Ralfs Zazerskis

Datums Disciplīna Rezultāts Vējš Vieta Klasifikācija Sacensības Reitinga punkti
05.01.2024. 60m barjerskrējiens 8.37 Ā.K. I klase Starptautiskās sacensības ''Valmiera-Valga''
05.01.2024. 60m 7.06 Ā.K. I klase Starptautiskās sacensības ''Valmiera-Valga''
05.01.2024. 200m 22.40 Ā.K. Meistarkandidāts Starptautiskās sacensības ''Valmiera-Valga''
13.01.2024. 60m 7.08 I klase Sportland kauss 1.posms
13.01.2024. 60m 7.13 7 I klase Sportland kauss 1.posms
14.01.2024. 60m barjerskrējiens 8.39 2 Meistarkandidāts Valmieras novada atklātais čempionāts
18.01.2024. 60m 7.05 I klase Sporta skolas "Arkādija" Rīgas kausi telpās 2024
18.01.2024. 60m 6.96 7 Meistarkandidāts Sporta skolas "Arkādija" Rīgas kausi telpās 2024
18.01.2024. 60m barjerskrējiens 8.19 1 Meistarkandidāts Sporta skolas "Arkādija" Rīgas kausi telpās 2024
20.01.2024. 60m barjerskrējiens 8.07 2 Meistars Kuldīgas Katrīnas kauss 2024
03.02.2024. 200m 22.08 Meistarkandidāts Sportland kauss 2.posms
03.02.2024. 200m 21.91 2 Meistarkandidāts Sportland kauss 2.posms
03.02.2024. 60m barjerskrējiens 8.25 1 Meistarkandidāts Sportland kauss 2.posms
17.02.2024. 60m 7.03 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās
17.02.2024. 60m barjerskrējiens 8.09 Meistars Latvijas čempionāts telpās
17.02.2024. 60m barjerskrējiens 7.97 1 Meistars Latvijas čempionāts telpās
18.02.2024. 200m 22.03 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās
18.02.2024. 200m 23.88 3 II klase Latvijas čempionāts telpās
05.05.2024. 100m 10.84 3.4 Meistarkandidāts Meeting de Albufeira by AP Victoria Sports & Beach
05.05.2024. 100m 10.92 6 Meistarkandidāts Meeting de Albufeira by AP Victoria Sports & Beach
05.05.2024. 110m barjeras 14.89 1.5 Meistarkandidāts Meeting de Albufeira by AP Victoria Sports & Beach
14.05.2024. 110m barjeras 14.73 0.5 2 Meistarkandidāts Pärnu Spordikooli Sprindiõhtu
16.05.2024. 100m 10.92 0.4 Ā.K. Meistarkandidāts Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2024"
16.05.2024. 200m 21.89 1.1 Ā.K. Meistarkandidāts Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2024"
16.05.2024. 100m 11.01 -0.4 3 I klase Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2024"
25.05.2024. 110m barjeras 14.70 0.2 1 Meistarkandidāts CDS ASSOLUTO su pista
25.05.2024. 4x100m 41.31 1 Meistarkandidāts CDS ASSOLUTO su pista
28.05.2024. 110m barjeras 14.92 0.2 11 Meistarkandidāts Pärnu beach stadium meeting
30.05.2024. 110m barjeras 14.55 1.7 1 Meistarkandidāts Ievas Zundas un Gunta Pedera kausa izcīņa barjerskriešanā
31.05.2024. 200m 22.00 0.8 5 Meistarkandidāts SK Cosma Summer Cup
04.06.2024. 100m 10.92 2.0 Ā.K. Meistarkandidāts 28 "Valmieras spēles - 2024" U14, U16, U18+U20 grupām
04.06.2024. 100m 10.81 2.1 Ā.K. Meistarkandidāts 28 "Valmieras spēles - 2024" U14, U16, U18+U20 grupām
29.06.2024. 100m 11.03 -2.3 I klase Latvijas čempionāts
29.06.2024. 100m 10.76 1.7 7 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts
29.06.2024. 110m barjeras 14.70 1.9 1 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts
30.06.2024. 200m 22.09 -0.9 I klase Latvijas čempionāts
30.06.2024. 200m 22.04 1.2 6 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts
06.07.2024. 110m barjeras 15.09 -2.2 5 Meistarkandidāts Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva vieglatlētikā
World Athletics punkti: 0
Punkti kopā par klasifikāciju: 0
Punkti kopā par rekordiem: 0
Punkti kopā par kvalifikācijām: 0
Punkti kopā par vietām: 0
Punkti kopā: 0