Amanda Hilda Gromova
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18.05.2022. | 100m | 12.81 | First-class | BAUSKAS NOVADA 11. JAUNATNES OLIMPIĀDE VIEGLATLĒTIKĀ B (2006./2007.) UN ZEMGALES VIDUSSKOLU KAUSS (2002./2005.) (SLĒGTĀS) | |||
09.06.2022. | 100m | 12.84 | 0.3 | First-class | Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2022" (U16 un pieaugušajiem) | ||
09.06.2022. | 100m | 12.89 | -0.4 | 2 | Second-class | Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2022" (U16 un pieaugušajiem) | |
19.06.2022. | 200m | 25.83 | -1.0 | First-class | LAA/ Sportland Cup VI | ||
19.06.2022. | 200m | 26.10 | -1.9 | 3 | First-class | LAA/ Sportland Cup VI | |
25.06.2022. | 200m | 25.88 | -0.9 | 9 | First-class | Latvian Championships 2022 | |
25.06.2022. | 4x100m | 48.28 | 1 | First-class | Latvian Championships 2022 | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
03.01.2020. | 60m | 8.13 | 3 | Second-class | Starptautiskās sacensības"Sprinto dienos" | ||
03.01.2020. | 200m | 26.29 | 0.0 | 3 | First-class | Starptautiskās sacensības"Sprinto dienos" | |
10.01.2020. | 200m | 25.96 | 0.0 | Candidate for master | Sportland Cup | ||
10.01.2020. | 200m | 26.02 | 0.0 | 3 | Candidate for master | Sportland Cup | |
05.07.2020. | 200m | 24.91 | 1.2 | Candidate for master | Sportland Cup | ||
05.07.2020. | 200m | 24.81 | 0.7 | 8 | Candidate for master | Sportland Cup | |
14.07.2020. | 400m | 57.29 | 2 | First-class | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 vecuma grupām | ||
18.07.2020. | 100m | 12.08 | 1.5 | Candidate for master | Sportland Cup | ||
22.07.2020. | 200m | 25.19 | 2.0 | Candidate for master | Latvian U18 and U20 championships | ||
22.07.2020. | 200m | 25.00 | 2.0 | 3 | Candidate for master | Latvian U18 and U20 championships | |
22.07.2020. | 400m | 58.10 | 2 | First-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
22.07.2020. | 100+200+300+400m | 2:25.68 | 2 | Latvian U18 and U20 championships | |||
01.08.2020. | 400m | 56.58 | 2 | Candidate for master | Baltic U18 and U20 team championships | ||
01.08.2020. | Mixed 4x400m Relay | 3:30.14 | 1 | Baltic U18 and U20 team championships | |||
08.08.2020. | 200m | 24.84 | 1.4 | Candidate for master | Latvian Championships and Latvian U23 championships | ||
08.08.2020. | 200m | 24.86 | -0.4 | 2 | Candidate for master | Latvian Championships and Latvian U23 championships | |
14.08.2020. 19:25 | 400m | 56.46 | 4 | Candidate for master | Baltic Team Championships/ President's Cup | ||
15.08.2020. 14:50 | 4x400m | 3:43.52 | 2 | Candidate for master | Baltic Team Championships/ President's Cup | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
01.02.2019. | 60m | 8.21 | 14 | Second-class | Riga championships | ||
08.02.2019. | 60m | 8.19 | 13 | Second-class | Latvian U18 and U20 indoor championships | ||
08.02.2019. | 60m | 8.17 | 10 | Second-class | Latvian U18 and U20 indoor championships | ||
08.02.2019. | 300m | 41.78 | 5 | First-class | Latvian U18 and U20 indoor championships |
Classification:
20
/ Dace Vizule
/ Iecavas sporta skola Dartija
Place: 12 / Dace Vizule / Iecavas sporta skola Dartija | |
22.02.2019. | 200m | 27.35 | 0.0 | First-class | Riga U18 championships | ||
22.02.2019. | 200m | 26.65 | 0.0 | 1 | First-class | Riga U18 championships | |
03.05.2019. | 200m | 26.03 | 1 | First-class | Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām | ||
03.05.2019. | 4x100m | 53.31 | 1 | Second-class | Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām | ||
31.05.2019. | 200m | 25.87 | -0.7 | First-class | Riga championships | ||
31.05.2019. | 200m | 25.77 | -1.0 | 3 | First-class | Riga championships |
Classification:
20
/ Dace Vizule
/ Iecavas sporta skola Dartija
|
07.06.2019. | 100m | 12.79 | -1.1 | First-class | Ogres novada sporta centra atklātās sacensībās vieglatlētikā U16 un U18 vecuma grupām | ||
07.06.2019. | 100m | 12.91 | -0.9 | 1 | Second-class | Ogres novada sporta centra atklātās sacensībās vieglatlētikā U16 un U18 vecuma grupām | |
21.06.2019. | 400m | 58.13 | 1 | First-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
24
/ Dace Vizule
/ Iecavas sporta skola Dartija
| |
21.06.2019. | 200m | 25.36 | 3.8 | Candidate for master | Latvian U18 and U20 championships | ||
21.06.2019. | 200m | 25.42 | 3.6 | 2 | Candidate for master | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
35
/ Dace Vizule
/ Iecavas sporta skola Dartija
|
26.06.2019. | 100m | 12.64 | 1.3 | First-class | Sportland cup | ||
26.06.2019. | 100m | 12.78 | 0.6 | 4 | First-class | Sportland cup | |
05.07.2019. | 200m | 25.61 | -0.7 | First-class | Latvian Youth Olimpiade | ||
05.07.2019. | 200m | 25.46 | 0.4 | 1 | First-class | Latvian Youth Olimpiade |
Place:
24
/ Dace Vizule
/ Iecavas sporta skola Dartija
|
05.07.2019. | 400m | 58.07 | 2 | First-class | Latvian Youth Olimpiade |
Place:
21
/ Dace Vizule
/ Iecavas sporta skola Dartija
| |
16.07.2019. | 100m | 12.73 | 0.0 | First-class | Valmieras spēles jauniešiem- 2019 U-16, U-18 |
Classification:
20
/ Dace Vizule
/ Iecavas sporta skola Dartija
| |
16.07.2019. | 200m | 26.02 | 1.1 | First-class | Valmieras spēles jauniešiem- 2019 U-16, U-18 | ||
27.07.2019. | 100m | 12.77 | 0.1 | First-class | Latvian championships | ||
27.07.2019. | 100m | 12.97 | 0.7 | 7 | Second-class | Latvian championships | |
02.08.2019. | 200m | 25.40 | -0.8 | 2 | Candidate for master | Baltic U18 team championships |
Classification:
60
/ Dace Vizule
/ Iecavas sporta skola Dartija
Place: 15 / Dace Vizule / Iecavas sporta skola Dartija |
02.08.2019. | 400m | 57.67 | 2 | First-class | Baltic U18 team championships |
Place:
15
/ Dace Vizule
/ Iecavas sporta skola Dartija
| |
02.08.2019. | Mixed 4x400m Relay | 3:34.04 | 1 | Baltic U18 team championships |
Place:
20
/ Dace Vizule
/ Iecavas sporta skola Dartija
| ||
14.12.2019. | 60m | 7.97 | First-class | Sporta skolas "Spars" sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2019". | |||
14.12.2019. | 60m | 7.93 | 2 | First-class | Sporta skolas "Spars" sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2019". |
Classification:
20
/ Dace Vizule
/ Iecavas sporta skola Dartija
| |
14.12.2019. | 300m | 43.49 | 1 | Second-class | Sporta skolas "Spars" sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2019". | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 140 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 124 | ||||||
Total points: | 264 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13.01.2018. | 300m | 44.04 | 8 | Second-class | Sportland CUP | ||
02.02.2018. | 300m | 43.39 | 7 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
09.02.2018. | 200m | 27.63 | 0.0 | 10 | Second-class | Riga championships | |
02.03.2018. | 200m | 27.46 | 0.0 | 2 | Second-class | Sportland CUP | |
03.05.2018. | 400m | 1:00.18 | 1 | Second-class | Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām | ||
03.05.2018. | 4x100m | 52.18 | 2 | Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām | |||
12.05.2018. | 4x200m | 1:47.77 | 1 | IAAF athletics day | |||
12.05.2018. | 400+300+200+100m | 2:23.62 | 2 | IAAF athletics day | |||
12.05.2018. | Mixed 4x100m Relay | 48.14 | 1 | IAAF athletics day | |||
17.05.2018. | 200m | 26.24 | -2.6 | First-class | Sportland CUP | ||
17.05.2018. | 200m | 26.26 | -1.2 | 5 | First-class | Sportland CUP | |
18.05.2018. | 400m | 59.88 | 2 | Second-class | Riga youth championships | ||
27.05.2018. | 200m | 26.27 | -0.9 | First-class | Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem | ||
07.06.2018. | 400m | 59.17 | 2 | First-class | Sportland CUP | ||
21.06.2018. | 200m | 25.85 | 3.3 | First-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
21.06.2018. | 200m | 25.36 | -1.5 | 4 | Candidate for master | Latvian U18 and U20 championships | |
21.06.2018. | 400m | 59.72 | 3 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
21.06.2018. | 400+300+200+100m | 2:23.37 | 1 | Latvian U18 and U20 championships | |||
06.07.2018. | 100m | 12.77 | 1.2 | First-class | Riga championships | ||
06.07.2018. | 100m | 12.54 | 3.5 | 4 | First-class | Riga championships | |
14.07.2018. | 400m | 59.70 | 3 | Second-class | Sportland CUP | ||
28.07.2018. | 200m | 26.05 | -1.2 | First-class | Latvian championships | ||
28.07.2018. | 200m | 26.20 | -1.4 | 5 | First-class | Latvian championships | |
02.08.2018. | 400m | 59.49 | 4 | First-class | Baltic U18 Team Championships | ||
02.08.2018. | Mixed 4x400m Relay | 3:37.76 | 1 | Baltic U18 Team Championships | |||
07.12.2018. | 60m | 8.24 | Second-class | MANIEŽO TAURĖ-2018 | |||
07.12.2018. | 200m | 26.53 | 0.0 | First-class | MANIEŽO TAURĖ-2018 | ||
07.12.2018. | 200m | 26.27 | 0.0 | First-class | MANIEŽO TAURĖ-2018 | ||
15.12.2018. | 60m | 8.23 | Second-class | Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" | |||
15.12.2018. | 60m | 8.17 | 4 | Second-class | Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16.02.2017. | 60m | 8.61 | 4 | Jēkabpils sporta skolas atklātais čempionāts U-16 | |||
16.02.2017. | 300m | 47.20 | 6 | Third-class | Jēkabpils sporta skolas atklātais čempionāts U-16 | ||
24.02.2017. | 300m | 45.80 | 9 | Third-class | Latvian championships U16 | ||
24.02.2017. | 60m | 8.65 | 23 | Latvian championships U16 | |||
11.03.2017. | 60m | 8.60 | 0 | Kuldīgas kauss | |||
11.03.2017. | 60m | 8.60 | 5 | Kuldīgas kauss | |||
11.03.2017. | 200m | 28.48 | 6 | Second-class | Kuldīgas kauss | ||
10.05.2017. | 200m | 28.08 | -1.0 | 5 | Second-class | LVS CUP | |
10.05.2017. | 200m | 27.98 | 1.0 | 0 | Second-class | LVS CUP | |
21.06.2017. | 200m | 27.56 | 0.0 | 5 | Second-class | Latvian Championships U16 | |
21.06.2017. | 200m | 27.96 | -2.0 | 0 | Second-class | Latvian Championships U16 | |
21.06.2017. | Long Jump | 4.79 | 0.0 | 15 | Third-class | Latvian Championships U16 | |
08.07.2017. | 200m | 27.29 | -0.2 | 0 | Second-class | Latvian Youth Olympic games | |
12.07.2017. | 200m | 27.16 | 0.0 | 3 | Second-class | Valmieras spēles II kārta | |
18.07.2017. | 200m | 27.11 | 0.0 | 3 | Second-class | LVS CUP | |
18.07.2017. | 200m | 27.47 | -1.0 | 0 | Second-class | LVS CUP | |
02.08.2017. | 300m | 43.91 | 4 | Second-class | LVS Cup Final | ||
02.08.2017. | 60m | 8.82 | -1.1 | 10 | Third-class | LVS Cup Final | |
08.12.2017. | 60m | 8.37 | 13 | Manēžas kauss 2017 | |||
08.12.2017. | 200m | 27.36 | 0.0 | First-class | Manēžas kauss 2017 | ||
08.12.2017. | 200m | 27.53 | 0.0 | 3 | Second-class | Manēžas kauss 2017 | |
16.12.2017. 14:03 | 60m | 8.39 | 6 | Ziemassvētku kauss 2017 | |||
16.12.2017. 16:32 | 300m | 44.29 | 2 | Second-class | Ziemassvētku kauss 2017 | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
05.01.2016. | 60m | 8.96 | 21 | TARPTAUTINĖS VARŽYBOS ,,SPRINTO DIENA PANEVĖŽYJE" | |||
05.01.2016. | 200m | 29.75 | 19 | Third-class | TARPTAUTINĖS VARŽYBOS ,,SPRINTO DIENA PANEVĖŽYJE" | ||
22.01.2016. | 60m | 8.93 | 31 | Rīgas čempionāts jaunatnei RSM | |||
22.01.2016. | 200m | 29.99 | 18 | Third-class | Rīgas čempionāts jaunatnei RSM | ||
22.01.2016. | Long Jump | 4.46 | 21 | First-class junior | Rīgas čempionāts jaunatnei RSM | ||
13.02.2016. | 300m | 47.58 | 17 | Third-class | Latvijas čempionāts U-16, RSM | ||
09.03.2016. | 300m | 47.12 | 9 | Third-class | LVS kauss 2.posms “Sportland kauss vieglatlētikā”RSM | ||
18.05.2016. | 100m | 14.08 | 0.0 | 7 | Third-class | Sporta skolas “Arkādija” atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 un Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes U-16 vecuma grupai | |
18.05.2016. | 100m | 13.99 | 0.0 | 7 | Third-class | Sporta skolas “Arkādija” atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 un Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes U-16 vecuma grupai | |
18.05.2016. | Long Jump | 4.51 | 0.8 | 6 | First-class junior | Sporta skolas “Arkādija” atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 un Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes U-16 vecuma grupai | |
19.05.2016. | 200m | 27.85 | 2 | Second-class | Ogres novada sporta centra atklātās vieglatlētikas sacensības U16 grupai | ||
19.05.2016. | Long Jump | 4.54 | 3 | First-class junior | Ogres novada sporta centra atklātās vieglatlētikas sacensības U16 grupai | ||
17.06.2016. | Long Jump | 4.74 | 2.0 | 12 | Third-class | Latvijas čempionāts U-16 grupai | |
17.06.2016. | 200m | 28.17 | 3.0 | 13 | Second-class | Latvijas čempionāts U-16 grupai | |
25.11.2016. | Long Jump | 4.48 | 5 | First-class junior | KNSS atklātās sacensības | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26.05.2015. | Long Jump | 4.08 | 12 | Second-class junior | "Valmieras spēles" I kārta, atlase uz starptaut.saccensībām Polijā,2002.,2003.,2004.g. | ||
07.06.2015. | 300m | 48.82 | 23 | First-class junior | Latvijas čempionāts U-14 grupai,Iecava | ||
07.06.2015. | 80m | 11.53 | 22 | Latvijas čempionāts U-14 grupai,Iecava | |||
27.11.2015. | 60m | 8.81 | 11 | Kuldīgas NSS sacensības B grupai | |||
27.11.2015. | 300m | 49.34 | 18 | First-class junior | Kuldīgas NSS sacensības B grupai | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |