Asnate Caune

Dzimums:
sieviete
Dzimšanas datums:
11.12.2008.
Valsts:
Latvija
Licence:
7184
Licence 2023. gadam:
Nav licences
I run clean:
Nav sertifikāta
Klasifikācija:
II klase

Organizācijas

Organizācija Loma No Līdz
Valmieras Sporta skola Sportists 08.01.2020.

Labākie rezultāti

Disciplīna Rezultāts WA Klasifikācija Datums Sacensības
60m 10.72 19.02.2020. Valkas novada BJSS U-12, U-14 grupu vieglatlētikas divcīņa
200m 30.7 537 III klase 25.11.2022. Valmieras Sporta skolas slēgtās pārbaudes sacensības vieglatlētikā U14,U16 vecuma grupām
300m 53.49 386 III j. klase 07.07.2021. Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā
600m 2:21.51 253 13.01.2020. Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 vecuma grupai
800m 2:33.6 696 II klase 25.11.2022. Valmieras Sporta skolas slēgtās pārbaudes sacensības vieglatlētikā U14,U16 vecuma grupām
1000m 3:40.66 497 III klase 10.12.2021. Vieglatlētikas pārbaudes sacensības
1500m 5:42.48 522 I j. klase 25.07.2022. Valmieras novada atklātais čempionāts
2000m 8:03.57 480 21.06.2022. Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U16 vecuma grupai
3000m 13:11.32 424 I j. klase 19.07.2022. Ogres novada atklātais čempionāts
Tāllēkšana 3.50 468 07.07.2021. Gulbenes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā
Šķēpa mešana 20.79 III j. klase 04.07.2021. Slēgtās Valmieras BSS pārbaudes sacensības vieglatlētikā U12, U14 un U16 vecuma grupām
5km 23:28 II j. klase 10.09.2022. Tallinas maratons,pusmaratons un 10km
2km 0:09:07 08.10.2022. Latvijas čempionāts krosā
Pusstundas skrējiens 5,865 18.08.2020. Valmieras Vieglatlētikas kluba 19. skriešanas seriāls,Pusstundas skrējiens
1km 0:04:05 12.10.2021. Latvijas čempionāts krosā U14, U16, U18, U20
Jauktā 1200+400+800+1600 stafete 13:10.87 14.05.2022. Latvijas čempionāts stafetēs (U16, U18, U20)

Rezultāti pa disciplīnām

Rezultāts WA Datums Notiek Sacensības Vējš Reakcijas laiks Elektroniskais mērījums
10.72 19.02.2020. Telpās Valkas novada BJSS U-12, U-14 grupu vieglatlētikas divcīņa 1

Tiesātie pasākumi

Sacensības Datums Amats
Baltijas komandu čempionāts/ Prezidenta balva 13. - 14. Augusts Laukuma veidu tiesnesis Augstlēkšana (Senior, S): Laukuma veidu tiesnesis
Augstlēkšana (Senior, V): Laukuma veidu tiesnesis
Valmieras novada atklātais čempionāts vieglatlētikā 06. - 07. Augusts Laukuma veidu tiesnesis Kārtslēkšana (Senior, S): Laukuma veidu tiesnesis
Kārtslēkšana (Senior, V): Laukuma veidu tiesnesis
Augstlēkšana (Senior, S): Laukuma veidu tiesnesis
Augstlēkšana (Senior, V): Laukuma veidu tiesnesis
''Ziemassvētku kauss 2021'' vieglatlētikā 17. - 18. Decembris Laukuma veidu tiesnesis Augstlēkšana (Senior, V): Laukuma veidu tiesnesis
Lodes grūšana (Senior, V): Laukuma veidu tiesnesis
Augstlēkšana (Senior, S): Laukuma veidu tiesnesis
Lodes grūšana (Senior, S): Laukuma veidu tiesnesis
Lodes grūšana (U18, S): Laukuma veidu tiesnesis
Lodes grūšana (U18, V): Laukuma veidu tiesnesis
Lodes grūšana (U20, V): Laukuma veidu tiesnesis
Valmieras novada atklātais čempionāts 19. - 19. Janvāris Laukuma veidu tiesnesis Kārtslēkšana (Senior, S): Palīgpersonāls
Kārtslēkšana (Senior, V): Palīgpersonāls
Trīssoļlēkšana (Senior, S): Palīgpersonāls
Trīssoļlēkšana (Senior, V): Palīgpersonāls
LVS/ Sportland kauss 3.posms (U18, P) 05. - 05. Februāris Laukuma veidu tiesnesis Trīssoļlēkšana (U18, S): Laukuma veidu tiesnesis
Trīssoļlēkšana (U18, V): Laukuma veidu tiesnesis
Tāllēkšana (Senior, S): Laukuma veidu tiesnesis
Tāllēkšana (Senior, V): Laukuma veidu tiesnesis