Indra Mackeviča
- Tiesāšanas līmenis:
- B
- Dzimums:
- sieviete
- Dzimšanas datums:
- 10.10.2005. (U20)
- Valsts:
- 🇱🇻 Latvija
- Licence:
- 16655
- I run clean:
- Ir sertifikāts
- Klasifikācija:
- I klase
Treneri
Treneris | No | Līdz |
---|---|---|
Zigurds Kincis |
Organizācijas
Organizācija | Loma | No | Līdz |
---|---|---|---|
Ogres novada sporta centrs | Sportists | 01.01.2017. |
Labākie rezultāti
Rezultāti pa disciplīnām
Pieccīņa
60m
200m
300m
400m
500m
600m
800m
1000m
1500m
Jūdze
2000m
3000m
4x100m
4x200m
60m barjerskrējiens (76.2 cm)
Tāllēkšana
Augstlēkšana
Lodes grūšana (2 kg)
Lodes grūšana (3 kg)
5km
2km
4km
8km
7.20 km
3km
5.60 km
7km
5.10 km
1.5km
6.40 km
5.80 km
400+300+200+100m
4x160m
80m barjeras
Bumbiņas mešana
Jaunsardzes četrcīņa U16 S
Jauktā 4x200m stafete
Jauktā 4x400m stafete
100+200+300+400m
Jauktā 1200+400+800+1600 stafete
Rezultāts | WA | Datums | Notiek | Sacensības |
---|---|---|---|---|
2392 | 552 | 2019-01-26 00:00:00 26.01.2019. | Telpās | Latvijas čempionāts daudzcīņās, soļošanā |
Tiesātie pasākumi
Sacensības | Datums | Amats | |
---|---|---|---|
Latvijas 32. Universiāde | 06. - 06. Maijs | Sacensību sekretārs | Šķēpa mešana (Senior, S): Sekretārs Šķēpa mešana (Senior, V): Sekretārs Diska mešana (Senior, S): Sekretārs Diska mešana (Senior, V): Sekretārs |
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U10 un U12 vecuma grupām | 16. - 16. Maijs | Laukuma veidu tiesnesis | |
LVS/ Maxima Jaunatnes kauss (U16) | 18. - 18. Maijs | Laukuma veidu tiesnesis | |
SELL spēles | 20. - 21. Maijs | Laukuma veidu tiesnesis | |
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U16 vecuma grupai | 21. - 21. Jūnijs | Laukuma veidu tiesnesis | |
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 vecuma grupai | 28. - 28. Jūnijs | Laukuma veidu tiesnesis | |
Latvijas U16 čempionāts | 30. Jūnijs - 01. Jūlijs | Laukuma veidu tiesnesis | |
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 un U16 vecuma grupām | 19. - 19. Septembris | Laukuma veidu tiesnesis | |
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U12 vecuma grupai | 16. - 16. Janvāris | Laukuma veidu tiesnesis | |
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 vecuma grupai | 23. - 23. Janvāris | Laukuma veidu tiesnesis | |
Latvijas XXXIII Universiāde vieglatlētikā | 12. - 12. Maijs | Laukuma veidu tiesnesis | |
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U16 vecuma grupai | 14. - 14. Jūnijs | Laukuma veidu tiesnesis | |
Baltijas U16 komandu čempionāts | 11. - 11. Jūlijs | Vecākais laukuma veidu tiesnesis | |
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U16 grupai un Olijara balvu izcīņa | 12. - 12. Janvāris | Vecākais laukuma veidu tiesnesis | |
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U14 grupai un Olijara balvu izcīņa | 04. - 04. Februāris | Laukuma veidu tiesnesis | |
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U10 un U12 ( tāllēkšana) grupām | 25. - 25. Februāris | Vecākais laukuma veidu tiesnesis | |
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U12 grupai | 03. - 03. Marts | Vecākais laukuma veidu tiesnesis |