Sigita Priževoite
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
05.01.2019. | 2000m | 8:29.62 | 6 | 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” | |||
25.01.2019. | 1500m | 5:51.2 | First-class junior | Ludzas novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā slēgtās telpās J, A, B grupās | |||
03.05.2019. | 800m | 2:34.18 | 3 | Second-class | Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā U-18 un U-20 grupām | ||
05.05.2019. | 1500m | 5:48.77 | 5 | First-class junior | Jēkabpils atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un U 16, veltīts P.Zeltiņa, J.Bērziņa un F.Sjomkāna piemiņai | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
06.01.2018. | 600m | 1:48.93 | 5 | Third-class | Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2018'' | ||
13.01.2018. | 1500m | 5:22.01 | 5 | Third-class | Sportland CUP | ||
26.01.2018. | 800m | 2:34.7 | Second-class | Ludzas novada Sporta skolas atklātās vieglatltikas sacensbas slēgtā telpā, II etaps (U20,U18,U16) | |||
02.02.2018. | 800m | 2:31.77 | 5 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
4
/ Pēteris Stripkāns
/ Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
| |
02.02.2018. | 1500m | 5:29.75 | 6 | Third-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
17.02.2018. | 800m | 2:26.74 | 4 | Second-class | Latvian indoor championships |
Place:
5
/ Pēteris Stripkāns
/ Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
| |
17.02.2018. | 1500m | 5:19.66 | 10 | Third-class | Latvian indoor championships | ||
04.05.2018. | 1500m | 5:08.67 | 1 | Second-class | Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 | ||
07.06.2018. | 1500m | 5:09.44 | 3 | Second-class | Sportland CUP | ||
21.06.2018. | 800m | 2:29.49 | 5 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
4
/ Pēteris Stripkāns
/ Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
| |
21.06.2018. | 1500m | 5:03.86 | 4 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
5
/ Pēteris Stripkāns
/ Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
| |
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 18 | ||||||
Total points: | 18 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
07.01.2017. | 600m | 1:48.63 | 4 | Third-class | Jēkabpils atklātās ziemas sacensības "Daugava 2017" | ||
14.01.2017. | 1500m | 5:44.41 | 9 | Third-class | LVS Cup | ||
28.01.2017. | 800m | 2:40.06 | 6 | Third-class | Riga championships for youth | ||
28.01.2017. | 1500m | 5:35.98 | 3 | Third-class | Riga championships for youth | ||
04.02.2017. | 800m | 2:31.51 | 4 | Second-class | Latvian championships U20 and U18 |
Place:
5
/ Pēteris Stripkāns
/ Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
| |
04.02.2017. | 1500m | 5:28.04 | 5 | Third-class | Latvian championships U20 and U18 | ||
01.04.2017. | 4km | 0:16:33 | 4 | Skrējiens pa Preiļu pilsētas ielām Cīruļputenis 2017 | |||
29.04.2017. | 400m | 1:06.35 | 4 | Third-class | Jēkabpils atklātais čempionāts | ||
26.05.2017. | 800m | 2:32.68 | 1 | Second-class | Atklātās Rēzeknes pilsētas sacensības vieglatlētikā A un B grupai | ||
01.07.2017. | 800m | 2:30.97 | 3 | Second-class | Latvian championships U18 and U20 |
Place:
6
/ Pēteris Stripkāns
/ Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skola
| |
01.07.2017. | 1500m | 5:27.07 | 5 | Third-class | Latvian championships U18 and U20 | ||
18.07.2017. | 1500m | 5:29.09 | 4 | Third-class | LVS CUP | ||
02.08.2017. | 800m | 2:32.15 | 7 | Second-class | LVS Cup Final | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 11 | ||||||
Total points: | 11 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20.02.2016. | 2000m | 7:59.83 | 6 | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 Kuldīga | |||
20.02.2016. | 1000m | 3:24.94 | 9 | Third-class | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 Kuldīga | ||
05.03.2016. | 1000m | 3:43.4 | 1 | First-class junior | Preiļu nov.čempionāts telpās,L.Valdonis.A.Iļjins; 29556446 | ||
05.03.2016. | Long Jump | 4.25 | 4 | First-class junior | Preiļu nov.čempionāts telpās,L.Valdonis.A.Iļjins; 29556446 | ||
02.04.2016. | 4km | 0:17:34 | 4 | Skrējiens Cīruļputenis,Preiļi | |||
25.06.2016. | 1500m | 5:44.73 | 5 | First-class junior | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 | ||
25.06.2016. | 800m | 2:37.52 | 4 | Third-class | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21.01.2015. | 300m | 52.01 | 12 | Second-class junior | Jēkabpils sporta skolas atklātais čempionāts un zonas atlases sacensības uz LČ U-16,2000./2001.g.dzim. | ||
21.01.2015. | 1000m | 3:36.99 | 3 | Third-class | Jēkabpils sporta skolas atklātais čempionāts un zonas atlases sacensības uz LČ U-16,2000./2001.g.dzim. | ||
07.02.2015. | 1000m | 3:37.17 | 8 | Third-class | Latvijas čempionāts U-16 grupai,Rīga | ||
11.04.2015. | 4km | 0:17:34 | 5 | Skrējiens pa Preiļu pilsētas ielām "Cīruļputenis 2015 " | |||
27.06.2015. | 400m | 1:06.26 | 14 | Third-class | Latvijas čempionāts U-16 grupai,jēkabpils | ||
27.06.2015. | 800m | 2:34.88 | 7 | Second-class | Latvijas čempionāts U-16 grupai,jēkabpils | ||
04.07.2015. | 400m | 1:05.68 | 13 | Third-class | Latvija Jaunatnes Olimpiāde,Valmiera | ||
04.07.2015. | 800m | 2:31.50 | 5 | Second-class | Latvija Jaunatnes Olimpiāde,Valmiera | ||
12.12.2015. | 1000m | 3:40.3 | 1 | Third-class | Preiļu novada ziemas čempionāts,Preiļi. | ||
12.12.2015. | Long Jump | 4.63 | 3 | First-class junior | Preiļu novada ziemas čempionāts,Preiļi. | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11.07.2014. | 400m | 1:08.96 | 11 | Third-class | Latvijas čempionāts junioriem un B grupai | ||
11.07.2014. | 800m | 2:43.72 | 8 | Third-class | Latvijas čempionāts junioriem un B grupai | ||
20.12.2014. | 1000m | 3:49.2 | 5 | First-class junior | Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā | ||
20.12.2014. | Long Jump | 4.23 | 9 | First-class junior | Preiļu novada ziemas čempionāts vieglatlētikā | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |