Krista Sprūde

Datums Disciplīna Rezultāts Vējš Vieta Klasifikācija Sacensības Reitinga punkti
05.01.2024. 60m barjerskrējiens 8.67 1 Meistarkandidāts Liepājas čempionāts 2024
05.01.2024. Tāllēkšana 5.80 2 Meistarkandidāts Liepājas čempionāts 2024
05.01.2024. Augstlēkšana 1.65 1 I klase Liepājas čempionāts 2024
05.01.2024. Lodes grūšana 13.08 1 I klase Liepājas čempionāts 2024
18.01.2024. 60m barjerskrējiens 8.60 1 Meistarkandidāts Sporta skolas "Arkādija" Rīgas kausi telpās 2024
18.01.2024. Tāllēkšana 5.80 4 Meistarkandidāts Sporta skolas "Arkādija" Rīgas kausi telpās 2024
20.01.2024. 60m barjerskrējiens 8.71 8 Meistarkandidāts Kuldīgas Katrīnas kauss 2024
28.01.2024. 60m barjerskrējiens 8.56 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts daudzcīņās telpās
28.01.2024. Augstlēkšana 1.66 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās telpās
28.01.2024. Lodes grūšana 12.77 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās telpās
28.01.2024. Tāllēkšana 5.71 I klase Latvijas čempionāts daudzcīņās telpās
28.01.2024. 800m 2:29.99 2 II klase Latvijas čempionāts daudzcīņās telpās
03.02.2024. 60m barjerskrējiens 8.68 3 Meistarkandidāts Sportland kauss 2.posms
03.02.2024. Augstlēkšana 1.61 2 II klase Sportland kauss 2.posms
17.02.2024. 60m barjerskrējiens 8.85 3 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts telpās
17.02.2024. Tāllēkšana 5.75 0.0 6 I klase Latvijas čempionāts telpās
17.02.2024. Jauktā 4x200m stafete 1:35.83 2 Latvijas čempionāts telpās
07.04.2024. Šķēpa mešana 42.20 2 II klase Latvijas Ziemas čempionāts mešanu disciplīnās
11.05.2024. 100m barjeras 14.23 1.5 Meistarkandidāts Aligenis Milos Combined Events Meeting
11.05.2024. Augstlēkšana 1.64 II klase Aligenis Milos Combined Events Meeting
11.05.2024. Lodes grūšana 12.08 II klase Aligenis Milos Combined Events Meeting
11.05.2024. 200m 25.58 4.9 I klase Aligenis Milos Combined Events Meeting
12.05.2024. Tāllēkšana 5.79 3.3 I klase Aligenis Milos Combined Events Meeting
12.05.2024. Šķēpa mešana 46.00 I klase Aligenis Milos Combined Events Meeting
12.05.2024. 800m 2:20.42 3 I klase Aligenis Milos Combined Events Meeting
18.05.2024. Šķēpa mešana 43.12 4 I klase Olimpisko čempionu Ineses Jaunzemes un Jāņa Lūša memoriāls
19.05.2024. Šķēpa mešana 42.26 II klase Olimpiskā čempiona D.Kūlas starptautiskās sacensības "Ventspils šķēpi 2024"
25.05.2024. 100m barjeras 13.91 0.6 2 Meistars LVS x Sportland kauss 3.posms
25.05.2024. Tāllēkšana 5.86 0.4 3 Meistarkandidāts LVS x Sportland kauss 3.posms
30.05.2024. 400m barjeras 1:12.38 3 II klase Ievas Zundas un Gunta Pedera kausa izcīņa barjerskriešanā
30.05.2024. 100m barjeras 13.99 -0.8 Meistars Ievas Zundas un Gunta Pedera kausa izcīņa barjerskriešanā
29.06.2024. 100m barjeras 13.79 1.1 Meistars Latvijas čempionāts
29.06.2024. Augstlēkšana 1.60 II klase Latvijas čempionāts
29.06.2024. Lodes grūšana 12.70 I klase Latvijas čempionāts
29.06.2024. 200m 25.15 -0.8 Meistarkandidāts Latvijas čempionāts
30.06.2024. Tāllēkšana 5.50 -1.0 I klase Latvijas čempionāts
30.06.2024. Šķēpa mešana 45.88 I klase Latvijas čempionāts
30.06.2024. 800m 2:28.03 2 II klase Latvijas čempionāts
13.07.2024. Tāllēkšana 5.69 -1.0 4 I klase Ogres novada atklātais čempionāts
13.07.2024. Lodes grūšana 12.30 2 II klase Ogres novada atklātais čempionāts
13.07.2024. Šķēpa mešana 42.46 2 II klase Ogres novada atklātais čempionāts
World Athletics punkti: 0
Punkti kopā par klasifikāciju: 0
Punkti kopā par rekordiem: 0
Punkti kopā par kvalifikācijām: 0
Punkti kopā par vietām: 0
Punkti kopā: 0