Artūrs Rūtiņš
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
05.06.2021. | Long Jump | 6.14 | -0.7 | 12 | Second-class | LAA/Sportland Cup I | |
06.08.2021. | Long Jump | 6.20 | 2.6 | 4 | Second-class | Valmieras novada atklātais čempionāts vieglatlētikā | |
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
04.01.2020. | 60m | 7.51 | 16 | Third-class | Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2020'' | ||
04.01.2020. | Long Jump | 5.86 | 0.0 | 9 | Third-class | Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2020'' | |
10.01.2020. | Long Jump | 6.39 | 0.0 | 5 | Second-class | Sportland Cup | |
29.02.2020. | Long Jump | 6.03 | 0.0 | 7 | Third-class | Latvian indoor championships | |
05.07.2020. | Long Jump | 6.18 | 2.0 | 10 | Second-class | Sportland Cup | |
18.07.2020. | 100m | 12.10 | -1.7 | 11 | Third-class | Sportland Cup | |
04.08.2020. | Long Jump | 6.28 | 0.8 | 5 | Second-class | Ogres novada atklātais čempionāts | |
04.08.2020. | Javelin Throw | 48.05 | 5 | Third-class | Ogres novada atklātais čempionāts | ||
08.08.2020. | Long Jump | 6.61 | -0.3 | 5 | First-class | Latvian Championships and Latvian U23 championships | |
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
05.01.2019. | 60m | 7.52 | 21 | Third-class | 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” | ||
05.01.2019. | Long Jump | 5.87 | 0.0 | 13 | Third-class | 13.Jēkabpils atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā telpās ,,Daugava 2019” | |
26.01.2019. | 60m | 7.46 | Third-class | Latvian Combined events and race walking championships | |||
26.01.2019. | Long Jump | 6.39 | 0.0 | Second-class | Latvian Combined events and race walking championships | ||
26.01.2019. | Shot Put | 11.32 | First-class junior | Latvian Combined events and race walking championships | |||
26.01.2019. | High Jump | 1.76 | Second-class | Latvian Combined events and race walking championships | |||
26.01.2019. | 60m Hurdles | 8.93 | Second-class | Latvian Combined events and race walking championships | |||
26.01.2019. | 1000m | 2:58.23 | 8 | Third-class | Latvian Combined events and race walking championships | ||
08.02.2019. | 60m | 7.42 | 15 | Second-class | Latvian U18 and U20 indoor championships | ||
08.02.2019. | Long Jump | 6.28 | 0.0 | 4 | Second-class | Latvian U18 and U20 indoor championships | |
08.03.2019. | 60m | 7.39 | Second-class | Baltic Combined events team championships | |||
08.03.2019. | Long Jump | 6.34 | 0.0 | Second-class | Baltic Combined events team championships | ||
08.03.2019. | Shot Put | 11.11 | First-class junior | Baltic Combined events team championships | |||
08.03.2019. | High Jump | 1.72 | Third-class | Baltic Combined events team championships | |||
08.03.2019. | 60m Hurdles | 9.10 | Second-class | Baltic Combined events team championships | |||
08.03.2019. | Pole Vault | 3.00 | Third-class | Baltic Combined events team championships | |||
08.03.2019. | 1000m | 2:55.25 | 8 | Third-class | Baltic Combined events team championships | ||
06.05.2019. | 100m | 11.83 | -1.0 | 2 | Second-class | Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem | |
06.05.2019. | Javelin Throw | 46.50 | 3 | Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem | |||
25.05.2019. | 100m | 11.71 | 0.9 | Second-class | Baltic Combined events team championships | ||
25.05.2019. | Long Jump | 5.91 | -3.1 | Third-class | Baltic Combined events team championships | ||
25.05.2019. | Shot Put | 10.12 | First-class junior | Baltic Combined events team championships | |||
25.05.2019. | High Jump | 1.70 | Third-class | Baltic Combined events team championships | |||
25.05.2019. | 400m | 54.19 | Third-class | Baltic Combined events team championships | |||
25.05.2019. | Javelin Throw | 43.43 | Baltic Combined events team championships | ||||
25.05.2019. | Pole Vault | 3.20 | Third-class | Baltic Combined events team championships | |||
25.05.2019. | Discus Throw | 30.41 | First-class junior | Baltic Combined events team championships | |||
25.05.2019. | 110m Hurdles | 16.70 | -2.9 | Third-class | Baltic Combined events team championships | ||
25.05.2019. | 1500m | 4:50.67 | 5 | First-class junior | Baltic Combined events team championships | ||
08.06.2019. | 100m | 11.98 | -2.7 | Third-class | Latvian Combined events championships | ||
08.06.2019. | Long Jump | 6.28 | 1.8 | Second-class | Latvian Combined events championships | ||
08.06.2019. | Shot Put | 10.96 | First-class junior | Latvian Combined events championships | |||
08.06.2019. | High Jump | 1.79 | Second-class | Latvian Combined events championships | |||
08.06.2019. | 400m | 53.68 | Second-class | Latvian Combined events championships | |||
08.06.2019. | 110m Hurdles | 16.11 | 2.6 | Second-class | Latvian Combined events championships | ||
08.06.2019. | Discus Throw | 30.31 | First-class junior | Latvian Combined events championships | |||
08.06.2019. | Pole Vault | 3.50 | Second-class | Latvian Combined events championships | |||
08.06.2019. | Javelin Throw | 46.88 | Latvian Combined events championships | ||||
08.06.2019. | 1500m | 4:44.72 | 3 | First-class junior | Latvian Combined events championships | ||
21.06.2019. | 110m Hurdles | 16.54 | -5.0 | 5 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships | |
21.06.2019. | Long Jump | 6.64 | 2.3 | 2 | First-class | Latvian U18 and U20 championships | |
21.06.2019. | Javelin Throw | 44.30 | 6 | Latvian U18 and U20 championships | |||
27.07.2019. | 100m | 11.63 | 0.8 | 13 | Second-class | Latvian championships | |
27.07.2019. | Long Jump | 6.60 | -1.7 | 3 | First-class | Latvian championships | |
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27.01.2018. | Long Jump | 6.47 | 0.0 | Latvian Championships combined events and race walking |
Classification:
60
/ Artūrs Priževoits
/ Ogres novada sporta centrs
| ||
27.01.2018. | 60m | 7.25 | Second-class | Latvian Championships combined events and race walking | |||
27.01.2018. | Shot Put | 10.57 | Latvian Championships combined events and race walking | ||||
27.01.2018. | High Jump | 1.78 | Latvian Championships combined events and race walking | ||||
27.01.2018. | 60m Hurdles | 9.14 | Latvian Championships combined events and race walking | ||||
27.01.2018. | Pole Vault | 3.40 | Third-class | Latvian Championships combined events and race walking | |||
27.01.2018. | 1000m | 2:52.26 | 2 | Third-class | Latvian Championships combined events and race walking |
Place:
35
/ Artūrs Priževoits
/ Ogres novada sporta centrs
| |
02.02.2018. | 60m | 7.29 | Latvian U18 and U20 championships | ||||
02.02.2018. | 60m | 7.30 | 7 | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
2
/ Artūrs Priževoits
/ Ogres novada sporta centrs
| ||
02.02.2018. | Long Jump | 6.56 | 0.0 | 4 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
5
/ Artūrs Priževoits
/ Ogres novada sporta centrs
|
17.02.2018. | 60m | 7.32 | Latvian indoor championships | ||||
17.02.2018. | 60m | 7.42 | 11 | Latvian indoor championships | |||
04.05.2018. | 100m | 11.67 | 2.3 | Second-class | Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 | ||
04.05.2018. | 100m | 11.48 | 0.5 | 6 | Second-class | Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 | |
04.05.2018. | Long Jump | 6.15 | 4.3 | 7 | Second-class | Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 | |
04.05.2018. | High Jump | 1.70 | 15 | Third-class | Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts vieglatlētikā veltīts soļotāja P.Zeltiņa un lodes grūdēja J.Bērziņa piemiņai & Jēkabpils sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-16 | ||
12.05.2018. | Pole Vault | 3.45 | 6 | Third-class | IAAF athletics day | ||
12.05.2018. | Discus Throw | 27.04 | IAAF athletics day | ||||
18.05.2018. | 100m | 11.53 | 2.2 | Second-class | Baltic team championships combined events | ||
18.05.2018. | Long Jump | 6.02 | 1.8 | Third-class | Baltic team championships combined events | ||
18.05.2018. | Shot Put | 10.37 | First-class junior | Baltic team championships combined events | |||
18.05.2018. | High Jump | 1.71 | Third-class | Baltic team championships combined events | |||
18.05.2018. | 400m | 53.55 | Second-class | Baltic team championships combined events | |||
18.05.2018. | 110m Hurdles | 16.51 | 2.0 | Second-class | Baltic team championships combined events | ||
18.05.2018. | Discus Throw | 27.63 | Baltic team championships combined events | ||||
18.05.2018. | Pole Vault | 3.60 | Second-class | Baltic team championships combined events | |||
18.05.2018. | Javelin Throw | 42.65 | Baltic team championships combined events | ||||
18.05.2018. | 1500m | 4:38.82 | 10 | Third-class | Baltic team championships combined events | ||
09.06.2018. | 100m | 11.56 | 2.2 | Second-class | Latvian Championships combined events | ||
09.06.2018. | Long Jump | 6.16 | 0.9 | Second-class | Latvian Championships combined events | ||
09.06.2018. | Shot Put | 9.42 | Second-class junior | Latvian Championships combined events | |||
09.06.2018. | High Jump | 1.76 | Second-class | Latvian Championships combined events | |||
09.06.2018. | 400m | 53.85 | Second-class | Latvian Championships combined events | |||
09.06.2018. | 110m Hurdles | 16.13 | 1.0 | Second-class | Latvian Championships combined events | ||
09.06.2018. | Pole Vault | 3.30 | Third-class | Latvian Championships combined events | |||
09.06.2018. | Javelin Throw | 46.91 | Latvian Championships combined events | ||||
09.06.2018. | 1500m | 4:34.96 | 3 | Third-class | Latvian Championships combined events |
Place:
6
/ Artūrs Priževoits
/ Ogres novada sporta centrs
| |
17.06.2018. | Javelin Throw | 51.22 | Third-class | J.Lusis Cup 2018 | |||
21.06.2018. | 100m | 11.77 | 1.6 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships | ||
21.06.2018. | 100m | 11.62 | 2.5 | 5 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
4
/ Artūrs Priževoits
/ Ogres novada sporta centrs
|
21.06.2018. | Long Jump | 6.26 | 2.1 | 6 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
3
/ Artūrs Priževoits
/ Ogres novada sporta centrs
|
21.06.2018. | Javelin Throw | 45.01 | 7 | Latvian U18 and U20 championships | |||
06.07.2018. | Javelin Throw | 47.56 | Riga championships | ||||
06.07.2018. | 100m | 11.60 | 3.1 | 15 | Second-class | Riga championships | |
06.07.2018. | 200m | 24.01 | 4.2 | 18 | Second-class | Riga championships | |
28.07.2018. | 100m | 11.79 | 0.6 | Second-class | Latvian championships | ||
28.07.2018. | 100m | 11.86 | 0.4 | 7 | Second-class | Latvian championships |
Place:
2
/ Artūrs Priževoits
/ Ogres novada sporta centrs
|
28.07.2018. | Long Jump | 6.09 | 2.6 | 9 | Third-class | Latvian championships | |
26.08.2018. | Javelin Throw | 44.19 | Brāļu Doniņu meistarsacīkstes šķēpa mešanā komandām | ||||
15.12.2018. | 60m Hurdles | 9.35 | 6 | Third-class | Ventspils sporta skolas "Spars " sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2018" | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 60 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 53 | ||||||
Total points: | 113 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
07.01.2017. | Heptathlon | 4107 | 3 | Candidate for master | Latvian indoor championships in combined events and race walking | ||
20.01.2017. | Heptathlon | 4081 | 8 | Candidate for master | Baltic championships combined events | ||
04.02.2017. | 300m | 39.89 | 16 | Third-class | Latvian championships U20 and U18 | ||
04.02.2017. | Long Jump | 5.81 | 9 | Third-class | Latvian championships U20 and U18 | ||
04.02.2017. | Pole Vault | 2.90 | 6 | First-class junior | Latvian championships U20 and U18 | ||
17.03.2017. | Javelin Throw | 47.91 | 5 | Third-class | Winter Latvian championships Javelin throwing | ||
01.04.2017. | Discus Throw | 27.93 | 11 | Second-class junior | Winter Latvian championships Discus throwing | ||
04.05.2017. | 4x200m | 1:38.01 | 4 | IAAF athletics day | |||
04.05.2017. | 400+300+200+100m | 2:05.89 | 2 | IAAF athletics day | |||
20.05.2017. | 100m | 11.64 | 1.1 | 255 | Second-class | Baltic team championships combined events | |
20.05.2017. | Long Jump | 6.30 | 3.1 | 255 | Second-class | Baltic team championships combined events | |
20.05.2017. | Shot Put | 11.68 | 255 | First-class junior | Baltic team championships combined events | ||
20.05.2017. | High Jump | 1.69 | 255 | Third-class | Baltic team championships combined events | ||
20.05.2017. | 400m | 54.99 | 255 | Third-class | Baltic team championships combined events | ||
20.05.2017. | Decathlon | 5698 | 255 | Second-class | Baltic team championships combined events | ||
20.05.2017. | 110m Hurdles | 16.19 | -0.3 | 255 | Third-class | Baltic team championships combined events | |
20.05.2017. | Discus Throw | 29.95 | 255 | Second-class junior | Baltic team championships combined events | ||
20.05.2017. | Pole Vault | 2.97 | 255 | First-class junior | Baltic team championships combined events | ||
20.05.2017. | Javelin Throw | 44.39 | 255 | First-class junior | Baltic team championships combined events | ||
20.05.2017. | 1500m | 4:58.08 | 118 | First-class junior | Baltic team championships combined events | ||
03.06.2017. | Decathlon | 5596 | 2 | Second-class | Latvian Championships combined events | ||
18.06.2017. | Javelin Throw | 44.51 | 11 | First-class junior | J.Lusa Cup 2017 | ||
01.07.2017. | 110m Hurdles | 15.81 | 0.0 | 7 | Second-class | Latvian championships U18 and U20 | |
01.07.2017. | 110m Hurdles | 15.83 | 1.0 | 0 | Second-class | Latvian championships U18 and U20 | |
01.07.2017. | 200m | 23.69 | 1.0 | 5 | Second-class | Latvian championships U18 and U20 | |
01.07.2017. | 200m | 23.52 | 1.0 | 0 | Second-class | Latvian championships U18 and U20 | |
01.07.2017. | Long Jump | 6.35 | 1.0 | 5 | Second-class | Latvian championships U18 and U20 | |
12.07.2017. | Decathlon | 5682 | 2 | Second-class | Valmieras spēles II kārta | ||
29.07.2017. | 100m | 11.69 | 3.7 | 16 | Second-class | Latvian championships | |
29.07.2017. | 200m | 24.19 | 0.9 | 25 | Second-class | Latvian championships | |
29.07.2017. | Long Jump | 6.05 | 0.5 | 8 | Third-class | Latvian championships | |
23.09.2017. | Shot Put | 10.88 | 5 | First-class junior | Metēju diena "Kokneses kauss 2017" | ||
23.09.2017. | Discus Throw | 33.29 | 3 | First-class junior | Metēju diena "Kokneses kauss 2017" | ||
23.09.2017. | Javelin Throw | 47.04 | 4 | Third-class | Metēju diena "Kokneses kauss 2017" | ||
25.11.2017. | Pole Vault | 3.10 | Third-class | Kuldīgas novada čempionāts | |||
25.11.2017. | 60m | 7.39 | Kuldīgas novada čempionāts | ||||
25.11.2017. | 60m | 7.38 | 5 | Kuldīgas novada čempionāts | |||
25.11.2017. | 4x200m | 1:34.49 | Kuldīgas novada čempionāts | ||||
14.12.2017. | 1000m | 2:54.40 | Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības | ||||
14.12.2017. | Long Jump | 6.49 | 0.0 | Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības | |||
14.12.2017. | Shot Put | 11.00 | Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības | ||||
14.12.2017. | High Jump | 1.62 | Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības | ||||
14.12.2017. | 60m Hurdles | 8.96 | Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības | ||||
14.12.2017. | Pole Vault | 3.60 | Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības | ||||
14.12.2017. | 60m | 7.35 | 3 | Ziemassvētku jauno daudzcīņnieku sacensības | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15.01.2016. | 60m | 7.83 | 19 | SS Valga un BJSS Valmiera draudzības sacensības. Valgas halle | |||
15.01.2016. | Long Jump | 5.03 | 25 | First-class junior | SS Valga un BJSS Valmiera draudzības sacensības. Valgas halle | ||
15.01.2016. | Shot Put | 9.32 | 22 | Third-class junior | SS Valga un BJSS Valmiera draudzības sacensības. Valgas halle | ||
22.01.2016. | 200m | 26.77 | 37 | First-class junior | Rīgas čempionāts jaunatnei RSM | ||
22.01.2016. | High Jump | 1.50 | 17 | Second-class junior | Rīgas čempionāts jaunatnei RSM | ||
20.02.2016. | 60m | 7.78 | 42 | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 Kuldīga | |||
20.02.2016. | 300m | 40.20 | 36 | Third-class | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 Kuldīga | ||
05.03.2016. | Javelin Throw | 38.93 | 9 | Second-class junior | Latvijas ziemas čempionāts šķēpa mešanā,Rīga stad,Daugava | ||
01.04.2016. | Discus Throw | 28.72 | 4 | Second-class junior | Latvijas Ziemas čempionāts diska mešanā | ||
30.04.2016. | 100m | 12.24 | 0.0 | 26 | Third-class | Jēkabpils atklātais čempionāts pieaugušajiem un sporta skolas U-16 čempionāts vieglatlētikā, veltīts P.Zeltiņa un J.Bērziņa piemiņai | |
30.04.2016. | Long Jump | 5.92 | 1.0 | 7 | Third-class | Jēkabpils atklātais čempionāts pieaugušajiem un sporta skolas U-16 čempionāts vieglatlētikā, veltīts P.Zeltiņa un J.Bērziņa piemiņai | |
13.05.2016. | 100m | 12.31 | 0.0 | 17 | Third-class | Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā | |
13.05.2016. | 200m | 24.77 | 0.0 | 20 | Third-class | Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā | |
13.05.2016. | Long Jump | 5.28 | 1.0 | 13 | First-class junior | Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā | |
13.05.2016. | Javelin Throw | 41.63 | 8 | First-class junior | Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā | ||
21.05.2016. | Decathlon | 4999 | 10 | Third-class | Baltijas valstu mačs daudzcīņās,Jēkabpils | ||
21.05.2016. | 100m | 12.03 | 1.0 | 10 | Third-class | Baltijas valstu mačs daudzcīņās,Jēkabpils | |
21.05.2016. | Long Jump | 5.91 | 1.0 | 10 | Third-class | Baltijas valstu mačs daudzcīņās,Jēkabpils | |
21.05.2016. | Shot Put | 9.92 | 9 | Second-class junior | Baltijas valstu mačs daudzcīņās,Jēkabpils | ||
21.05.2016. | High Jump | 1.54 | 12 | Second-class junior | Baltijas valstu mačs daudzcīņās,Jēkabpils | ||
21.05.2016. | 400m | 55.69 | 13 | Third-class | Baltijas valstu mačs daudzcīņās,Jēkabpils | ||
21.05.2016. | 110m Hurdles | 17.41 | 2.0 | 11 | Third-class | Baltijas valstu mačs daudzcīņās,Jēkabpils | |
21.05.2016. | Discus Throw | 26.88 | 8 | Second-class junior | Baltijas valstu mačs daudzcīņās,Jēkabpils | ||
21.05.2016. | Pole Vault | 2.70 | 10 | First-class junior | Baltijas valstu mačs daudzcīņās,Jēkabpils | ||
21.05.2016. | Javelin Throw | 43.24 | 7 | First-class junior | Baltijas valstu mačs daudzcīņās,Jēkabpils | ||
21.05.2016. | 1500m | 5:02.23 | 7 | Second-class junior | Baltijas valstu mačs daudzcīņās,Jēkabpils | ||
15.06.2016. | 100m | 12.17 | 3 | Third-class | Ogres novada sporta centra atklātās vieglatlētikas sacensības U18 grupai | ||
15.06.2016. | 100m | 12.25 | 3 | Third-class | Ogres novada sporta centra atklātās vieglatlētikas sacensības U18 grupai | ||
15.06.2016. | Javelin Throw | 46.38 | 2 | First-class junior | Ogres novada sporta centra atklātās vieglatlētikas sacensības U18 grupai | ||
15.06.2016. | Long Jump | 5.69 | 5 | Third-class | Ogres novada sporta centra atklātās vieglatlētikas sacensības U18 grupai | ||
15.06.2016. | 4x100m | 47.29 | 2 | Third-class | Ogres novada sporta centra atklātās vieglatlētikas sacensības U18 grupai | ||
19.06.2016. | Javelin Throw | 48.56 | 8 | Third-class | J. Lūša kauss 2016 | ||
21.06.2016. | 100m | 12.19 | 0.0 | 9 | Third-class | Valmieras spēles II kārta | |
21.06.2016. | Long Jump | 5.37 | 0.0 | 16 | First-class junior | Valmieras spēles II kārta | |
21.06.2016. | 200m | 24.84 | 0.0 | 11 | Third-class | Valmieras spēles II kārta | |
25.06.2016. | Javelin Throw | 44.06 | 12 | First-class junior | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 | ||
25.06.2016. | Discus Throw | 24.57 | 14 | Latvijas čempionāts U-18 un U-20 | |||
16.07.2016. | Decathlon | 5191 | 5 | Third-class | Latvijas čempionāts daudzcīņās | ||
24.09.2016. | Shot Put | 10.30 | 12 | First-class junior | Metēju diena " Kokneses kauss 2016" | ||
24.09.2016. | Discus Throw | 25.54 | 12 | Second-class junior | Metēju diena " Kokneses kauss 2016" | ||
24.09.2016. | Javelin Throw | 44.39 | 9 | First-class junior | Metēju diena " Kokneses kauss 2016" | ||
15.12.2016. | Heptathlon | 4172 | 2 | Candidate for master | LLAF Daudzcīņas sacensības šauļos | ||
15.12.2016. | 60m | 7.47 | 0 | LLAF Daudzcīņas sacensības šauļos | |||
15.12.2016. | Long Jump | 5.95 | 0 | Third-class | LLAF Daudzcīņas sacensības šauļos | ||
15.12.2016. | Shot Put | 11.66 | 0 | First-class junior | LLAF Daudzcīņas sacensības šauļos | ||
15.12.2016. | High Jump | 1.67 | 0 | Third-class | LLAF Daudzcīņas sacensības šauļos | ||
15.12.2016. | 60m Hurdles | 9.13 | 0 | LLAF Daudzcīņas sacensības šauļos | |||
15.12.2016. | Pole Vault | 3.10 | 0 | Third-class | LLAF Daudzcīņas sacensības šauļos | ||
15.12.2016. | 1000m | 2:59.50 | 0 | Third-class | LLAF Daudzcīņas sacensības šauļos | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21.01.2014. | 60m | 8.88 | 41 | Sporta skolas „Arkādija” atklātās sacensības vieglatlētikā A un B gr.RSM | |||
08.02.2014. | 300m | 48.10 | 56 | Third-class junior | Latvijas čempionāts B grupai | ||
24.04.2014. | Shot Put | 7.96 | 22 | “Metēju dienas” sezonas atklāšanas sacensības “A”, “B” un junioru grupām | |||
24.04.2014. | Discus Throw | 23.23 | 12 | “Metēju dienas” sezonas atklāšanas sacensības “A”, “B” un junioru grupām | |||
24.04.2014. | Javelin Throw | 27.60 | 17 | “Metēju dienas” sezonas atklāšanas sacensības “A”, “B” un junioru grupām | |||
16.05.2014. | 100m | 14.09 | 1.0 | 43 | Third-class junior | Rīgas čempionats jauniešiem | |
04.07.2014. | Long Jump | 4.67 | 8 | Second-class junior | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā „Ogres vasara” B gr. | ||
04.07.2014. | Javelin Throw | 30.46 | 10 | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā „Ogres vasara” B gr. | |||
11.07.2014. | 100m | 13.25 | 2.0 | 37 | Second-class junior | Latvijas čempionāts junioriem un B grupai | |
11.07.2014. | Long Jump | 4.74 | -1.0 | 26 | Second-class junior | Latvijas čempionāts junioriem un B grupai | |
11.07.2014. | 200m | 27.38 | 0.0 | 42 | First-class junior | Latvijas čempionāts junioriem un B grupai | |
29.11.2014. | 60m Hurdles | 9.6 | 0 | Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas sacensības “B” gr. , “C” gr | |||
29.11.2014. | 60m Hurdles | 9.7 | 2 | Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas sacensības “B” gr. , “C” gr | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26.05.2012. | 100m | 15.49 | 46 | Latvijas čempionāts C,grupai | |||
26.05.2012. | 300m | 56.30 | 29 | Latvijas čempionāts C,grupai | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19.02.2011. | 300m | 39.55 | 22 | Third-class | Latvijas čempionāts junioriem un "A" grupai | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18.11.2010. | 3km | 0:13:54 | 2 | Skrējiens Rembates aplis. | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |