Līga Striķe
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19.09.2021. | 5.30 km | 0:21:12 | 5 | Valmieras pilsētas maratons un pusmaratons,Skrien Latvija. | |||
02.10.2021. | 6km | 0:25:19 | 6 | Latvijas čempionāts krosā (pieaugušajiem)/ Ogres Stirnu Buks | |||
30.10.2021. | 6km | 0:21:14 | 9 | Baltic Cross Country team championships | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
08.08.2020. | 5km | 19:52 | 3 | Third-class | Kuldīgas pusmaratons/ Latvijas čempionāts pusmaratonā | ||
22.08.2020. | 10km | 0:40:28 | 8 | Second-class | Skrējiens Piltene 2020 | ||
05.09.2020. | 2000m | 7:02.2 | 1 | LSC čempionāts stadionā 5.posms | |||
26.09.2020. | 6km | 0:22:45 | 3 | Latvian Cross country championships | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13.04.2019. | 5.30 km | 0:19:58 | 3 | Liepājas pusmaratons, Skrien Latvija 1.posms(Nav sertificēts) | |||
18.05.2019. | 6km | 0:25:20 | Lattelecom Riga marathon/ Latvian marathon championships | ||||
31.05.2019. | 800m | 2:25.72 | 8 | Second-class | Riga championships | ||
16.06.2019. | 5.30 km | 0:20:06 | Ventspils piedzīvojumu parka maratons. Skrien Latvija 4. posms | ||||
26.06.2019. | 800m | 2:22.32 | 3 | Second-class | Sportland cup | ||
13.07.2019. | 5.30 km | 0:19:43 | Jelgavas nakts pusmaratons, Skrien Latvija 5. posms | ||||
27.07.2019. | 1500m | 4:59.81 | 4 | Second-class | Latvian championships |
Place:
5
/ Juris Beļinskis
/ Metroons Sporta klubs
| |
27.07.2019. | 3000m | 10:49.41 | 3 | Second-class | Latvian championships |
Place:
6
/ Juris Beļinskis
/ Metroons Sporta klubs
| |
10.08.2019. | 5.30 km | 0:20:42 | Kuldīgas pusmaratons, Skrien Latvija 6.posms | ||||
15.09.2019. | 6km | 0:23:09 | 5 | Valmieras maratons, Skrien Latvija 7. posms un Latvijas čempionāts pusmaratonā | |||
12.10.2019. | 6km | 0:23:07 | 4 | Latvian Cross country championships | |||
19.10.2019. | 5.30 km | 0:20:43 | Siguldas pusmaratons, Skrien Latvija 8.posms | ||||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 11 | ||||||
Total points: | 11 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
09.02.2018. | 800m | 2:22.62 | 1 | First-class | Riga championships |
Classification:
20
/ Juris Beļinskis
/ Sporta skola Arkādija
| |
17.02.2018. | 1500m | 4:53.96 | 7 | Second-class | Latvian indoor championships |
Place:
2
/ Juris Beļinskis
/ Sporta skola Arkādija
| |
17.02.2018. | 3000m | 10:38.37 | 7 | Second-class | Latvian indoor championships |
Place:
2
/ Juris Beļinskis
/ Sporta skola Arkādija
| |
07.04.2018. | Half Marathon | 1:28:51 | Second-class | Liepājas pusmaratons | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 20 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 4 | ||||||
Total points: | 24 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14.01.2017. | 1500m | 5:00.33 | 2 | Second-class | LVS Cup | ||
27.01.2017. | 1000m | 3:12.17 | 1 | Second-class | Latvian championships for students | ||
10.02.2017. | 800m | 2:25.07 | 2 | Second-class | Riga championships | ||
18.02.2017. | 800m | 2:23.25 | 3 | First-class | Latvian championships |
Place:
18
/ Juris Beļinskis
/ Metroons Sporta klubs
| |
07.04.2017. | 5.30 km | 0:19:02 | 5 | Bigbank Skrien Latvija - Rēzeknes pusmaratons | |||
23.04.2017. | 5km | 18:51 | 1 | Jūrmalas pavasara sporta svētki | |||
30.04.2017. | 5.30 km | 0:20:40 | 4 | Bigbank Skrien Latvija - Daugavpils pusmaratons | |||
14.05.2017. | 6km | 0:23:47 | 1 | Lattelecom Riga marathon / Latvian Championships marathon | |||
10.06.2017. | 1500m | 5:09.59 | 6 | Second-class | President`s Cup |
Place:
25
/ Juris Beļinskis
/ Metroons Sporta klubs
| |
16.06.2017. | 1500m | 4:53.35 | 1 | Second-class | Riga championships | ||
17.06.2017. | Half Marathon | 1:28:53 | 5 | Bigbank Skrien Latvija - Ventspils Piedzīvojumu parka maratons | |||
18.07.2017. | 1500m | 4:51.28 | 1 | Second-class | LVS CUP | ||
22.07.2017. | Half Marathon | 1:27:36 | 9 | Bigbank Skrien Latvija - Jelgavas Nakts pusmaratons | |||
29.07.2017. | 1500m | 4:52.89 | 2 | Second-class | Latvian championships |
Place:
7
/ Juris Beļinskis
/ Metroons Sporta klubs
| |
29.07.2017. | 3000m | 10:19.81 | 2 | First-class | Latvian championships |
Classification:
20
/ Juris Beļinskis
/ Metroons Sporta klubs
Place: 21 / Juris Beļinskis / Metroons Sporta klubs | |
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 20 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 71 | ||||||
Total points: | 91 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
05.02.2016. | 800m | 2:24.94 | 2 | Second-class | Rīgas čempionāts telpās,RSM | ||
05.02.2016. | 1500m | 4:57.97 | 2 | Second-class | Rīgas čempionāts telpās,RSM | ||
12.02.2016. | 600m | 1:43.15 | 2 | Second-class | Latvijas studentu ziemas atklātais čempionāts, RSM | ||
12.02.2016. | 1000m | 3:08.54 | 2 | Second-class | Latvijas studentu ziemas atklātais čempionāts, RSM | ||
27.02.2016. | 1500m | 5:06.65 | 2 | Second-class | Latvijas čempionāts telpās, Kuldīga | ||
27.02.2016. | 3000m | 11:15.76 | 2 | Second-class | Latvijas čempionāts telpās, Kuldīga | ||
30.04.2016. | 5.60 km | 0:21:38 | 5 | BigBank Skrien Latvija Biķernieku pusmaratons | |||
15.05.2016. | 6km | 0:23:19 | 1 | Lattelecom Rīgas maratons | |||
20.05.2016. | 1500m | 5:02.84 | 2 | Second-class | Latvijas 26. studentu universiāde | ||
20.05.2016. | 3000m | 11:11.32 | 3 | Second-class | Latvijas 26. studentu universiāde | ||
03.06.2016. | 800m | 2:26.13 | 3 | Second-class | Rīgas čempionāts | ||
10.06.2016. | 5000m | 19:03.59 | 5 | Second-class | State President’s Prize in Athletics | ||
19.06.2016. | 5.30 km | 0:20:30 | 4 | VII Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratons un I maratons | |||
01.07.2016. | 3000m | 10:48.58 | 6 | Second-class | Latvijas Olimpiāde | ||
01.07.2016. | 1500m | 5:04.10 | 4 | Second-class | Latvijas Olimpiāde | ||
23.07.2016. | 5.30 km | 0:19:11 | 1 | Bigbank Skrien Latvija Jelgavas nakts pusmaratons | |||
29.07.2016. | 1500m | 4:58.31 | 1 | Second-class | Latvijas čempionāts | ||
29.07.2016. | 3000m | 10:43.77 | 2 | Second-class | Latvijas čempionāts | ||
25.09.2016. | 4.80 km | 0:18:56 | 3 | Jūrmalas skriešanas svētki,Majoru pludmale | |||
15.10.2016. | 6km | 0:26:31 | 4 | Latvian championships cross country | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23.01.2015. | 600m | 1:45.50 | 7 | Second-class | Latvijas studentu ziemas atklātais čempionāts,Rīgas sporta manēža | ||
23.01.2015. | 1000m | 3:07.65 | 2 | Second-class | Latvijas studentu ziemas atklātais čempionāts,Rīgas sporta manēža | ||
06.02.2015. | 1500m | 4:55.41 | 2 | Second-class | Rīgas čempionāts telpās,Rīgas sporta manēža | ||
20.02.2015. | 1500m | 5:00.49 | 6 | Second-class | Latvijas čempionāts telpās,Kuldīga | ||
20.02.2015. | 800m | 2:24.53 | 3 | Second-class | Latvijas čempionāts telpās,Kuldīga | ||
06.04.2015. | 5km | 18:55 | 1 | BIGBANK SKRIEN LATVIJA Rēzeknes pusmaratons 1.posms | |||
26.04.2015. | 5.30 km | 0:20:14 | 2 | V Biķernieku pusmaratons | |||
09.05.2015. | 800m | 2:23.18 | 3 | Second-class | Liepājas kausi 2015 IAAF jauno vieglatlētu diena, Liepāja | ||
15.05.2015. | 1500m | 4:48.83 | 12 | Second-class | SELL spēles | ||
22.05.2015. | 1500m | 4:51.73 | 1 | Second-class | Latvijas 25. studentu universiāde,Rīga | ||
05.06.2015. | 3000m | 10:28.66 | 2 | Second-class | Rīgas čempionāts,stadions Daugava | ||
21.06.2015. | 5.30 km | 0:19:30 | 1 | BIGBANK SKRIEN LATVIJA,Ventspils PP pusmaratons 3.posms | |||
11.07.2015. | 5.20 km | 0:18:50 | 2 | BIGBANK SKRIEN LATVIJA,Jelgavas pusmaratons 4.posms | |||
31.07.2015. | 5000m | 18:52.55 | 6 | Second-class | Prezidenta Balva, Valmiera | ||
08.08.2015. | 1500m | 4:49.76 | 2 | Second-class | Latvijas čempionāts,Ventspils | ||
08.08.2015. | 3000m | 10:36.19 | 2 | Second-class | Latvijas čempionāts,Ventspils | ||
15.08.2015. | 5.30 km | 0:19:25 | 2 | BIGBANK SKRIEN LATVIJA,Kuldīgas pusmaratons 5.posms | |||
08.09.2015. | 2.30 km | 0:09:07 | 1 | Pierīgas novadu sporta spēles vieglatlētikas krosā,Baldonē | |||
13.09.2015. | 10km | 0:40:12 | 4 | Tautas skrējiens Nike Riga Run,Mežaparka estrāde | |||
20.09.2015. | 6.20 km | 0:22:38 | 1 | BIGBANK SKRIEN LATVIJA,Valmiera, 6.posms | |||
10.10.2015. | 1.90 km | 0:07:13 | 2 | 15 Gintarine Jūrmyle,Smiltyne | |||
17.10.2015. | 6km | 0:26:34 | 3 | Latvijas čempionāts krosā,Carnikava | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18.01.2014. | 1500m | 4:59.25 | 4 | Second-class | Kuldīgas Katrīnas kauss 2014 | ||
29.01.2014. | 600m | 1:41.05 | 3 | Second-class | Studentu sacensības | ||
07.02.2014. | 1500m | 4:57.14 | 1 | Second-class | Rīgas čempionāts telpās | ||
07.02.2014. | 800m | 2:26.09 | 1 | Second-class | Rīgas čempionāts telpās | ||
21.02.2014. | 1500m | 4:56.77 | 3 | Second-class | Latvijas čempionāts telpās | ||
21.02.2014. | 800m | 2:24.06 | 3 | Second-class | Latvijas čempionāts telpās | ||
01.05.2014. | 7.5km | 0:28:21 | 4 | Sieviešu skrējiens Mežaparkā | |||
23.05.2014. | 1500m | 4:50.61 | 1 | Second-class | LATVIJAS XXIV UNIVERSIĀDE | ||
23.05.2014. | 800m | 2:25.43 | 2 | Second-class | LATVIJAS XXIV UNIVERSIĀDE | ||
07.06.2014. | 1500m | 4:49.54 | 3 | Second-class | Rīgas čempionāts | ||
15.06.2014. | 5.30 km | 0:20:03 | 1 | Ventspils PP pusmaratons un Latvijas čempionāts pusmaratonā (Skrien Latvija 3.posms) | |||
01.07.2014. | 800m | 2:22.81 | 7 | Second-class | LVS kauss.Trenera U. Samsona piemiņas balvas izcīņa un Jelgavas pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā (2000.g.dz. un vecāki) | ||
12.07.2014. | 10.5km | 0:42:09 | 3 | Jelgavas pusmaratons (skrien Latvija 4 posms) | |||
26.07.2014. | 1500m | 4:52.12 | 5 | Second-class | LVS kauss 4.posms.Iecava. | ||
01.08.2014. | 1500m | 4:53.78 | 3 | Second-class | Latvijas čempionāts,Ogrē | ||
01.08.2014. | 3000m | 10:42.68 | 3 | Second-class | Latvijas čempionāts,Ogrē | ||
09.08.2014. | 5.30 km | 0:19:55 | 1 | Kuldīgas pusmaratons Skrien Latvija 5 posms | |||
14.09.2014. | 10km | 0:40:03 | 3 | skrējiens "Nike Riga Run" | |||
28.09.2014. | 5km | 19:17 | 3 | Jūrmalas svētki un 10km - 5km skrējiens | |||
18.10.2014. | 6km | 0:27:36 | 7 | Latvijas čempionāts krosā | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19.01.2013. | 1500m | 5:00.76 | 9 | Second-class | Katrīnas kauss 2013/ Kuldīga/<br /> | ||
25.01.2013. | 3000m | 10:45.31 | 2 | Second-class | Rīgas čempionāts telpās/RSM | ||
25.01.2013. | 1500m | 4:55.92 | 2 | Second-class | Rīgas čempionāts telpās/RSM | ||
08.02.2013. | 1000m | 3:04.29 | 1 | First-class | Latvijas studentu ziemas čempionāts/RSM | ||
16.02.2013. | 3000m | 10:31.39 | 3 | First-class | Latvījas ziemas čempionats/Kuldīga | ||
16.02.2013. | 1500m | 4:50.15 | 2 | First-class | Latvījas ziemas čempionats/Kuldīga | ||
28.04.2013. | 10.50 km | 0:41:36 | 4 | Biķernieku pusmaratons, skrien Latvija 2.posms | |||
17.05.2013. | 1500m | 4:48.7 | 1 | Second-class | XXIII Universiāde vieglatlētikā. Rīga | ||
19.05.2013. | 5km | 19:31 | 4 | Nordea Rīgas Maratons | |||
24.05.2013. | 1500m | 4:52.57 | 7 | Second-class | SELL spēles Rīga | ||
24.05.2013. | 800m | 2:18.36 | 6 | First-class | SELL spēles Rīga | ||
07.06.2013. | 800m | 2:17.27 | 2 | First-class | Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes, Rīga | ||
07.06.2013. | 1500m | 4:43.7 | 2 | First-class | Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes, Rīga | ||
22.06.2013. | 800m | 2:19.79 | 9 | First-class | Eiropas komandu čempionāts Banska Bistrica, | ||
22.06.2013. | 1500m | 4:45.91 | 6 | First-class | Eiropas komandu čempionāts Banska Bistrica, | ||
16.07.2013. | 800m | 2:20.10 | 2 | First-class | LVS kausu izcīņas 3.posms, Ventspilī | ||
19.07.2013. | 1500m | 4:55.41 | 5 | Second-class | Prezidenta balva vieglatlētikā Valmiera | ||
19.07.2013. | 800m | 2:18.03 | 3 | First-class | Prezidenta balva vieglatlētikā Valmiera | ||
19.07.2013. | 800m | 2:18.03 | 3 | First-class | Prezidenta balva vieglatlētikā Valmiera | ||
19.07.2013. | 1500m | 4:55.41 | 5 | Second-class | Prezidenta balva vieglatlētikā Valmiera | ||
26.07.2013. | 1500m | 4:43.66 | 2 | First-class | Latvijas čempionāts jēkabpils | ||
26.07.2013. | 800m | 2:17.34 | 1 | First-class | Latvijas čempionāts jēkabpils | ||
10.08.2013. | 5.30 km | 0:19:22 | 1 | Kuldīgas pusmaratons/Skrien Latvija 5.posms | |||
18.08.2013. | 10km | 0:41:11 | 95 | Nike Riga Run 2013 un Latvijas čempionāts 10 km šosejas skrējienā | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
03.02.2012. | 1500m | 5:00.83 | 2 | Second-class | Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes telpās | ||
03.02.2012. | 800m | 2:25.95 | 2 | Second-class | Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes telpās | ||
11.02.2012. | 2000m | 6:54.00 | 1 | Latvijas čempionāts junioriem un A,grupai | |||
11.02.2012. | 1000m | 3:06.00 | 2 | First-class | Latvijas čempionāts junioriem un A,grupai | ||
17.02.2012. | 600m | 1:43.95 | 2 | Second-class | Latvījas studentu ziemas čempionāts | ||
25.02.2012. | 1500m | 5:07.02 | 4 | Second-class | Latvijas ziemas čempionāts | ||
21.04.2012. | 4km | 0:15:58 | 4 | Latvijas čempionāts krosā | |||
05.05.2012. | 400m | 1:03.07 | 6 | Second-class | LVS kauss 1.kārta | ||
19.05.2012. | 400m | 1:01.82 | 3 | Second-class | IAAF jauno vieglatlētu diena Jēkabpilī | ||
24.05.2012. | 800m | 2:20.59 | 3 | First-class | Rīgas čempionāts un junioru meistarsacīkstes | ||
20.06.2012. | 1500m | 4:56.21 | 1 | Second-class | Valmieras spēles - 2012" 2.kārta | ||
30.06.2012. | 1500m | 4:46.80 | 2 | First-class | Latvijas čempionāts junioriem un B,grupai | ||
30.06.2012. | 3000m | 10:50.50 | 2 | Second-class | Latvijas čempionāts junioriem un B,grupai | ||
06.07.2012. | 1500m | 4:47.86 | 4 | First-class | Latvijas Olimpiāde | ||
06.07.2012. | 800m | 2:16.87 | 3 | First-class | Latvijas Olimpiāde | ||
17.08.2012. | 1500m | 4:58.24 | 2 | Second-class | Latvijas čempionāts | ||
22.09.2012. | 10km | 0:47:15 | 7 | 3.Sensodyne Jūrmalas pusmaratons | |||
04.10.2012. | 4km | 0:16:48 | 1 | Rīgas domes atklātās komandu sacensības krosā un atlases sacensības Eiropas čempionātam krosā | |||
13.10.2012. | 5.30 km | 0:20:19 | 1 | Siguldas pusmaratons | |||
09.12.2012. | 4km | 0:16:06 | 85 | European cross country,Budapest. | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
07.01.2011. | 1000m | 3:07.11 | 6 | Second-class | Starptautiskās sacensības Kuldīgas "Katrinas Kauss" | ||
04.02.2011. | 800m | 2:30.24 | 6 | Second-class | Rīgas čempionāts un Junioru meistarsacīkstes | ||
12.02.2011. | 800m | 2:25.95 | 5 | Second-class | Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās. | ||
19.02.2011. | 2000m | 7:07.10 | 2 | Latvijas čempionāts junioriem un "A" grupai | |||
16.04.2011. | 4km | 0:16:17 | 7 | Latvijas čempionāts krosā | |||
26.05.2011. | 1500m | 4:55.00 | 4 | Second-class | Rīgas čempionāts un junioru meistrsacīkstes | ||
09.07.2011. | 3000m | 11:10.00 | 1 | Second-class | Latvijas čempionāts junioriem un "B" grupai | ||
30.07.2011. | 1500m | 4:57.00 | 3 | Second-class | Latvijas čempionāts | ||
30.07.2011. | 3000m | 10:48.00 | 5 | Second-class | Latvijas čempionāts | ||
09.08.2011. | 800m | 2:19.85 | 2 | First-class | LVS.Kausa izcīņas 4.posms | ||
24.09.2011. | 400m | 1:02.20 | 2 | Second-class | Ventspils "Spars" sezonas noslēguma sacensības | ||
11.12.2011. | 4km | 0:16:04 | 89 | European Cross country 2011 | |||
23.12.2011. | 1500m | 4:58.20 | 1 | Second-class | "Ziemassvētku kauss-2011" | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22.01.2010. | 1500m | 5:13.12 | 1 | Second-class | Rīgas čempionāts jaunatnei. 22-23.01 | ||
06.02.2010. | 800m | 2:27.66 | 4 | Second-class | Rīgas čempionāts telpās. 5-6,02 | ||
14.02.2010. | 1000m | 3:10.05 | 2 | Second-class | Latvijas čempionāts junioriem un A grupai. 13-14,02 | ||
14.02.2010. | 2000m | 6:59.9 | 1 | Latvijas čempionāts junioriem un A grupai. 13-14,02 | |||
28.02.2010. | 1500m | 4:56.80 | 6 | Second-class | Latvijas čempionāts telpās.27-28,02 | ||
06.03.2010. | 3000m | 11:00.14 | 4 | Second-class | U 18 Baltijas valstu sacensības. | ||
02.05.2010. | 2000m Steeplechase | 7:50.26 | 2 | Third-class | Liepājas kausi 2010. 01-02,05 | ||
08.05.2010. | 2000m Steeplechase | 7:48.49 | 1 | Third-class | IAAF jauno vieglatlētu diena. | ||
22.05.2010. | 1500m | 4:52.4 | 1 | Second-class | Rīgas čempionāts jaunatnei. 21-22,05 | ||
29.05.2010. | 1500m | 4:57.12 | 4 | Second-class | Rīgas čempionāts. 28-29,05 | ||
08.06.2010. | 1500m | 4:51.5 | 3 | Second-class | LVS Kausu izcīņa 2.posms | ||
20.06.2010. | 5.30 km | 0:21:12 | 2 | Ventspils Piedzīvojumu Parka Pusmaratons | |||
10.07.2010. | 800m | 2:19.6 | 5 | First-class | Latvijas čempionāts. 09-10,07 | ||
17.07.2010. | 3000m | 10:42.7 | 9 | Second-class | Valsts Prezidenta balvas izcīņa.16-17,07 | ||
31.07.2010. | 1500m | 4:49.6 | 2 | Second-class | Latvijas čempionāts A grupai. 30-31,07 | ||
31.07.2010. | 3000m | 10:36.2 | 1 | Second-class | Latvijas čempionāts A grupai. 30-31,07 | ||
08.08.2010. | 1500m | 4:49.2 | 4 | Second-class | U 18 Baltijas valstu sacensības. 07-08,08 | ||
08.08.2010. | 3000m | 10:31.9 | 3 | Second-class | U 18 Baltijas valstu sacensības. 07-08,08 | ||
09.10.2010. | 1.80 km | 0:07:32 | 4 | 10-oji GINTARINĖ JŪRMYLĖ. | |||
11.12.2010. | 1500m | 5:06.6 | 1 | Second-class | Ziemassvētku kauss 2010 izcīņa vieglatlētikā. | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24.01.2009. | 1000m | 3:15.5 | 2 | Second-class | Kuldīgas raj. SS sac. A gr. Un junioriem | ||
30.01.2009. | 1000m | 3:16.89 | 6 | Second-class | Latvijas čemp. jaunatnei (30-31.01) | ||
30.01.2009. | 2000m | 7:07.55 | 2 | Latvijas čemp. jaunatnei (30-31.01) | |||
21.02.2009. | 3000m | 11:14.0 | 6 | Second-class | Latvijas čemp. (21-22.02) | ||
07.03.2009. | 1000m | 3:11.1 | 1 | Second-class | Kuldīgas kauss A un B gr. (7-8.03) | ||
07.03.2009. | 2000m | 7:08.6 | 1 | Kuldīgas kauss A un B gr. (7-8.03) | |||
18.04.2009. | 4km | 0:16:49 | 6 | Latvijas čemp. krosā | |||
02.05.2009. | 1500m | 5:06.8 | 2 | Second-class | IAAF jauno vieglatlētu diena | ||
17.05.2009. | 5.60 km | 0:22:04 | 29 | Nordea Rīgas maratons | |||
22.05.2009. | 3000m | 10:54.12 | 1 | Second-class | Rīgas čemp. jaunatnei (22-23.05) | ||
16.06.2009. | 800m | 2:25.0 | 1 | Second-class | Jelgavas atklātās meistrsacīkstes vieglatlētikā un U.Samsona balvas izcīņa | ||
19.06.2009. | 1500m | 4:54.7 | 1 | Second-class | Latvījas čempionāts A-C grupai | ||
19.06.2009. | 3000m | 10:56.6 | 2 | Second-class | Latvījas čempionāts A-C grupai | ||
26.06.2009. | 3000m | 10:45.7 | 1 | Second-class | Latvijas Jaunatnes Olimpiāde (26-28.06) | ||
26.06.2009. | 800m | 2:21.8 | 6 | First-class | Latvijas Jaunatnes Olimpiāde (26-28.06) | ||
03.07.2009. | 1500m | 5:02.15 | 7 | Second-class | Valsts Prezidenta balvas izcīņa (3-4.07) | ||
03.07.2009. | 3000m | 10:56.0 | 4 | Second-class | Valsts Prezidenta balvas izcīņa (3-4.07) | ||
25.07.2009. | 1500m | 5:08.6 | 2 | Second-class | LVS kausu izcīnas 3 posms un Ventspils atklātais čempionāts. | ||
31.07.2009. | 3000m | 11:15.56 | 4 | Second-class | Latvijas čemp. (31.07-1.08) | ||
08.08.2009. | 5.30 km | 0:21:13 | 1 | 4. SEB Kuldīgas pusmaratons, Latvijas čempionāts pusmaratonā, Sportlat balva | |||
15.08.2009. | 3000m | 11:28.20 | 3 | Third-class | LVS Kausa izcīnas 4 posms. | ||
26.09.2009. | 400m | 1:04.5 | 1 | Third-class | SS Spars sezonas noslēguma sacensības | ||
12.12.2009. | 600m | 1:44.8 | 1 | Second-class | Starptautiskā Ziemassvētku kausa izcīņa | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13.01.2008. | 1500m | 5:28.70 | 6 | Third-class | Kuldīgas raj. SS sacensības vieglatlētikā | ||
02.02.2008. | 1000m | 3:17.8 | 2 | Second-class | Latvijas čemp. B grupai (2.-3.02) | ||
02.02.2008. | 2000m | 7:25.60 | 1 | Latvijas čemp. B grupai (2.-3.02) | |||
07.03.2008. | 2000m | 7:15.37 | 1 | Kuldīgas kauss - 2008 vieglatlētikā (7.-8.03) | |||
07.03.2008. | 600m | 1:46.7 | 1 | Second-class | Kuldīgas kauss - 2008 vieglatlētikā (7.-8.03) | ||
24.05.2008. | 3000m | 11:35.50 | 2 | Third-class | Tebras kauss | ||
26.05.2008. | 1500m | 4:53.7 | 1 | Second-class | Latvijas kauss 1.posms | ||
31.05.2008. | 1500m | 4:57.9 | 1 | Second-class | MSĢ kausa izcīņa vieglatlētikā | ||
06.06.2008. | 3000m | 11:02.4 | 1 | Second-class | Latvijas čemp. B gr. (6.-7.06) | ||
17.06.2008. | 1500m | 4:58.1 | 1 | Second-class | Latvijas kauss 2. posms | ||
11.07.2008. | 1500m | 5:00.2 | 1 | Second-class | Latvijas čemp. kom. B gr. (11.-12.07) | ||
11.07.2008. | 3000m | 11:02.5 | 1 | Second-class | Latvijas čemp. kom. B gr. (11.-12.07) | ||
16.07.2008. | 3000m | 10:55.2 | 1 | Second-class | International U - 16 match ESTONIA-LATVIA-LITHUANIA | ||
09.08.2008. | 1500m | 5:21.6 | 1 | Third-class | Latvijas kauss 4.posms | ||
11.10.2008. | 2000m | 7:36.0 | 2 | Tarptautinis begimas Gintarine jūrmule 2008 | |||
13.12.2008. | 1500m | 5:10.7 | 1 | Second-class | Starptautiskās sacensības Ziemassvētku kauss. | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
06.01.2007. | 600m | 1:42.2 | 1 | Second-class | SS Spars atklātās sacensības B un C gr. | ||
12.01.2007. | 1000m | 3:20.15 | 7 | Second-class | Latvijas čēmp. B gr. (12-13.01) | ||
12.01.2007. | 600m | 1:50.89 | 5 | Third-class | Latvijas čēmp. B gr. (12-13.01) | ||
09.03.2007. | 1000m | 3:23.9 | 3 | Third-class | Liepājas pilsētas čemp. telpās | ||
02.06.2007. | 1500m | 5:05.1 | 3 | Second-class | Latvijas čemp. komandām C un B gr. (2-3.06) | ||
02.06.2007. | 3000m | 11:14.90 | 1 | Second-class | Latvijas čemp. komandām C un B gr. (2-3.06) | ||
20.07.2007. | 1500m | 5:07.6 | 3 | Second-class | Vasaras sac. B gr. (20-21.07) | ||
20.07.2007. | 3000m | 11:15.5 | 2 | Second-class | Vasaras sac. B gr. (20-21.07) | ||
11.08.2007. | 5.20 km | 0:24:26 | 5 | Latvijas čemp. pusmaratonā | |||
15.09.2007. | 1500m | 5:15.60 | 1 | Third-class | S K Lejaskurzemes Sports balvu izcīņa | ||
22.09.2007. | 1500m | 5:22.40 | 4 | Third-class | Liepājas pils,čempionāts | ||
01.12.2007. | 60m | 8.4 | 10 | SS Spars atklātās sac. B un C gr. | |||
01.12.2007. | 800m | 2:35.40 | 1 | Second-class | SS Spars atklātās sac. B un C gr. | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
07.01.2006. | 300m | 48.8 | 1 | Third-class | Ventspils ssSpars atkl. sac.vidējai un jaun.grupai | ||
07.01.2006. | 800m | 2:40.2 | 1 | Third-class | Ventspils ssSpars atkl. sac.vidējai un jaun.grupai | ||
19.05.2006. | 1000m | 3:17.50 | 4 | Second-class | LR skolēnu C gr. sac. (19.-20.05) | ||
06.06.2006. | 600m | 1:45.60 | 1 | Third-class | Atlases sac.uz starptautiskām bērnu sacensībām | ||
16.06.2006. | 600m | 1:40.0 | 2 | Second-class | Starptautiskas sac.Polijā | ||
12.08.2006. | 5.30 km | 0:21:25 | 5 | Kuldīgas pusmaratons (21,1+5,3) | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
08.01.2005. | 300m | 56.40 | 12 | Third-class junior | LJSC Kurzemes zonas sacensības | ||
01.05.2005. | 800m | 3:07.2 | 2 | Second-class junior | Spars sezonas atkl. | ||
03.06.2005. | 300m | 49.5 | 18 | First-class junior | LR Skolēnu 58.sporta spēles C gr.(1992.-1993.) | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29.05.2004. | 800m | 2:53.30 | 1 | Third-class | Talsu rajona meistarsacīkstes | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |