Heptathlon indoor
| 4083
| 743
|
First-class
| 27.01.2024.
|
Latvian Indoor Combined Events Championships
|
60m
| 7.68
| 625
|
Third-class
| 27.01.2024.
|
Latvian Indoor Combined Events Championships
|
100m
| 12.52
(-0.6)
| 494
|
Third-class
| 27.05.2023.
|
LAA x Sportland Cup IV
|
200m
| 25.04
| 605
|
Third-class
| 14.01.2024.
|
Valmieras novada atklātais čempionāts
|
300m
| 42.54
| 393
|
First-class junior
| 25.09.2020.
|
International Children's Athletics competition
|
400m
| 56.31
| 525
|
Third-class
| 21.07.2023.
|
LAA/ Sportland Cup VI
|
800m
| 2:16.83
| 439
|
Third-class
| 14.01.2023.
|
LAA/ Sportland Cup I
|
1000m
| 3:01.67
| 387
|
Third-class
| 28.01.2024.
|
Latvian Indoor Combined Events Championships
|
60m Hurdles (0 cm)
| 9.80
|
|
| 20.01.2020.
|
Latvijas U14 čempionāta atlase (Rīgas zona)
|
60m Hurdles (76.2 cm)
| 9.37
|
|
| 02.02.2020.
|
Latvian U14 indoor championships
|
60m Hurdles (83.8 cm)
| 8.65
|
|
Second-class
| 18.02.2022.
|
Latvian U16 Indoor Championships
|
60m Hurdles (91.4 cm)
| 8.72
|
|
Second-class
| 09.02.2024.
|
Latvian U18 and U20 Indoor Championships
|
110m Hurdles
| 18.76
(-3.2)
| 379
|
| 27.05.2023.
|
LAA x Sportland Cup IV
|
110m Hurdles (83.8 cm)
| 15.57
(-1.1)
|
|
Second-class
| 30.06.2022.
|
Latvian U16 Championships
|
110m Hurdles (91.4 cm)
| 15.56
(+1.2)
|
|
Second-class
| 25.05.2024.
|
LAA x Sportland Cup III
|
300m Hurdles (76.2 cm)
| 41.94
|
|
| 21.07.2022.
|
Baltic U16 Team Championships
|
400m Hurdles (83.8 cm)
| 1:01.73
|
|
| 31.05.2023.
|
Ievas Zundas un Gunta Pedera kausa izcīņa barjerskriešanā
|
Long Jump
| 5.90
| 689
|
Third-class
| 13.01.2024.
|
Sportland Cup I
|
Triple Jump
| 12.07
(-0.3)
| 650
|
Third-class
| 10.05.2024.
|
Jēkabpils novada atklātais čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem veltīts sportistu - P.Zeltiņa, J.Bērziņa un F.Sjomkāna piemiņai
|
High Jump
| 1.65
| 612
|
Third-class
| 27.01.2024.
|
Latvian Indoor Combined Events Championships
|
Pole Vault
| 3.40
| 569
|
Third-class
| 05.05.2024.
|
Valmieras Sporta skolas pārbaudes sacensības kārtslēkšanā (slēgtās)
|
Shot Put (3 kg)
| 7.36
|
|
| 13.01.2020.
|
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 vecuma grupai
|
Shot Put (5 kg)
| 12.81
|
|
Third-class
| 11.05.2024.
|
Cēsu "SVĒTAVOTS" kauss lodes grūšanā un diska mešanā
|
Discus Throw (1 kg)
| 32.11
|
|
Second-class junior
| 02.05.2024.
|
Iecavas sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētika U-12 un U-18 vecuma grupām
|
Discus Throw (1.5 kg)
| 34.90
|
|
First-class junior
| 02.06.2024.
|
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 grupām
|
Javelin Throw (600 g)
| 37.94
|
|
Third-class junior
| 07.05.2022.
|
Vieglatlētikas sezonas atklāšanas sacensības
|
Javelin Throw (700 g)
| 28.97
|
|
| 02.06.2024.
|
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 grupām
|
1.5km
| 0:05:07
|
|
| 26.09.2020.
|
Latvian Cross country championships
|
Long jump from the floor
| 2.12
|
|
| 10.02.2019.
|
Maxima Youth cup
|
4x160m
| 1:36.31
|
|
| 02.02.2020.
|
Latvian U14 indoor championships
|
Combined for kids
| 46
|
|
| 10.02.2019.
|
Maxima Youth cup
|
Mixed 4x200m Relay
| 2:14.98
|
|
| 29.05.2018.
|
Pirmie starti vieglatlētikā
|
Mixed 4x400m Relay
| 4:15.62
|
|
| 04.07.2023.
|
Valmieras spēles (U14, U16, U18) 2023
|
100+200+300+400m
| 2:14.40
|
|
| 15.07.2021.
|
Latvian U16 National Championships
|
40m hurdles (76.2 cm)
| 7.10
|
|
| 13.01.2020.
|
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 vecuma grupai
|