indoor Championships | |
04.03.2023. | 200m | 25.35 | 0.0 | 2 | Candidate for master | Baltic U20 Indoor Team Championships | |
05.05.2023. | 100m | 12.48 | 2.4 | First-class | Jēkabpils novada atklātās sacensības vieglatlētikā pieaugušajiem un U-16 grupai, veltītas P.Zeltiņa, J.Bērziņa un F.Sjomkāna piemiņai | ||
05.05.2023. | 100m | 12.21 | 4.3 | 1 | Candidate for master | Jēkabpils novada atklātās sacensības vieglatlētikā pieaugušajiem un U-16 grupai, veltītas P.Zeltiņa, J.Bērziņa un F.Sjomkāna piemiņai | |
13.05.2023. | 100m | 12.61 | 1.4 | 2 | First-class | C.d.S. Assoluti Campania | |
27.05.2023. | 100m | 12.74 | -2.3 | First-class | LAA x Sportland Cup IV | ||
27.05.2023. | 100m | 12.47 | -1.8 | 1 | First-class | LAA x Sportland Cup IV | |
03.06.2023. | 100m | 12.33 | -0.1 | Candidate for master | LAF Open Cup Competition | ||
03.06.2023. | 100m | 12.39 | 0.6 | 7 | First-class | LAF Open Cup Competition | |
03.06.2023. | 4x100m | 46.39 | 1 | Candidate for master | LAF Open Cup Competition | ||
10.06.2023. | 100m | 12.21 | 1.1 | 9 | Candidate for master | C.D.S. ASSOLUTO su PISTA - Finale `A` ARGENTO | |
10.06.2023. | 200m | 25.41 | -0.7 | 10 | Candidate for master | C.D.S. ASSOLUTO su PISTA - Finale `A` ARGENTO | |
16.06.2023. | 100m | 12.36 | -0.3 | First-class | Latvian U18 and U20 Championships | ||
16.06.2023. | 100m | 12.27 | -1.3 | 1 | Candidate for master | Latvian U18 and U20 Championships | |
17.06.2023. | 200m | 25.54 | -1.8 | First-class | Latvian U18 and U20 Championships | ||
17.06.2023. | 200m | 24.64 | -0.2 | 1 | Candidate for master | Latvian U18 and U20 Championships | |
02.07.2023. | 200m | 24.79 | -0.2 | 5 | Candidate for master | Pärnu Beach Stadium Meeting 2023 | |
07.07.2023. | 100m | 12.26 | 0.6 | 1 | Candidate for master | Ogres novada atklātais čempionāts pieaugušajiem un senioriem | |
07.07.2023. | 200m | 24.70 | 0.9 | 1 | Candidate for master | Ogres novada atklātais čempionāts pieaugušajiem un senioriem | |
19.07.2023. | 100m | 12.09 | 1.6 | 1 | Candidate for master | Baltic U20 Team Championships | |
19.07.2023. | 200m | 24.58 | 0.9 | 1 | Candidate for master | Baltic U20 Team Championships | |
20.07.2023. | 200m | 24.75 | 2.7 | Candidate for master | Valmieras novada atklātais čempionāts | ||
29.07.2023. | 4x100m | 47.65 | 1 | Candidate for master | Latvian Championships 2023 | ||
04.08.2023. | 4x100m | 46.88 | 3 | Candidate for master | Baltic Team Championships/ President's Cup 2023 | ||
World Athletics points: | 996 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 996 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
09.01.2022. | 60m | 7.99 | First-class | Jēkabpils novada atklātās sacensības vieglatlētikā telpās "DAUGAVA 2022" | |||
09.01.2022. | 60m | 7.90 | 2 | First-class | Jēkabpils novada atklātās sacensības vieglatlētikā telpās "DAUGAVA 2022" | ||
15.01.2022. | 60m | 7.78 | First-class | LAA/ Sportland Cup I | |||
15.01.2022. | 60m | 7.76 | 3 | First-class | LAA/ Sportland Cup I | ||
19.01.2022. | 200m | 26.07 | 0.0 | First-class | Valmieras novada atklātais čempionāts | ||
19.01.2022. | 200m | 25.52 | 0.0 | 2 | Candidate for master | Valmieras novada atklātais čempionāts | |
11.02.2022. | 200m | 25.91 | 0.0 | Candidate for master | Latvian U18 and U20 Indoor Championships | ||
11.02.2022. | 200m | 25.39 | 0.0 | 1 | Candidate for master | Latvian U18 and U20 Indoor Championships | |
26.02.2022. | 60m | 7.85 | First-class | Latvian Indoor Championships | |||
26.02.2022. | 60m | 7.81 | 3 | First-class | Latvian Indoor Championships | ||
04.03.2022. | 60m | 7.91 | 6 | First-class | Baltic U18 and U20 Indoor Team Championships | ||
04.03.2022. | 200m | 25.27 | 0.0 | 1 | Candidate for master | Baltic U18 and U20 Indoor Team Championships | |
04.03.2022. | 4x200m | 1:41.66 | 2 | Candidate for master | Baltic U18 and U20 Indoor Team Championships | ||
07.05.2022. | 100m | 12.51 | 3.1 | First-class | Vieglatlētikas sezonas atklāšanas sacensības | ||
07.05.2022. | 100m | 12.51 | -0.8 | 1 | First-class | Vieglatlētikas sezonas atklāšanas sacensības | |
14.05.2022. | 100m | 12.90 | -0.1 | Second-class | CDS ASSOLUTI - FASE REGIONALE | ||
World Athletics points: | 914 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 914 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
05.06.2021. | 100m | 12.67 | 0.4 | First-class | LAA/Sportland Cup I | ||
05.06.2021. | 100m | 12.55 | 1.3 | 2 | First-class | LAA/Sportland Cup I | |
11.09.2021. | Long jump from the floor | 2.45 | 1 | LSC čempionāts stadionā 5. posms | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12.01.2020. | 60m | 8.22 | Second-class | STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA | |||
12.01.2020. | 60m | 8.18 | 2 | Second-class | STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA | ||
12.01.2020. | 300m | 44.44 | 2 | Second-class | STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS VALGA-VALMIERA | ||
31.01.2020. | 200m | 27.55 | 0.0 | 5 | Second-class | Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās | |
31.01.2020. | 400m | 1:02.93 | 7 | Second-class | Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās | ||
07.02.2020. | 300m | 41.67 | 1 | First-class | Latvian U18 and U20 indoor championships | ||
07.02.2020. | Mixed 4x200m Relay | 1:40.78 | 2 | Latvian U18 and U20 indoor championships | |||
18.02.2020. | 60m | 8.30 | Second-class | Rīgas atklātās jaunatnes (U18) meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās | |||
18.02.2020. | 60m | 8.14 | 2 | Second-class | Rīgas atklātās jaunatnes (U18) meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās | ||
29.02.2020. | 60m | 8.07 | 10 | Second-class | Latvian indoor championships | ||
29.02.2020. | 200m | 26.57 | 0.0 | 7 | First-class | Latvian indoor championships | |
07.03.2020. | 300m | 41.58 | 2 | First-class | Baltic U18 indoor team championships | ||
20.06.2020. | 200m | 25.6 | 1 | First-class | LSC postcoronavirus | ||
20.06.2020. | Long jump from the floor | 2.44 | 1 | LSC postcoronavirus | |||
30.06.2020. | 200m | 26.42 | -1.3 | 7 | First-class | Hea Lootuse mängude IV etapp | |
14.07.2020. | 400m | 59.63 | 3 | First-class | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām | ||
18.07.2020. | 100m | 12.46 | 1.8 | First-class | Sportland Cup | ||
18.07.2020. | 100m | 12.47 | -0.4 | 1 | First-class | Sportland Cup | |
18.07.2020. | 400m | 59.98 | 2 | Second-class | Sportland Cup | ||
22.07.2020. | 200m | 26.62 | -0.2 | First-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
22.07.2020. | 200m | 25.65 | 4.4 | 1 | First-class | Latvian U18 and U20 championships | |
22.07.2020. | 400m | 59.06 | 1 | First-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
22.07.2020. | 100+200+300+400m | 2:21.80 | 1 | Latvian U18 and U20 championships | |||
01.08.2020. | 400m | 59.10 | 2 | First-class | Baltic U18 and U20 team championships | ||
01.08.2020. | 200m | 25.52 | -0.5 | 2 | First-class | Baltic U18 and U20 team championships | |
01.08.2020. | Mixed 4x400m Relay | 3:33.70 | 1 | Baltic U18 and U20 team championships | |||
08.08.2020. | 200m | 25.61 | -0.7 | First-class | Latvian Championships and Latvian U23 championships | ||
08.08.2020. | 200m | 25.78 | -0.4 | 6 | First-class | Latvian Championships and Latvian U23 championships | |
08.08.2020. | 100m | 12.74 | -1.7 | First-class | Latvian Championships and Latvian U23 championships | ||
08.08.2020. | 100m | 12.47 | 0.2 | 6 | First-class | Latvian Championships and Latvian U23 championships | |
08.08.2020. | 4x100m | 48.54 | 2 | First-class | Latvian Championships and Latvian U23 championships | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16.06.2018. | 100m | 12.8 | 4 | First-class | LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos. 3.kārta | ||
29.06.2018. | 100m | 13.50 | 4.7 | Second-class | Latvian U16 Championships | ||
29.06.2018. | 100m | 13.61 | 0.5 | 14 | Second-class | Latvian U16 Championships | |
29.06.2018. | 4x100m | 52.95 | 2 | Second-class | Latvian U16 Championships | ||
07.07.2018. | 100m | 12.9 | 2 | Second-class | LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 4.kārta. | ||
14.07.2018. | 200m | 27.62 | 1.3 | Second-class | Sportland CUP | ||
21.07.2018. | 5km | 32:23 | 9 | LSC atklātais čempionāts šosejā,Rīga,Mežaparks 4.karta | |||
25.08.2018. | Triple jump from the floor | 6.32 | 2 | LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 5.kārta. | |||
25.08.2018. | 300m | 48.0 | 3 | Third-class | LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 5.kārta. | ||
08.09.2018. | Long jump from the floor | 2.27 | 5 | LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 6.kārta. | |||
08.09.2018. | 100m | 12.7 | 1 | First-class | LSC atklātie čempionāti stadiona skrējienos 6.kārta. | ||
10.09.2018. | 60m | 8.47 | 0.0 | Third-class | European Kids Athletics Games 2018 | ||
10.09.2018. | 300m | 45.06 | Third-class | European Kids Athletics Games 2018 | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |