Ģirts Šenkevics

Datums Disciplīna Rezultāts Vējš Vieta Klasifikācija Sacensības Reitinga punkti
05.01.2024. 200m 23.38 I klase Liepājas čempionāts 2024
05.01.2024. 200m 23.02 4 I klase Liepājas čempionāts 2024
05.01.2024. 60m 7.22 I klase Liepājas čempionāts 2024
05.01.2024. 60m 7.12 2 I klase Liepājas čempionāts 2024
05.01.2024. 60m barjerskrējiens 8.21 1 Meistarkandidāts Liepājas čempionāts 2024
13.01.2024. 60m 7.13 I klase Sportland kauss 1.posms
13.01.2024. 60m 7.09 4 I klase Sportland kauss 1.posms
14.01.2024. 60m barjerskrējiens 8.23 1 Meistarkandidāts Valmieras novada atklātais čempionāts
18.01.2024. 60m 6.98 Meistarkandidāts Sporta skolas "Arkādija" Rīgas kausi telpās 2024
18.01.2024. 60m 7.01 8 Meistarkandidāts Sporta skolas "Arkādija" Rīgas kausi telpās 2024
21.01.2024. 60m barjerskrējiens 8.22 Meistarkandidāts Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 grupām un MySport / Hoka balvu izcīņa
21.01.2024. 60m barjerskrējiens 8.13 2 Meistarkandidāts Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 grupām un MySport / Hoka balvu izcīņa
09.02.2024. 60m barjerskrējiens 8.08 2 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās
09.02.2024. 60m 7.06 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās
09.02.2024. 60m 7.07 2 I klase Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās
10.02.2024. 200m 22.51 Meistarkandidāts Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās
05.05.2024. 100m 11.00 2.6 I klase Meeting de Albufeira by AP Victoria Sports & Beach
14.05.2024. 110m barjeras 14.48 0.5 1 Meistarkandidāts Pärnu Spordikooli Sprindiõhtu
16.05.2024. 110m barjeras 14.41 0.2 1 Meistarkandidāts Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2024"
16.05.2024. 110m barjeras 14.45 0.4 1 Meistarkandidāts Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2024"
16.05.2024. 100m 11.15 1.1 I klase Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2024"
16.05.2024. 100m 11.04 -0.3 3 I klase Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2024"
25.05.2024. 110m barjeras 13.8 -0.2 1 Meistarkandidāts LVS x Sportland kauss 3.posms
28.05.2024. 100m 11.03 -0.7 12 I klase Pärnu beach stadium meeting
30.05.2024. 110m barjeras 14.14 1.8 2 Meistarkandidāts Ievas Zundas un Gunta Pedera kausa izcīņa barjerskriešanā
04.06.2024. 100m 10.84 1.4 Meistarkandidāts 28 "Valmieras spēles - 2024" U14, U16, U18+U20 grupām
17.07.2024. 110m barjeras 14.01 1.6 2 Meistarkandidāts Motonet GP Lappeenranta
World Athletics punkti: 0
Punkti kopā par klasifikāciju: 0
Punkti kopā par rekordiem: 0
Punkti kopā par kvalifikācijām: 0
Punkti kopā par vietām: 0
Punkti kopā: 0